Author Topic: Champions League 2018/19  (Read 245 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 420743
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Champions League 2018/19
« on: 09/09/18, 15:44 »

Women's Champions League 2018/19

Grupa 1


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Ajax732106 - 1
Þór/KA Akureyri732105 - 0
Wexford Youths Womens331024 - 9
Linfield Ladies FC030032 - 7

Mecze w Belfaście

Kolejka 1. 07.08 g. 15.00
AFC Ajax-Wexford Youths Womens AFC 4:1 (48' de Sanders, 52' E. Jansen, 67' Oudemast, 73' van der Most - 46' Jarrett)
Þór/KA Akureyri-Linfield Ladies FC 2:0 (12' Calderón, 83' Mayor) g. 20.30

Kolejka 2. 10.08 g. 15.00
AFC Ajax-Linfield Ladies FC 2:0 (28' Salmi, 48' Lewerissa)
Wexford Youths Womens AFC-Þór/KA Akureyri 0:3 (5' S. Jessen, 10' H. Hannesdóttir, 18' H. Jónsdóttir) g. 20.30

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
Linfield Ladies FC-Wexford Youths Womens AFC 2:3 (43' M. Bell, 93' Timoney - 11'sam. Perry, 19' Jarrett, 95' K. Murphy)
Þór/KA Akureyri-AFC Ajax 0:0

Women's Champions League 2018/19

Grupa 2


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Barcelona FA Somatío9330010 - 0
FK Minsk632017 - 2
ŠK Slovan Bratislava331021 - 3
ŽNK Olimpija Lublana030030 - 13

Mecze w Lublanie

Kolejka 1. 07.08 g. 14.00
FK Mińsk-ŽNK Olimpija Lublana 6:0 (40', 45' Pilipenka, 44', 77' Oghiabekhva, 58' Shmatko, 83' B. Diakité)
Barcelona FA Somatío-ŠK Slovan Bratysława 2:0 (7', 37' K. Freda) g. 18.15

Kolejka 2. 10.08 g. 14.00
FK Mińsk-ŠK Slovan Bratysława 1:0 (75'sam. Pribilová)
ŽNK Olimpija Lublana-Barcelona FA Somatío 0:6 (48', 67' C. Hayes, 50', 88' K. Freda, 51' Akaffou, 74' Georgiou) g. 18.15

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
ŠK Slovan Bratysława-ŽNK Olimpija Lublana 1:0 (74' Hollá)
Barcelona FA Somatío-FK Mińsk 2:0 (30', 83' K. Freda)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 3


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Glasgow City LFC6320110 - 2
RSC Anderlecht Féminin6320112 - 2
Górnik Łęczna6320113 - 2
Martwe Kutaisi030030 - 29

Mecze w Edynburgu

Kolejka 1. 07.08 g. 17.00
Glasgow City LFC-RSC Anderlecht Féminin 1:2 (93' Ivanusa - 24' Van Kerkhoven, 82' Van Gorp) g. 13.30
Górnik Łęczna-Martwe Kutaisi 12:0 (4' Grzywińska, 6' Grabowska, 11', 47', 53', 83' Kamczyk, 44', 49'k., 57'k. Zdunek,
68'k. Zawistowska, 69' Jędrzejewicz, 77' K. Sikora)

Kolejka 2. 10.08 g. 17.00
Glasgow City LFC-Martwe Kutaisi 7:0 (3', 23' A. Grant, 48', 68', 86' Howat, 52' J. Love, 82' J. Clark) g. 13.30
RSC Anderlecht Féminin-Górnik Łęczna 0:1 (39' Matysik)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
Martwe Kutaisi-RSC Anderlecht Féminin 0:10 (17', 18', 35', 73', 85' De Caigny, 27', 67' Van Kerkhoven, 78' Vătafu, 82' Merchiers, 83' De Frère)
Górnik Łęczna-Glasgow City LFC 0:2 (33' J. Love, 85' S. Kerr)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 4


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
SK Slavia Praga9330015 - 3
MTK-Hungária FC431119 - 7
Ataşehir Belediyespor Kulübü4311110 - 10
KFF Mitrovica Kosowo030032 - 16

Mecze w Budapeszcie

Kolejka 1. 07.08 g. 18.00
MTK-Hungária FC-KFF Mitrovica Kosowo 6:1 (7' L. Nagy, 44' Demeter, 48' Oláh, 51' Csányi, 76'k. Pinczi, 79' Molen - 82' Gjegji)
SK Slavia Praga-Ataşehir Belediyespor Kulübü 7:2 (16' Dubvova, 17' Svitková, 37', 74' Divisova, 42', 59' Kozarova, 72' Jarchovska - 23' Y. Uraz, 56' H. Akaba)

Kolejka 2. 10.08 g. 18.00
Ataşehir Belediyespor Kulübü-MTK-Hungária FC 2:2 (31'k. Y. Uraz, 43' H. Akaba - 33' L. Nagy, 37' Molen)
SK Slavia Praga-KFF Mitrovica Kosowo 4:0 (51', 57' Divisova, 66' Dubcová, 89' Szewieczková)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
KFF Mitrovica Kosowo-Ataşehir Belediyespor Kulübü 1:6 (88' Jashari - 2' Sunday, 22', 63' Houij, 38' Çinar, 41' Y. Uraz, 50' H. Akaba)
MTK-Hungária FC-SK Slavia Praga 1:4 (39' Cappuzzo - 18' Szewieczková, 63' Dubcová, 72' Divisova, 88' Svitková)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 5


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
ŽFK Spartak Subotica9330010 - 0
FC Basel 1893 Frauen632017 - 5
Maccabi Kiryat Gat130124 - 8
ŽFK Breznica Pljevlja130124 - 12

Mecze w Podgoricy i Nikšić

Kolejka 1. 07.08 g. 17.00
FC Basel 1893 Frauen-ŽFK Breznica Pljevlja 4:0 (22' Sundov, 59' Banecki, 65' Buser, 68' Peromingo)
ŽFK Spartak Subotica-Maccabi Kiryat Gat 1:0 (36' C. Pleuler)

Kolejka 2. 10.08 g. 17.00
Maccabi Kiryat Gat- FC Basel 1893 Frauen 0:3 (12' Jenzer, 40' Buser, 54' Bunter)
ŽFK Spartak Subotica-ŽFK Breznica Pljevlja 4:0 (13' Pavlović,    40' Aline, 58' P. Okyere, 84' Ilić)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
ŽFK Breznica Pljevlja-Maccabi Kiryat Gat 4:4 (11' Jakovska, 17' Vujadinovic, 53', 57' Jankov - 8' Laiu, 36' Avital, 38' Schulmann, 40'sam. Šaranović)
FC Basel 1893 Frauen-ŽFK Spartak Subotica 0:5 (36' Hix, 45'k. Slovic, 75' Pavlović, 87' Matić, 90' Baka)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 6


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Żytłobud-1 Charków9330016 - 3
Olimpia Cluj-Napoca6320110 - 6
Cardiff Metropolitan Ladies FC130126 - 10
Birkirkara FC130123 - 16

Mecze w Wysokyj

Kolejka 1. 07.08 g. 16.00
Olimpia Cluj-Napoca-Cardiff Metropolitan Ladies FC 3:2 (62' Bâtea, 72' Carp, 74' Browne - 24' Clipston, 73' A. Phillips) g. 10.00
Żytłobud-1 Charków-Birkirkara FC 8:0 (6' Shevchuk, 9' Apanashchenko, 26', 62' Kunina, 36', 43' Voronina, 78' Mozolska, 85' Petryk)

Kolejka 2. 10.08 g. 16.00
Olimpia Cluj-Napoca-Birkirkara FC 6:1 (17' Bâtea, 45' Browne, 60', 92' Carp, 72' Ciolacu, 78' Voicu - 21' Parnis) g. 11.00
Cardiff Metropolitan Ladies FC-Żytłobud-1 Charków 2:5 (25' Westhoff, 76' E. Murray - 5' Shevchuk, 10' Ovdiychuk, 39' Kochnyeva, 59'sam. Finch, 87' Apanashchenko)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
Birkirkara FC-Cardiff Metropolitan Ladies FC 2:2 (27' Giusti, 44' Carabott - 11' E. Murray, 35' S. Turner)
Żytłobud-1 Charków-Olimpia Cluj-Napoca 3:1 (36' Kunina, 50', 72' Apanashchenko - 73' Carp)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 7


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
BIIK-Kazygurt Szymkent933009 - 1
Elpídes Kardítsas632016 - 4
USC Landhaus331023 - 6
Rīgas futbola skola030032 - 9

Mecze w Rydze

Kolejka 1. 07.08 g. 17.00
BIIK-Kazygurt Szymkent-Elpídes Kardítsas 2:1 (18' Gabelia, 69' Ikwaput - 7' T. Ariza) g. 11.00
USC Landhaus-Rīgas futbola skola 2:1 (18' Brunnthaler, 46' Aufhauser - 72' Ševcova)

Kolejka 2. 10.08 g. 17.00
Elpídes Kardítsas-USC Landhaus 3:1 (8' Betancourt, 23' Kollia, 62' T. Ariza - 86' Kremener) g. 11.00
BIIK-Kazygurt Szymkent-Rīgas futbola skola 5:0 (4' Zhanatayeva, 7' Ihezuo, 45', 58' Ikwaput, 83' Babshuk)

Kolejka 3. 13.08 g. 10.00
Rīgas futbola skola-Elpídes Kardítsas 1:2 (59' Ševcova - 78' Xanthi, 81' Spets)
USC Landhaus-BIIK-Kazygurt Szymkent 0:2 (35' Gabelia, 39' Adule)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 8


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
SFK 2000 Sarajewo9330012 - 1
Vllaznia Shkodër632017 - 7
Pärnu JK331024 - 5
ȘS Anenii Noi030031 - 11

Mecze w Sarajewie i Żenicy

Kolejka 1. 07.08 g. 17.00
Pärnu JK-Agarista-ȘS Anenii Noi 2:0 (49' Bannikova, 66' Tülp) g. 11.00
SFK 2000 Sarajewo-Vllaznia Shkodër 5:0 (27' Bojat, 45' Spahić, 56' Kamerić, 80' Hadžić, 92' Djoković)

Kolejka 2. 10.08 g. 17.00
Vllaznia Shkodër-Pärnu JK 3:1 (18' Franja, 48' Gjini, 80' Doçi - 12' Schcherbachenya) g. 11.00
SFK 2000 Sarajewo-Agarista-ȘS Anenii Noi 5:0 (3', 31' Medić, 23', 45'k. Djoković, 47' Bojat)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
Agarista-ȘS Anenii Noi-Vllaznia Shkodër 1:4 (89' Colesnicenco - 38', 54' Muja, 41' Doçi, 46' Gjini)
Pärnu JK-SFK 2000 Sarajewo 1:2 (9' Schcherbachenya - 26' Djoković, 30' Hadžić)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 9


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Gintra-Universitetas Szawle7321017 - 1
FC Honka7321013 - 1
NSA Sofia331023 - 14
EB/Streymur/Skála030030 - 17

Mecze w Olita

Kolejka 1. 07.08 g. 17.00
NSA Sofia-EB Streymur/Skála 3:0 (18' Radoyska, 37' Gospodinova, 68' Zheleva) g. 13.00
Gintra-Universitetas Szawle-FC Honka 1:1 (91' Filenko - 31'k. Vehvilainen)

Kolejka 2. 10.08 g. 17.00
FC Honka-NSA Sofia 5:0 (16' Tolvanen, 31' Rantala, 45', 61' Malinen, 64' Auvinen) g. 12.00
Gintra-Universitetas Szawle-EB Streymur/Skála 7:0 (5' Smeda, 22' Alekperova, 55', 65', 73' Freitas, 59' Țabur, 82' Baham)

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
EB Streymur/Skála-FC Honka 0:7 (44' Huusko, 57' Tolvanen, 64' Lappalainen, 69', 93'k. Vehvilainen, 73' Punsar, 84' Vlasoff) w Mariampolu
NSA Sofia-Gintra-Universitetas Szawle 0:9 (13' Veličkaitė, 14'sam. Naydenova, 22', 68' Ćubrilo, 39', 73' Freitas, 55' Gailevičiūtė, 80' Țabur, 87' Gudchenko)

Women's Champions League 2018/19

Grupa 10


DrużynaPktMZRPBR+ - BR-
Avaldsnes IL732108 - 4
Sporting Lizbona632019 - 3
ŽNK Osijek4311115 - 5
ŽFK Dragon 2014 Skopje030020 - 20

Mecze w Osijek

Kolejka 1. 07.08 g. 16.00
Avaldsnes IL-Sporting Lizbona 3:2 (3' Enganamouit, 61' Waldus, 89' C. Pedersen - 38' Borges, 48' Wojcik)
ŽNK Osijek-ŽFK Dragon 2014 Skopje 13:0 (8', 45', 58' Andrlic, 10', 43' Joščak, 44' Bulut, 49', 50', 56' Balić, 55' Lojna, 68', 72' Balog, 80' Maltašić) g. 20.15

Kolejka 2. 10.08 g. 16.00
Avaldsnes IL-ŽFK Dragon 2014 Skopje 3:0 (11' O'Brien, 21' Luana, 70' Duda)
Sporting Lizbona-ŽNK Osijek 3:0 (17' Wojcik, 38', 75' Dia. Silva) g. 20.15

Kolejka 3. 13.08 g. 17.00
ŽFK Dragon 2014 Skopje-Sporting Lizbona 0:4 (13' Dia. Silva, 27' Rit. Goncalves, 81' Capeta, 93' Borges) w Vinkovci
ŽNK Osijek-Avaldsnes IL 2:2 (39' Joščak, 60' Šalek - 18' Abrahamsen, 82' Luana)

Losowanie par 1/16 finału odbędzie się w Nyon 17 sierpnia 2018 roku. I mecze 12-13.09 a rewanże 26-27.09.

Bezpośredni awans do 1/16 finału: Olympique Lyonnais, VfL Wolfsburg, Paris Saint-Germain FC, FC Barcelona, FC Rosengård, Manchester City WFC, FC Bayern München, DBK Fortuna Hjørring, Chelsea LFC, Brøndbyernes IF, FC Zürich Frauen, Linköpings FC, Zwiezda-2005 Perm, AC Sparta Praga, LSK Kvinner FK, Club Atlético de Madrid, FSK Sankt Pölten/Spratzern, Fiorentina WFC, Riazań TNK, Juventus FC Women

Women's Champions League 2018/19

1/16 finału 12/13-26/27.09


12.09/26.09BIIK-Kazygurt Szymkent - Barcelona3:1 (1:0)0:3 (0:1)
12.09/26.09Ryazan-VDV - Rosengård0:1 (0:0)0:2 (0:1)
12.09/27.09Somatio Barcelona - Glasgow City0:2 (0:1)1:0 (1:0)
12.09/26.09Sarajevo - Chelsea0:5 (0:3)0:6 (0:2)
12.09/26.09Spartak Subotica - Bayern0:7 (0:3)0:4 (0:1)
12.09/26.09Kharkiv - Linköping1:6 (0:1)0:4 (0:2)
12.09/27.09Avaldsnes - Lyon0:2 (0:0)0:5 (0:3)
12.09/27.09Honka - Zürich0:1 (0:0)1:5 (0:2)
12.09/26.09Thór/KA - Wolfsburg0:1 (0:1)0:2 (0:1)
12.09/26.09Ajax - Sparta Praha2:0 (0:0)2:1 (0:1)
12.09/26.09Fiorentina Womens - Fortuna2:0 (1:0)2:0 (2:0)
12.09/27.09St.Pölten - Paris1:4 (0:2)0:2 (0:0)
12.09/26.09Juventus - Brøndby2:2 (1:0)0:1 (0:1)
13.09/27.09Gintra - Slavia Praha0:3 (0:0)0:4 (0:2)
13.09/27.09LSK - Zvezda 20053:0 (2:0)1:0 (0:0)
13.09/26.09Atlético Madrid - Man. City1:1 (0:1)2:0 (2:0)

Women's Champions League 2018/19

1/8 finału


17.10/31.10LSK - Brøndby1:1 (1:1)2:0 (0:0)
17.10/31.10Linköping - Paris0:2 (0:1)2:3 (0:2)
17.10/01.11Barcelona - Glasgow City5:0 (3:0)3:0 (1:0)
17.10/31.10Ajax - Lyon0:4 (0:2)0:9 (0:4)
17.10/31.10Wolfsburg - Atlético Madrid4:0 (0:0)6:0 (1:0)
17.10/31.10Zürich - Bayern0:2 (0:2)0:3 (0:1)
17.10/31.10Chelsea - Fiorentina1:0 (1:0)6:0 (0:2)
18.10/01.11Rosengård - Slavia Praha2:3 (1:2)0:0 (0:0)

Women's Champions League 2018/19

1/4 finału


20.03/27.03Slavia Praha - Bayern1:1 (0:0)1:5 (0:3)
20.03/27.03Barcelona - LSK3:0 (3:0)1:0 (1:0)
20.03/27.03Lyon - Wolfsburg2:1 (2:0)4:2 (2:0)
21.03/27.03Chelsea - Paris2:0 (0:0)1:2 (0:0)

Women's Champions League 2018/19

1/2 finału


21.04/28.04Barcelona - Bayern-:- (-:-)-:- (-:-)
21.04/28.04Chelsea - Lyon-:- (-:-)-:- (-:-)

Women's Champions League 2018/19

Finał Budapeszt, "Groupama Aréna"


18.05X - X -:- (-:-)
« Last Edit: 04/16/19, 18:00 by Ama »
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO