Author Topic: "Fioletowy" tydzień (17-23.06)  (Read 880 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
"Fioletowy" tydzień (17-23.06)
« on: 06/16/19, 23:59 »
Niech moc Chiesy towarzyszy nam w nowym tygodniu prac i obowiązków :)

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
Re: "Fioletowy" tydzień (17-23.06)
« Reply #1 on: 06/17/19, 14:27 »
Bati jest już na Franchi, gdzie spotka się z Joe Barone. Wydaje się, że kwestia jego powrotu do Fiorentiny jest już w zasadzie pewna. Czekamy na oficjalne info :)

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
« Reply #2 on: 06/17/19, 16:24 »
Francesco Totti rozwiązał dziś umowę z Romą ;) Poszło o to, że nie miał w klubie realnego wpływu na żadne decyzję. Może jednak uda się Batistucie go namówić ?

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #3 on: 06/17/19, 18:11 »
Rzekomo powiedział że otrzymał ofertę z Włoskiego klubu :-X

Raczej nigdy nie lubiłem Tottiego jako piłkarza. Jako "cywil" chyba nie mógł sądzić że nagle zacznie łapać za wszystkie możliwe sznurki w takim kolosie jakim jest Roma? Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe dla kibiców Romy, wokół klubu narosło wiele plotek, a w plotkach zapewne jakieś ziarnko prawdy. Odejście Francesco to zapewne duża strata dla kibiców... pojawienie się go w bezpośrednio rywalizujących klubach byłoby jak pokazanie środkowa palca. Ale Fiorentina? Szczególnie po zmianach? Może być interesującym kierunkiem. Tylko czy otrzyma tu znaczącą rolę? Raczej nie ma na to szans..
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
« Reply #4 on: 06/17/19, 18:17 »
Ja od zawsze miałem wielki szacunek do takich legend jak Totti, Del Pierro, Bufon itp. mimo, że grali w niezbyt lubianych przeze mnie klubach. Tottiemu nie chodziło o łapanie za wszystkie sznurki w klubie. Z tego co mówił na konferencji to od 2 lat nie skontaktował się z nim ani prezydent ani DS co wydaje się faktycznie słabe.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #5 on: 06/17/19, 21:34 »
Szalik Fiorentiny na trumnie Zeffirelli'ego

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #6 on: 06/17/19, 21:36 »
Batistuta na "Franchi"

Online Cholew

• VCP Member
  • *
« Reply #7 on: 06/17/19, 21:41 »
Francesco Totti rozwiązał dziś umowę z Romą ;) Poszło o to, że nie miał w klubie realnego wpływu na żadne decyzję. Może jednak uda się Batistucie go namówić ?

Jestem przeciwko, szacunek oczywiście za przywiązanie do barw Romy przez całą karierę jak najbardziej jest godne szacunku, ale nie chcę we Florencji ludzi, którzy noszą w sercu barwy innego klubu niż Fiorentina. Bati, Antognoni czy nawet Rossi jak najbardziej... szkoda, że Rui Costa się nie zdecydował.
Fiorentina alè alè viola sempre insieme a te comunque vada devi sapere che noi non ti lasceremo mai da sola.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task