Author Topic: Kevin Mirallas - wizytówka  (Read 99 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Kevin Mirallas - wizytówka
« on: 08/14/18, 02:30 »
Szóstym nabytkiem w letnim mercato Fiorentiny został doświadczony Belg Kevin Mirallas z Evertonu. 31-letni zawodnik przybył do Florencji na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu (7 mln euro, kontrakt na 4 lata). Przeważnie grywa na skrzydle, jest bardzo mocny fizycznie i niezwykle szybki. Jeden z niewielu graczy naszego globu o którym mówi się, że jest "kompletny", ze względu na właśnie fizyczność i świetną technikę.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
Re: Kevin Mirallas - wizytówka
« Reply #1 on: 08/14/18, 02:31 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #2 on: 08/14/18, 02:32 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #3 on: 08/15/18, 18:39 »
Konferencja prasowa (ciekawsze fragmenty):

“Wybrałem Fiorentinę, ponieważ to wielki klub, chciałem też przybyć do Włoch. Poza tym moja żona jest Włoszką więc i to też zadecydowało. Chcę pomóc zespołowi, który jest bardzo młody a klub ma piękny projekt. Wszyscy przyjęli mnie bardzo miło. Jestem tu by grać, dam z siebie wszystko i nie czytam co piszą o mnie gazety. Trener zadecyduje kto zagra w ataku, ale konkurencja zawsze wpływa dobrze na zespół. Moja pozycja? Nie mam preferowanej, grałem na wielu i to jest moja siła, być może lewe skrzydło jest tą, z którą się utożsamiam. Zawodnikiem na którym się wzoruję to Raul. Belgowie w Serie A? Znam dobrze Nainggolana i Mertensa. Powiedzieli mi, że jak dam z siebie wszystko to mnie wszyscy pokochają. Już dwa lata temu mogłem przybyć do Fiorentiny. Niestety Everton żądał dużych pieniędzy za mnie. Fiorentina to mocny zespół o dużej jakości. Szuka stale gry i gra na tak, do przodu. W Evertonie grałem 6 lat. Tylko ten ostatni nie wypalił. Moja kariera przypomina trochę relacje z kobietą, nie zawsze wszystko się układa jak trzeba. Jednym z aspektów przejścia do Fiorentiny był fakt, iż młodzi są spragnieni nauki a ja będę jednym z nauczycieli. Jenak nie można zapominać, iż przybyłem tu grać więc każdy trening będzie jak wojna“.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task