Author Topic: Iachini: "Potrzeba maksymalnej koncentracji przez 90 minut"  (Read 4 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co na dzisiejszej konferencji przedmeczowej we Florencji powiedział trener Fiorentiny Giuseppe Iachini:

Czy to już jest Fiorentina Iachini'ego? Jesteśmy na początku naszej drogi, w piłce nożnej są rzeczy, w których tylko czas i stałe zaangażowanie mogą mieć znaczenie. Zwłaszcza w fazie posiadania ulepszenie wymaga czasu. Naszym celem jest zagranie meczów z dużą osobowością, chłopcy są zawsze dostępni. Czas jest niezbędny, aby zadbać o szczegóły podnoszące poziom. Na przykład w fazie ofensywnej znacznie się poprawiliśmy, odkąd przybyłem.

Jaką drużyną jest Milan? To silny zespół, przyjął pracę Pioli'ego, która nadała nowy taktyczny charakter. Zorganizowany zespół składający się z dwóch bardzo ważnych graczy, którzy zostali umieszczeni w kadrze w styczniu styczniu, takich jak Ibra i Rebić. Szwed to jest fenomen, który umie strzelać bramki i pchać swoich kolegów z drużyny pod bramkę rywali. Będziemy musieli mocno skoncentrowani przez 90 minut. Ponadto Rebić eksplodował, który teraz jest jak król Midas, wszystko czego dotyka zamienia w złoto.

Kondycja Cutrone? Patricka trzeba wspierać i pomagać mu, to nieprawda, że jest napastnikiem pola karnego Cutrone to nowoczesny napastnik, który bardzo dobrze atakuje przestrzenie. Teraz musi znaleźć optymalną kondycję fizyczną. Zarówno on, jak i Dusan oraz Federico ciężko pracują nad indywidualną taktyką, poznajemy się, aby jak najlepiej wykorzystać ich wielki potencjał.

Ścieżka wzrostu? Patrzymy na naszą ścieżkę w poszukiwaniu ciągłego wzrostu, ataku i obrony. Musimy naciskać w wielu sytuacjach taktycznych. Bramki padły łatwo w Genui, oznacza to, że otrzymujemy właściwe wiadomości. Musimy podchodzić do każdego meczu z osobna aby zdobywać punkty.

Dużo rozwiązań w środku pola? Mieliśmy dwa tygodnie z trzema meczami w tygodniu, wielu chłopaków grało często. Teraz możemy zmieniać niektórych graczy w środku pola, aby uzyskać więcej świeżości. Wszyscy chłopcy są dla mnie graczami pierwszej '11', podobnie jak Agudelo. Wszyscy ciężko pracują, aby otrzymać jeszcze jedną szansę. To do mnie należy wybór. W piłce nożnej, w niektórych momentach mistrzostw, kluczem do sukcesu jest możliwość posiadania większej liczby wypoczętych graczy.

Ribery? Ribery współpracuje z fizjoterapeutą, zajmuje to trochę czasu. Może wnieść doświadczenie i osobowość, dla nas jest bardzo ważny na boisku i poza nim. Przez miesiąc/40 dni będzie niedostępny. Nie możemy przyspieszać jego powrotu, czekamy na niego.

Chiesa? Wszyscy mówili, że nie może być napastnikiem, ale tylko skrzydłowym, to nieprawda. Gdy ktoś ma swoje umiejętności, to może grać też blisko bramki Jako skrzydłowy nie może zdobyć 15 bramek w lidze. Odbyłem z nim tą samą rozmowę co z Dybalą, miał szczęście, że zbliżył się do bramki. Federico może pracować w wielu rolach. W 6 meczach strzelił ze mną 4 gole i mógł zdobyć jeszcze więcej. On naprawdę może być ważnym zasobem na etapie budowy zespołu.

Moja przyszłość? Każdy trener ma swoją własną ścieżkę, mogę tylko powiedzieć, że będę kontynuować pracę, jak zawsze. Wygrałem 4 mistrzostwa kariery, miałem rekordy punktowe i strzeleckie ze swoimi zespołami. To zależy również od klubów, które trenujesz. Kiedy dołączasz do drużyny, która walczy o utrzymanie, trudno jest przekroczyć ten cel. Może byłem trochę ukarany, trenując wiele drużyn o takich cechach. Nigdy nie powiem, czy zasługuję na potwierdzenie z Fiorentiny. Będą inni ludzie, którzy mnie ocenią. Nigdy nie reklamowałem się i nigdy nie będę. Zawsze ceniłem moich chłopców, którzy pamiętają mnie z miłością. Przyjechałem do Florencji z ważnym doświadczeniem. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tego środowiska.

Vlahović? W tygodniu mieliśmy problemy związane z grypą, ale wygląda na to, że gracze będą gotowi (chodzi o Lirolę, Benassi'ego i Pulgara). Vlahović ma duży margines do poprawy, może i musi się rozwijać ciężko pracując. Nie może zaplątać sobie głowy innymi sprawami, w niektórych sytuacjach jest młodym i niedojrzałym graczem. Potrzeba dużo pracy i pokory.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task