Author Topic: Iachini: "Jedziemy do Ferrary po trzy punkty"  (Read 50 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co przed ostatnim meczem sezonu ze Spal powiedział dla "Violachannel.tv" trener Fiorentiny Giuseppe Iachini:

O potwierdzeniu na przyszły sezon: "Jestem bardzo oddany Fiorentinie, Florencji i tym barwom. Potwierdzenie jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji i radości. Dziękuję klubowi począwszy od prezydenta do Joe Barone, Daniele Pradè i innych współpracowników za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Przed nami jeszcze dużo pracy, musimy zakończyć mistrzostwa. Skupiamy się na ostatnim meczu ze Spal, kontynuujemy prace rozpoczęte w styczniu".

O bieżącym sezonie: "Jesteśmy zadowoleni, ponieważ widziałem, jak dorastała grupa młodych ludzi, którzy od początku pracowali z dużym profesjonalizmem i dyspozycyjnością. Każdy wyrósł pod względem taktyki indywidualnej i zbiorowej. Mieliśmy okazję urosnąć jeszcze bardziej, ale przerwa na koronawirusa nie pomogła rozwiązać naszych problemów. Chłopcy jednak nadal pracowali i wierzyli w to, co robiliśmy, zrobiliśmy postępy w wielu aspektach. W innych musimy się poprawiać, ale będziemy to robić. Jesteśmy najlepszą obroną w lidze od czasu zatrzymania sezonu, co pokazuje jakiego dokonaliśmy wzrostu. Oznacza to, że zespół ukształtował się taktycznie. Teraz musimy poprawić grę w ofensywie. Często jesteśmy pod bramką rywali, ale nie zawsze, z tymi samymi umiejętnościami i umiejętnością odczytania ostatniego podania lub strzału na bramkę, ale mamy wielu młodych chłopców i to normalne, że możemy za to zapłacić. Przeszliśmy długą drogę, ponieważ wyszliśmy z bardzo trudnej sytuacji. Z powodu niepokojącej sytuacji w tabeli pojawił się strach i napięcie. Musieliśmy się poprawić na wiele sposobów. Teraz pojedziemy do Ferrary, aby jak najlepiej uhonorować ostatni mecz i zdobyć jak najwięcej punktów, zgodnie z naszą mentalnością".

O jutrzejszym meczu: "Niezależnie od tego, kto będzie grał na boisku od samego początku, spodziewam się, że zobaczę zespół, który gra swoją grę i nadal jest skupiony. Naszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów".

Eksperymenty? Jeśli będzie okazja to wypróbuję innych graczy. Zobaczmy jak wyglądają rekonwalescenci, nie zapominajmy, że gramy co trzy dni. Będę też musiał ocenić jutrzejszy trening".

O następnym sezonie: "Jest jeszcze za wcześnie by o nim rozmawiać, wciąż nie miałem okazji porozmawiać o tym z prezydentem i dyrektorem generalnym. Zrobimy to w najbliższych tygodniach. Plany, programy i ambicje dyktuje właściciel. W międzyczasie zakończmy te mistrzostwa z podniesionymi głowami, świadomymi, że razem odbyliśmy wielką podróż".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Iachini: "Jedziemy do Ferrary po trzy punkty"
« Reply #1 on: 08/02/20, 09:44 »
No chyba innej opcji na dziś nie ma.Zakończyć sezon wygraną i czekamy na letnie mercato.
Forza Viola per sempre!

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task