Author Topic: Opisz poprzednika  (Read 526 times)

Offline Adam

• Full Utante
  • *
Opisz poprzednika
« on: 02/15/12, 15:30 »
Witam :) Z góry chciałbym przeprosić za moją 3 miesięczną nieobecność na forum, ale miałem wiele na głowie. :P  Chciałbym zaprezentować wam pewna zabawe, chodzi o to , ze kazda nastepna osoba, opisuje swojego poprzednika (dla niekumatych - osobe, ktora wpisala sie wczesniej, ktorej post jest powyzej itd  ). Nie chodzi oczywiscie o przepisywanie profilu uzytkownika, tylko pare zdan (slow) jak sie go odbiera, jak sie prezentuje owy user, o ktorym sie pisze itd itp. No to zaczynajmy ;p
Milej zabawy;p udzielajcie sie!  ;D
« Last Edit: 02/15/12, 15:35 by Adam »

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Opisz poprzednika
« Reply #1 on: 02/15/12, 19:36 »
Adam z Oławy....kojarzę ale po 3 miesięcznej przerwie w trakcie której na forum Cię nie było a tyle się działo m.in.sporów i konfliktów po których odeszło kilku członków nie zgadzających się z opiniami i obelgami innych :( Zbyt duży okres czasu jakbyś miał przeczytać zaległe wątki to chyba zajęcie na kilka dni :D
Zabawa ?Ciekawy pomysł ale wiem czy ktoś się jeszcze do niej zgłosi a znając życie forumowe wielu nie napisze zbyt wiele :D
pozdrawiam FV!!
Forza Viola per sempre!

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #2 on: 02/15/12, 20:01 »
Krzysiek74 z Łodzi - często rozmawiamy, wymieniamy poglądy, opinie nie tylko tu na forum. Bratnia dusza, świetny kompan, kibic 2 klubów które kocham :), polemizuje i nie bierze wszystkiego do siebie, ma ogromne poczucie humoru. Aktywny user forum, aktywny w VCP, aktywny na każdym polu. Forza Viola per sempre!
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #3 on: 02/15/12, 20:06 »
Chiesa- z Zabrza. Genialny newsman na forum, bardzo wesoła i miła osoba. Zna się na piłce jak mało kto, członek VCP, ogólnie wykonuje świetną robotę. Co tu dużo mówić: Forza Chiesa! :)

Landem

• Guest
« Reply #4 on: 02/15/12, 20:32 »
To mi uświadamia, że chociaż jestem związany z kibicami Fiorentiny od baaardzo dawna (2005? 2006?) i z rozrzewnieniem wspominam chociażby padniętą stronę Fiorentiny (tam miałem nick "Graph") to nigdy nie wchodziłem głębiej w interakcje z użytkownikami :) Zawsze chciałem też pojechać z Wami na jakiś mecz fiorki, ale z różnych względów nie było mi z tym po drodze. Cholera, praca i tryb życia nie pozwalają mi robić w nim zbyt wiele  :( Nawet do VCP głupio się zapisać, bo i tak nie miałbym wiele czasu na aktywne w nim uczestnictwo.

Druga sprawa - to małe forum i znają się tutaj lepiej chyba tylko członkowie VCP. Może lepiej niech po prostu kto chce niech się sam przedstawi? :)

Florek - nick sugeruje dwie rzeczy: przywiązanie do klubu albo to, że możesz mieć na imię Florian :) Poziom ostrzeżenia 20 proc. może oznaczać wulgaryzmy albo bezkompromisowość :D Komentarze na poziomie i w sumie tyle wiem :)

Offline Adam

• Full Utante
  • *
« Reply #5 on: 02/15/12, 20:57 »
Landem - Za dużo o tym użytkowniku nie wiem, może dlatego że miałem przerwę na forum ;p Wiem tyle że z fiorką już z  6 lat.Niestety ze starej strony nie kojarzę Cię za bardzo ;p Użytkownik jest miły i przyjazny, oby takich więcej na forum  :)