Author Topic: Mercato [lato 2019]  (Read 28577 times)

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
Re: Mercato [lato 2019]
« Reply #1792 on: 08/22/19, 22:01 »
Tak kazdego najlepiej oddajmy - po to mamy mieszankę ze mają być w składzie i grać .. A co Dalbert pokazał - 2 lata jest w Interze wydali na niego kilkanaście milionów i jest ich wtopą - biorą lepszego zawodnika i tyle.. ile nam dali za Biraghiego?

Offline Pontius

• Hero Utante
  • *
  • FIORENTINA PER SEMPRE
« Reply #1793 on: 08/22/19, 22:19 »
Biraghi robi duży zjazd w dół... z bardzo dobrego startu robi się coraz większa kaszana. Zostanie z nim na lewej obronie oznacza stagnację. Widziałem wszystkie mecze przygotowawcze i wyglądał w nich tragicznie.

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #1794 on: 08/22/19, 23:13 »
bo moze mu sie nie chciało grać? swoje robił u Nas jak grał wg. mnie - tylko Alonso był w ostatnich latach lepszy , Pasqual czasem ale potem nie dojeżdżał

https://sempreinter.com/2019/08/22/dalbert-still-doesnt-want-fiorentina-move-as-part-of-biraghi-loan-swap/ a Dalbert swoje :D
« Last Edit: 08/22/19, 23:28 by krzysiu »

Offline Pontius

• Hero Utante
  • *
  • FIORENTINA PER SEMPRE
« Reply #1795 on: 08/23/19, 07:21 »
Jeśli mu się nie chciało grać to chyba tym lepiej go gdzieś oddać. W mojej opinii Pasqual był lepszy a Biraghi już teraz nie dojeżdża.

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #1796 on: 08/23/19, 08:09 »
Pasqual grał na pewno z lepszymi zawodnikami i lepszym zespołem ;) ja nie mowie ze nie trzeba było go oddać tylko uwazam ze Dalbert nie wygląda na człowiek co nas odmieni skoro w 2 lata nie zagrał duzo meczów ..

Offline BalonACF

• Av. Utente
  • *
« Reply #1797 on: 08/23/19, 10:26 »
Pasqual grał na pewno z lepszymi zawodnikami i lepszym zespołem ;) ja nie mowie ze nie trzeba było go oddać tylko uwazam ze Dalbert nie wygląda na człowiek co nas odmieni skoro w 2 lata nie zagrał duzo meczów ..

Nie chcę go, bo on nie chce tak naprawdę do nas przyjść. Co nam po takim grajku ? Trzeba szukac w innym miejscu. Czasu co raz mniej. Mam nadzieje że wszystko będzie dopięte do końca. Czyli LO, ŚO, SP no i z dwóch skrzydłowych, a przynajmniej jeden.

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #1798 on: 08/23/19, 12:39 »
Ja wiem jedno - jak Montella nic z takim składem nie osiągnie to szybko wyleci ;)

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #1799 on: 08/23/19, 13:08 »
Wiesz co, nie jestem fanem Pasquala ale on przy Biraghim to był wirtuoz. Ja tam po tym co napisał Pontius poczekam na to co pokaże Dalbert. Zarzut że on do nas nie chce przyjść też do mnie nie przemawia bo jak nie chce to niech się nie zgadza na transfer.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task