Author Topic: Pioli: "Musimy zacisnąć zęby. Dobrze, że nadchodzi przerwa"  (Read 17 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 354679
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co dla violachannel.tv przed wyjazdem do Cagliari powiedział trener Fiorentiny Stefano Pioli:

"Chiesa ma się lepiej, wczoraj trenował z całym zespołem także Lafont jest w lepszej kondycji. Życzę sobie by był przynajmniej na ławce ponieważ od 1' będzie ciężko go zobaczyć. Edimilson też ma problemy zdrowotne.

Cagliari? U siebie to trudny przeciwnik do pokonania, przegrali nieznacznie dwa mecze z Napoli i Atalantą i zdobyli 21 na 27 możliwych punktów. Grają bezpośredni futbol i fizyczny. Potrzeba dużej uwagi na skrzydłach, ponieważ wiele sytuacji jakie tworzą tam się tworzą. To będzie trudny pojedynek, ale ważny dla naszej tabeli.

Fiorentina jest gotowa? Musi być, w najbliższych dwóch miesiącach rozstrzygniemy naszą sytuację, walczymy w lidze i pucharze Włoch. Jutro musimy zacisnąć zęby, to będzie ostatni pojedynek przed przerwą w której musimy porządnie odpocząć. Ta przerwa ma wyleczyć też zawodników z urazów. Przed nami dwa decydujące miesiące, ale my powalczymy na obu frontach by zdobyć nasz cel. Potem będzie czas by pomyśleć co w następnym sezonie, jednak teraz skupmy się na grze".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task