Author Topic: Reprezentacja Polski, polskie kluby w pucharach,frekwencja ligowa w Polsce  (Read 28217 times)

Offline Ama

• Administrator
  • *
Re: Reprezentacja Polski, polskie kluby w pucharach
« Reply #32 on: 07/22/10, 13:27 »
Ze Sparta będzie ciężko ale szanse oceniam jednak spore choć grając bez napastników (tylko Wichniarek z przodu) niewiele można osiągnąć
W Lechu obecnie jest kilku napastników. Wichniarek, Mikołajczak, Chrapek i nowy nabytek Tshibamba. Trwają starania o pozyskanie młodego Łotysza Rudnevs (są już w końcowej fazie). W meczu z Spartą bo dyspozycji będzie trzech napastników: Wichniarek, Mikołajczak i właśnie Tshibamba.

Lech nie popisał się, to fakt. Pierwsze 10 minut faktycznie mega-ofensywa ale bramkarz Azerów niesamowicie wybronił. Później jeszcze sytuacje Peszki i Wichniarka. Spokojnie mogło być nawet 5-0 ale co robi Lech? Zaczynają się błędy w środku pola (widoczny brak Bandrowskiego, który zapewnia ogromny spokój) i... dochodzi do co raz groźniejszych akcji Interu. Jedna z nich po sumie kolosalnych błędów defensywy Lech zamienia się na bramkę dla mistrza Azerbejdżanu... i mamy karne, które zawsze są ogromną nerwówką.

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że Azerowie są w trakcie trwania sezonu a nie wytrzymywali dogrywki! Lech też nie był przygotowany na pełne 120 minut stąd bóle w nogach Stilica i Arboledy. Widać, jak duża jest różnica pomiędzy klubem regularnie grającym (Inter Baku) a dopiero na finiszu przygotowań do sezonu (Lech Poznań).

Co ciekawe szanse w kolejnej rundzie oceniam na korzyść Lecha. Dlaczego?
  • Sparta dopiero zaczyna ligę, jest tylko o jeden krok dalej w przygotowaniach od Lecha
  • Lech zagra prawdopodobnie dwójką napastników z przodu, do środka zejdzie Stilic i mam nadzieję Bandrowski
  • Lech wynegocjował ponad 3000 wejściówek na stadion Sparty, podczas gdy Czesi zamówili 500 wejściówek. Kibiców Lecha zna już wiele klubów z Europy, świetny doping. To może trochę pomóc Mistrzowi Polski
  • Rewanżowy mecz gramy... w Poznaniu. Niestety nie mam pojęcia czy przy 40 tysiącach czy 13.5
  • Drużyna Sparty w meczu z mistrzem Łotwy (który jest dużo łatwiejszym rywalem niż Azerowie) grała po prostu średnio. Lepszy mecz zagrali na wyjeździe. I nie chodzi mi tutaj o to, że ah Sparta mogła sobie odpuścić bo awans w kieszeni. Nie! Znowu były problemy z wymianą kilku piłek w środku pola. Brakowało łączności z napastnikami.
  • To akurat dużym argumentem nie jest, ale Sparta rozgrywa ciężki mecz ligowy z FC Slovacko. Przypomnę, że o LM gramy we wtorek

Podsumowując szanse Lecha wydają mi lekko większe. 60/40 dla Mistrza Polski.
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline Pontius

• Hero Utante
  • *
  • FIORENTINA PER SEMPRE
« Reply #33 on: 07/22/10, 13:37 »
Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że Azerowie są w trakcie trwania sezonu a nie wytrzymywali dogrywki!

Liga w Azerbejdżanie jeszcze nie wystartowała

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #34 on: 07/22/10, 13:45 »
Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że Azerowie są w trakcie trwania sezonu a nie wytrzymywali dogrywki!

Liga w Azerbejdżanie jeszcze nie wystartowała

Faktycznie :D startują 7 sierpnia. Mój błąd O:-)
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
« Reply #35 on: 07/22/10, 21:53 »
Ruch wymęczył awans z Maltańczykami dwoma remisami ...mocna ta nasza ligowa piłka :(
Forza Viola per sempre!

Offline Dean

• Av. Utente
  • *
« Reply #36 on: 07/22/10, 22:04 »
Za to Wisła pokazała się z niezłej strony. Mieli sporo ładnych podań i akcji :) Raskov po raz kolejny udowodnił że jest cieniutki  8)

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #37 on: 07/22/10, 22:23 »
Ten Ruch to długo nie pociągnie w tej LE. Wicemistrz Malty przygniótł w drugiej połowie... Wisła dość dobrze, chociaż czerwona kartka dla rywali też miała wpływ na rozmiary porażki. Nie mniej cieszy zwycięstwo, ważne punkty dla Polski!
Usługi hostingowe

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #38 on: 07/27/10, 21:20 »
Tak jak analizowałem. Sparta gra piach na razie, nie mają pomysłu na atak. Lech za to dobrze w obronie, zadziornie w ataku. Prażanie sporo kartek dostają, mogą kończyć w 10.

Do boju Lech!
Usługi hostingowe

Offline HarmaACF

• Av. Utente
  • *
« Reply #39 on: 07/27/10, 21:29 »
Amadiss czy ja wie czy tak sporo kartek tylko 2 żółte . Lech ma jedną . Ten Wilfred może wyliecieć bo już ostrzeżenie dostał od sędziego . Co do Lecha to jestem zaskoczony ich grą po tej padace z Interem Baku . Arboleda najlepszy co czyści . zoabczymy jak druga połowa .

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task