Poll

Jak oceniasz nasze ruchy transferowe zimą 2020?

10
0 (0%)
9
1 (6.3%)
8
2 (12.5%)
7
5 (31.3%)
6
5 (31.3%)
5
2 (12.5%)
4
0 (0%)
3
0 (0%)
2
0 (0%)
1
0 (0%)
Trudno ocenić
1 (6.3%)

Total Members Voted: 16

Voting closed: 02/16/20, 02:19

Author Topic: ANKIETA Podsumowanie mercato zimowego 2020  (Read 264 times)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Za nami kolejny okres mercato tym razem zimowego 2020
Nabyliśmy Cutrone,Igora,Duncana,Kouamé,Agudelo oraz Amrabata.
Zapraszamy do głosowania (tylko zarejestrowani użytkownicy forum) oraz mile widziany komentarz.
Forza Viola per sempre!

Offline BalonACF

• Av. Utente
  • *
Re: ANKIETA Podsumowanie mercato zimowego 2020
« Reply #1 on: 02/06/20, 07:44 »
Oceniam mercato na mocne 7. Byłoby napewno więcej gdyby wszyscy zawodnicy mieli już możliwość gry u nas. Jak wiadomo jeden się leczy a drugi przyjdzie dopiero w czerwcu. Mam nadzieję, że tyle pieniędzy wydanych w tym okienku nie przełoży się na brak kolejnych wzmocnień w lecie. Jak wiadomo wzmocnienia są potrzebne, szczególnie obrona. Pomoc wygląda solidniej ale to nie jest jeszcze skład którego byśmy oczekiwali. Wzmocnienia są fajne, przyszłościowe i mam nadzieję, że zawodnicy podniosą jakość zespołu. Ocena 7.

Offline Riggarton

• Av. Utente
  • *
« Reply #2 on: 02/06/20, 09:18 »
Zaznaczyłem "trudno ocenić". Z jednej strony optymistyczne komentarze członków forum, z drugiej strony w tym roku mam niewiele czasu na śledzenie rozgrywek i poza Cutrone oraz częściowo Kouame, reszta to dla mnie no-name'y. Czekam co się wydarzy, jak będą grać, co z nich wyczaruje Iachini. Na dziś jednak trudno mi mieć na ten temat wyrobione zdanie.

Offline Chissa

• Full Utante
  • *
« Reply #3 on: 02/06/20, 10:01 »
No cóż! Nasze mercato oceniam na " postaw się a zastaw się " ! Wszyscy grajki przepłaceni wielo wielokrotnie niż ich rzeczywista wartość!! Nazwiska niektórych to tylko rzetelni rzemieślnicy a inni wielka niewiadoma. Ponoć perspektywiczni i dobrze rokujący? Daj Boże! Pomimo wielkiego wow to mercato ocenia na 5 ze wskazaniem na 5+ bo przynajmniej kogoś kupili a nie tylko wypożyczenia.   

Offline Darrk

• Ir. Utante
  • *
« Reply #4 on: 02/06/20, 15:12 »
Rowniez oceniam zimowe mercato na 5+. Zawodnicy perspektywiczni i mlodzi, lecz z nieduzym doswiadczeniem, a to ma istotne znaczenie w rozgrywkach Serie A. Pierwsza jedenastka to jedna z najmlodszych ekip w rozgrywkach i nie sadze, by byli w stanie rywalizowac o europejskie puchary.

Offline boozz

• VCP Member
  • *
« Reply #5 on: 02/06/20, 16:33 »
Dałem 7 ale... trudno powiedzieć. Jak to u Nas. Nie nagrzewam się, wszystko zależy od tego czy Iacchini tych piłkarzy chciał czy mu ich wciśnięto z braku laku.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Fioletowy

• Av. Utente
  • *
« Reply #6 on: 02/06/20, 19:54 »
Ja zaznaczyłem 6. Nazwiska nie powalają. Nie byłem miłośnikiem Cutrone już latem, tym bardziej nie jestem teraz po słabej w jego wykonaniu jesieni. Jak zwykle młodzi wypalą lub nie, a jakości w grze jak nie było tak pewnie nie będzie. Trzeba się utrzymać i mieć nadzieję, że latem będą konkretniejsze wzmocnienia.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #7 on: 02/06/20, 20:37 »
Ja też zaznaczyłem naciągane 6, bo przede wszystkim te najważniejsze nazwiska dojdą latem i ich nie ma co liczyć. Oby wypalili bo Cutrone póki co średnio.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task