Author Topic: Gry piłkarskie z udziałem Fiorentiny ;)  (Read 4814 times)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Gry piłkarskie z udziałem Fiorentiny ;)
« Reply #16 on: 09/05/15, 13:05 »
Gdyby ktoś chciał się pobawić w Fantasy Serie A to zapraszam na http://www.forum.bukmacherskie.com/f27/fantasy-serie-a-2015-2016-a-124115.html
Ja dopiero dołączyłem teraz bo przegapiłem 2 pierwsze kolejki :)
Forza Viola per sempre!

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #17 on: 09/09/16, 18:18 »
Fan Liverpoolu Darren Bland spędził przy football menagerze nieprzerwanie 174 dni aż do momentu zepsucia się jego laptopa. Bland był menagerem Fiorentiny od sezonu 2010 do 2163 :). Ligę wygrał 151 razy :). Najdroższy transfer to Luis Tejedor - 105 mln funtów (1.07.2040) :).

http://www.goal.com/en/news/24072/video-games/2016/09/09/27336552/liverpool-fan-breaks-football-manager-world-record-of
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
« Reply #18 on: 09/10/17, 17:42 »
Gra piłkarska jest - Football Manager, aczkolwiek nie z udziałem Fiorentiny ( w przyszłości na pewno )

Chciałbym polecić wszystkim mój kanał na YT poświęcony serii gier w Football Managera, część osób z was widziałem, że gra w tę serie gier i myślę, że mogę się z wami podzielić tutaj moim doświadczeniem. Gram od serii 2011 w każdego FM i sporo już wiem o nim.

Tutaj podaję link do mojego kanału

https://www.youtube.com/channel/UCj1bA4v0u5VwzF_zbygO3YA/videos

Jeśli ktoś będzie chętny to zapraszam bardzo serdecznie do komentowania, łapkowania w górę oraz subskrybowania, gdyż jest to dla mnie spora motywacja do kręcenia następnych odcinków. A po Wiśle Kraków na pewno zaopiekuje się Fiorentiną i zdobędę z nią Ligę Mistrzów ! :)

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do grania w FM'a !!!

Offline Fioletowy

• Av. Utente
  • *
« Reply #19 on: 09/10/17, 18:22 »
To ja swoją przygodę z FM skończyłem wtedy kiedy Ty ją zacząłeś :D Ja grałem jeszcze w ubiegłym wieku, gdy gra nazywała się Championship Manager. Aczkolwiek chętnie odwiedzę Twój kanał i zobaczę jak to obecnie wygląda ;)

Offline marborski

• Ir. Utante
  • *
« Reply #20 on: 09/10/17, 19:06 »
czy tylko mi po intrze wyskakuje... nic? xD

Offline Cholew

• VCP Member
  • *
« Reply #21 on: 09/10/17, 19:34 »
czy tylko mi po intrze wyskakuje... nic? xD

mam to samo...
Fiorentina alè alè viola sempre insieme a te comunque vada devi sapere che noi non ti lasceremo mai da sola.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #22 on: 09/10/17, 20:01 »
Działa tylko ten najświeższy plik video. Grzegorz sprawdź co z pozostałymi video.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
« Reply #23 on: 09/10/17, 22:07 »
O cholera ! Faktycznie coś się popsuło ! Już naprawiam i do godziny powinno być wszystko ok !

EDIT: Calkowicie wysypal mi sie program do skrecania filmikow. W programie jest wszystko ok apo wrzuceniu na yt jest ten czarny ekran. Sciagne jakis inny i sprobuje zmontowac to na nowo. Niestety najwczesniej filmiki ukaza sie rano 😳😳 za to bedzie ich az 7

Dzieki za wsparcie i wylapanie bledow 😉 jakzakoncze kaiere Wisla to na pewno obejme Viole i zareklamuje nasz polski fanclub 😎😎 Forza Viola !!
« Last Edit: 09/10/17, 23:18 by GrzegorzK »

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task