Author Topic: Mercato [lato 2019]  (Read 22959 times)

Online krzysiu

• Hero Utante
  • *
Re: Mercato [lato 2019]
« Reply #1680 on: 08/16/19, 13:13 »
Ja wiem ze nie miał kontuzji ale Pjaca przed graniem u Nas grał w Schalke i u nas też sporo miesięcy - jak nie wypali De Paul to nie zarobimy - Corvo zadowolony bo sciagamy jego cel transferowy ;p

Online Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #1681 on: 08/16/19, 13:19 »
De Paul powinien wypalić, on jest skrojony pod Serie A. O to jestem spokojny, a jeżeli ma dostać kontuzję, która wykluczy go na długie miesiące to równie dobrze może się to przydarzyć każdemu innego piłkarzowi, nigdy nie da się przewidzieć tego co będzie :)

Online krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #1682 on: 08/16/19, 13:31 »
Wiadomo, tez mi sie wydaje ze jest skrojony tylko kiedyś o nim mówiono ze bywa niestabilny jezeli chodzi o formę - tu może mieć łatwiej bo jednak nie wszystko będzie na jego barkach .. to kto moze jeszcze przyjść w sensie jakie pozycje? Bonifazi za Cecchieriniego?

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #1683 on: 08/16/19, 13:38 »
Mówi się o środkowym napastniku, lewym obrońcy w przypadku odejścia Biraghiego i chyba wypadałoby mieć rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Reszta to pewnie uzupełnienia i ewentualnie za Pezzelle ktoś.
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Online boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #1684 on: 08/16/19, 14:38 »
Ja cały czas mam nadzieję na Rossiego albo Balo albo obu. Mam mieszane uczucia co do Ribery ale z drugiej strony Quagliarella ile ma lat a jak gra? Mam też obawy co do nowego lewego obrońcy bo jakoś mnie nie przekonują a jedyne ciekawe nazwisko wymieniane w naszym kontekście to Kurzawa.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Online Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #1685 on: 08/16/19, 14:51 »
Ja mimo wszystko jestem spokojny o końcową fazę mercato. Wydaje mi się, że trafią do nas zawodnicy, którzy będą lepsi od tych obecnych :)

Online boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #1686 on: 08/16/19, 16:37 »
Ja mimo wszystko jestem spokojny o końcową fazę mercato. Wydaje mi się, że trafią do nas zawodnicy, którzy będą lepsi od tych obecnych :)

Ja też! :)
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #1687 on: 08/16/19, 17:04 »
Jak przyjdzie De Paul to mi wystarczy i poprawi moje oceny naszego mercato :).
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task