Author Topic: Montella: "Jutro będzie bitwa na poziomie fizycznym"  (Read 29 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co na dzisiejszej konferencji przedmeczowej we Florencji powiedział trener Fiorentiny Vincenzo Montella:

Od czego zaczynamy: “Ta przeciwko Cagliari to była ciężka porażka, zarówno ja, jak i drużyna jesteśmy wkurzeni. Nie możemy ponownie pomylić się z interpretacją gry. Jutro będzie bitwa na poziomie fizycznym. Z technicznego punktu widzenia możemy zrobić coś więcej”.

Jak się ma zespół? “Widziałem ich dobrze na treningach”.

O Veronie: “Są zwarci i silni fizycznie. Będziemy musieli maksymalnie zwiększyć walkę i koncentrację. Są agresywni z przodu, nie ograniczają się tylko do niskiego bronienia. Widziałem bardzo sprytny zespół przechodzący do innych ustawień”.

O braku Ribery'ego w poprzednich trzech meczach: “Jego nieobecność nie jest usprawiedliwieniem dla zespołu. Oczywiście była ciężka, ale dla każdego zespołu byłoby ciężko bez niego. Teraz czuje się dobrze”.

Jak zagrać w pomocy: “Mam wiele rozwiązań numerycznych. Do dnia dzisiejszego mam pewne wątpliwości, ale to dobrze. Jest kilku graczy, którzy nie grali przez długi czas. Cristoforo ma ogromne doświadczenie i świetnie się przygotował latem a Żurkowski się stale rozwija. Eysseric, choć niewiele grał, ma jakość. Są też inne rozwiązania, takie jak Ghezzal grający na pozycji pół skrzydłowego”.

O fanach: “Dziękujemy im już dzisiaj bo wiemy, iż także jutro będą w dużej liczbie nas dopingować. Czujemy zawsze ich bliskość. Także w Cagliari, gdzie rzeczy nie ułożyły się dobrze”.

Czy Fiorentina może zagrać trójką ofensywnych graczy: “Tak, ale to zależy od interpretacji gry. Jeśli wszyscy jesteśmy skupieni i uważni, możemy to zrobić”.

Chiesa na skrzydle: “I ja wam to mówię, iż w 4-3-3 jest bardziej skrzydłowym niż napastnikiem, ale Federico może grać skrzydłowego też w ustawieniu 3-5-2”.

Chiesa po meczach kadry narodowej: “Taki sam. Z pewnością strzelony gol wpłynął na niego dobrze, myślę, że chce zrobić to samo w Fiorentinie. Mówię wam, że nie czuje się dobrze. Wiele od niego oczekujemy”.

O Żurkowskim: “Z pewnością ma przed sobą wspaniałą przyszłość, ponieważ jest to serie A, musi wiele poprawić na poziomie technicznym oraz w ustawianiu na boisku”.

O anulowaniu kary Veronie w sprawie zamknięcia sektora Poltrone Est: “Jestem zadowolony, ponieważ ja lubię grać przy pełnym stadionie. Jeśli anulowali tzn. że jest wszystko prawidłowo”.

O rasizmie: “Trzeba nad tym pracować, ale wierzę, że dojdziemy do perfekcji”.

O spotkaniu z arbitrami: “Wyjaśniliśmy niektóre rzeczy, jestem zadowolony. To było bardzo interesujące spotkanie”.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task