Author Topic: Mecze w tv Sky i Dazn od 4 do 19 kolejki  (Read 67 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 367993
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Mecze w tv Sky i Dazn od 4 do 19 kolejki
« on: 09/08/18, 02:10 »
4 kolejka
15/9      15.00      Inter-Parma    Sky   
15/9      18.00      Napoli-Fiorentina Sky   
15/9      20.30      Frosinone-Sampdoria DAZN   
16/9      12.30      Roma-Chievo    DAZN   
16/9      15.00      Genoa-Bologna DAZN   
16/9      15.00      Juventus-Sassuolo Sky   
16/9      15.00      Udinese-Torino Sky   
16/9       18.00      Empoli-Lazio    Sky   
16/9      20.30      Cagliari-Milan    Sky   
17/9      20.30      SPAL-Atalanta    Sky   
 
5 kolejka
21/9      20.30      Sassuolo-Empoli Sky   
22/9      15.00      Parma-Cagliari Sky   
22/9      18.00      Fiorentina-SPAL Sky   
22/9      20.30      Sampdoria-Inter DAZN   
23/9      12.30      Torino-Napoli    DAZN   
23/9      15.00      Chievo-Udinese DAZN   
23/9       15.00      Lazio-Genoa    Sky   
23/9      15.00      Bologna-Roma    Sky   
23/9      18.00      Milan-Atalanta    Sky   
23/9      20.30      Frosinone-Juventus    Sky   
 
6 kolejka
25/9      21.00      Inter-Fiorentina Sky   
26/9      19.00      Udinese-Lazio    Sky   
26/9      21.00      Atalanta-Torino Sky   
26/9      21.00      Cagliari-Sampdoria    Sky   
26/9      21.00      Genoa-Chievo    Sky   
26/9      21.00      Juventus-Bologna    DAZN   
26/9      21.00      Napoli-Parma    Sky   
26/9      21.00      Roma-Frosinone DAZN   
27/9      19.00      SPAL-Sassuolo Sky   
27/9      21.00      Empoli-Milan    DAZN   
 
7 kolejka
29/9      15.00      Roma-Lazio Sky   
29/9      18.00      Juventus-Napoli Sky   
29/9      20.30      Inter-Cagliari DAZN   
30/9      12.30      Bologna-Udinese DAZN   
30/9      15.00      Chievo-Torino    Sky   
30/9      15.00      Fiorentina-Atalanta Sky   
30/9      15.00      Frosinone-Genoa DAZN   
30/9      18.00      Parma-Empoli    Sky   
30/9      20.30      Sassuolo-Milan Sky   
1/10      20.30      Sampdoria-SPAL Sky   
 
8 kolejka
5/10      20.30      Torino-Frosinone Sky   
6/10      15.00      Cagliari-Bologna Sky   
6/10      18.00      Udinese-Juventus Sky   
6/10       20.30      Empoli-Roma    DAZN   
7/10      12.30      Genoa-Parma    DAZN   
7/10      15.00      Atalanta-Sampdoria Sky   
7/10       15.00      Lazio-Fiorentina DAZN   
7/10      15.00      Milan-Chievo Sky   
7/10      18.00      Napoli-Sassuolo Sky   
7/10      20.30      SPAL-Inter Sky   
 
9 kolejka
20/10      15.00      Roma-SPAL Sky   
20/10      18.00      Juventus-Genoa Sky   
20/10      20.30      Udinese-Napoli DAZN   
21/10      12.30      Frosinone-Empoli DAZN   
21/10       15.00      Chievo-Atalanta DAZN   
21/10       15.00      Parma-Lazio Sky   
21/10      15.00      Bologna-Torino Sky   
21/10      18.00      Fiorentina-Cagliari   Sky   
21/10      20.30      Inter-Milan Sky   
22/10      20.30      Sampdoria-Sassuolo Sky   
 
10 kolejka
27/10      15.00      Atalanta-Parma    Sky   
27/10      18.00      Empoli-Juventus    Sky   
27/10      20.30      Torino-Fiorentina    DAZN   
28/10      12.30      Sassuolo-Bologna    DAZN   
28/10      15.00      Cagliari-Chievo    Sky   
28/10      15.00      Genoa-Udinese    Sky   
28/10      15.00      SPAL-Frosinone    DAZN   
28/10      18.00      Milan-Sampdoria    Sky   
28/10      20.30      Napoli-Roma    Sky   
29/10      20.30      Lazio-Inter    Sky   
 
11 kolejka
2/11      20.30      Napoli-Empoli    Sky   
3/11      15.00      Inter-Genoa    Sky   
3/11      18.00      Fiorentina-Roma Sky   
3/11       20.30      Juventus-Cagliari    DAZN   
4/11      12.30      Lazio-SPAL DAZN   
4/11       15.00      Chievo-Sassuolo    DAZN   
4/11      15.00      Parma-Frosinone    Sky   
4/11      18.00      Sampdoria-Torino    Sky   
4/11      18.00      Bologna-Atalanta    Sky   
4/11      20.30      Udinese-Milan    Sky   
 
12 kolejka
9/11        20.30          Frosinone-Fiorentina Sky   
10/11      15.00      Torino-Parma    Sky   
10/11      18.00      SPAL-Cagliari    Sky   
10/11      20.30      Genoa-Napoli    DAZN   
11/11      12.30      Atalanta-Inter    DAZN   
11/11      15.00      Chievo-Bologna Sky   
11/11      15.00      Empoli-Udinese  DAZN   
11/11      15.00      Roma-Sampdoria Sky   
11/11      18.00      Sassuolo-Lazio Sky   
11/11      20.30      Milan-Juventus Sky   
 
13 kolejka
24/11      15.00      Udinese-Roma    Sky   
24/11      18.00      Juventus-SPAL Sky   
24/11       20.30      Inter-Frosinone DAZN   
25/11       12.30      Parma-Sassuolo DAZN   
25/11       15.00      Bologna-Fiorentina Sky   
25/11      15.00      Napoli-Chievo    DAZN   
25/11      15.00      Empoli-Atalanta Sky   
25/11       18.00      Lazio-Milan Sky   
25/11       20.30      Genoa-Sampdoria Sky   
26/11       20.30      Cagliari-Torino    Sky   
 
14 kolejka
1/12      15.00      SPAL-Empoli    Sky   
1/12      18.00      Fiorentina-Juventus Sky   
1/12      20.30      Sampdoria-Bologna    DAZN   
2/12      12.30      Milan-Parma    DAZN   
2/12      15.00      Frosinone-Cagliari    Sky   
2/12      15.00      Sassuolo-Udinese    DAZN   
2/12      15.00      Torino-Genoa    Sky   
2/12      18.00      Chievo-Lazio    Sky   
2/12      20.30      Roma-Inter    Sky   
3/12      20.30      Atalanta-Napoli Sky   
 
15 kolejka
7/12      20.30      Juventus-Inter Sky   
8/12      15.00      Napoli-Frosinone Sky   
8/12      18.00      Cagliari-Roma    Sky   
8/12      20.30      Lazio-Sampdoria DAZN   
9/12       12.30      Sassuolo-Fiorentina DAZN   
9/12      15.00      Empoli-Bologna DAZN   
9/12      15.00      Parma-Chievo    Sky   
9/12      15.00      Udinese-Atalanta Sky   
9/12      18.00      Genoa-SPAL Sky   
9/12       20.30      Milan-Torino Sky   
 
16 kolejka
15/12      18.00      Inter-Udinese    Sky   
15/12      20.30      Torino-Juventus DAZN   
16/12       12.30      SPAL-Chievo    DAZN   
16/12      15.00      Fiorentina-Empoli Sky   
16/12      15.00      Frosinone-Sassuolo Sky   
16/12       15.00      Sampdoria-Parma DAZN   
16/12       18.00      Cagliari-Napoli    Sky   
16/12      20.30      Roma-Genoa    Sky   
17/12      20.30      Atalanta-Lazio    Sky   
18/12      20.30      Bologna-Milan    Sky   
 
17 kolejka
22/12      12.30      Lazio-Cagliari    DAZN   
22/12      15.00      Empoli-Sampdoria Sky   
22/12      15.00      Genoa-Atalanta Sky   
22/12       15.00      Milan-Fiorentina    Sky   
22/12      15.00      Napoli-SPAL Sky   
22/12       15.00      Parma-Bologna Sky   
22/12      15.00      Sassuolo-Torino Sky   
22/12       15.00      Udinese-Frosinone    DAZN   
22/12      18.00      Chievo-Inter Sky   
22/12      20.30      Juventus-Roma DAZN   
 
18 kolejka
26/12      12.30      Frosinone-Milan DAZN   
26/12      15.00      Atalanta-Juventus    Sky   
26/12      15.00      Bologna-Lazio    DAZN   
26/12      15.00      Cagliari-Genoa Sky   
26/12      15.00      Fiorentina-Parma    Sky   
26/12      15.00      Sampdoria-Chievo Sky   
26/12      15.00      SPAL-Udinese    Sky   
26/12      18.00      Roma-Sassuolo Sky   
26/12      18.00      Torino-Empoli    DAZN   
26/12      20.30      Inter-Napoli Sky   
 
19 kolejka
29/12      12.30      Juventus-Sampdoria Sky   
29/12      15.00      Chievo-Frosinone    Sky   
29/12      15.00      Empoli-Inter Sky   
29/12      15.00      Genoa-Fiorentina DAZN   
29/12       15.00      Lazio-Torino    Sky   
29/12      15.00      Parma-Roma    DAZN   
29/12      18.00      Sassuolo-Atalanta    Sky   
29/12      15.00      Udinese-Cagliari Sky   
29/12      18.00      Napoli-Bologna Sky   
29/12      20.30      Milan-SPAL DAZN
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO