Author Topic: "Fioletowy" tydzień (08-14.04)  (Read 917 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Re: "Fioletowy" tydzień (08-14.04)
« Reply #24 on: 04/09/19, 17:13 »
Vice-dyrektor 'La gazzetta dello sport' Calamai powiedział, że bardzo ceni Stefano. Po śmierci Dawida połowa zespołu chciała zakończyć grać w piłkę, ale Pioli jak dobry psycholog ich poustawiał. Nie zna tak wspaniałego człowieka jak Stefano.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #25 on: 04/09/19, 17:50 »
Ale psycholog nie wiąże się z przekonaniem zawodników do lepszej gry ,wiadomo on nie wychodzi na boisko ale jego ekipy zawsze miały zjazdy i on nie potrafił z tego wyjść,więc widocznie coś było z nim nie tak ..

Offline Lechu

• Hero Utante
  • *
« Reply #26 on: 04/09/19, 17:53 »
Czy jaj... gdzieś czytałem że ADV strasznie zjebał Stefano i jego ludzi za to co wyprawia zespół w tym półroczu.

A powinien zjebac w 1 kolejności Corvino i wyj... na zbity pysk.

Offline Lechu

• Hero Utante
  • *
« Reply #27 on: 04/09/19, 17:54 »
Ponoć dymisja Freitasa to fake news co nie zmienia faktu ze i tak ma odejść po sezonie.

Offline Lechu

• Hero Utante
  • *
« Reply #28 on: 04/09/19, 17:59 »
Tymczasem Pedulla pisze o kontaktach z Montella. A Sconcerti ze słyszy głosy z Anglii ze Wenger chce trenować Fiorki lub Sampe ;)

Offline Dean

• Av. Utente
  • *
« Reply #29 on: 04/09/19, 18:01 »
Tymczasem Pedulla pisze o kontaktach z Montella. A Sconcerti ze słyszy głosy z Anglii ze Wenger chce trenować Fiorki lub Sampe ;)

Nie no z tym Wengerem to bujda straszna. A co do umiejętności zmotywowania zespołu, to fakt faktem zespół się zjednoczył po śmierci Davide i zaliczył świetną serię, ale czemu szanowny pan psycholog nie powtórzył tego teraz? Zabrakło bodźca zewnętrznego?

Offline krzysiu

• Hero Utante
  • *
« Reply #30 on: 04/09/19, 18:04 »
Tez nad tym myślałem, więc tamto zmotywowanie jakby było chwilowe , wiadomo to była trauma ogromna strata człowieka bliskiego sercu wielu zawodnikom i ja zawsze myslalem ze tamten moment koncowki sezonu był jakiś magiczny, w tym sezonie tez mieliśmy czasem takie spotkania jakby nam Davide pomagał z góry,ale wiadomo ze suma szczęścia jest rowna 0 niestety

Luca.Toni

• Guest
« Reply #31 on: 04/09/19, 18:16 »
W pierwszej chwili uśmiałem się z wczorajszego komunikatu. Po chwili dotarło do mnie, że to genialne posunięcie. Zwolnić trenera i płacić mu odprawę? Po co. Można go zbesztać publicznie (zasłużenie!) żeby sam się zwolnił.

Jest jeszcze jeden plus. Piłkarze dostali wiadomość, że zarząd jest niezadowolony. Z Piolim nie było żadnych przesłanek, że możemy przejść Atalantę. Teraz -o ile nie okaże się, że nasi piłkarze to pipki - wszystko się może zdarzyć.

Pioli odchodzi w niesławie, bo ma gorszy sezon niż miał Delio do spółki z Mihą a to już sztuka.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task