Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 63 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 11/10/19, 18:14 »
Vincenzo Montella na konferencji prasowej: “Pali mnie żołądek i nie tylko mnie i musimy to nieprzyjemne uczucie zapamiętać, aby nauczyć się, jak wygrać i aby zrozumieć, co zabrakło przeciwko ekipie Marana, aby powrócić do domu ze zwycięstwem. Widać jak na dłoni, że chłopcy zbyt mocno poczuli presję tak ważnego meczu, po 5-0 otrząsnęli się z tego i faktycznie osiągnęliśmy nasze gole. Vlahović jest najlepszym przykładem, w pierwszej połowie był innym piłkarzem, w ostatnich 20' też innym. Moim zdaniem Dusan jest potencjalnym crackiem, ale musi się rozwijać jak wszyscy inni młodzi, których na szczęście mamy dużo w kadrze i na których klub będzie mocno stawiać. Mamy kłopoty fizyczne? Powoli rozsądzajmy nasze sądy, dobrze zakończyliśmy mecz z tego punktu widzenia. Nie byliśmy na równi naszego przeciwnika i oni grali lepiej. Jest nam wstyd, z pewnością stamtąd wyjeżdżamy a ten zły upadek sprawi, że zrozumiemy wiele rzeczy, które należy rozwijać i poprawiać“.

Rocco Commisso: “Gratulacje dla Cagliari za piękny mecz a także dla Simeone za występ i gol. Po raz kolejny nie zagraliśmy dobrze w I połowie i nie podobała mi się drużyna. Jestem bardzo zasmucony ze względu naszych fanów, którzy zawsze byli blisko nas i także tutaj w Cagliari. Przynajmniej jest jedna pozytywna notatka w ten zły dzień dzięki pierwszym dwóm bramkom Vlahovica w Serie A, brawo!”.

Dušan Vlahović w mixed zone dla Radio Bruno Toscana: "Nie byliśmy w stanie zrobić tego, co przygotowaliśmy w ciągu tygodnia, teraz musimy pomyśleć o naprawieniu sytuacji, pomysłów i zorganizowaniu się w najlepszy możliwy sposób na następny pojedynek. Wiedzieliśmy, że oni zaczną mocno, chcieliśmy i musieliśmy zagrać lepiej, ale niestety czasami nie da się tego zrobić w piłce nożnej. Jesteśmy rodziną, wszyscy będziemy rozmawiać razem i zrozumiemy, gdzie popełniliśmy błąd. Cagliari? Mieli więcej charakteru niż my, ale na pewno nie więcej ochoty. Pierwsze gole w Serie A? Ciążyło to na mnie go, w końcu  usunąłem ten balast, ale był to zły dzień dla zespołu, lepiej było, gdy strzeliłbym w zeszłym tygodniu niż dzisiaj, biorąc pod uwagę, że moja 'doppietta' była praktycznie bezużyteczna".

DS Daniele Pradè mixed zone dla Radio Bruno Toscana: "Przegraliśmy mecz zaczynając od postawy psychologicznej. Nie martwię się, ponieważ wszystko, co się dzieje, było przewidziane. Cagliari to silny zespół, nas nie było na boisku, byliśmy lekcy i miękcy. Popełniliśmy także błędy taktyczne. To ważny sezon, muszę zobaczyć, co się dzieje, aby poprawić i zbudować zespół w oparciu o to, co widziałem w tym roku. Jak tylko wrócą gracze z kadr narodowych wygłoszę przemówienie drużynie i wyjaśnię, czego chcę. Nie przegraliśmy w aspekcie fizycznym, ale przegraliśmy z mentalnego punktu widzenia i w pojedynkach jeden na jednego. Między obiema drużynami zauważalna była różnica wieku, ten sezon ma zbudować ich formę i dać im wzrost i by nie popełniali już tych błędów. Zespół współpracuje od niedawna, gdy pojawiają się trudności, pojawiają się te wszystkie luki".

Vincenzo Montella dla Dazn tv: "Dziś niewiele można komentować, to była ciężka próba, Cagliari było lepsze. Wiedzieli o ich zaletach, ale nie mogliśmy im przeciwstawić. Popełniliśmy błędy techniczne i taktyczne, w niektórych spotkaniach trzeba zrobić coś więcej by myśleć o pozytywnym wyniku. Porażka musi dać nam siłę, aby wznowić naszą drogę, jesteśmy na ósmym miejscu, coś dobrego też zrobiliśmy. Jeśli spojrzymy na listę jedenastu, jest tak wiele lat różnicy między dwiema kadrami. Ich większe doświadczenie pomogło. Dobrze nam poszło, gdy pozbyliśmy się presji wyniku. Pierwszy gol padł po faulu w ataku na Chiesie, być może przegralibyśmy i tak, ale faul był".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task