ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina, Fiorentina forum

TIFOSI VIOLA D'EUROPA => WĄTEK OGÓLNY => Caffe Room => Topic started by: Krzysiek74 on 08/08/19, 19:21

Title: Liga Europy 2019/20
Post by: Krzysiek74 on 08/08/19, 19:21
Runda wstępna 27.06
Barry Town-Cliftonville 0:0
FC Progres Niederkorn-Cardiff Met University 1:0
Klaksvik-Tre Fiori 5:1
Sant Julia-Europa FC 3:2
Ballymena United-NSI Runavik 2:0
FC Prishtina-St Joseph's 1:1
La Fiorita Montegiardino-UE Engordany 0:1

Runda wstępna 02/04.07

St Joseph's-FC Prishtina 2:0
Cardiff Met University-FC Progres Niederkorn 2:1
UE Engordany-La Fiorita Montegiardino 2:1
NSI Runavik-Ballymena United 0:0
Europa FC-Sant Julia 4:0
Cliftonville-Barry Town 4:0
Tre Fiori-Klaksvik 0:4
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/11/19, 02:10
Runda eliminacyjna I runda 09/10/11.07 (I mecze)
Pyunik-Shkupi 3:3
Ordabasy Shymkent-Torpedo Kutaisi 1:0
Ventspils-Teuta Durres 3:0
Alashkert FC-Makedonija GjP 3:1
AEK Larnaca-CS Petrocub 1:0
Laci-Hapoel Beer Sheva 1:1
Narva Trans-Buducnost Podgorica 0:2
Flora Tallinn-Radnicki Nis 2:0
KuPS-FK Vitebsk 2:0
Sabail-CS Universitatea Craiova 2:3
Balzan FC-Domzale 3:4
FK Riteriai-Klaksvik 1:1
Ruzomberok-Levski Sofia 0:2
Brann-Shamrock Rovers 2:2
Broendby IF-FC Inter 4:1
Crusaders-B36 Torshavn 2:0
Debrecen-Kukesi 3:0
Dinamo Tbilisi-UE Engordany 6:0
FC Academy Pandev-Zrinjski Mostar 0:3
FK Kauno Zalgiris-Apollon Limassol 0:2
FK Liepaja-Dinamo Minsk 1:1
Maccabi Haifa-Mura 2:0
Malmoe FF-Ballymena United 7:0
Molde-KR Reykjavik 7:1
Radnik Bijeljina-Spartak Trnava 2:0
Shakhtyor Soligorsk-Hibernians 1:0
Speranta-FK Neftchi 0:3
CS Fola Esch-Chikhura 1:2
Connah's Quay-Kilmarnock 1:2
Olimpija Ljubljana-RFS 2:3
Cukaricki-Urartu FC 3:0
DAC Dunajska Streda-Cracovia 1:1
Europa FC-Legia Warszawa 0:0
FC FCSB-FC Milsami Orhei 2:0
Zeta-Fehervar FC 1:5
Aberdeen-RoPS 2:1
Cliftonville-FK Haugesund 0:1
Cork City-FC Progres Niederkorn 0:2
St. Patrick's Athletic-IFK Norrkoeping 0:2
Budapest Honved-Zalgiris Vilnius 3:1
Siroki Brijeg-Kairat Almaty 1:2
Breidablik-FC Vaduz 0:0
Stjarnan-FCI Levadia 2:1
AS Jeunesse Esch-Tobol Kostanay 0:0
St Joseph's-Rangers 0:4
Gzira United-Hajduk Split 0:2
PFC CSKA-Sofia-OFK Titograd 4:0

Runda eliminacyjna I runda 16/17/18.07 (rewanże)
Tobol Kostanay-AS Jeunesse Esch 1:1
Kairat Almaty-Siroki Brijeg 2:1
Makedonija GjP-Alashkert FC 0:3
Teuta Durres-Ventspils 1:0
FC Inter-Broendby IF 2:0
CS Universitatea Craiova-Sabail 3:2
FCI Levadia-Stjarnan 3:2 dog.
RFS-Olimpija Ljubljana 0:2
RoPS-Aberdeen 1:2
Dinamo Minsk-FK Liepaja 1:2
Levski Sofia-Ruzomberok 2:0
Apollon Limassol-FK Kauno Zalgiris 4:0
CS Petrocub-AEK Larnaca 0:1
Cracovia-DAC Dunajska Streda 2:2 dog.
FC Milsami Orhei-FC FCSB 1:2
FC Vaduz-Breidablik 2:1
FK Haugesund-Cliftonville 5:1
FK Neftchi-Speranta 6:0
Torpedo Kutaisi-Ordabasy Shymkent 0:2
Zalgiris Vilnius-Budapest Honved 1:1
Zrinjski Mostar-FC Academy Pandev 3:0
FC Progres Niederkorn-Cork City 1:2
Hapoel Beer Sheva-Laci 1:0
UE Engordany-Dinamo Tbilisi 0:1
B36 Torshavn-Crusaders 2:3
Fehervar FC-Zeta 0:0
Hajduk Split-Gzira United 1:3
Hibernians-Shakhtyor Soligorsk 0:1
IFK Norrkoeping-St. Patrick's Athletic 2:1
Kukesi-Debrecen 1:1
Mura-Maccabi Haifa 2:3
FK Vitebsk-KuPS 1:1
Shkupi-Pyunik 1:2
Ballymena United-Malmoe FF 0:4
Buducnost Podgorica-Narva Trans 4:1
Domzale-Balzan FC 1:0
Kilmarnock-Connah's Quay 0:2
Radnicki Nis-Flora Tallinn 2:2
Rangers-St Joseph's 6:0
Spartak Trnava-Radnik Bijeljina 2:0 dog.
KR Reykjavik-Molde 0:0
Legia Warszawa-Europa FC 3:0
Shamrock Rovers-Brann 2:1
Chikhura-CS Fola Esch 2:1
Urartu FC-Cukaricki 0:5
Klaksvik-FK Riteriai 0:0
OFK Titograd-PFC CSKA-Sofia 0:0
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/11/19, 02:44
Runda eliminacyjna II runda 23/24/25.07 (I mecze)
Pyunik-Jablonec 2:1
Ventspils-Gzira United 4:0
FK Qabala-Dinamo Tbilisi 0:2
AEK Larnaca-Levski Sofia 3:0
Partizani-FC Sheriff 0:1
FC Utrecht-Zrinjski Mostar 1:1
Chikhura-Aberdeen 1:1
Budapest Honved-CS Universitatea Craiova 0:0
Alashkert FC-FC FCSB 0:3
Arsenal Tula-FK Neftchi 0:1
FK Haugesund-Sturm Graz 2:0
Flora Tallinn-Eintracht Frankfurt 1:2
Lechia Gdańsk-Broendby IF 2:1
Mlada Boleslav-Ordabasy Shymkent 1:1
Molde-Cukaricki 0:0
Shakhtyor Soligorsk-Esbjerg fB 2:0
Yeni Malatyaspor-Olimpija Ljubljana 2:2
Connah's Quay-Partizan Belgrad 0:1
Hapoel Beer Sheva-Kairat Almaty 2:0
Lokomotiv Płovdiv-Spartak Trnava 2:0
PFC CSKA Sofia-Osijek 1:0
Fehervar FC-FC Vaduz 1:0
IFK Norrkoeping-FK Liepaja 2:0
Piast Gliwice-Riga FC 3:2
Luzern-Klaksvik 1:0
AS Jeunesse Esch-Vitoria de Guimaraes 0:1
AZ Alkmaar-Haecken 0:0
Aris-AEL Limassol 0:0
DAC Dunajska Streda-Atromitos 1:2
Gent-FC Viitorul Constanta 6:3
Buducnost Podgorica-Zorya Lugańsk 1:3
Domzale-Malmoe FF 2:2
Rangers-FC Progres Niederkorn 2:0
Strasbourg-Maccabi Haifa 3:1
Wolverhampton Wanderers-Crusaders 2:0
RCD Espanyol-Stjarnan 4:0
Legia Warszawa-KuPS 1:0
Shamrock Rovers-Apollon Limassol 2:1
Torino-Debrecen 3:0
Valur-Ludogorets Razgrad 1:1
Slovan Bratislava-Feronikeli 2:1
Ararat Armenia-Lincoln Red Imps FC 2:0
HB Torshavn-Linfield 2:2
KF Shkendija-F91 Dudelange 1:2
FC Santa Coloma-FC Astana 0:0
Tre Penne Galazzano-Suduva 0:5

Runda eliminacyjna II runda 30/31.07-01.08 (rewanże)
FC Astana-FC Santa Coloma 4:1
Ordabasy Shymkent-Mlada Boleslav 2:3
Kairat Almaty-Hapoel Beer Sheva 1:1
FC Viitorul Constanta-Gent 2:1
KuPS-Legia Warszawa 0:0
Zorya Lugańsk-Buducnost Podgorica 1:0
CS Universitatea Craiova-Budapest Honved 0:0 k. 3-1
Debrecen-Torino 1:4
Haecken-AZ Alkmaar 0:3
Levski Sofia-AEK Larnaca 0:4
Riga FC-Piast Gliwice 2:1
AEL Limassol-Aris 0:1
Apollon Limassol-Shamrock Rovers 3:1 dog.
Atromitos-DAC Dunajska Streda 3:2
Dinamo Tbilisi-FK Qabala 3:0
FC Sheriff-Partizani 1:1
FC Vaduz-Fehervar FC 2:0 dog.
FK Liepaja-IFK Norrkoeping 0:1
FK Neftchi-Arsenal Tula 3:0
Jablonec-Pyunik 0:0
Klaksvik-Luzern 0:1
Maccabi Haifa-Strasbourg 2:1
Malmoe FF-Domzale 3:2
Zrinjski Mostar-FC Utrecht 2:1 dog.
Broendby IF-Lechia Gdańsk 4:1 dog.
FC Progres Niederkorn-Rangers 0:0
Ludogorets Razgrad-Valur 4:0
Esbjerg fB-Shakhtyor Soligorsk 0:0
Gzira United-Ventspils 2:2
Olimpija Ljubljana-Yeni Malatyaspor 0:1
Eintracht Frankfurt-Flora Tallinn 2:1
FC FCSB-Alashkert FC 2:3
Sturm Graz-FK Haugesund 2:1
Aberdeen-Chikhura 5:0
Linfield-HB Torshavn 1:0
Osijek-PFC CSKA-Sofia 1:0 k. 3-4
Spartak Trnava-Lokomotiv Płowdiw 3:1
Crusaders-Wolverhampton Wanderers 1:4
Partizan Belgrad-Connah's Quay 3:0
Vitoria de Guimaraes-AS Jeunesse Esch 4:0
Stjarnan-RCD Espanyol 1:3
Cukaricki-Molde 1:3
Lincoln Red Imps FC-Ararat Armenia 1:2
Suduva-Tre Penne Galazzano 5:0
F91 Dudelange-KF Shkendija 1:1
Feronikeli-Slovan Bratysława 0:2
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/11/19, 02:57
Runda eliminacyjna III runda 06/07/08.08 (I mecze)
FC Astana-Valletta 5:1
AEK Larnaca-Gent 1:1
Pyunik-Wolverhampton Wanderers 0:4
Sparta Praga-Trabzonspor 2:2
CS Universitatea Craiova-AEK Ateny 0:2
Broendby IF-SC Braga 2:4
Ventspils-Vitoria de Guimaraes 0:3
FC Sheriff-AIK 1:2
FK Haugesund-PSV Eindhoven 0:1
FK Neftchi-Bnei Yehuda Tel Aviv 2:2
Malmoe FF-Zrinjski Mostar 3:0
Mariupol-AZ Alkmaar 0:0
Molde-Aris 3:0
Thun-Spartak Moskwa 2:3
Feyenoord-Dinamo Tbilisi 4:0
Lokomotiv Płowdiw-Strasbourg 0:1
Ludogorets Razgrad-TNS 5:0
Maccabi Tel Aviv-Suduva 1:2
PFC CSKA Sofia-Zorya Ługańsk 1:1
Royal Antwerp-Viktoria Plzen 1:0
FK Sarajevo-BATE Borisov 1:2
F91 Dudelange-Nomme JK Kalju 3:1
FC Midtjylland-Rangers 2:4
IFK Norrkoeping-Hapoel Beer Sheva 1:1
Rijeka-Aberdeen 2:0
Austria Wiedeń-Apollon Limassol 1:2
FC FCSB-Mlada Boleslav 0:0
FC Vaduz-Eintracht Frankfurt 0:5
Legia Warszawa-Atromitos 0:0
Luzern-RCD Espanyol 0:3
Partizan Belgrad-Yeni Malatyaspor 3:1
Torino-Shakhtyor Soligorsk 5:0
Slovan Bratiysława-Dundalk FC 1:0
Ararat Armenia-Saburtalo 1:2
Riga FC-HJK 1:1
Sutjeska-Linfield 1:2
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/16/19, 00:13
Runda eliminacyjna III runda 13/14/15.08 (rewanże)
Nomme JK Kalju-F91 Dudelange 0:1
Linfield-Sutjeska 3:2
Dundalk FC-Slovan Bratysława 1:3
Atromitos-Legia Warszawa 0:2
Saburtalo-Ararat Armenia 0:2
Vitoria de Guimaraes-Ventspils 6:0
HJK-Riga FC 2:2
Dinamo Tbilisi-Feyenoord 1:1
Spartak Moskwa-Thun 2:1
AIK-FC Sheriff 1:1
Apollon Limassol-Austria Wiedeń 3:1
BATE Borisov-FK Sarajewo 0:0
Bnei Yehuda Tel Aviv-FK Neftchi 2:1
Mlada Boleslav-FC FCSB 0:1
Shakhtyor Soligorsk-Torino 1:1
Suduva-Maccabi Tel Aviv 2:1
Yeni Malatyaspor-Partizan Belgrad 1:0
Zorya Ługańsk-PFC CSKA Sofia 1:0
Zrinjski Mostar-Malmoe FF 1:0
Hapoel Beer Sheva-IFK Norrkoeping 3:1
TNS-Łudogorets Razgrad 0:4
Trabzonspor-Sparta Praga 2:1
AEK Ateny-CS Universitatea Craiova 1:1
Valletta-FC Astana 0:4
Viktoria Plzen-Royal Antwerp 2:1 dog.
AZ Alkmaar-Mariupol 4:0
Aris Saloniki-Molde 3:1 dog.
Eintracht Frankfurt-FC Vaduz 1:0
Gent-AEK Larnaka 3:0
PSV Eindhoven-FK Haugesund 0:0
Strasbourg-Lokomotiv Płowdiw 1:0
Aberdeen-Rijeka 0:2
SC Braga-Broendby IF 3:1
Rangers-FC Midtjylland 3:1
Wolverhampton Wanderers-Pyunik 4:0
RCD Espanyol-Luzern 3:0

Pary IV rundy:
FC Koebenhavn-Riga FC
AEK Ateny-Trabzonspor
AZ Alkmaar-Royal Antwerp
Ararat Armenia-F91 Dudelange
SC Braga-Spartak Moskwa
Celtic-AIK
RCD Espanyol-Zorya Ługańsk
FC Astana-BATE Borisov
FC FCSB-Vitoria de Guimaraes
Feyenoord-Hapoel Beer Sheva
Gent-Rijeka
Legia Warszawa-Rangers
Linfield-Qarabag FK
Ludogorets Razgrad-Maribor
Malmoe FF-Bnei Yehuda Tel Aviv
PSV Eindhoven-Apollon Limassol
Partizan Belgrad-Molde
Strasbourg-Eintracht Frankfurt
Suduva-Ferencvaros
Torino-Wolverhampton Wanderers
Slovan Bratysława-Paok Saloniki

(https://images2-gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/59/2018/08/nuovo-logo-europa-league-300x125.jpeg?v=20190815221300)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/30/19, 22:53
x
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/30/19, 22:53
x
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/30/19, 23:00
GR. A    
Sevilla
Apoel
Qarabag
Dudelange    

GR. B
Dynamo Kijów
FC Kopenhaga
Malmo
Lugano

GR. C    
Basel
Krasnodar
Getafe
Trabzonspor    

GR. D
Sporting CP
PSV
Rosenborg
LASK

GR. E    
Lazio
Celtic
Rennes
Cluj    

GR. F
Arsenal
Eintracht Frankfurt
Standard Liege
Vitoria Guimares

GR. G    
Porto
Young Boys
Feyenoord
Rangers    

GR. H
CSKA Moskwa
Ludogorets
Espanyol
Ferencvaros

GR. I    
Wolfsburg
Gent
Saint-Etienne
Olexandriya    

GR. J
Roma
Borussia Monchengladbach
Başakşehir
Wolfsberger

GR. K    
Besiktas
Braga
Wolverhampton
Slovan Bratysława

GR. L
Manchester United
Astana
Partizan
AZ Alkmaar

(https://images2-gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/59/2018/06/sorteggio-europa-league-300x199.jpg?v=20190830210100)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Krzysiek74 on 08/31/19, 04:22
Lazio z Romą nie powinni mieć problemów z awansem.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/31/19, 14:35
Roma ma trudną grupę.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 02/20/20, 23:38
1/16 finału (I mecze) 20.02

Club Brugge-Manchester United 1:1 (15' Dennis - 36' Martial)
Eintracht Frankfurt-Salzburg 4:1 (12', 43', 53' Kamada, 56' Kostić - 85'k. Hwang)
FC Koebenhavn-Celtic 1:1 (N'Doye - 14' Édouard)
Getafe-Ajax 2:0 (37' Deyverson, 93' Kenedy)
Ludogorets Razgrad-Inter 0:2 (71' Eriksen, 95'k. R. Lukaku)
Shakhtar Donetsk-Benfica 2:1 (56' Patrick, 72' Kovalenko - 66'k. Pizzi)
Sporting CP-Istanbul Basaksehir 3:1 (3' Coates, 44' Šporar, 51' L.D. Vietto - 77'k. Višća)
CFR Cluj-Sevilla 1:1 (59'k. C.I. Deac  - 82' En-Nesyri)
Apoel Nikozja-Basel 0:3 (16' Petretta, 53' Stocker, 66' Cabral)
AZ Alkmaar-Lask Linz 1:1 (86'k. Koopmeiners - 26' Raguž)
Bayer Leverkusen-FC Porto 2:1 (29' Alario, 57'k. Havertz - 73' Lu. Díaz)
Olympiacos-Arsenal 0:1 (81' Lacazette)
Rangers-SC Braga 3:2 (67', 82' Hagi, 75' Aribo - 11' Fransergio, 59' Ab. Ruiz)
Roma-Gent 1:0 (13' Car. Pérez)
Wolfsburg-Malmoe FF 2:1 (49' Brekalo, 62'sam. I.K. Thelin - 47'k. I.K. Thelin)
Wolverhampton Wanderers-RCD Espanyol 4:0 (15', 67', 81' Jota, 52' R. Neves)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 02/26/20, 22:11
Ludogorets w Mediolanie

Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 02/27/20, 23:35
Sporting Braga-Rangers* 0:1 (61' Kent) w 45' Hagi nie strzelił karnego
Basel*-Apoel Nikozja 1:0 (38'k. F. Frei)
RCD Espanyol-Wolverhampton Wanderers* 3:2 (16', 57'k., 91' Calleri - 22' Ad. Traoré, 79' Doherty)
FC Porto-Bayer Leverkusen* 1:3 (65' Marega - 10' Alario, 50' Demirbay, 58' Havertz)
Gent-Roma* 1:1 (25' David - 29' J. Kluivert)
İstanbul Başakşehir*-Sporting CP 4:1 dog. (31' Škrtel, 45' Aleksić, 91', 119'k. Višća - 68' L.D. Vietto)
Lask Linz*-AZ Alkmaar 2:0 (44'k., 50' Raguž)
Malmö FF-Wolfsburg* 0:3 (42' Brekalo, 65' Gerhardt, 69' Victor)
Ajax-Getafe* 2:1 (10' Danilo, 63' Eiting - 5' J. Mata)
Arsenal-Olympiacos* 1:2 dog. (113' Aubameyang - 53' P.A. Cissé, 120' El Arabi)
Benfica-Shakhtar Donetsk* 3:3 (9' Pizzi, 36' R. Dias, 47' R. Silva - 12'sam. R. Dias, 49' Stepanenko, 71' Patrick)
Celtic-FC Koebenhavn* 1:3 (83'k. Édouard - 51' M. Santos, 85' Biel, 88' N'Doye)
Inter*-Ludogorets Razgrad 2:1 (32' Biraghi, 45' R. Lukaku - 26' C.O. Souza)
Manchester United*-Club Brugge 5:0 (27'k. B. Fernandes, 34' Ighalo, 41' McTominay, 82', 93' Fred)
Sevilla*-CFR Cluj 0:0
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 02/28/20, 21:01
Salzburg-Eintracht 2:2* (10' Ulmer, 72' Jerome Onguene - 30', 83' And. Silva)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 02/28/20, 21:02
Pary 1/8 finału:

İstanbul Başakşehir-Koebenhavn
Olympiacos-Wolverhampton
Rangers-Leverkusen
Wolfsburg-Shakhtar
Inter-Getafe
Sevilla-Roma
Eintracht-Basel
Lask-Manchester United
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 03/12/20, 22:58
Eintracht Frankfurt-Basel 0:3 (27' Campo, 73' Bua, 85' Frei)
Istanbul Basaksehir-FC Koebenhavn 1:0 (88'k. Višća)
Lask-Manchester United 0:5 (28' Ighalo. 58' D. James, 82' Mata, 91' Greenwood, 93' And. Pereira)
Olympiacos-Wolverhampton Wanderers 1:1 (54' El Arabi - 67' P. Neto)
Rangers-Bayer Leverkusen 1:3 (75' Ge. Edmundson - 37'k. Havertz, 67' Aránguiz, 88' Bailey)
Wolfsburg-Shakhtar Donetsk 1:2 (48' J.A. Brooks - 17' Jú. Moraes, 73' Bahia)
Sevilla-Roma odwołany
Inter-Getafe odwołany


Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 03/13/20, 18:48
Rewanżowe mecze zostały odwołane.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 03/23/20, 21:41
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/05/20, 23:29
1/8 finału

FC Koebenhavn-Istanbul Basaksehir 3:0 (4', 53'k. Wind, 62' Falk)
Shakhtar Donetsk-Wolfsburg 3:0 (89', 93' Jún. Moraes, 91' Solomon)
Inter-Getafe 2:0 (33' R. Lukaku, 83' Eriksen)
Manchester United-Lask Linz 2:1 (57' Lingard, 88' Martial - 55' Wiesinger)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/06/20, 23:16
1/8 finału

Bayer Leverkusen-Rangers 1:0 (51' M. Diaby)
Sevilla-Roma 2:0 (21' Reguilón, 44' En-Nesyri)
Basel-Eintracht Frankfurt 1:0 (88' F. Frei)
Wolverhampton Wanderers-Olympiacos 1:0 (8'k. R. Jiménez)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/06/20, 23:20
1/4 finału

10.08 g. 21:00
Man.Utd-FC Koebenhavn
Inter-Leverkusen

11.08 g. 21:00
Shakhtar-Basel
Wolverhampton-Sevilla
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/10/20, 23:55
Man.Utd-FC Koebenhavn 1:0 dog. (95'k. B. Fernandes)
Inter-Leverkusen 2:1 (15' N. Barella, 21' R. Lukaku - 24' K. Havertz)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Krzysiek74 on 08/11/20, 00:28
Wczoraj jak widać nie bez problemów ale awans faworytów...dziś stawiam awans Szachtara i Sevilla.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/11/20, 22:16
Szkoda, że mój drugi po Liverpoolu zespół w Anglii nie strzelił karnego.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/11/20, 22:55
Shakhtar Donetsk-Basel 4:1 (2' Jún. Moraes, 22' Taison, 75'k. Al. Patrick, 88' Dodô - 92' van Wolfswinkel)
Wolverhampton Wanderers-Sevilla 0:1 (88' Ocampos)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/13/20, 19:52
UEFA EUROPA LEAGUE 2019-20 1/2 finału

16.08.2020 g. 21.00
Sevilla-Man.Utd

17.08.2020 g. 21.00
Inter–Shakhtar
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/16/20, 23:14
Sevilla kolejny finał pucharu Europy.
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/16/20, 23:16
Sevilla-Manchester United 2:1 (26' Suso, 78' L. de Jong - 9'k. B. Fernandes)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/17/20, 22:48
Inter zmiażdżył Szachtar...
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/17/20, 22:50
Inter- Shakhtar Donetsk 5:0 (19, 74' Lau. Martínez, 64' D. D'Ambrosio, 78', 83' R. Lukaku)
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/17/20, 22:52
FINAŁ (w Kolonii) 21.08.2020 g. 21.00)
Sevilla–Inter
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/21/20, 23:01
Sevilla po raz 6!
Title: Re: Liga Europy 2019/20
Post by: Chiesa on 08/21/20, 23:02
Sevilla-Inter 3:2 (12', 33' L. de Jong , 74' D. Carlos - 5'k. R. Lukaku, 35' Godín)

(https://images2-gazzanet.gazzettaobjects.it/wp-content/uploads/sites/21/2020/08/statistiche/sevilla-inter-2020-el-630x415.jpg?v=20200821203419)