Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 20 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 04/04/19, 02:03 »
Stefano Pioli na konferencji prasowej: "Fiorentina może żałować tego pojedynku? Tak, po I połowie powinniśmy prowadzić, ale my zawsze zostawiamy otwarty wynik a drużyna taka jak Roma może zawsze mieć to jedno właściwe zagranie. Drużyna zagrała z osobowością, ale mogliśmy zrobić więcej by wygrać. 15 remis? Ciąży, nasza tabela jest od nich zależna. Większość z tych remisów powinno być naszymi wygranymi, jest czego żałować, ale przed nami jeszcze 8 kolejek. Przegraliśmy brzydko w Cagliari, ale drużyna mi się podoba. Cały czas gra do przodu, jest ofensywna i zrównoważona bo poza golami to praktycznie nie daliśmy rywalom nic zdziałać. Chiesa? Nie czuł bólu po ostatnim gwizdku, to jest ważne. Leczenie było uważne. Te dwa tygodnie trochę mu zabrały z formy, ale najbliższe niedziele mu to zwrócą. Jak prowadzić Muriela? Szkoda, że musiał wyjechać na kadrę bo potrzebował odpoczynku. Jednak uważam, że zagrał świetnie. W niedzielę zabrakło mu sił a dzisiaj wszystko było dobrze. Jestem zadowolony, on wie co zrobić z piłką. Zobaczymy jak będzie wyglądał na niedzielny bój z Frosinone, wszelkie znaki mówią, że będzie miał dobry koniec sezonu włącznie z tym meczem pucharowym. Co brakuje tej drużynie? Mecze trzeba zamykać, liga jest bardzo wyrównana, nie potrafiliśmy unieść tej przewagi mimo, że Roma była w kłopotach po tych naszych stworzonych sytuacjach. Widziałem dzisiaj wiele pozytywnych rzeczy, i musimy teraz wygrać z zespołami, które bronią się przed spadkiem. Gerson? Musi bardziej zrozumieć ten swój motor, jeszcze nie wypuścił wszystkich koni. On może grać dużo lepiej, cały czas go motywuję, ma świetną jakość i doskonałe perspektywy. Dużo utraconych wyjść na prowadzenie? Nie jesteśmy w stanie zamrozić gry ani jej zamknąć. Ale nie możemy myśleć, że najmłodszy zespół w Europie wie, jak zrobić wszystko dobrze. Może nie zrobimy lepszego sezonu od ostatnich mistrzostw, ale kierunek, w którym Fiorentina podąża jest słuszny, czyli rozwój pojedynczych graczy. Wybrana ścieżka jest właściwa. Vlahović i Montiel? Zagrają w finale pucharu Włoch, mam nadzieję, że poradzą sobie bardzo dobrze. Pójdę zobaczyć ich na stadionie”.

Bryan Dabo w mixed zone: "To był otwarty mecz, jesteśmy rozczarowani bo dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie, chcemy zatem teraz wygrać z Frosinone. Nie myślę o rzymskim środowisku, myślę o Fiorentinie. Generalnie z wszystkimi gramy na równi, ale za dużo mamy remisów, brakuje dodatkowego włożenia sił by wygrywać. Atalanta? Wg mnie to nie jest najważniejszy pojedynek, mamy 8 finałów do końca sezonu, nie chcemy myśleć, iż sezon już się zakończył. Nie mówmy wiele o Atalancie. Coppa Italia jest wielką okazją dla nas, ale nie chcę o tym zbyt wiele mówić".

Stefano Pioli dla Sky Sport: “Nie potrafimy zamykać meczów. Dzisiaj znów to się stało. Tracimy zbyt dużo goli po tym jak dajemy rywalom mało sytuacji bramkowych. Graliśmy przeciwko twardej drużynie na ciężkim boisku, widziałem piękną Fiorentinę i to mi daje nadzieję na dobry finał sezonu”.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task