Author Topic: Regulamin BET.ACFFiorentina.eu [Language: PL]  (Read 1313 times)

Offline Ama

  • Administrator
  • *
  • Posts: 5129
  • Gender: Male
Regulamin gry BET.ACFFiorentina.eu

1. Organizatorem zabawy w typowanie meczów (http://www.bet.acffiorentina.eu) jest serwis internetowy ACFFiorentina.eu (zwany dalej organizatorem).

2. W bet.acffiorentina.eu (zwanej dalej zabawą) udział może wziąć każdy użytkownik, który dokona rejestracji konta. Zarejestrowanie konta oraz czynne uczestnictwo w grze jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

3. Uczestnictwo jest dobrowolne, użytkownik (zwany dalej uczestnikiem) w każdej chwili może dołączyć do zabawy lub usunąć własne konto wraz z wszystkimi danymi. Usunięcie konta jest równoznaczne z utratą możliwości odzyskania konta.

4. Jeden uczestnik może brać udział w zabawie korzystając tylko z jednego, aktywnego, konta. W przypadku wykrycia multikonta wszystkie konta użytkownika zostaną zbanowane.

5. Zabawa polega na typowaniu rezultatów meczów.

5.1 Punktacja:
3 pkt za poprawne wytypowanie wyniku spotkania (uczestnik typuje 2:1, wynik meczu 2:1)
1 pkt za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia meczu (system bukmacherski 1/X/2)
0 pkt za błędne wytypowanie wyniku i rozstrzygnięcia meczu

6. Dodatkowe punkty (2 pkt) można uzyskać za poprawne wytypowanie wyniku spotkania z udziałem zespołu ACF Fiorentina.

7. Klasyfikacja generalna zwana Tabelą graczy jest oparta o ilość zdobytych punktów przez uczestników, w przypadku równej liczby punktów decyduje stosunek bramkowy.

8. Uczestnicy zabawy mogą tworzyć własne klasyfikacje poprzez system mini-ligi (zwany dalej ligą prywatną). Organizator nie bierze odpowiedzialności za uczestnictwo w ligach prywatnych. Użytkownicy dobrowolnie mogą zakładać i uczestniczyć w ligach prywatnych jak również organizatorzy lig prywatnych mogą oferować nagrody za zajęte miejsca.

9. Wyniki można typować od momentu dodania kolejki do 5 minut przed planowanym rozpoczęciem meczu.

10. Oficjalnym wynikiem spotkania jest wynik z regulaminowego czasu gry, nie liczymy dogrywek, karnych. Organizator zastrzega sobie prawo do przeliczenia punktacji w terminie 7dni od daty zakończenia ostatniego meczu.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do dodania kolejki (lub kolejek) do typowania na 24h przed rozpoczęciem pierwszego typowanego meczu. Jednocześnie organizator dołoży wszelkich starań aby czas ten wydłużyć do co najmniej 48h.

12. Organizator gwarantuje sobie prawo do wysyłania powiadomień o meczach do typowania na adres e-mail uczestników zabawy wraz z materiałami reklamowymi.

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne utrudniające lub uniemożliwiające udział w zabawie.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie uczestników.Lista zmian:
07-08-2012 drobne zmiany stylistyczne, treść regulaminu bez zmian.
« Last Edit: 08/07/12, 20:34 by Amadiss »
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!