Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 21 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 03/11/19, 16:08 »
Stefano Pioli dla Sky Sport: “Nie uważam, że dzisiaj pożegnaliśmy się z Europą. Zdobyliśmy za mało punktów w I rundzie, ale to jest moment by patrzeć teraz na tabelę. Rozpoczęły się dwa decydujące miesiące dla nas. Z poprzedniego tygodnia nie wyszliśmy dobrze pod względem mentalnym i fizycznym kiedy mieliśmy 3 mecze, to drużyna, która łatwo się deprymuje, ale oni są młodzi więc jest to do przyjęcia. Zawodnicy nie są w 100% zdrowi, w I połowie w ogóle nie było ruchu natomiast w II grała to co wie i zasłużyła na ten remis. Chiesa? Doznał urazu brzucha. Jest ambitny i graczem z pasją wobec barw klubowych, kiedy nie może dać z siebie wszystkiego mocno cierpi.
Moja przyszłość? Jestem spokojny, zainwestowałem moją pracę z tymi chłopakami. Zakomunikowałem rodzinie, że będę trenerem do 65 roku życia, gdzie jeszcze nie wiem. Jednak chcę by ten sezon przyniósł satysfakcję. Może poprowadzę kadrę narodową, zobaczymy. Lubię przebywać wśród zawodników, poprawiać relacje a dla chłopaków jestem najlepszy bo czują, że poprawili się piłkarsko. I ja czuję, że każdego dnia poprawiam siebie. Często rozmawiam ze sztabem, a z zawodnikami nie rozmawiam o ustawieniach, ale o pozycji na boisku, takie by mogły uprzykrzyć życie przeciwnikom. Nie jestem zasmucony dzisiejszym występem,ale chciałbym zobaczyć większy entuzjazm u moich graczy. Musimy odbudować utraconą energię z dwumeczu z Atalantą i pomyśleć, że to jeszcze nie jest koniec”.

Stefano Pioli na konferencji prasowej: “Zawsze doceniałem charakter, trenuję silnych facetów, którzy jednak mają negatywne wynik. Porażka w Bergamo zaważyła mocno, liczyliśmy, że wyjdziemy z większym entuzjazmem w tym tygodniu, nie widziałem zadowolonych graczy z naszego występów, próbowałem ich pocieszać bo i fizycznie byliśmy w tarapatach. Kontuzja Federico była dla nas niespodzianką. W pierwszej połowie zmagaliśmy się z piłką, musieliśmy się więcej poruszać, Lazio zamykało wolne miejsca, ale wynik jest pozytywny, ponieważ zareagowaliśmy pomimo, że nie mieliśmy najlepszego dnia. Brakuje nam kilku zwycięstw, dziś rozpoczęliśmy dwa decydujące miesiące na nasz sezon. Moja przyszłość? Powiem wam o tym po ostatnim meczu sezonu, nigdy nie martwiłem się faktem, iż mój kontrakt upływa z końcem tej rundy. Moje motywacje pomogą mi wybrać, już podjąłem decyzję w tym kierunku. Chiesał? Mam nadzieję, że będzie w Cagliari, Ceccherini ma problem z kolanem a także Pezzella nie jest zdrowy w 100%, ale dzisiaj skończył grę lepiej niż w Bergamo. Musimy przygotować się dobrze na Cagliari. Simeone wszedł w momencie, gdy zespół stracił równowagę, przegrywanie zawsze wprowadza komplikacje. Gratulacje dla Terracciano, jestem zadowolony z niego, pomógł nam pozostać w grze, jest profesjonalistą. Nasz cel był jasny od początku bieżącego sezony; poprawa ostatniego sezonu, musimy zdobyć jak najwięcej punktów, nie możemy się deprymować, brakuje tak wiele spotkań do końca. Kilka spotkań w pierwszej rundzie spowolniły nasz rozwój, mamy jakość, aby być lepszymi. Każdy ma swobodę wyrażania swoich opinii, nigdy nie myślałem, że mogę wszystkich zadowolić. Dzisiejsi fani byli fantastyczni, ale zawsze z nami byli, mogli narzekać ale zamiast tego wspierali nas, nie jest łatwo wspierać zespół w trudnej sytuacji.”.

Pietro Terracciano w mixed zone: "To byø trudny mecz, zmusili nas do wysiłku, ale po przerwie byliśmy świetni. Chcieliśmy wygrać, ale kiedy nie dajesz rady lepiej nie przegrać. Debiut? Przykro, że masz debiut wtedy kiedy twój kolega z drużyny ma kontuzję. Jestem zespołem, który wie jaka jest jego wartość, w szatni byliśmy spokojni by po przerwie pokazać naszą jakość. Trener Pioli złożył mi po meczu gratulacje".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task