Author Topic: Kibice Fiorentiny na JoinFans.com  (Read 2392 times)

Offline Fiorek

• Full Utante
  • *
Kibice Fiorentiny na JoinFans.com
« on: 07/16/10, 14:13 »
Chyba tutaj to najlepiej pasuje ;)

http://www.joinfans.com/clubs/show/406/acf-fiorentina

Włochy:
1.     Juventus Turyn    1068
2.    AC Milan    847
3.    Inter    573
4.    Reprezentacja Włoch    242
5.    AS Roma    171
6.    ACF Fiorentina    67
7.    Lazio Roma    57
8.    Parma FC    24
9.    SSC Napoli    23
10.    US Palermo     12

Europa:
113.     Panathinaikos A.     69
114.    ACF Fiorentina        67
115.    BKS Bielsko-Biała    66 
« Last Edit: 07/16/10, 14:27 by Fiorek »
---
www.mariuszsadurski.pl - blog PR i marketing w turystyce
www.acffiorentina.eu

Offline Ama

• Administrator
  • *
Re: Kibice Fiorentiny na JoinFans.com
« Reply #1 on: 07/16/10, 14:23 »
a co to coś oferuje?

W składzie jest Jorgensen, Castillo, Dainelli ???
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline Fiorek

• Full Utante
  • *
« Reply #2 on: 07/16/10, 14:36 »
Pierwszy raz tam dzisiaj byłem. Jeszcze się tam nie logowałem.  Domyślam się, że system tego portalu pozwala na kibicowanie wielu drużynom, co wg mnie wyklucza prawdziwe oddanie tylko jednemu zespołowi ;)

Mniejsza o aktualny skład, liczy się wsparcie Violi ;)

Warto tam wspomnieć o powstaniu Viola Club Polonia.

Fani - http://www.joinfans.com/clubs/fans/406
« Last Edit: 07/16/10, 14:44 by Fiorek »
---
www.acffiorentina.eu

Offline Fiorek

• Full Utante
  • *
« Reply #3 on: 07/16/10, 14:47 »
Takie info. o tym portalu znalazłem w necie:

Portal Joinfans.com, to inicjatywa polskich kibiców, którzy na wzór naszej-klasy chcą stworzyć wirtualne miejsce spotkań wszystkich pasjonatów piłki nożnej z całego świata.

Portal ten daje niesamowite możliwości pokazania swoich przynależności do barw klubowych. Kibic logując się na portalu, tworzy swój indywidualny profil, wybiera swoją ulubioną drużynę oraz pozostałe, którym kibicuje. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, który klub w Polsce i na świecie ma najwięcej zagorzałych fanatyków. Szykuje się prawdziwa wirtualna batalia o prymat kibicowski na naszym podwórku.

Portal jest również prawdziwą skarbnicą wiedzy, znajdziemy tam ostatnie wyniki swojego zespołu, terminarze rozgrywek, aktualną kadrę, link do strony oficjalnej swojej drużyny, tabele ligowe oraz ciekawostki jak wybory miss kibiców, filmiki piłkarskie, galerie meczowe oraz forum klubowe, gdzie kibice mogą wyrażać swą opinię.

Joinfans.com to ponad 46 lig piłkarskich z całego świata, aktualne transfery i składy drużyn. Na stronie znajdziemy również wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów. Do takich niewątpliwie zaliczyć można typowanie przez kibiców jedenastek na dany mecz. Będzie to na pewno bardzo przydatne narzędzie dla rodzimych trenerów, którzy nie chcąc narazić się fanom, będą wybierać składy zgodnie z życzeniem swoich kibiców.

Obecnie joinfans.com prezentuje wiele informacji na temat ostatniej fazy piłkarskich Mistrzostw Świata. Zobaczyć tam można statystyki, newsy i wiele wiele innych ciekawych danych.
---
www.acffiorentina.eu

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #4 on: 07/16/10, 14:54 »
Portal jest również prawdziwą skarbnicą wiedzy, znajdziemy tam ostatnie wyniki swojego zespołu, terminarze rozgrywek, aktualną kadrę, link do strony oficjalnej swojej drużyny, tabele ligowe oraz ciekawostki jak wybory miss kibiców, filmiki piłkarskie, galerie meczowe oraz forum klubowe, gdzie kibice mogą wyrażać swą opinię.

Joinfans.com to ponad 46 lig piłkarskich z całego świata, aktualne transfery i składy drużyn. Na stronie znajdziemy również wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów. Do takich niewątpliwie zaliczyć można typowanie przez kibiców jedenastek na dany mecz. Będzie to na pewno bardzo przydatne narzędzie dla rodzimych trenerów, którzy nie chcąc narazić się fanom, będą wybierać składy zgodnie z życzeniem swoich kibiców.

Obecnie joinfans.com prezentuje wiele informacji na temat ostatniej fazy piłkarskich Mistrzostw Świata. Zobaczyć tam można statystyki, newsy i wiele wiele innych ciekawych danych.

Pogrubione fragmenty to jakaś kpina. Projekt jest ok, ale chyba autorzy za daleko wybiegają w przyszłość. Szczególnie rozbawił mnie fragment o trenerach.

Według mnie lepiej podziałać na facebooku który jest bardzo popularny na świecie a w Polsce pomału zdobywa swoich fanów.
Fan Cluby Fiorentiny mają po 10 i więcej tysięcy 'fanów' ;)
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline Fiorek

• Full Utante
  • *
« Reply #5 on: 07/16/10, 15:03 »
Amadiss, jestem jak Don Kichot - szerzę fioletową nowinę wszędzie i wszystkim: Facebook, goldenline, linkedin, nasza-klasa, nasze-wiezenie, nasz-pzpn, nasza-wasza itp. itd. ;)

Każde miejsce jest dobre, aby zachęcić ludzi do kibicowania Violi.
---
www.acffiorentina.eu

Offline nightsword

• Full Utante
  • *
« Reply #6 on: 07/25/10, 09:10 »
Ja już tam jestem:)