ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina, Fiorentina forum

TIFOSI VIOLA D'EUROPA => WĄTEK OGÓLNY => Caffe Room => Topic started by: Krzysiek74 on 06/20/18, 20:02

Title: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 06/20/18, 20:02
Rozpoczynamy zapisy mimo, iż do pierwszego gwizdka na boiskach Serie A ponad dwa miesiące.
Namawiajcie kolegów, znajomych itd im nas będzie więcej tym ciekawsza rywalizacja.
Regulamin pozostaje niezmieniony.

REGULAMIN TYPERA ACFFIORENTINA.EU

1.Organizatorem zabawy w typowanie meczów jest serwis internetowy ACFFiorentina.eu (zwany dalej organizatorem).
2.W zabawie udział może wziąć każdy użytkownik, który dokona rejestracji konta. Zarejestrowanie konta oraz czynne uczestnictwo w grze jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
3.Uczestnictwo jest dobrowolne, użytkownik (zwany dalej uczestnikiem) w każdej chwili może dołączyć do zabawy lub usunąć własne konto wraz z wszystkimi danymi. Usunięcie konta jest równoznaczne z utratą możliwości odzyskania konta.
4.Jeden uczestnik może brać udział w zabawie korzystając tylko z jednego, aktywnego, konta. W przypadku wykrycia multikonta wszystkie konta użytkownika zostaną zbanowane.
5.Zabawa polega na typowaniu rezultatów meczów.
Punktacja:
3 pkt za właściwy wynik (dokładny wynik z udziałem Fiorentiny to 4 pkt)
1 pkt za dobre wytypowanie zdarzenia (np. wynik 0-0 a gracz typował 1-1 czy 2-0 a gracz dał 1-0).
6. Klasyfikacja generalna zwana Tabelą graczy jest oparta o ilość zdobytych punktów przez uczestników.
Przy równej ilości punktów decyduje większa liczba poprawnie trafionych dokładnych wyników.
7.Wyniki można typować od momentu dodania kolejki do 5 minut przed planowanym rozpoczęciem meczu.
8.Oficjalnym wynikiem spotkania jest wynik z regulaminowego czasu gry, nie liczymy dogrywek, karnych. Organizator zastrzega sobie prawo do przeliczenia punktacji w terminie 7dni od daty zakończenia ostatniego meczu.
9.Organizator zastrzega sobie prawo do dodania kolejki (lub kolejek) do typowania na 24h przed rozpoczęciem pierwszego typowanego meczu. Jednocześnie organizator dołoży wszelkich starań aby czas ten wydłużyć do co najmniej 48h.
10.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne utrudniające lub uniemożliwiające udział w zabawie.Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie uczestników.

NAGRODY

Trójka najlepszych graczy otrzyma nagrody.

Tabela:
1.Fioletowy3828637951537207
2.Florek3827237572039189
3.Cholew382493752931185
4.Krzysiek742923228941438152
5.GrzegorzK3723135251227172
6.AcfDziubek321973180723151
7.Marborski331883272824138
8.Chiesa381773710622133
9.Harma13109128251969
10.KW907426613531
11.Landem4193902117
12.Riggarton17100015

ilość kolejek, pkt, ilość spotkań, trafiony idealnie wynik Fiorentiny, trafiony wynik Fiorentiny, ilość idealnych trafień, trafione mecze

Tabela p. Włoch: od 1/8 finału
1.Fioletowy4141602210
2.Cholew412160228
2.Krzysiek74312140128
4.Marborski411160219
5.Florek411160127
5.GrzegorzK410160118
5.AcfDziubek410160118
5.Chiesa410161217
9.Harma0000000
10.KW900000000
11.Landem0000000
12.Riggarton0000000

ilość kolejek, pkt, ilość spotkań, trafiony idealnie wynik Fiorentiny, trafiony wynik Fiorentiny, ilość idealnych trafień, trafione mecze

Tabela całkowita po 38 kolejkach i meczach p. Włoch:

1. Fioletowy    300
2. Florek         283
3. Cholew       261


4. Krzysiek74  244
5. GrzegorzK  241
6. AcfDziubek 207
7. Marborski   199
8. Chiesa       187
9. Harma        109
10. KW90       42
11. Landem    19
12. Riggarton   7
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 06/21/18, 22:49
Chętnie znów się spróbuje :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Riggarton on 06/22/18, 12:29
Proszę mnie zapisać  8)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 06/22/18, 12:49
SI 8)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 06/22/18, 12:58
ja również się piszę :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 06/22/18, 15:59
wchodzę w to  :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 06/22/18, 19:33
Oczywiście również wezmę udział w zabawie :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/03/18, 02:23
Tylko 2 tygodnie do startu nowego sezonu.Kto chętny jeszcze do fioletowego typerka?
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/07/18, 00:39
Na dniach wrzucimy program 1 kolejki (zwlekamy z tym zestawem, albowiem nie ma jeszcze ostatecznej decyzji czy sezon ruszy zgodnie z planem - zamieszanie m.in. wokół Chievo, Parmy i Crotone). Czekamy naturalnie nadal na zapisy :).

Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/10/18, 21:21
Niebawem podamy program na pierwszą kolejkę.Kto jeszcze dołącza do zabawy?
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/12/18, 00:10
Rozpoczynamy naszą zabawę w sezonie 2018/19. Naturalnie w każdej chwili, nawet po rozpoczęciu zmagań, można się wpisać na listę uczestników. 1 kolejkę typujemy do soboty 18 sierpnia do godziny 17.55.

ChievoVerona-Juventus -:-
Lazio-Napoli -:-
Torino-Roma -:-
Bologna-Spal -:-
Empoli-Cagliari -:-
Milan-Genoa -:-
Parma-Udinese -:-
Sampdoria-Fiorentina -:-
Sassuolo-Inter
Atalanta-Frosinone
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 08/12/18, 08:19
ChievoVerona-Juventus 0:3
Lazio-Napoli 1:2
Torino-Roma 0:2
Bologna-Spal 1:1
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 2:0
Parma-Udinese 0:0
Sampdoria-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Inter 0:2
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/12/18, 12:59
ChievoVerona-Juventus 0:2
Lazio-Napoli 1:2
Torino-Roma 1:1
Bologna-Spal 1:1
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 2:0
Parma-Udinese 1:1
Sampdoria-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Inter 0:2
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 08/12/18, 14:14
ChievoVerona-Juventus 0:2
Lazio-Napoli 1:1
Torino-Roma 1:2
Bologna-Spal 2:1
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 3:1
Parma-Udinese 1:0
Sampdoria-Fiorentina 2:1
Sassuolo-Inter 1:3
Atalanta-Frosinone 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 08/12/18, 18:11
ChievoVerona-Juventus 2:1
Lazio-Napoli 0:0
Torino-Roma 0:1
Bologna-Spal 2:2
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 3:1
Parma-Udinese 1:0
Sampdoria-Fiorentina 2:3
Sassuolo-Inter 0:2
Atalanta-Frosinone 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 08/18/18, 06:19
ChievoVerona-Juventus 0:2
Lazio-Napoli 1:2
Torino-Roma 1:3
Bologna-Spal 1:0
Empoli-Cagliari 1:1
Milan-Genoa 2:0
Parma-Udinese 0:0
Sampdoria-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Inter 1:3
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 08/18/18, 06:30
Mam nadzieję że nie będzie to wielkim problemem, jak oddam swoje typy od razu na drugą kolejkę, bo potem nie będę miał takiej możliwości :)
Roma-Atalanta 3-1
SPAL-Parma 1-1
Napoli AC Milan 2-1
Juventus-Lazio 2-0
Inter-Torino 1-0
Genoa-Empoli 1-0
Frosinone-Bologna 1-2
Fiorentina-Chievo 2-0
Cagliari-Sassuolo 1-1
Udinese-Sampdoria 1-2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/18/18, 06:50
Fioletowy nie ma problemu oczywiście :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/18/18, 13:47
ChievoVerona-Juventus 0:4
Lazio-Napoli 0:2
Torino-Roma 1:3
Bologna-Spal 1:1
Empoli-Cagliari 1:1
Milan-Genoa -:- przełożony na 31.10
Parma-Udinese 1:1
Sampdoria-Fiorentina -:- przełożony na 19.09
Sassuolo-Inter 1:3
Atalanta-Frosinone 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 08/18/18, 14:53
ChievoVerona-Juventus 1:3
Lazio-Napoli 1:1
Torino-Roma 2:1
Bologna-Spal 2:1
Empoli-Cagliari 2:0

Parma-Udinese 0:2

Sassuolo-Inter 0:2
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 08/18/18, 17:02
Ok, to spróbuję trzeci raz pobawić się w typowanie  :)
ChievoVerona-Juventus 0:3
Lazio-Napoli 1:0
Torino-Roma 1:1
Bologna-Spal 1:1
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 2:0
Parma-Udinese 0:0
Sampdoria-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Inter 1:2
Atalanta-Frosinone 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Landem on 08/18/18, 18:22
Dammit zapomniałem :) Typuję bez pierwszego meczu:

Lazio-Napoli 2:2
Torino-Roma 1:2
Bologna-Spal 2:1
Empoli-Cagliari 1:2
Milan-Genoa 1:1
Parma-Udinese 1:2
Sampdoria-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Inter 1:2
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/19/18, 13:19
Riggarton i ACFdziubek nie oddali jeszcze typów na 1 kolejkę.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 08/19/18, 19:53
Zapomniałem  ^-^

Bologna-Spal 2:1
Empoli-Cagliari 1:0
Milan-Genoa 2:1
Parma-Udinese 2:1
Sampdoria-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Inter 0:2
Atalanta-Frosinone 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/20/18, 23:41
1 kolejka nowego sezonu za nami. Jeszcze chyba wakacyjnie bo 2 osoby nie zatypowały :). Wygrał Harma (1 idealny typ), który zebrał 8 pkt. Gratulacje! Na drugim miejscu uplasowało się 2 graczy z 7 pkt - Krzysiek74 i Fioletowy (obaj po 1 idealnym typie). Marborski zebrał 5 pkt (1 idealny typ) i zajął trzecie miejsce. Na czwartym miejscu mamy 4 graczy z 4 pkt - Florek, GrzegorzK, Chiesa i KW90. Na piątym są Cholew i Landem z 2 pkt. AcfDziubek i Riggarton nie typowali.

Dokładny wynik meczu Lazio-Napoli (1:2):
Harma, Krzysiek74, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Torino-Roma (0:1):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Empoli-Cagliari (2:0):
Marborski.

Harma         1, 3, 1, 0, 1, nr, 1, nr, 0, 1 = 8
Krzysiek74  1, 3, 0, 0, 1, nr, 1, nr, 0, 1 = 7
Florek          1, 0, 1, 0, 1, nr, 0, nr, 0, 1 = 4
GrzegorzK   0, 0, 3, 0, 1, nr, 0, nr, 0, 0 = 4
Fioletowy    1, 3, 1, 0, 0, nr, 1, nr, 0, 1 = 7
Chiesa        1, 1, 1, 0, 0, X, 1, X, 0, 0 = 4
Marborski    1, 0, 0, 0, 3, X, 0, X, 0, 1 = 5
KW90         1, 0, 0, 0, 1, nr, 1, nr, 0, 1 = 4
Landem      X, 0, 1, 0, 0, nr, 0, nr, 0, 1 = 2
Cholew      X, X, X, 0, 1, nr, 0, nr, 0, 1 = 2
AcfDziubek X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

nr - nie rozegrany
X - nie typowany

Mecze nierozegrane naturalnie można jeszcze raz typować jak ktoś zechce zmienić wynik.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/20/18, 23:46
Przed nami już 2 kolejka. Na typ pierwszego meczu z zestawu czekamy do soboty 25 sierpnia do godziny 17.55.

Juventus-Lazio -:-
Napoli-Milan -:-
Spal-Parma -:-
Cagliari-Sassuolo
Fiorentina-ChievoVerona -:-
Frosinone-Bologna -:-
Genoa-Empoli -:-
Inter-Torino -:-
Udinese-Sampdoria -:-
Roma-Atalanta -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/21/18, 12:15
Juventus-Lazio 2:0
Napoli-Milan 2:0
Spal-Parma 1:1
Cagliari-Sassuolo 1:1
Fiorentina-ChievoVerona 2:1
Frosinone-Bologna 0:0
Genoa-Empoli 1:1
Inter-Torino 2:1
Udinese-Sampdoria 1:1
Roma-Atalanta 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 08/22/18, 17:35
Juventus-Lazio 2:0
Napoli-Milan 1:0
Spal-Parma 1:1
Cagliari-Sassuolo 1:1
Fiorentina-ChievoVerona 1:0
Frosinone-Bologna 1:1
Genoa-Empoli 1:0
Inter-Torino 1:0
Udinese-Sampdoria 1:1
Roma-Atalanta 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 08/22/18, 18:24
Juventus-Lazio 2:0
Napoli-Milan 1:0
Spal-Parma 1:0
Cagliari-Sassuolo 1:2
Fiorentina-ChievoVerona 2:0
Frosinone-Bologna 1:1
Genoa-Empoli 1:0
Inter-Torino 1:0
Udinese-Sampdoria 1:2
Roma-Atalanta 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 08/24/18, 20:50
Juventus-Lazio 2:1
Napoli-Milan 3:1
Spal-Parma 2:1
Cagliari-Sassuolo 1:1
Fiorentina-ChievoVerona 3:0
Frosinone-Bologna 2:1
Genoa-Empoli 3:2
Inter-Torino 1:1
Udinese-Sampdoria 1:3
Roma-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 08/24/18, 21:26
Juventus-Lazio 2:1
Napoli-Milan 3:1
Spal-Parma 1:1
Cagliari-Sassuolo 1:2
Fiorentina-ChievoVerona 1:0
Frosinone-Bologna 0:2
Genoa-Empoli 1:0
Inter-Torino 2:1
Udinese-Sampdoria 1:2
Roma-Atalanta 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Landem on 08/25/18, 10:04
Juventus-Lazio 3:2
Napoli-Milan 2:1
Spal-Parma 1:2
Cagliari-Sassuolo 0:1
Fiorentina-ChievoVerona 2:0
Frosinone-Bologna 1:1
Genoa-Empoli 1:1
Inter-Torino 2:1
Udinese-Sampdoria 0:2
Roma-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 08/25/18, 13:49
Juventus-Lazio 3:1
Napoli-Milan 2:1
Spal-Parma 1:2
Cagliari-Sassuolo 1:2
Fiorentina-Chievo Verona 2:1
Frosinone-Bologna 0:1
Genoa-Empoli 2:1
Inter-Torino 3:1
Udinese-Sampdoria 1:2
Roma-Atalanta 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 08/25/18, 16:11
Juventus-Lazio 2:0
Napoli-Milan 1:1
Spal-Parma 2:1
Cagliari-Sassuolo 1:1
Fiorentina-Chievo Verona 1:0
Frosinone-Bologna 1:1
Genoa-Empoli 1:1
Inter-Torino 2:0
Udinese-Sampdoria 1:1
Roma-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 08/25/18, 16:49
Juventus-Lazio 3:1
Napoli-Milan 2:1
Spal-Parma 1:1
Cagliari-Sassuolo 2:1
Fiorentina-Chievo Verona 3:0
Frosinone-Bologna 0:1
Genoa-Empoli 2:0
Inter-Torino 2:0
Udinese-Sampdoria 1:2
Roma-Atalanta 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/25/18, 16:52
Juventus-Lazio 3:0
Napoli-Milan 3:0
Spal-Parma 2:1
Cagliari-Sassuolo 1:1
Fiorentina-ChievoVerona 3:1
Frosinone-Bologna 2:1
Genoa-Empoli 1:1
Inter-Torino 1:0
Udinese-Sampdoria 2:0
Roma-Atalanta 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/28/18, 13:12
2 kolejka nowego sezonu za nami. Wygrali Harma i Krzysiek74 (2 idealne typy), którzy zebrali po 10 pkt. Gratulacje! Na drugim miejscu uplasowało się 2 graczy z 8 pkt - GrzegorzK (1 idealny typ) i Marborski. Na trzecim miejscu znajdują się Fioletowy i KW90 (po 1 idealnym typie) którzy zebrali po 7 pkt. Na czwartym miejscu mamy 2 graczy z 6 pkt - Florek i Chiesa. Na piątym są Cholew, Landem i AcfDziubek z 4 pkt. Riggarton nie typował.

Dokładny wynik meczu Juventus-Lazio (2:0):
Fioletowy, Krzysiek74, GrzegorzK, Harma, KW90.

Dokładny wynik meczu Spal-Parma (1:0):
Harma.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Bologna (0:0):
Krzysiek74.

Dokładny wynik meczu Genoa-Empoli (2:1):
Florek.

Fioletowy    3, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 0 = 7
Krzysiek74  3, 1, 0, 1, 1, 3, 0, 0, 0, 1 = 10
GrzegorzK   3, 1, 0, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 0 = 8
Harma         3, 1, 3, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 0 = 10
Marborski    1, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1 = 8
Cholew        1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0 = 4
Landem       1, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0 = 4
Florek          1, 1, 0, 0, 1, 0, 3, 0, 0, 0 = 6
KW90         3, 0, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0 = 7
AcfDziubek  1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0 = 4
Chiesa         1, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 1, 0 = 6
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wszyscy trafili mecz Fiorentiny.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/28/18, 13:17
Przed nami już 3 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 31 sierpnia do godziny 20.25.

Milan-Roma -:-
Bologna-Inter -:-
Parma-Juventus -:-
Fiorentina-Udinese -:-
Atalanta-Cagliari -:-
ChievoVerona-Empoli -:-
Lazio-Frosinone -:-
Sampdoria-Napoli -:-
Sassuolo-Genoa -:-
Torino-Spal -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 08/29/18, 12:01
Milan-Roma 2:0
Bologna-Inter 1:1
Parma-Juventus 0:2
Fiorentina-Udinese 2:1
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 1:0
Lazio-Frosinone 3:0
Sampdoria-Napoli 0:2
Sassuolo-Genoa 1:1
Torino-Spal  2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 08/29/18, 16:02
Milan-Roma 1:3
Bologna-Inter 0:1
Parma-Juventus 0:2
Fiorentina-Udinese 3:0
Atalanta-Cagliari 1:1
ChievoVerona-Empoli 1:0
Lazio-Frosinone 2:0
Sampdoria-Napoli 1:1
Sassuolo-Genoa 3:2
Torino-Spal 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 08/29/18, 17:54
Milan-Roma 1:2
Bologna-Inter 0:2
Parma-Juventus 1:3
Fiorentina-Udinese 2:0
Atalanta-Cagliari 3:1
ChievoVerona-Empoli 2:1
Lazio-Frosinone 2:0
Sampdoria-Napoli 1:3
Sassuolo-Genoa 0:1
Torino-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 08/30/18, 14:50
Milan-Roma 1:1
Bologna-Inter 0:2
Parma-Juventus 0:3
Fiorentina-Udinese 2:0
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 2:0
Lazio-Frosinone 2:0
Sampdoria-Napoli 1:2
Sassuolo-Genoa 1:2
Torino-Spal 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Landem on 08/30/18, 19:14
Milan-Roma 1:2
Bologna-Inter 1:2
Parma-Juventus 0:4
Fiorentina-Udinese 3:1
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 1:1
Lazio-Frosinone 2:0
Sampdoria-Napoli 1:2
Sassuolo-Genoa 2:1
Torino-Spal  2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 08/30/18, 19:35
Milan-Roma 2:0
Bologna-Inter 1:1
Parma-Juventus 1:3
Fiorentina-Udinese 3:1
Atalanta-Cagliari 2:1
ChievoVerona-Empoli 2:1
Lazio-Frosinone 2:0
Sampdoria-Napoli 1:1
Sassuolo-Genoa 2:0
Torino-Spal  1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 08/31/18, 00:19
Milan-Roma 1:2
Bologna-Inter 1:2
Parma-Juventus 0:3
Fiorentina-Udinese 3:0
Atalanta-Cagliari 1:0
ChievoVerona-Empoli 2:1
Lazio-Frosinone 1:1
Sampdoria-Napoli 1:2
Sassuolo-Genoa 2:0
Torino-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 08/31/18, 08:37
Milan-Roma 1:2
Bologna-Inter 1:3
Parma-Juventus 1:4
Fiorentina-Udinese 2:1
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 2:1
Lazio-Frosinone 3:0
Sampdoria-Napoli 1:3
Sassuolo-Genoa 1:1
Torino-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 08/31/18, 17:15
Milan-Roma 2:1
Bologna-Inter 1:2
Parma-Juventus 0:3
Fiorentina-Udinese 1:0
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 1:1
Lazio-Frosinone 3:0
Sampdoria-Napoli 1:3
Sassuolo-Genoa 2:0
Torino-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 08/31/18, 20:07
Milan-Roma 1:1
Bologna-Inter 0:1
Parma-Juventus 0:2
Fiorentina-Udinese 2:0
Atalanta-Cagliari 2:0
ChievoVerona-Empoli 1:1
Lazio-Frosinone 3:0
Sampdoria-Napoli 0:2
Sassuolo-Genoa 1:1
Torino-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 08/31/18, 21:52

Bologna-Inter 1:1
Parma-Juventus 0:2
Fiorentina-Udinese 3:1
Atalanta-Cagliari 3:0
ChievoVerona-Empoli 2:1
Lazio-Frosinone 4:0
Sampdoria-Napoli 0:1
Sassuolo-Genoa 1:1
Torino-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/04/18, 19:05
Typer zostanie podliczony na bieżąco po powrocie z urlopu Prezesa :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/07/18, 01:08
3 kolejka nowego sezonu za nami. Wygrał bezapelacyjnie Fioletowy, który zgromadził 13 pkt i trafił idealnie dwa mecze w tym mecz Fiorki. Gratulacje! Na drugim miejscu uplasował się Landem z 7 pkt. KW90 zajął trzecie miejsce albowiem zebrał 6 pkt. Na 4 miejscu prawdziwy peleton :) z 5 pkt - Krzysiek74, GrzegorzK, Cholew, Marborski, Chiesa i Florek. Na piątym miejscu znajdują się Harma i AcfDziubek z 4 pkt. Riggarton nie typował.

Dokładny wynik meczu Milan-Roma (2:1):
Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Udinese (1:0):
Fioletowy.

Krzysiek74  1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1 = 5
GrzegorzK   0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 0 = 5
Cholew       0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1 = 5
Harma        0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0 = 4
Landem      0, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 7
Marborski   1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 0 = 5
Chiesa       0, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 5
Florek        0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1 = 5
Fioletowy  3, 1, 1, 4, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 13
KW90        0, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1 = 6
AcfDziubek X, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1 = 4
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wszyscy trafili mecz Fiorentiny.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/07/18, 01:36
Teraz weekend z kadrami narodowymi, ale już można typować mecze 4 kolejki. Na typ pierwszego meczu czekamy do soboty 15 września do, uwaga, 14.55.

Inter-Parma -:-
Napoli-Fiorentina -:-
Frosinone-Sampdoria -:-
Roma-ChievoVerona -:-
Genoa-Bologna -:-
Juventus-Sassuolo -:-
Udinese-Torino -:-
Empoli-Lazio -:-
Cagliari-Milan -:-
Spal-Atalanta -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/12/18, 19:17
Inter-Parma 2:0
Napoli-Fiorentina 2:0
Frosinone-Sampdoria 0:2
Roma-ChievoVerona 2:0
Genoa-Bologna 1:1
Juventus-Sassuolo 3:1
Udinese-Torino 2:2
Empoli-Lazio 1:2
Cagliari-Milan 0:2
Spal-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 09/13/18, 08:18
Inter-Parma 2:0
Napoli-Fiorentina 1:1
Frosinone-Sampdoria 0:1
Roma-ChievoVerona 2:0
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 2:0
Udinese-Torino 1:1
Empoli-Lazio 1:2
Cagliari-Milan 0:2
Spal-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 09/13/18, 09:31
Inter-Parma 3:0
Napoli-Fiorentina 1:3
Frosinone-Sampdoria 2:0
Roma-ChievoVerona 2:1
Genoa-Bologna 0:0
Juventus-Sassuolo 4:0
Udinese-Torino 1:2
Empoli-Lazio 2:4
Cagliari-Milan 1:1
Spal-Atalanta 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Landem on 09/14/18, 17:54
Inter-Parma 2:1
Napoli-Fiorentina 1:2
Frosinone-Sampdoria 1:2
Roma-ChievoVerona 2:0
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 2:1
Udinese-Torino 0:1
Empoli-Lazio 1:2
Cagliari-Milan 1:2
Spal-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 09/14/18, 18:46
Inter-Parma 3:0
Napoli-Fiorentina 1:2
Frosinone-Sampdoria 0:2
Roma-ChievoVerona 3:1
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 3:0
Udinese-Torino 1:2
Empoli-Lazio 0:2
Cagliari-Milan 0:2
Spal-Atalanta 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 09/14/18, 19:54
Inter-Parma 2:1
Napoli-Fiorentina 1:2
Frosinone-Sampdoria 1:2
Roma-ChievoVerona 3:1
Genoa-Bologna 1:1
Juventus-Sassuolo 2:1
Udinese-Torino 1:0
Empoli-Lazio 0:3
Cagliari-Milan 1:2
Spal-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 09/14/18, 21:12
Inter-Parma 3:1
Napoli-Fiorentina 2:1
Frosinone-Sampdoria 1:2
Roma-ChievoVerona 3:0
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 2:0
Udinese-Torino 1:1
Empoli-Lazio 0:2
Cagliari-Milan 1:2
Spal-Atalanta 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 09/15/18, 10:21
Inter-Parma 3:0
Napoli-Fiorentina 2:0
Frosinone-Sampdoria 1:3
Roma-ChievoVerona 4:0
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 2:0
Udinese-Torino 1:2
Empoli-Lazio 1:2
Cagliari-Milan 0:1
Spal-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 09/15/18, 11:52
Inter-Parma 2:0
Napoli-Fiorentina 1:1
Frosinone-Sampdoria 1:1
Roma-ChievoVerona 3:0
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 4:0
Udinese-Torino 2:1
Empoli-Lazio 1:2
Cagliari-Milan 0:2
Spal-Atalanta 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/15/18, 13:02
Inter-Parma 3:0
Napoli-Fiorentina 0:1
Frosinone-Sampdoria 2:1
Roma-ChievoVerona 3:1
Genoa-Bologna 1:1
Juventus-Sassuolo 2:0
Udinese-Torino 1:0
Empoli-Lazio 2:1
Cagliari-Milan 1:0
Spal-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 09/15/18, 20:18
Frosinone-Sampdoria 1:1
Roma-ChievoVerona 3:1
Genoa-Bologna 2:1
Juventus-Sassuolo 3:1
Udinese-Torino 0:0
Empoli-Lazio 1:1
Cagliari-Milan 1:1
Spal-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/18/18, 01:53
4 kolejka nowego sezonu za nami. Wygrał Florek, który zgromadził 8 pkt (jeden idealny typ + wynik Fiorki). Gratulacje! Na drugim miejscu uplasował się Harma z 7 pkt (jeden idealny typ). Krzysiek74, Landem (jeden idealny typ) i KW90 (jeden idealny typ) zajęli trzecie miejsce albowiem zebrali po 6 pkt. Na 4 miejscu z 5 pkt - GrzegorzK, Marborski (obaj po jednym idealnym trafieniu) i Fioletowy. Na piątym miejscu znajduje się Cholew z 4 pkt. AcfDziubek z 3 pkt uplasował się na 6 pozycji a Chiesa na 7 gdyż zebrał 2 pkt. Riggarton nie typował.

Dokładny wynik meczu Juventus-Sassuolo (2:1):
Landem, Marborski.

Dokładny wynik meczu Udinese-Torino (1:1):
Harma, Florek.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Milan (1:1):
GrzegorzK, KW90.

Krzysiek74  0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 0, 1 = 6
Harma         0, 0, 1, 0, 1, 1, 3, 1, 0, 0 = 7
GrzegorzK   0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 3, 0 = 5
Landem       0, 0, 1, 0, 1, 3, 0, 1, 0, 0 = 6
Cholew        0, 0, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0 = 4
Marborski    0, 0, 1, 0, 0, 3, 0, 1, 0, 0 = 5
Florek          0, 1, 1, 0, 1, 1, 3, 1, 0, 0 = 8
Fioletowy    0, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0 = 5
AcfDziubek  0, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0 = 3
Chiesa        0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1 = 2
KW90         X, X, 0, 0, 1, 1, 1, 0, 3, 0 = 6
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Mecz Fiorentiny trafili Krzysiek74, Florek i Fioletowy.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/18/18, 02:02
Przed nami 5 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 21 września do godziny 20.25.

Sassuolo-Empoli -:-
Parma-Cagliari -:-
Fiorentina-Spal -:-
Sampdoria-Inter -:-
Torino-Napoli -:-
Bologna-Roma -:-
ChievoVerona-Udinese -:-
Lazio-Genoa -:-
Milan-Atalanta -:-
Frosinone-Juventus -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/18/18, 13:57
Sassuolo-Empoli 2:0
Parma-Cagliari 1:1
Fiorentina-Spal 2:1
Sampdoria-Inter 1:1
Torino-Napoli 1:1
Bologna-Roma 0:1
ChievoVerona-Udinese 1:1
Lazio-Genoa 2:1
Milan-Atalanta 2:0
Frosinone-Juventus 0:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 09/18/18, 18:33
Zaległy mecz:
Sampdoria - Fiorentina 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 09/20/18, 14:41
Sassuolo-Empoli 2:0
Parma-Cagliari 1:0
Fiorentina-Spal 3:0
Sampdoria-Inter 1:2
Torino-Napoli 0:4
Bologna-Roma 1:3
ChievoVerona-Udinese 1:1
Lazio-Genoa 2:1
Milan-Atalanta 2:0
Frosinone-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 09/21/18, 14:13
Sassuolo-Empoli 1:1
Parma-Cagliari 1:0
Fiorentina-Spal 2:0
Sampdoria-Inter 1:1
Torino-Napoli 1:2
Bologna-Roma 0:2
ChievoVerona-Udinese 1:1
Lazio-Genoa 1:1
Milan-Atalanta 2:1
Frosinone-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/21/18, 14:19
Sassuolo-Empoli 1:1
Parma-Cagliari 1:1
Fiorentina-Spal 2:0
Sampdoria-Inter 2:1
Torino-Napoli 1:2
Bologna-Roma 1:1
ChievoVerona-Udinese 3:1
Lazio-Genoa 2:0
Milan-Atalanta 1:1
Frosinone-Juventus 0:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 09/21/18, 18:05
Sassuolo-Empoli 2:1
Parma-Cagliari 1:1
Fiorentina-Spal 2:1
Sampdoria-Inter 1:3
Torino-Napoli 1:2
Bologna-Roma 0:2
ChievoVerona-Udinese 1:2
Lazio-Genoa 2:0
Milan-Atalanta 2:0
Frosinone-Juventus 0:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 09/21/18, 18:12
Sassuolo-Empoli 2:1
Parma-Cagliari 1:0
Fiorentina-Spal 2:0
Sampdoria-Inter 1:2
Torino-Napoli 1:3
Bologna-Roma 0:2
ChievoVerona-Udinese 1:0
Lazio-Genoa 2:0
Milan-Atalanta 2:1
Frosinone-Juventus 0:4
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 09/21/18, 19:24
Sassuolo-Empoli 2:0
Parma-Cagliari 1:1
Fiorentina-Spal 3:1
Sampdoria-Inter 1:2
Torino-Napoli 0:2
Bologna-Roma 1:2
ChievoVerona-Udinese 1:1
Lazio-Genoa 2:1
Milan-Atalanta 2:2
Frosinone-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 09/21/18, 19:45
Sassuolo-Empoli 3:1
Parma-Cagliari 2:1
Fiorentina-Spal 3:1
Sampdoria-Inter 1:2
Torino-Napoli 0:2
Bologna-Roma 1:3
ChievoVerona-Udinese 2:1
Lazio-Genoa 3:1
Milan-Atalanta 2:1
Frosinone-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 09/21/18, 20:01
Sassuolo-Empoli 2:0
Parma-Cagliari 2:1
Fiorentina-Spal 2:0
Sampdoria-Inter 1:1
Torino-Napoli 1:2
Bologna-Roma 0:2
ChievoVerona-Udinese 3:1
Lazio-Genoa 3:1
Milan-Atalanta 1:1
Frosinone-Juventus 0:4
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 09/22/18, 14:39
Parma-Cagliari 1:1
Fiorentina-Spal 1:1
Sampdoria-Inter 1:1
Torino-Napoli 1:1
Bologna-Roma 1:1
ChievoVerona-Udinese 1:1
Lazio-Genoa 2:1
Milan-Atalanta 1:1
Frosinone-Juventus 0:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/22/18, 23:25
Już podaję typ na mecz wtorkowy bo do środy nie będę na forum z powodu wyjazdu służbowego.

Inter-Fiorentina 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/24/18, 03:46
5 kolejka nowego sezonu za nami. Wygrał GrzegorzK, który zgromadził 12 pkt (2 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na drugim miejscu uplasowali się Florek i Marborski z 11 pkt (po 2 idealne typy). Fioletowy zajął trzecie miejsce z 9 pkt (1 idealny typ). Na czwartym miejscu z 7 pkt znaleźli się Cholew i AcfDziubek. Harma zebrał 6 pkt i zajął piąte miejsce. Chiesa ugrał 5 pkt i zajął szóste miejsce. Krzysiek74 wytypował 4 pkt a KW90 3 pkt. Landem Riggarton nie typowali.

Dokładny wynik meczu Sassuolo-Empoli (3:1):
Florek.

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Spal (3:0):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Torino-Napoli (1:3):
Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Milan-Atalanta (2:2):
Marborski.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Juventus (0:2):
GrzegorzK, Harma, Marborski, Florek.

Krzysiek74  1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1 = 4
GrzegorzK   1, 1, 4, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 3 = 12
Harma         0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 3 = 6
Chiesa        0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 1 = 5
Cholew       1, 0, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1 = 7
Fioletowy    1, 1, 1, 1, 3, 0, 0, 1, 0, 1 = 9
Marborski    1, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 3, 3 = 11
Florek         3, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 3 = 11
AcfDziubek   1, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 1 = 7
KW90          X, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 1 = 3
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Meczu Fiorentiny nie trafił tylko KW90.

Zaległy mecz Sampdoria-Fiorentina (1:1):
Harma 1:1 4 pkt
Krzysiek 74 1:1 4 pkt
Florek 2:1
GrzegorzK. 2:3
Fioletowy 1:1 4 pkt
Chiesa nie typował
Marborski 1:2
KW90 1:1 4 pkt
Landem 1:2
Cholew 1:2
AcfDziubek nie typował
Riggarton nie typował
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/24/18, 03:49
Liga przyspiesza i w tygodniu będzie rozegrana 6 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do wtorku do godziny 20.55.

Inter-Fiorentina -:-
Udinese-Lazio -:-
Atalanta-Torino -:-
Cagliari-Sampdoria -:-
Genoa-Chievo -:-
Juventus-Bologna -:-
Napoli-Parma -:-
Roma-Frosinone -:-
Spal-Sassuolo -:-
Empoli-Milan -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 09/24/18, 10:26
Inter-Fiorentina 1:2
Udinese-Lazio 0:2
Atalanta-Torino 1:1
Cagliari-Sampdoria 1:0
Genoa-Chievo 3:0
Juventus-Bologna 1:0
Napoli-Parma 2:1
Roma-Frosinone 0:0
Spal-Sassuolo 0:1
Empoli-Milan 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 09/24/18, 10:40
Inter-Fiorentina 1:1
Udinese-Lazio 0:1
Atalanta-Torino 2:1
Cagliari-Sampdoria 1:2
Genoa-Chievo 2:1
Juventus-Bologna 2:0
Napoli-Parma 2:0
Roma-Frosinone 2:0
Spal-Sassuolo 1:1
Empoli-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 09/24/18, 17:53
Inter-Fiorentina 1:2
Udinese-Lazio 0:2
Atalanta-Torino 1:2
Cagliari-Sampdoria 0:1
Genoa-Chievo 2:0
Juventus-Bologna 3:1
Napoli-Parma 3:0
Roma-Frosinone 2:1
Spal-Sassuolo 1:2
Empoli-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 09/24/18, 18:34
Inter-Fiorentina 2:1
Udinese-Lazio 1:2
Atalanta-Torino 2:1
Cagliari-Sampdoria 1:2
Genoa-Chievo 3:1
Juventus-Bologna 2:0
Napoli-Parma 2:1
Roma-Frosinone 2:1
Spal-Sassuolo 1:2
Empoli-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 09/25/18, 17:08
Inter-Fiorentina 2:4
Udinese-Lazio 1:2
Atalanta-Torino 2:0
Cagliari-Sampdoria 1:1
Genoa-Chievo 2:1
Juventus-Bologna 3:0
Napoli-Parma 3:1
Roma-Frosinone 4:0
Spal-Sassuolo 2:2
Empoli-Milan 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 09/25/18, 17:47
Inter-Fiorentina 1:3
Udinese-Lazio 0:2
Atalanta-Torino 2:1
Cagliari-Sampdoria 0:1
Genoa-Chievo 3:2
Juventus-Bologna 3:1
Napoli-Parma 2:2
Roma-Frosinone 3:1
Spal-Sassuolo 1:2
Empoli-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 09/25/18, 19:56
Inter-Fiorentina 2:1
Udinese-Lazio 1:2
Atalanta-Torino 2:1
Cagliari-Sampdoria 1:1
Genoa-Chievo 2:1
Juventus-Bologna 3:0
Napoli-Parma 2:0
Roma-Frosinone 3:0
Spal-Sassuolo 1:1
Empoli-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/25/18, 20:30
Inter-Fiorentina 0:2
Udinese-Lazio 2:1
Atalanta-Torino 1:1
Cagliari-Sampdoria 2:1
Genoa-Chievo 1:2
Juventus-Bologna 2:0
Napoli-Parma 3:1
Roma-Frosinone 1:1
Spal-Sassuolo 3:1
Empoli-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/25/18, 22:13
Udinese-Lazio 1:1
Atalanta-Torino 2:0
Cagliari-Sampdoria 2:1
Genoa-Chievo 1:1
Juventus-Bologna 3:0
Napoli-Parma 3:0
Roma-Frosinone 3:0
Spal-Sassuolo 1:1
Empoli-Milan 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 09/26/18, 13:29
Udinese-Lazio 1:1
Atalanta-Torino 1:1
Cagliari-Sampdoria 1:1
Genoa-Chievo 1:1
Juventus-Bologna 4:0
Napoli-Parma 3:0
Roma-Frosinone 2:0
Spal-Sassuolo 1:1
Empoli-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/27/18, 12:24
6 kolejka za nami. Wygrał Florek, który zgromadził 14 pkt (3 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na drugim miejscu uplasował się Fioletowy z 12 pkt (2 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na trzecim miejscu mamy 3 graczy z 10 pkt - Cholew, AcfDziubek i KW90 (wszyscy po 2 idealne trafienia, KW90 w 9 typach). Marborski (1 idealny typ) i Chiesa  (2 idealne typy) zebrali 8 pkt i zajęli czwarte miejsce. Harma (1 idealne trafienie) ugrał 7 pkt i zajął piąte miejsce. GrzegorzK zebrał 6 pkt i zajął szóste miejsce. Krzysiek74 (1 idealne trafienie) wytypował 5 pkt. Landem i Riggarton nie typowali.

Dokładny wynik meczu Inter-Fiorentina (2:1):
Florek, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Udinese-Lazio (1:2):
Florek, AcfDziubek, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Genoa-Chievo (2:0):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Juventus-Bologna (2:0):
Harma, Florek, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Napoli-Parma (3:0):
Krzysiek74, Cholew, KW90.

Dokładny wynik meczu Roma-Frosinone (4:0):
AcfDziubek

Dokładny wynik meczu Empoli-Milan (1:1):
Marborski, Chiesa, KW90.

Krzysiek74 0, 0, 0, 0, 0, 1, 3, 1, 0, 0 =  5
GrzegorzK  0, 1, 1, 0, 1, 1, 1, 0, 1, 0 = 6
Harma        0, 1, 0, 0, 1, 3, 1, 1, 0, 0 = 7
Cholew      0, 1, 0, 0, 3, 1, 3, 1, 1, 0 = 10
Florek        4, 3, 0, 0, 1, 3, 1, 1, 1, 0 = 14
AcfDziubek 0, 3, 0, 1, 1, 1, 1, 3, 0, 0 = 10
Marborski   0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 3 = 8
Fioletowy   4, 3, 0, 1, 1, 1, 1, 1, 0, 0 = 12
Chiesa        0, 0, 1, 0, 0, 3, 1, 0, 0, 3 = 8
KW90          X, 0, 1, 1, 0, 1, 3, 1, 0, 3 = 10
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Mecz Fiorentiny i to dokładnie trafili Florek i Fioletowy.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/27/18, 12:27
Przed nami już 7 kolejka. Typ na pierwszy mecz (derby Rzymu) oddajemy do soboty 29 września, uwaga, do godziny 14.55.

Roma-Lazio -:-
Juventus-Napoli -:-
Inter-Cagliari -:-
Bologna-Udinese -:-
ChievoVerona-Torino -:-
Fiorentina-Atalanta -:-
Frosinone-Genoa -:-
Parma-Empoli -:-
Sassuolo-Milan -:-
Sampdoria-Spal -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 09/27/18, 12:48
Roma-Lazio 1:2
Juventus-Napoli 2:0
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:0
ChievoVerona-Torino 1:2
Fiorentina-Atalanta 2:1
Frosinone-Genoa 0:1
Parma-Empoli 2:1
Sassuolo-Milan 1:1
Sampdoria-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 09/27/18, 16:09
Roma-Lazio 2:2
Juventus-Napoli 1:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:1
ChievoVerona-Torino 1:1
Fiorentina-Atalanta 2:0
Frosinone-Genoa -1:1
Parma-Empoli 1:0
Sassuolo-Milan 0:2
Sampdoria-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 09/28/18, 10:22
Roma-Lazio 2:1
Juventus-Napoli 1:0
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:0
ChievoVerona-Torino 0:0
Fiorentina-Atalanta 2:0
Frosinone-Genoa -1:2
Parma-Empoli 1:0
Sassuolo-Milan 0:2
Sampdoria-Spal 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 09/28/18, 20:32
Roma-Lazio 1:2
Juventus-Napoli 3:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 2:0
ChievoVerona-Torino 1:0
Fiorentina-Atalanta 2:0
Frosinone-Genoa -1:3
Parma-Empoli 2:0
Sassuolo-Milan 1:1
Sampdoria-Spal 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 09/28/18, 21:36
Roma-Lazio 2:1
Juventus-Napoli 3:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:1
ChievoVerona-Torino 1:1
Fiorentina-Atalanta 2:1
Frosinone-Genoa -1:2
Parma-Empoli 2:1
Sassuolo-Milan 2:1
Sampdoria-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 09/28/18, 21:59
Roma-Lazio 2:0
Juventus-Napoli 2:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:1
ChievoVerona-Torino 1:3
Fiorentina-Atalanta 2:0
Frosinone-Genoa 0:1
Parma-Empoli 1:0
Sassuolo-Milan 1:1
Sampdoria-Spal 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: KW90 on 09/29/18, 14:26
Roma-Lazio 1:1
Juventus-Napoli 1:1
Inter-Cagliari 1:0
Bologna-Udinese 1:1
ChievoVerona-Torino 1:1
Fiorentina-Atalanta 1:1
Frosinone-Genoa 1:1
Parma-Empoli 1:1
Sassuolo-Milan 1:1
Sampdoria-Spal 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 09/29/18, 14:29
Roma-Lazio 1:1
Juventus-Napoli 2:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:0
ChievoVerona-Torino 0:1
Fiorentina-Atalanta 2:0
Frosinone-Genoa -1:3
Parma-Empoli 2:1
Sassuolo-Milan 1:2
Sampdoria-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 09/29/18, 14:59
Roma-Lazio 3:1
Juventus-Napoli 2:1
Inter-Cagliari 2:0
Bologna-Udinese 1:1
ChievoVerona-Torino 2:1
Fiorentina-Atalanta 4:0
Frosinone-Genoa 2:1
Parma-Empoli 1:1
Sassuolo-Milan 3:2
Sampdoria-Spal 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 09/30/18, 17:22
Parma-Empoli 2:1
Sassuolo-Milan 2:2
Sampdoria-Spal 1:0

Ehhh tak to jest jak człowiek ma dużo na głowie i zapomina o najważniejszych rzeczach ...
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/02/18, 01:30
7 kolejka za nami i trzeba napisać, iż była to kolejka "kozak" w wykonaniu typerów. Wygrali Harma i Cholew (po 4 idealne trafienia w tym wynik Fiorki!-gratulacje!), którzy zebrali aż 17 punktów. Na drugim miejscu uplasował się, typujący ostatnio jak w transie, Fioletowy (3 idealne trafienia w tym wynik Fiorki!-gratulacje!, który zebrał 16 pkt. Trzecie miejsce zajął Florek, też ostatnio typuje jak natchniony, zgromadził 15 pkt (4 idealne typy!-gratulacje!). Na czwartym miejscu znalazł się Krzysiek74 (4 idealne typy!-gratulacje!) z 14 pkt. Marborski (3 idealne typy!-gratulacje!) zebrał 13 pkt i zajął piąte miejsce. AcfDziubek (1 idealne trafienie) zgromadził 10 pkt. Chiesa (1 idealny typ w 9 meczach; derby Rzymu wytypowane idealnie, ale o 14.59) zebrał 8 pkt, GrzegorzK 2 pkt (w 3 meczach) a KW90 tę serię zakończył z 1 pkt. Landem i Riggarton nie typowali.

Dokładny wynik meczu Juventus-Napoli (3:1):
Florek, Marborski.

Dokładny wynik meczu Inter-Cagliari (2:0):
AcfDziubek, Krzysiek74, Harma, Marborski, Florek, Cholew, Fioletowy, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Chievo-Torino (0:1):
Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Atalanta (2:0):
Krzysiek74, Harma, Marborski, Cholew, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Genoa (1:2):
Florek, Harma.

Dokładny wynik meczu Parma-Empoli (1:0):
Krzysiek74, Harma, Cholew.

Dokładny wynik meczu Sampdoria-Spal (2:1):
Krzysiek74, Florek, Cholew.

AcfDziubek    0, 1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 0, 1 = 10
Krzysiek74    0, 0, 3, 0, 0, 4, 0, 3, 1, 3 = 14
Harma           1, 1, 3, 1, 0, 4, 3, 3, 1, 0 = 17
Marborski      0, 3, 3, 1, 0, 4, 1, 1, 0, 0 = 13
Florek           1, 3, 3, 0, 0, 1, 3, 1, 0, 3 = 15
Cholew         1, 1, 3, 0, 1, 4, 1, 3, 0, 3 = 17
KW90           0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 1
Fioletowy      0, 1, 3, 1, 3, 4, 1, 1, 1, 1 = 16
Chiesa          X, 1, 3, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0 = 5
GrzegorzK    X, X, X, X, X, X, X, 1, 0, 1 = 2
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili wszyscy.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/02/18, 01:38
Przed nami już 8 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 5 października do godziny 20.25.

Torino-Frosinone -:-
Cagliari-Bologna -:-
Udinese-Juventus -:-
Empoli-Roma -:-
Genoa-Parma -:-
Atalanta-Sampdoria -:-
Lazio-Fiorentina -:-
Milan-ChievoVerona -:-
Napoli-Sassuolo -:-
Spal-Inter -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 10/02/18, 09:44
Torino-Frosinone 2:0
Cagliari-Bologna 2:2
Udinese-Juventus 1:3
Empoli-Roma 1:0
Genoa-Parma 2:2
Atalanta-Sampdoria 2:1
Lazio-Fiorentina 0:0
Milan-ChievoVerona 2:0
Napoli-Sassuolo 3:1
Spal-Inter 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 10/02/18, 19:41
Torino-Frosinone 2:0
Cagliari-Bologna 2:0
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 0:2
Genoa-Parma 1:1
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 0:2
Milan-Chievo 3:0
Napolu-Sassuolo 3:0
Spal-Inter 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 10/04/18, 15:32
Torino-Frosinone 1:0
Cagliari-Bologna 1:0
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 0:1
Genoa-Parma 2:0
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 1:2
Milan-Chievo 2:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Spal-Inter 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 10/04/18, 22:36
Torino-Frosinone 1:2
Cagliari-Bologna 1:1
Udinese-Juventus 1:2
Empoli-Roma 0:3
Genoa-Parma 2:0
Atalanta-Sampdoria 1:3
Lazio-Fiorentina 1:2
Milan-Chievo 1:1
Napoli-Sassuolo 2:1
Spal-Inter 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 10/04/18, 23:00
Torino-Frosinone 2:0
Cagliari-Bologna 0:1
Udinese-Juventus 0:3
Empoli-Roma 0:2
Genoa-Parma 2:1
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 1:2
Milan-ChievoVerona 1:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Spal-Inter 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 10/05/18, 10:42
Torino-Frosinone 2:1
Cagliari-Bologna 1:2
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 1:3
Genoa-Parma 2:1
Atalanta-Sampdoria 2:1
Lazio-Fiorentina 2:1
Milan-ChievoVerona 3:1
Napoli-Sassuolo 3:1
Spal-Inter 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 10/05/18, 16:09
Torino-Frosinone 3:0
Cagliari-Bologna 2:0
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 0:2
Genoa-Parma 1:1
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 1:1
Milan-ChievoVerona 3:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Spal-Inter 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 10/05/18, 19:08
Torino-Frosinone 2:0
Cagliari-Bologna 1:0
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 1:2
Genoa-Parma 2:0
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 1:1
Milan-ChievoVerona 2:0
Napoli-Sassuolo 2:1
Spal-Inter 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/05/18, 20:52
Torino-Frosinone 3:1 (typ po czasie)
Cagliari-Bologna 2:1
Udinese-Juventus 0:2
Empoli-Roma 1:4
Genoa-Parma 1:1
Atalanta-Sampdoria 1:1
Lazio-Fiorentina 0:2
Milan-ChievoVerona 3:1
Napoli-Sassuolo 2:0
Spal-Inter 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Riggarton on 10/07/18, 20:13
Nie ma to jak po 8 kolejkach sobie przypomnieć o typerze :( No nic, może potypuję dla zabawy od następnej kolejki. Powodzenia wszystkim!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/07/18, 20:39
Rigga sezon dłuugi. Od następnej kolejki zacznij typowanie. FV!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/13/18, 14:47
8 kolejka za nami a wygrał nią AcfDziubek, który zgromadził 15 pkt (4 idealne typy!-gratulacje!). Na drugim miejscu uplasował się Krzysiek74, który zebrał 13 pkt (3 idealne trafienia!-gratulacje!). Trzecie miejsce, z 11 pkt na koncie, zajęli Harma, Florek (po 2 idealne typy) i Chiesa (3 idealne typy na 9 trafień). Na czwartym miejscu znaleźli się Cholew (2 idealne typy) i Fioletowy (1 idealny typ), którzy ugrali 9 pkt. GrzegorzK zdobył 7 pkt (1 idealne trafienie) i zajął piątą pozycję. Marborski zebrał 4 pkt. KW90, Landem i Riggarton nie typowali.

Dokładny wynik meczu Spal-Inter (1:2):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Bologna (2:0):
Krzysiek74, AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Udinese-Juventus (0:2):
Krzysiek74, Harma, Florek, AcfDziubek, Fioletowy, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Empoli-Roma (0:2):
Krzysiek74, Cholew, AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Milan-Chievo (3:1):
Florek, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Napoli-Sassuolo (2:0):
Harma, Cholew, AcfDziubek, Chiesa.

GrzegorzK    1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 3 = 7
Krzysiek74   1, 3, 3, 3, 0, 0, 0, 1, 1, 1 = 13
Harma          1, 1, 3, 1, 0, 0, 0, 1, 3, 1 = 11
Marborski     0, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0 = 4
Cholew        1, 0, 1, 3, 0, 0, 0, 1, 3, 0 = 9
Florek          1, 0, 3, 1, 0, 0, 1, 3, 1, 1 = 11
AcfDziubek  1, 3, 3, 3, 0, 0, 0, 1, 3, 1 = 15
Fioletowy    1, 1, 3, 1, 0, 0, 0, 1, 1, 1 = 9
Chiesa         X, 1, 3, 1, 0, 0, 0, 3, 3, 0 = 11
KW90          X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafł tylko Florek. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/13/18, 14:54
Ten weekend jest zajęty na kadry narodowe. 9 kolejka rozpocznie się za dokładnie za tydzień meczem na rzymskim "Olimpico" gdzie "Wilki" podejmą Spal. Typ na ten pierwszy mecz przyjmujemy do soboty 20 października do godziny, uwaga, 14.55.

Roma-Spal -:-
Juventus-Genoa -:-
Udinese-Napoli -:-
Frosinone-Empoli -:-
Bologna-Torino -:-
ChievoVerona-Atalanta -:-
Parma-Lazio -:-
Fiorentina-Cagliari -:-
Inter-Milan -:-
Sampdoria-Sassuolo -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 10/19/18, 09:41
Roma-Spal 3:0
Juventus-Genoa 3:1
Udinese-Napoli 0:1
Frosinone-Empoli 2:0
Bologna-Torino 1:1
ChievoVerona-Atalanta 1:3
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 3:0
Inter-Milan 2:1
Sampdoria-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 10/19/18, 13:28
Roma-Spal 2:0
Juventus-Genoa 2:1
Udinese-Napoli 0:2
Frosinone-Empoli 1:1
Bologna-Torino 1:1
ChievoVerona-Atalanta 1:2
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 1:1
Sampdoria-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Riggarton on 10/19/18, 14:25
Roma-Spal 2:1
Juventus-Genoa 3:1
Udinese-Napoli 1:2
Frosinone-Empoli 0:1
Bologna-Torino 2:2
ChievoVerona-Atalanta 0:1
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 2:1
Sampdoria-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 10/19/18, 14:37
Roma-Spal 1:0
Juventus-Genoa 3:1
Udinese-Napoli 0:2
Frosinone-Empoli 1:1
Bologna-Torino 1:0
ChievoVerona-Atalanta 2:3
Parma-Lazio 1:1
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 1:1
Sampdoria-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 10/19/18, 15:23
Roma-Spal 2:0
Juventus-Genoa 3:0
Udinese-Napoli 0:2
Frosinone-Empoli 1:1
Bologna-Torino 2:1
ChievoVerona-Atalanta 1:1
Parma-Lazio 1:1
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 1:1
Sampdoria-Sassuolo 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 10/19/18, 20:08
Roma-Spal 2:0
Juventus-Genoa 2:0
Udinese-Napoli 1:3
Frosinone-Empoli 2:1
Bologna-Torino 1:2
ChievoVerona-Atalanta 0:1
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 2:1
Inter-Milan 2:0
Sampdoria-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 10/19/18, 20:34
Roma-Spal 2:0
Juventus-Genoa 2:1
Udinese-Napoli 1:2
Frosinone-Empoli 2:0
Bologna-Torino 1:1
ChievoVerona-Atalanta 1:0
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 2:1
Sampdoria-Sassuolo 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 10/20/18, 09:44
Roma-Spal 3:0
Juventus-Genoa 3:1
Udinese-Napoli 1:2
Frosinone-Empoli 2:1
Bologna-Torino 2:1
ChievoVerona-Atalanta 1:2
Parma-Lazio 1:1
Fiorentina-Cagliari 2:1
Inter-Milan 2:1
Sampdoria-Sassuolo 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 10/20/18, 10:20
Roma-Spal 2:0
Juventus-Genoa 3:0
Udinese-Napoli 0:2
Frosinone-Empoli 0:1
Bologna-Torino 1:2
ChievoVerona-Atalanta 0:1
Parma-Lazio 1:2
Fiorentina-Cagliari 2:0
Inter-Milan 2:1
Sampdoria-Sassuolo 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/20/18, 12:31
Roma-Spal 2:1
Juventus-Genoa 4:0
Udinese-Napoli 1:1
Frosinone-Empoli 2:1
Bologna-Torino 1:0
ChievoVerona-Atalanta 2:1
Parma-Lazio 0:2
Fiorentina-Cagliari 4:0
Inter-Milan 1:1
Sampdoria-Sassuolo 3:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/23/18, 01:26
9 kolejka za nami i trzeba przyznać iż dała się we znaki grającym. Wygrał, po pierwszym typowaniu w tym sezonie, Riggarton (gratulacje!), który zgromadził 7 pkt (1 idealny typ). Na drugim miejscu 4 graczy z 5 pkt - AcfDziubek, Harma, Marborski i Fioletowy. Na trzecim miejscu uplasował się Cholew z 4 pkt. Na 4 miejscu mamy 4 graczy z 3 pkt - GrzegorzK, Krzysiek74, Florek i Chiesa (1 idealny typ). KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Bologna-Torino (2:2):
Riggarton.

Dokładny wynik meczu Parma-Lazio (0:2):
Chiesa.

AcfDziubek    0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, 1, 0 = 5
Harma           0, 0, 1, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 0 = 5
Riggarton      0, 0, 1, 0, 3, 1, 1, 0, 1, 0 = 7
GrzegorzK     0, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0 = 3
Krzysiek74    0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 3
Cholew         0, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 0 = 4
Marborski     0, 0, 1, 0, 1, 0, 1, 0, 1, 1 = 5
Florek           0, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 0 = 3
Fioletowy     0, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 5
Chiesa         0, 0, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 0, 0 = 3
KW90          X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nikt nie trafił.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/23/18, 01:30
Przed nami już 10 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do soboty 27 października do godziny 14.55.

Atalanta-Parma -:-
Empoli-Juventus -:-
Torino-Fiorentina -:-
Sassuolo-Bologna -:-
Cagliari-ChievoVerona -:-
Genoa-Udinese -:-
Spal-Frosinone -:-
Milan-Sampdoria -:-
Napoli-Roma -:-
Lazio-Inter -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 10/23/18, 12:11
Atalanta-Parma 2:1
Empoli-Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Bologna 2:1
Cagliari-ChievoVerona 2:0
Genoa-Udinese 2:1
Spal-Frosinone 2:0
Milan-Sampdoria 2:0
Napoli-Roma 2:0
Lazio-Inter 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 10/24/18, 11:11
Atalanta-Parma 2:1
Empoli-Juventus 0:1
Torino-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Bologna 0:1
Cagliari-ChievoVerona 0:2
Genoa-Udinese 1:0
Spal-Frosinone 2:1
Milan-Sampdoria 1:0
Napoli-Roma 1:0
Lazio-Inter 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 10/26/18, 16:31
Atalanta-Parma 2:0
Empoli-Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 0:2
Sassuolo-Bologna 0:0
Cagliari-ChievoVerona 2:0
Genoa-Udinese 2:0
Spal-Frosinone 2:0
Milan-Sampdoria 2:0
Napoli-Roma 2:1
Lazio-Inter 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 10/26/18, 16:57
Atalanta-Parma 2:0
Empoli-Juventus 1:3
Torino-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Bologna 1:0
Cagliari-ChievoVerona 1:1
Genoa-Udinese 2:0
Spal-Frosinone 2:1
Milan-Sampdoria 0:1
Napoli-Roma 2:1
Lazio-Inter 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 10/26/18, 17:51
Atalanta-Parma 1:1
Empoli-Juventus 0:3
Torino-Fiorentina 0:2
Sassuolo-Bologna 1:0
Cagliari-ChievoVerona 2:1
Genoa-Udinese 2:1
Spal-Frosinone 2:0
Milan-Sampdoria 0:1
Napoli-Roma 2:0
Lazio-Inter 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 10/27/18, 14:02
Atalanta-Parma 2:1
Empoli-Juventus 0:3
Torino-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Bologna 2:0
Cagliari-ChievoVerona 1:0
Genoa-Udinese 2:0
Spal-Frosinone 2:0
Milan-Sampdoria 2:1
Napoli-Roma 2:0
Lazio-Inter 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/27/18, 14:23
Atalanta-Parma 2:1
Empoli-Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:3
Sassuolo-Bologna 2:0
Cagliari-ChievoVerona 1:1
Genoa-Udinese 1:2
Spal-Frosinone 2:1
Milan-Sampdoria 0:0
Napoli-Roma 2:2
Lazio-Inter 3:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 10/27/18, 16:26
Empoli-Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:1
Sassuolo-Bologna 2:1
Cagliari-ChievoVerona 2:1
Genoa-Udinese 2:1
Spal-Frosinone 2:1
Milan-Sampdoria 3:1
Napoli-Roma 2:1
Lazio-Inter 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 10/27/18, 16:48
Empoli-Juventus 0:3
Torino-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Bologna 2:1
Cagliari-ChievoVerona 2:1
Genoa-Udinese 2:1
Spal-Frosinone 2:0
Milan-Sampdoria 1:1
Napoli-Roma 2:1
Lazio-Inter 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/29/18, 01:19
10 kolejka za nami. Wygrał Florek, który zgromadził 10 pkt (na 9 typów, 2 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na drugim miejscu mamy 2 graczy z 8 pkt - Krzysiek74 i GrzegorzK (obaj idealnie trafiony wynik Fiorki!-gratulacje!). Na trzecim miejscu uplasowali się AcfDziubek i Marborski z 5 pkt. Na 4 miejscu mamy 2 graczy z 4 pkt - Fioletowy i Harma (9 typów). Cholew i Chiesa ugrali 3 pkt. Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Torino-Fiorentina (1:1):
Krzysiek74, GrzegorzK, Florek.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Chievo (2:1):
Marborski, Florek.

Krzysiek74 1, 1, 4, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 8
GrzegorzK  1, 1, 4, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1 = 8
AcfDziubek 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 5
Cholew      1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 3
Marborski  0, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 1 = 5
Fioletowy  1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 4
Chiesa       1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 3
Florek        X, 1, 4, 0, 3, 0, 0, 1, 0, 1 = 10
Harma        X, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 0 = 4
Riggarton    X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90          X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafiło tylko 3 typerów.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/29/18, 01:23
Zaległy mecz z 1 kolejki
Milan-Genoa 1:0

Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/29/18, 01:28
Typy graczy zaległego meczu Milan-Genoa

Harma 2:0
Krzysiek74 2:0
Florek 3:1
GrzegorzK 3:1
Fioletowy 2:0
KW90 2:0
Landem 1:1
Cholew 2:1

Nie typowali jeszcze tego meczu AcfDziubek, Marborski i Riggarton. Na typy czekamy do środy 31 października do godziny 20.25.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 10/29/18, 01:29
Przed nami już 11 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 2 listopada do godziny 20.25.

Napoli-Empoli -:-
Inter-Genoa -:-
Fiorentina-Roma -:-
Juventus-Cagliari -:-
Lazio-Spal -:-
ChievoVerona-Sassuolo
Parma-Frosinone
Sampdoria-Torino
Bologna-Atalanta -:-
Udinese-Milan -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 10/29/18, 10:33
Napoli-Empoli 2:0
Inter-Genoa 3:1
Fiorentina-Roma 1:0
Juventus-Cagliari 2:0
Lazio-Spal 3:0
ChievoVerona-Sassuolo 1:1
Parma-Frosinone 2:1
Sampdoria-Torino 1:2
Bologna-Atalanta 0:1
Udinese-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 10/29/18, 12:27
Napoli-Empoli 2:0
Inter-Genoa 2:0
Fiorentina-Roma 0:2
Juventus-Cagliari 3:0
Lazio-Spal 2:0
ChievoVerona-Sassuolo 2:1
Parma-Frosinone 2:0
Sampdoria-Torino 1:1
Bologna-Atalanta 1:1
Udinese-Milan 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 10/29/18, 16:19
Milan-Genoa 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 10/29/18, 16:21
Napoli-Empoli 3:0
Inter-Genoa 2:1
Fiorentina-Roma 1:0
Juventus-Cagliari 2:0
Lazio-Spal 3:0
ChievoVerona-Sassuolo 2:1
Parma-Frosinone 2:0
Sampdoria-Torino 3:1
Bologna-Atalanta 1:1
Udinese-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 10/29/18, 18:23
Milan - Genoa 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/01/18, 18:18
Podsumowanie zaległego meczu Milan-Genoa:

Harma 2:0 1 pkt
Krzysiek74 2:0 1 pkt
Florek 3:1 1 pkt
GrzegorzK 3:1 1 pkt
Fioletowy 2:0 1 pkt
KW90 2:0 1 pkt
Landem 1:1 0 pkt
Cholew 2:1 3 pkt gratulacje!
Chiesa 1:0 1 pkt
AcfDziubek 1:1 0 pkt
Marborski 0:1 0 pkt
Riggarton nie typował
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 11/01/18, 21:24
Napoli-Empoli 2:0
Inter-Genoa 2:0
Fiorentina-Roma 1:1
Juventus-Cagliari 3:0
Lazio-Spal 2:1
ChievoVerona-Sassuolo 0:2
Parma-Frosinone 2:1
Sampdoria-Torino 1:2
Bologna-Atalanta 1:2
Udinese-Milan 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/01/18, 21:44
Napoli-Empoli 3:1
Inter-Genoa 2:1
Fiorentina-Roma 2:0
Juventus-Cagliari 2:0
Lazio-Spal 1:2
ChievoVerona-Sassuolo 2:1
Parma-Frosinone 1:2
Sampdoria-Torino 1:1
Bologna-Atalanta 1:0
Udinese-Milan 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 11/02/18, 09:11
Napoli-Empoli 3:0
Inter-Genoa 3:1
Fiorentina-Roma 1:2
Juventus-Cagliari 2:0
Lazio-Spal 2:1
ChievoVerona-Sassuolo 1:2
Parma-Frosinone 3:1
Sampdoria-Torino 2:1
Bologna-Atalanta 1:3
Udinese-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 11/02/18, 16:41
Napoli-Empoli 2:0
Inter-Genoa 1:1
Fiorentina-Roma 2:0
Juventus-Cagliari 3:0
Lazio-Spal 3:0
ChievoVerona-Sassuolo 1:2
Parma-Frosinone 2:0
Sampdoria-Torino 1:1
Bologna-Atalanta 2:1
Udinese-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 11/02/18, 17:41
Napoli-Empoli 2:0
Inter-Genoa 2:0
Fiorentina-Roma 1:1
Juventus-Cagliari 3:0
Lazio-Spal 3:1
ChievoVerona-Sassuolo 1:2
Parma-Frosinone 2:1
Sampdoria-Torino 1:1
Bologna-Atalanta 1:2
Udinese-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 11/03/18, 08:29
Inter-Genoa 2:0
Fiorentina-Roma 1:0
Juventus-Cagliari 2:0
Lazio-Spal 2:0
ChievoVerona-Sassuolo 1:2
Parma-Frosinone 1:0
Sampdoria-Torino 1:1
Bologna-Atalanta 1:2
Udinese-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/05/18, 01:22
11 kolejka za nami. Wygrał w pięknym stylu Cholew, który zgromadził 16 pkt (3 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na drugim miejscu jest z 13 pkt Fioletowy (2 idealne typy w tym wynik Fiorki!-gratulacje!). Na trzecim miejscu uplasował się Harma z 8 pkt (9 typów, 1 idealny typ). GrzegorzK, Krzysiek74 (1 idealny typ) i Florek zajęli czwarte miejsce gromadząc po 7 pkt. AcfDziubek zgarnął 5 pkt, Marborski 4 pkt a Chiesa 3. Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Roma (1:1):
Cholew, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Chievo-Sassuolo (0:2):
Cholew

Dokładny wynik meczu Bologna-Atalanta (1:2):
Cholew, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Udinese-Milan (0:1):
Krzysiek74.

GrzegorzK  1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1 = 7
Krzysiek74 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 3 = 7
AcfDziubek 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 1 = 5
Cholew      1, 1, 4, 1, 1, 3, 0, 1, 3, 1 = 16
Chiesa       1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 3
Florek        1, 1, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 1 = 7
Marborski  1, 0, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0 = 4
Fioletowy  1, 1, 4, 1, 1, 1, 0, 0, 3, 1 = 13
Harma       X, 1, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 3, 1 = 8
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafiło tylko 2 typerów (Cholew, Fioletowy) i do tego dokładnie. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/05/18, 01:31
Przed nami już 12 kolejka (ostatnia przed przerwą na kadry narodowe). Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 9 listopada do godziny 20.25.

Frosinone-Fiorentina -:-
Torino-Parma -:-
Spal-Cagliari -:-
Genoa-Napoli -:-
Atalanta-Inter -:-
ChievoVerona-Bologna -:-
Empoli-Udinese -:-
Roma-Sampdoria -:-
Sassuolo-Lazio -:-
Milan-Juventus -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 11/05/18, 13:19
Frosinone-Fiorentina 0:1
Torino-Parma 1:1
Spal-Cagliari 1:1
Genoa-Napoli 0:2
Atalanta-Inter 1:1
ChievoVerona-Bologna 2:1
Empoli-Udinese 2:1
Roma-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Lazio 1:1
Milan-Juventus 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 11/05/18, 13:39
Frosinone-Fiorentina 0:3
Torino-Parma 1:1
Spal-Cagliari 1:0
Genoa-Napoli 0:2
Atalanta-Inter 2:2
ChievoVerona-Bologna 0:1
Empoli-Udinese 1:1
Roma-Sampdoria 1:1
Sassuolo-Lazio 1:3
Milan-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 11/08/18, 20:38
Frosinone-Fiorentina 1:1
Torino-Parma 2:1
Spal-Cagliari 2:1
Genoa-Napoli 1:3
Atalanta-Inter 1:2
ChievoVerona-Bologna 1:1
Empoli-Udinese 1:2
Roma-Sampdoria 3:1
Sassuolo-Lazio 1:3
Milan-Juventus 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 11/09/18, 08:21
Frosinone-Fiorentina 0:3
Torino-Parma 1:2
Spal-Cagliari 2:0
Genoa-Napoli 1:2
Atalanta-Inter 1:3
ChievoVerona-Bologna 1:1
Empoli-Udinese 1:1
Roma-Sampdoria 3:0
Sassuolo-Lazio 2:1
Milan-Juventus 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 11/09/18, 11:14
Frosinone-Fiorentina 0:2
Torino-Parma 2:1
Spal-Cagliari 1:0
Genoa-Napoli 1:2
Atalanta-Inter 1:2
ChievoVerona-Bologna 0:0
Empoli-Udinese 1:1
Roma-Sampdoria 1:0
Sassuolo-Lazio 0:1
Milan-Juventus 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 11/09/18, 16:42
Frosinone-Fiorentina 1:4
Torino-Parma 2:0
Spal-Cagliari 0:0
Genoa-Napoli 1:1
Atalanta-Inter 0:1
ChievoVerona-Bologna 0:2
Empoli-Udinese 1:0
Roma-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Lazio 1:1
Milan-Juventus 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 11/09/18, 17:21
Frosinone-Fiorentina 0:2
Torino-Parma 2:1
Spal-Cagliari 0:1
Genoa-Napoli 0:2
Atalanta-Inter 1:3
ChievoVerona-Bologna 1:2
Empoli-Udinese 0:1
Roma-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Lazio 0:2
Milan-Juventus 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 11/09/18, 18:19
Frosinone-Fiorentina 0:2
Torino-Parma 3:1
Spal-Cagliari 1:1
Genoa-Napoli 0:2
Atalanta-Inter 1:2
ChievoVerona-Bologna 1:0
Empoli-Udinese 2:1
Roma-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Lazio 1:2
Milan-Juventus 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/09/18, 20:12
Frosinone-Fiorentina 1:3
Torino-Parma 2:1
Spal-Cagliari 3:2
Genoa-Napoli 0:2
Atalanta-Inter 1:1
ChievoVerona-Bologna 2:1
Empoli-Udinese 1:1
Roma-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Lazio 2:1
Milan-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/18/18, 19:57
12 kolejka za nami. Wygrał Krzysiek74, który zgromadził 10 pkt (2 idealne typy-gratulacje!). Na drugim miejscu jest z 9 pkt Marborski (2 idealne typy-gratulacje!). Na trzecim miejscu uplasował się Florek z 8 pkt (1 idealny typ, ale za to Fiorki!-gratulacje!). AcfDziubek zgarnął 7 pkt (1 idealny typ) i zajął czwarte miejsce. Harma i Fioletowy (obaj po 1 idealnym typie) zajęli piąte miejsce gromadząc po 6 pkt. Chiesa ugrał 5 pkt (1 idealny typ), GrzegorzK 4 pkt (1 idealny typ) a Cholew 3. Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Fiorentina (1:1):
Florek.

Dokładny wynik meczu Torino-Parma (1:2):
Marborski.

Dokładny wynik meczu Genoa-Napoli (1:2):
Marborski, Harma.

Dokładny wynik meczu Empoli-Udinese (2:1):
Krzysiek74, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Sassuolo-Lazio (1:1):
Krzysiek74, AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Milan-Juventus (0:2):
GrzegorzK, Chiesa.

Krzysiek74 0, 0, 1, 1, 0, 0, 3, 1, 3, 1 = 10
GrzegorzK  0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 3 = 4
Florek         4, 0, 0, 1, 0, 1, 0, 1, 0, 1 = 8
Marborski   0, 3, 0, 3, 0, 1, 0, 1, 0, 1 = 9
Harma        0, 0, 0, 3, 0, 1, 0, 1, 0, 1 = 6
AcfDziubek 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1, 3, 1 = 7
Cholew      0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 1 = 3
Fioletowy  0, 0, 1, 1, 0, 0, 3, 1, 0, 0 = 6
Chiesa      0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 3 = 5
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafił tylko Florek i do tego dokładnie. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/18/18, 20:01
Jesteśmy w trakcie meczów kadr narodowych, ale już możemy typować mecze na 13 kolejkę. Na pierwszy typ czekamy do soboty 24 listopada, uwaga, do godziny 14.55.

Udinese-Roma -:-
Juventus-Spal -:-
Inter-Frosinone -:-
Parma-Sassuolo -:-
Bologna-Fiorentina -:-
Empoli-Atalanta -:-
Napoli-ChievoVerona -:-
Lazio-Milan -:-
Genoa-Sampdoria -:-
Cagliari-Torino -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 11/19/18, 10:48
Udinese-Roma 1:1
Juventus-Spal 3:0
Inter-Frosinone 1:0
Parma-Sassuolo 2:2
Bologna-Fiorentina 1:1
Empoli-Atalanta 0:1
Napoli-ChievoVerona 3:1
Lazio-Milan 4:2
Genoa-Sampdoria 0:0
Cagliari-Torino 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 11/19/18, 14:20
Udinese-Roma 1:2
Juventus-Spal 2:0
Inter-Frosinone 2:0
Parma-Sassuolo 2:1
Bologna-Fiorentina 0:0
Empoli-Atalanta 1:1
Napoli-ChievoVerona 2:0
Lazio-Milan 1:1
Genoa-Sampdoria 1:1
Cagliari-Torino 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 11/23/18, 11:30
Udinese-Roma 0:2
Juventus-Spal 3:0
Inter-Frosinone 4:0
Parma-Sassuolo 1:1
Bologna-Fiorentina 0:1
Empoli-Atalanta 0:2
Napoli-ChievoVerona 3:0
Lazio-Milan 1:2
Genoa-Sampdoria 1:2
Cagliari-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 11/23/18, 16:50
Udinese-Roma 0:2
Juventus-Spal 3:0
Inter-Frosinone 2:0
Parma-Sassuolo 1:2
Bologna-Fiorentina 1:2
Empoli-Atalanta 0:2
Napoli-ChievoVerona 3:0
Lazio-Milan 1:2
Genoa-Sampdoria 1:2
Cagliari-Torino 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 11/23/18, 18:56
Udinese-Roma 1:2
Juventus-Spal 3:1
Inter-Frosinone 1:1
Parma-Sassuolo 2:0
Bologna-Fiorentina 0:2
Empoli-Atalanta 2:1
Napoli-ChievoVerona 2:0
Lazio-Milan 3:1
Genoa-Sampdoria 2:0
Cagliari-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: HarmaACF on 11/23/18, 22:13
Udinese-Roma 1:2
Juventus-Spal 2:0
Inter-Frosinone 1:0
Parma-Sassuolo 2:0
Bologna-Fiorentina 0:2
Empoli-Atalanta 1:1
Napoli-ChievoVerona 3:1
Lazio-Milan 1:1
Genoa-Sampdoria 1:1
Cagliari-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 11/24/18, 14:07
Udinese-Roma 0:2
Juventus-Spal 3:0
Inter-Frosinone 3:0
Parma-Sassuolo 2:1
Bologna-Fiorentina 0:2
Empoli-Atalanta 1:2
Napoli-ChievoVerona 4:1
Lazio-Milan 2:1
Genoa-Sampdoria 0:1
Cagliari-Torino 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 11/24/18, 14:17
Udinese-Roma 1:2
Juventus-Spal 2:0
Inter-Frosinone 3:1
Parma-Sassuolo 2:1
Bologna-Fiorentina 1:1
Empoli-Atalanta 1:3
Napoli-ChievoVerona 4:1
Lazio-Milan 2:1
Genoa-Sampdoria 1:2
Cagliari-Torino 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/24/18, 14:23
Udinese-Roma 1:1
Juventus-Spal 3:0
Inter-Frosinone 3:0
Parma-Sassuolo 1:1
Bologna-Fiorentina 1:3
Empoli-Atalanta 2:1
Napoli-ChievoVerona 4:1
Lazio-Milan 3:1
Genoa-Sampdoria 1:1
Cagliari-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/28/18, 00:34
13 kolejka za nami. Wygrał bezapelacyjnie Krzysiek74, który zgromadził aż 18 pkt (5 idealnych typów w tym wynik Fiorki-mega gratulacje!). Na drugim miejscu jest z 11 pkt Harma (3 idealne typy-gratulacje!). Na trzecim miejscu uplasowali się Florek, Fioletowy i Chiesa z 8 pkt (po 2 idealne typy-gratulacje!). GrzegorzK z 4 pkt zajął czwarte miejsce. Marborski ugrał 3 pkt a Cholew i AcfDziubek po 2. Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Juventus-Spal (2:0):
Krzysiek74, Harma, Florek.

Dokładny wynik meczu Inter-Frosinone (3:0):
Fioletowy, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Parma-Sassuolo (2:1):
Krzysiek74, Fioletowy, Florek.

Dokładny wynik meczu Bologna-Fiorentina (0:0):
Krzysiek74.

Dokładny wynik meczu Lazio-Milan (1:1):
Krzysiek74, Harma.

Dokładny wynik meczu Genoa-Sampdoria (1:1):
Krzysiek74, Harma.

GrzegorzK   0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0 = 4
Krzysiek74  0, 3, 1, 3, 4, 0, 0, 3, 3, 1 = 18
AcfDziubek  0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Cholew       0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Marborski   0, 1, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0 = 3
Harma        0, 3, 1, 1, 0, 0, 0, 3, 3, 0 = 11
Fioletowy   0, 1, 3, 3, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 8
Florek        0, 3, 1, 3, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 8
Chiesa       0, 1, 3, 0, 0, 1, 0, 0, 3, 0 = 8
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili GrzegorzK, Krzysiek74 (dokładnie!), Florek. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 11/28/18, 00:37
Przed nami już 14 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 1 grudnia do godziny, uwaga, 14.55.

Spal-Empoli -:-
Fiorentina-Juventus -:-
Sampdoria-Bologna -:-
Milan-Parma -:-
Frosinone-Cagliari -:-
Sassuolo-Udinese -:-
Torino-Genoa -:-
ChievoVerona-Lazio -:-
Roma-Inter -:-
Atalanta-Napoli -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 11/28/18, 04:50
Spal-Empoli 2:0
Fiorentina-Juventus 0:2
Sampdoria-Bologna 2:1
Milan-Parma 2:0
Frosinone-Cagliari 1:1
Sassuolo-Udinese 1:1
Torino-Genoa 2:1
ChievoVerona-Lazio 0:2
Roma-Inter 1:1
Atalanta-Napoli 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 11/28/18, 11:19
Fiorentina-Juventus 0:2

dup a tam  :D
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 11/28/18, 11:21
Spal-Empoli 1:2
Fiorentina-Juventus 1:0
Sampdoria-Bologna 2:0
Milan-Parma 3:1
Frosinone-Cagliari 0:0
Sassuolo-Udinese 1:0
Torino-Genoa 1:2
ChievoVerona-Lazio 0:2
Roma-Inter 0:1
Atalanta-Napoli 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 11/28/18, 14:49
Spal-Empoli 0:1
Fiorentina-Juventus 1:1
Sampdoria-Bologna 2:1
Milan-Parma 0:1
Frosinone-Cagliari 2:2
Sassuolo-Udinese 1:0
Torino-Genoa 1:3
ChievoVerona-Lazio 0:4
Roma-Inter 2:3
Atalanta-Napoli 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 11/28/18, 15:33
Fiorentina-Juventus 0:2

dup a tam  :D
Serce co innego mówi i rozum też.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 11/30/18, 17:25
Spal-Empoli 1:1
Fiorentina-Juventus 2:0 !!!
Sampdoria-Bologna 2:0
Milan-Parma 1:1
Frosinone-Cagliari 1:3
Sassuolo-Udinese 2:1
Torino-Genoa 2:0
ChievoVerona-Lazio 0:2
Roma-Inter 3:1
Atalanta-Napoli 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/01/18, 01:19
Spal-Empoli 2:1
Fiorentina-Juventus 2:1
Sampdoria-Bologna 1:0
Milan-Parma 2:1
Frosinone-Cagliari 1:2
Sassuolo-Udinese 2:1
Torino-Genoa 2:1
ChievoVerona-Lazio 0:2
Roma-Inter 1:2
Atalanta-Napoli 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/01/18, 09:37
Spal-Empoli 2:1
Fiorentina-Juventus 1:2
Sampdoria-Bologna 2:1
Milan-Parma 1:1
Frosinone-Cagliari 1:1
Sassuolo-Udinese 3:1
Torino-Genoa 3:1
ChievoVerona-Lazio 1:2
Roma-Inter 2:2
Atalanta-Napoli 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/01/18, 13:01
Spal-Empoli 1:1
Fiorentina-Juventus 1:2
Sampdoria-Bologna 2:0
Milan-Parma 3:1
Frosinone-Cagliari 0:1
Sassuolo-Udinese 2:1
Torino-Genoa 2:0
ChievoVerona-Lazio 0:2
Roma-Inter 1:2
Atalanta-Napoli 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/01/18, 13:27
Spal-Empoli 2:1
Fiorentina-Juventus 1:1
Sampdoria-Bologna 1:1
Milan-Parma 2:0
Frosinone-Cagliari 2:0
Sassuolo-Udinese 1:1
Torino-Genoa 2:2
ChievoVerona-Lazio 1:0
Roma-Inter 0:0
Atalanta-Napoli 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/02/18, 23:38
14 kolejka za nami. Wygrali Krzysiek74 (2 idealne typy-gratulacje!) i Florek (3 idealne typy-gratulacje!) którzy zgromadzili po 12 pkt. Na drugim miejscu są z 8 pkt Cholew (2 idealne typy-gratulacje!) i Fioletowy (1 idealny typ). Na trzecim miejscu uplasowali się AcfDziubek, GrzegorzK, Marborski i Chiesa z 3 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Cagliari (1:1):
Krzysiek74, Florek.

Dokładny wynik meczu Milan-Parma (2:1):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Torino-Genoa (2:1):
Krzysiek74, Cholew.

Dokładny wynik meczu Roma-Inter (2:2):
Florek.

Dokładny wynik meczu Atalanta-Napoli (1:2):
Florek, Fioletowy.

Krzysiek74   0, 1, 1, 1, 3, 1, 3, 0, 1, 1 = 12
AcfDziubek   0, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 3
GrzegorzK   0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1 = 3
Marborski    1, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 0 = 3
Cholew        0, 0, 1, 3, 0, 0, 3, 0, 0, 1 = 8
Florek          0, 1, 1, 0, 3, 0, 1, 0, 3, 3 = 12
Fioletowy    1, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 3 = 8
Chiesa        0, 0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0 = 3
Harma       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili Krzysiek74, Florek i Fioletowy. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/02/18, 23:42
Przed nami już 15 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 7 grudnia do godziny 20.25.

Juventus-Inter -:-
Napoli-Frosinone -:-
Cagliari-Roma -:-
Lazio-Sampdoria -:-
Sassuolo-Fiorentina -:-
Empoli-Bologna -:-
Parma-ChievoVerona -:-
Udinese-Atalanta -:-
Genoa-Spal -:-
Milan-Torino -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 12/03/18, 00:46
Juventus-Inter 2:0
Napoli-Frosinone 3:0
Cagliari-Roma 0:2
Lazio-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Fiorentina 1:1
Empoli-Bologna 2:1
Parma-ChievoVerona 2:0
Udinese-Atalanta 2:2
Genoa-Spal 1:1
Milan-Torino 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 12/04/18, 11:47
Juventus-Inter 1:0
Napoli-Frosinone 3:1
Cagliari-Roma 0:1
Lazio-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Fiorentina 0:0
Empoli-Bologna 1:1
Parma-ChievoVerona 2:0
Udinese-Atalanta 1:4
Genoa-Spal 3:0
Milan-Torino 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/06/18, 20:31
Juventus-Inter 2:1
Napoli-Frosinone 2:0
Cagliari-Roma 1:2
Lazio-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Fiorentina 1:0
Empoli-Bologna 1:2
Parma-ChievoVerona 2:1
Udinese-Atalanta 1:2
Genoa-Spal 2:1
Milan-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 12/07/18, 12:55
Juventus-Inter 1:2
Napoli-Frosinone 3:0
Cagliari-Roma 0:2
Lazio-Sampdoria 1:0
Sassuolo-Fiorentina 1:2
Empoli-Bologna 1:1
Parma-ChievoVerona 2:0
Udinese-Atalanta 0:0
Genoa-Spal 0:0
Milan-Torino 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/07/18, 16:58
Juventus-Inter 2:1
Napoli-Frosinone 2:0
Cagliari-Roma 1:2
Lazio-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Fiorentina 1:2
Empoli-Bologna 1:0
Parma-ChievoVerona 2:0
Udinese-Atalanta 1:2
Genoa-Spal 1:1
Milan-Torino 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 12/07/18, 17:57
Juventus-Inter 3:2
Napoli-Frosinone 3:0
Cagliari-Roma 0:2
Lazio-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Fiorentina 0:1
Empoli-Bologna 1:1
Parma-ChievoVerona 3:1
Udinese-Atalanta 2:2
Genoa-Spal 2:0
Milan-Torino 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/07/18, 18:57
Juventus-Inter 2:1
Napoli-Frosinone 3:0
Cagliari-Roma 1:3
Lazio-Sampdoria 2:0
Sassuolo-Fiorentina 0:1
Empoli-Bologna 1:1
Parma-ChievoVerona 2:1
Udinese-Atalanta 1:2
Genoa-Spal 2:1
Milan-Torino 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/07/18, 20:05
Juve-Inter 4-0. Reszta typów z domu bo jestem out.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/08/18, 01:05
Napoli-Frosinone 2:0
Cagliari-Roma 2:1
Lazio-Sampdoria 3:1
Sassuolo-Fiorentina 0:2
Empoli-Bologna 1:1
Parma-ChievoVerona 1:2
Udinese-Atalanta 1:0
Genoa-Spal 1:2
Milan-Torino 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/10/18, 00:37
15 kolejka za nami. Wygrał ponownie Krzysiek74 (2 idealne typy-gratulacje!), który objął prowadzenie w naszej zabawie. Na drugim miejscu uplasował się z 7 pkt Cholew (1 idealny typ). GrzegorzK zgarnął 6 pkt (1 idealny typ) i zajął 3 miejsce. Florek, Fioletowy i Chiesa zebrali 3 pkt. AcfDziubek i Marborski po 2 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Juventus-Inter (1:0):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Empoli-Bologna (2:1):
Krzysiek74.

Dokładny wynik meczu Genoa-Spal (1:1):
Krzysiek74, Harma.

Krzysiek74   1, 1, 0, 0, 1, 3, 0, 0, 3, 0 = 9
GrzegorzK   3, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 6
Florek          1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
AcfDziubek  0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 2
Cholew       1, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 3, 0 = 7
Marborski   1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Fioletowy   1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
Chiesa       1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 3
Harma       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili Krzysiek74 i GrzegorzK. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/10/18, 00:42
Przed nami już 16 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 15 grudnia do godziny 17.55.

Inter-Udinese -:-
Torino-Juventus -:-
Spal-ChievoVerona -:-
Fiorentina-Empoli
Frosinone-Sassuolo
Sampdoria-Parma
Cagliari-Napoli -:-
Roma-Genoa -:-
Atalanta-Lazio -:-
Bologna-Milan -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 12/10/18, 08:32
Inter-Udinese 2:0
Torino-Juventus 0:3
Spal-ChievoVerona 0:0
Fiorentina-Empoli 1:1
Frosinone-Sassuolo 0:1
Sampdoria-Parma 1:3
Cagliari-Napoli 0:4
Roma-Genoa 3:2
Atalanta-Lazio 1:2
Bologna-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 12/12/18, 22:03
Inter-Udinese 2:0
Torino-Juventus 0:2
Spal-ChievoVerona 1:1
Fiorentina-Empoli 2:0
Frosinone-Sassuolo 1:1
Sampdoria-Parma 2:0
Cagliari-Napoli 0:2
Roma-Genoa 2:0
Atalanta-Lazio 1:1
Bologna-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/14/18, 22:39
Inter-Udinese 3:0
Torino-Juventus 1:3
Spal-ChievoVerona 2:1
Fiorentina-Empoli 2:1
Frosinone-Sassuolo 0:2
Sampdoria-Parma 2:1
Cagliari-Napoli 1:3
Roma-Genoa 2:1
Atalanta-Lazio 1:2
Bologna-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/15/18, 10:28
Inter-Udinese 2:1
Torino-Juventus 1:2
Spal-ChievoVerona 1:1
Fiorentina-Empoli 1:2
Frosinone-Sassuolo 1:2
Sampdoria-Parma 1:1
Cagliari-Napoli 1:3
Roma-Genoa 3:1
Atalanta-Lazio 2:2
Bologna-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 12/15/18, 14:23
Inter-Udinese 1:1
Torino-Juventus 1:1
Spal-ChievoVerona 3:1
Fiorentina-Empoli 3:1
Frosinone-Sassuolo 0:2
Sampdoria-Parma 1:2
Cagliari-Napoli 1:4
Roma-Genoa 2:2
Atalanta-Lazio 1:2
Bologna-Milan 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 12/15/18, 14:45
Inter-Udinese 2:1
Torino-Juventus 0:2
Spal-ChievoVerona 1:1
Fiorentina-Empoli 2:0
Frosinone-Sassuolo 0:1
Sampdoria-Parma 3:1
Cagliari-Napoli 0:1
Roma-Genoa 2:0
Atalanta-Lazio 1:0
Bologna-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/15/18, 14:54
Inter-Udinese 2:0
Torino-Juventus 1:2
Spal-ChievoVerona 1:0
Fiorentina-Empoli 2:0
Frosinone-Sassuolo 0:2
Sampdoria-Parma 2:1
Cagliari-Napoli 0:2
Roma-Genoa 2:0
Atalanta-Lazio 1:2
Bologna-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/15/18, 14:57
Inter-Udinese 2:1
Torino-Juventus 0:3
Spal-ChievoVerona 1:2
Fiorentina-Empoli 3:0
Frosinone-Sassuolo 2:1
Sampdoria-Parma 1:1
Cagliari-Napoli 2:1
Roma-Genoa 3:1
Atalanta-Lazio 1:1
Bologna-Milan 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/17/18, 00:53
16 kolejka za nami. Wygrał AcfDziubek (2 idealne typy-gratulacje!), który zdobył 13 pkt. Na drugim miejscu uplasował się z 11 pkt GrzegorzK (2 idealne typy). Krzysiek74 zgarnął 10 pkt (1 idealny typ) i zajął 3 miejsce. Fioletowy i Cholew dopisują po 9 pkt (obaj 1 idealny typ) i zajmują 4 miejsce. Marborski trafił idealnie dwa mecze w tym wynik Fiorentiny!Gratulacje! i zajmując piąte miejsce zgarnął 8 pkt. Florek dopisuje 6 pkt a Chiesa 4.. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Spal-Chievo (0:0):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Empoli (3:1):
Marborski.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Sassuolo (0:2):
Cholew, Fioletowy, Marborski.

Dokładny wynik meczu Sampdoria-Parma (2:0):
Krzysiek74.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Napoli (0:1):
AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Roma-Genoa (3:2):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Atalanta-Lazio (1:0):
AcfDziubek.

GrzegorzK   1, 1, 3, 0, 1, 0, 1, 3, 0, 1 = 11
Krzysiek74  1, 1, 1, 1, 0, 3, 1, 1, 0, 1 = 10
Cholew       1, 1, 0, 1, 3, 1, 1, 1, 0, 0 = 9
Florek         1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 1, 0, 0 = 6
Marborski   0, 0, 0, 4, 3, 0, 1, 0, 0, 0 = 8
AcfDziubek 1, 1, 1, 1, 1, 1, 3, 1, 3, 0 = 13
Fioletowy   1, 1, 0, 1, 3, 1, 1, 1, 0, 0 = 9
Chiesa       1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 4
Harma       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nie trafili tylko GrzegorzK i Florek; Marborski trafił idealnie! Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/17/18, 00:57
W lidze do końca roku zostały 3 kolejki i każda zostanie rozegrana w danym jednym dniu. Zatem typujemy już 17 kolejkę. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w sobotę 22 grudnia. Typ na pierwszy mecz oddajemy do godziny 12.25.

Lazio-Cagliari -:-
Empoli-Sampdoria -:-
Genoa-Atalanta -:-
Milan-Fiorentina -:-
Napoli-Spal -:-
Sassuolo-Torino -:-
Udinese-Frosinone -:-
ChievoVerona-Inter -:-
Parma-Bologna -:-
Juventus-Roma -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 12/17/18, 09:36
Lazio-Cagliari 3:0
Empoli-Sampdoria 1:2
Genoa-Atalanta 1:1
Milan-Fiorentina 0:0
Napoli-Spal 4:1
Sassuolo-Torino 2:3
Udinese-Frosinone 1:0
ChievoVerona-Inter 0:3
Parma-Bologna 2:0
Juventus-Roma 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 12/18/18, 10:25
Lazio-Cagliari 2:0
Empoli-Sampdoria 1:1
Genoa-Atalanta 1:1
Milan-Fiorentina 1:1
Napoli-Spal 2:0
Sassuolo-Torino 2:2
Udinese-Frosinone 2:0
ChievoVerona-Inter 0:2
Parma-Bologna 1:0
Juventus-Roma 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 12/18/18, 15:12
Lazio-Cagliari 3:0
Empoli-Sampdoria 2:1
Genoa-Atalanta 1:1
Milan-Fiorentina 1:2
Napoli-Spal 3:0
Sassuolo-Torino 2:0
Udinese-Frosinone 3:0
ChievoVerona-Inter 0:2
Parma-Bologna 0:0
Juventus-Roma 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/21/18, 08:01
Lazio-Cagliari 2:1
Empoli-Sampdoria 1:2
Genoa-Atalanta 1:2
Milan-Fiorentina 2:1
Napoli-Spal 3:0
Sassuolo-Torino 2:1
Udinese-Frosinone 2:0
ChievoVerona-Inter 1:3
Parma-Bologna 1:0
Juventus-Roma 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/21/18, 13:50
Lazio-Cagliari 2:0
Empoli-Sampdoria 1:2
Genoa-Atalanta 1:3
Milan-Fiorentina 1:2
Napoli-Spal 3:0
Sassuolo-Torino 1:2
Udinese-Frosinone 1:0
ChievoVerona-Inter 0:2
Parma-Bologna 2:1
Juventus-Roma 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 12/21/18, 17:19
Lazio-Cagliari 2:1
Empoli-Sampdoria 1:1
Genoa-Atalanta 2:1
Milan-Fiorentina 0:2
Napoli-Spal 5:1
Sassuolo-Torino 1:1
Udinese-Frosinone 1:1
ChievoVerona-Inter 1:2
Parma-Bologna 2:0
Juventus-Roma 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/21/18, 21:03
Lazio-Cagliari 2:0
Empoli-Sampdoria 1:2
Genoa-Atalanta 1:1
Milan-Fiorentina 2:1
Napoli-Spal 3:0
Sassuolo-Torino 1:1
Udinese-Frosinone 2:0
ChievoVerona-Inter 1:3
Parma-Bologna 2:1
Juventus-Roma 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/22/18, 13:57
Lazio-Cagliari 1:1 (po czasie, ale tak bym nie trafił)
Empoli-Sampdoria 2:1
Genoa-Atalanta 1:1
Milan-Fiorentina 1:3
Napoli-Spal 2:0
Sassuolo-Torino 1:1
Udinese-Frosinone 2:2
ChievoVerona-Inter 2:1
Parma-Bologna 0:0
Juventus-Roma 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/23/18, 03:04
17 kolejka za nami. Wygrał Marborski (2 idealne typy-gratulacje!), który zdobył 11 pkt. Na drugim miejscu uplasował się z 10 pkt Chiesa (2 idealne typy). AcfDziubek i Fioletowy zgarnęli po 7 pkt (po 1 idealnym typie) i zajęli 3 miejsce. Cholew dopisuje 5 pkt i zajmuje 4 miejsce. GrzegorzK, Krzysiek74 i Florek uzbierali 4 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Sassuolo-Torino (1:1):
Marborski, Fioletowy, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Udinese-Frosinone (1:1):
Marborski

Dokładny wynik meczu Parma-Bologna (0:0):
AcfDziubek, Chiesa.

GrzegorzK   1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1 = 4
Krzysiek74  1, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 1 = 4
AcfDziubek  1, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 3, 1 = 7
Florek         1, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1 = 4
Cholew       1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 1 = 5
Marborski   1, 0, 1, 1, 1, 3, 3, 0, 0, 1 = 11
Fioletowy   1, 1, 0, 0, 1, 3, 0, 0, 0, 1 = 7
Chiesa       X, 0, 0, 1, 1, 3, 1, 0, 3, 1 = 10
Harma       X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili AcfDziubek, Cholew, Marborski i Chiesa. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/23/18, 03:11
Liga przyspiesza i podobnie jak rok temu w grudniu zostaną rozegrane jeszcze 2 kolejki, które zamkną I rundę zmagań sezonu 2018/19. Typ na pierwszy mecz 18 kolejki oddajemy do świątecznej środy 26 grudnia do godziny 12.25.

Frosinone-Milan -:-
Atalanta-Juventus
Bologna-Lazio
Cagliari-Genoa
Fiorentina-Parma
Sampdoria-ChievoVerona
Roma-Sassuolo -:-
Spal-Udinese -:-
Torino-Empoli -:-
Inter-Napoli -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 12/23/18, 05:15
Frosinone-Milan 0:0
Atalanta-Juventus 0:2
Bologna-Lazio 1:1
Cagliari-Genoa 1:1
Fiorentina-Parma 2:0
Sampdoria-ChievoVerona 2:0
Roma-Sassuolo 1:0
Spal-Udinese 1:1
Torino-Empoli 1:0
Inter-Napoli 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/23/18, 10:59
Frosinone-Milan 0:2
Atalanta-Juventus 0:2
Bologna-Lazio 1:2
Cagliari-Genoa 1:2
Fiorentina-Parma 2:1
Sampdoria-ChievoVerona 2:0
Roma-Sassuolo 3:1
Spal-Udinese 1:2
Torino-Empoli 2:0
Inter-Napoli 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 12/24/18, 11:07
Frosinone-Milan 0:2
Atalanta-Juventus 0:1
Bologna-Lazio 0:1
Cagliari-Genoa 2:1
Fiorentina-Parma 3:1
Sampdoria-ChievoVerona 2:0
Roma-Sassuolo 2:0
Spal-Udinese 2:1
Torino-Empoli 1:0
Inter-Napoli 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/25/18, 03:27
Frosinone-Milan 0:0
Atalanta-Juventus 0:3
Bologna-Lazio 1:1
Cagliari-Genoa 2:1
Fiorentina-Parma 3:0
Sampdoria-ChievoVerona 1:2
Roma-Sassuolo 1:1
Spal-Udinese 2:2
Torino-Empoli 1:1
Inter-Napoli 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 12/25/18, 13:30
Frosinone-Milan 0:2
Atalanta-Juventus 1:3
Bologna-Lazio 0:2
Cagliari-Genoa 2:3
Fiorentina-Parma 3:0
Sampdoria-ChievoVerona 3:1
Roma-Sassuolo 2:0
Spal-Udinese 1:1
Torino-Empoli 2:0
Inter-Napoli 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/26/18, 08:25
Frosinone-Milan 0:2
Atalanta-Juventus 0:2
Bologna-Lazio 1:2
Cagliari-Genoa 1:1
Fiorentina-Parma 2:0
Sampdoria-ChievoVerona 2:1
Roma-Sassuolo 2:0
Spal-Udinese 1:0
Torino-Empoli 2:0
Inter-Napoli 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/26/18, 14:18
Atalanta-Juventus 1:2
Bologna-Lazio 1:2
Cagliari-Genoa 1:1
Fiorentina-Parma 1:1
Sampdoria-ChievoVerona 2:1
Roma-Sassuolo 2:1
Spal-Udinese 2:1
Torino-Empoli 3:1
Inter-Napoli 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/27/18, 00:29
18 kolejka za nami. Wygrał Krzysiek74 (2 idealne typy), który zebrał 9 pkt. 2 graczy z 8 pkt - Cholew i Chiesa (po 2 idealne typy) zajęło drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasowali się z 7 pkt AcfDziubek i Marborski (po 1 idealnym typie). Fioletowy dopisuje 5 pkt a Florek 4 pkt. GrzegorzK, Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Frosinone-Milan (0:0):
Krzysiek74, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Bologna-Lazio (0:2):
Marborski.

Dokładny wynik meczu Sampdoria-ChievoVerona (2:0):
Krzysiek74, Cholew, AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Roma-Sassuolo (3:1):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Inter-Napoli (1:0):
Chiesa.

Krzysiek74  3, 0, 0, 0, 0, 3, 1, 1, 1, 0 = 9
Cholew        0, 0, 1, 0, 0, 3, 3, 0, 1, 0 = 8
AcfDziubek   0, 0, 1, 1, 0, 3, 1, 0, 1, 0 = 7
Chiesa         3, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 3 = 8
Marborski    0, 0, 3, 0, 0, 1, 1, 1, 1, 0 = 7
Fioletowy    0, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 5
Florek         X, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 0 = 4
GrzegorzK  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nikt nie trafił.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/27/18, 00:42
Przed nami ostatnia 19 kolejka I rundy. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 29 grudnia do godziny 12.25.

Juventus-Sampdoria -:-
ChievoVerona-Frosinone -:-
Empoli-Inter -:-
Genoa-Fiorentina -:-
Lazio-Torino -:-
Parma-Roma -:-
Sassuolo-Atalanta -:-
Udinese-Cagliari -:-
Napoli-Bologna -:-
Milan-Spal -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 12/27/18, 08:54
Juventus-Sampdoria 2:0
ChievoVerona-Frosinone 0:1
Empoli-Inter 0:3
Genoa-Fiorentina 2:2
Lazio-Torino 2:1
Parma-Roma 1:1
Sassuolo-Atalanta -:0:1
Udinese-Cagliari 2:3
Napoli-Bologna 4:1
Milan-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 12/27/18, 09:51
Juventus-Sampdoria 2:0
ChievoVerona-Frosinone 2:0
Empoli-Inter 0:2
Genoa-Fiorentina 2:1
Lazio-Torino 2:2
Parma-Roma 1:2
Sassuolo-Atalanta 1:1
Udinese-Cagliari 1:1
Napoli-Bologna 3:0
Milan-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 12/27/18, 18:17
Juventus-Sampdoria 3:1
ChievoVerona-Frosinone 1:1
Empoli-Inter 1:2
Genoa-Fiorentina 3:1
Lazio-Torino 2:1
Parma-Roma 1:1
Sassuolo-Atalanta 1:2
Udinese-Cagliari 2:1
Napoli-Bologna 3:1
Milan-Spal 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 12/28/18, 20:04
Juventus-Sampdoria 3:1
ChievoVerona-Frosinone 3:1
Empoli-Inter 0:2
Genoa-Fiorentina 1:2
Lazio-Torino 2:1
Parma-Roma 1:0
Sassuolo-Atalanta 1:1
Udinese-Cagliari 1:3
Napoli-Bologna 2:0
Milan-Spal 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 12/28/18, 20:19
Juventus-Sampdoria 3:0
ChievoVerona-Frosinone 1:2
Empoli-Inter 0:2
Genoa-Fiorentina 1:2
Lazio-Torino 2:1
Parma-Roma 1:3
Sassuolo-Atalanta 1:2
Udinese-Cagliari 1:1
Napoli-Bologna 2:0
Milan-Spal 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 12/29/18, 01:33
Juventus-Sampdoria 4:0
ChievoVerona-Frosinone 2:1
Empoli-Inter 1:1
Genoa-Fiorentina 1:3
Lazio-Torino 1:1
Parma-Roma 1:0
Sassuolo-Atalanta 2:1
Udinese-Cagliari 1:0
Napoli-Bologna 2:0
Milan-Spal 0:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 12/29/18, 08:42
Juventus-Sampdoria 2:0
ChievoVerona-Frosinone 1:1
Empoli-Inter 0:2
Genoa-Fiorentina 1:1
Lazio-Torino 2:1
Parma-Roma 1:2
Sassuolo-Atalanta 0:1
Udinese-Cagliari 1:1
Napoli-Bologna 2:0
Milan-Spal 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/02/19, 00:18
19 kolejka za nami. Wygrała trójka graczy Krzysiek74, Fioletowy i Chiesa (1 idealny typ), którzy zebrali 7 pkt. 3 graczy z 6 pkt - GrzegorzK, Florek i Cholew zajęło drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się z 5 pkt Marborski. AcfDziubek, Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Lazio-Torino (1:1):
Chiesa.

GrzegorzK    1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 1 = 6
Krzysiek74   1, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1 = 7
Florek          1, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1, 1, 1 = 6
Marborski    1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 5
Cholew       1, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 6
Chiesa        1, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 1, 1, 0 = 7
Fioletowy   1, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 1 = 7
AcfDziubek X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili tylko GrzegorzK i Fioletowy. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/02/19, 00:23
Przed nami przerwa w lidze do 19 stycznia. Jednak w oczekiwaniu na mecze 1 kolejki rundy rewanżowej zmierzymy się ze spotkaniami 1/8 finału pucharu Włoch. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 12 stycznia do godziny 14.55. Wynik naturalnie zaliczony po 90 minutach.

Lazio-Novara -:-
Sampdoria-Milan -:-
Bologna -Juventus -:-
Torino-Fiorentina -:-
Inter-Benevento -:-
Napoli-Sassuolo -:-
Cagliari-Atalanta -:-
Roma-Virtus Entella -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 01/02/19, 10:35
Lazio-Novara 2:0
Sampdoria-Milan 0:0
Bologna -Juventus 0:1
Torino-Fiorentina 1:3
Inter-Benevento 4:1
Napoli-Sassuolo 0:1
Cagliari-Atalanta 1:2
Roma-Virtus Entella 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 01/02/19, 11:51
Lazio-Novara 3:0
Sampdoria-Milan 1:1
Bologna -Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:1
Inter-Benevento 2:0
Napoli-Sassuolo 1:0
Cagliari-Atalanta 1:1
Roma-Virtus Entella 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 01/02/19, 15:15
Lazio-Novara 2:0
Sampdoria-Milan 0:1
Bologna -Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:1
Inter-Benevento 3:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Cagliari-Atalanta 1:2
Roma-Virtus Entella 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 01/11/19, 20:14
Lazio-Novara 3:0
Sampdoria-Milan 1:2
Bologna -Juventus 0:3
Torino-Fiorentina 1:2
Inter-Benevento 3:1
Napoli-Sassuolo 2:0
Cagliari-Atalanta 1:2
Roma-Virtus Entella 4:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 01/11/19, 21:19
Lazio-Novara 4:0
Sampdoria-Milan 2:1
Bologna -Juventus 1:3
Torino-Fiorentina 1:3
Inter-Benevento 3:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Cagliari-Atalanta 1:2
Roma-Virtus Entella 5:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/11/19, 23:52
Lazio-Novara 3:1
Sampdoria-Milan 2:1
Bologna -Juventus 0:3
Torino-Fiorentina 0:2
Inter-Benevento 3:0
Napoli-Sassuolo 1:1
Cagliari-Atalanta 2:1
Roma-Virtus Entella 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 01/12/19, 10:29
Lazio-Novara 2:0
Sampdoria-Milan 1:0
Bologna -Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 2:1
Inter-Benevento 3:0
Napoli-Sassuolo 3:1
Cagliari-Atalanta 1:3
Roma-Virtus Entella 4:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 01/12/19, 14:07
Lazio-Novara 4:0
Sampdoria-Milan 1:1
Bologna -Juventus 0:2
Torino-Fiorentina 1:2
Inter-Benevento 3:0
Napoli-Sassuolo 2:0
Cagliari-Atalanta 1:3
Roma-Virtus Entella 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/16/19, 17:25
Mecze 1/8 finału p. Włoch za nami. Wygrał wicelider Fioletowy, który zgromadził 12 pkt (2 idealne typy!-gratulacje). Na drugim miejscu uplasował się czwarty w generalce Cholew, który zgromadził 11 pkt (2 idealne typy-gratulacje!). Na trzeciej pozycji znalazło się dwóch graczy, którzy zgromadzili po 10 pkt -  lider Krzysiek74 i Florek (po 2 idealne typy!-gratulacje!). Na czwartym miejscu mamy dwóch graczy z 9 pkt - GrzegorzK i Marborski (po 1 idealnym typie). Na piątym miejscu uplasowali się z 8 pkt AcfDziubek (1 idealny typ) i Chiesa (1 idealny typ, wynik Fiorki). Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Sampdoria-Milan (0:0):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Bologna-Juventus (0:2):
AcfDziubek, Krzysiek74, Florek, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Torino-Fiorentina (0:2):
Chiesa.

Dokładny wynik meczu Napoli-Sassuolo (2:0):
Krzysiek74, Cholew, Marborski, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Roma-V. Entella (4:0):
Cholew, Florek.

GrzegorzK    1, 3, 1, 1, 1, 0, 1, 1 = 9
AcfDziubek   1, 1, 3, 0, 1, 1, 0, 1 = 8
Krzysiek74   1, 0, 3, 0, 1, 3, 1, 1 = 10
Cholew        1, 0, 1, 1, 1, 3, 1, 3 = 11
Marborski    1, 0, 1, 1, 1, 3, 1, 1 = 9
Chiesa        1, 0, 1, 4, 1, 0, 0, 1 = 8
Florek         1, 0, 3, 0, 1, 1, 1, 3 = 10
Fioletowy   1, 1, 3, 1, 1, 3, 1, 1 = 12
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nie trafili tylko AcfDziubek, Krzysiek74 i Florek. Piszący te słowa trafił idealnie.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/16/19, 17:30
Koniec krótkiej przerwy i piłkarze Serie A wracają w weekend na boiska. Typ na pierwsze spotkanie oddajemy do soboty 19 stycznia do, uwaga, godziny 14.55.

Roma-Torino -:-
Udinese-Parma -:-
Inter-Sassuolo -:-
Frosinone-Atalanta -:-
Fiorentina-Sampdoria -:-
Spal-Bologna -:-
Cagliari-Empoli -:-
Napoli-Lazio -:-
Genoa-Milan -:-
Juventus-ChievoVerona -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 01/17/19, 12:45
Roma-Torino 2:1
Udinese-Parma 0:2
Inter-Sassuolo 1:0
Frosinone-Atalanta 1:4
Fiorentina-Sampdoria 1:0
Spal-Bologna 0:0
Cagliari-Empoli 2:3
Napoli-Lazio 2:2
Genoa-Milan 1:3
Juventus-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 01/17/19, 14:12
Roma-Torino 2:0
Udinese-Parma 1:1
Inter-Sassuolo 3:1
Frosinone-Atalanta 1:2
Fiorentina-Sampdoria 2:1
Spal-Bologna 1:1
Cagliari-Empoli 2:0
Napoli-Lazio 2:1
Genoa-Milan 1:1
Juventus-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 01/18/19, 13:04
Roma-Torino 2:0
Udinese-Parma 2:1
Inter-Sassuolo 2:0
Frosinone-Atalanta 0:3
Fiorentina-Sampdoria 3:1
Spal-Bologna 0:0
Cagliari-Empoli 0:0
Napoli-Lazio 1:0
Genoa-Milan 2:1
Juventus-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 01/18/19, 13:57
Roma-Torino 3:1
Udinese-Parma 1:2
Inter-Sassuolo 2:0
Frosinone-Atalanta 0:2
Fiorentina-Sampdoria 2:1
Spal-Bologna 1:0
Cagliari-Empoli 1:1
Napoli-Lazio 2:0
Genoa-Milan 0:2
Juventus-ChievoVerona 4:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 01/18/19, 19:55
Roma-Torino 3:0
Udinese-Parma 2:2
Inter-Sassuolo 2:0
Frosinone-Atalanta 0:2
Fiorentina-Sampdoria 2:0
Spal-Bologna 3:2
Cagliari-Empoli 2:1
Napoli-Lazio 1:2
Genoa-Milan 2:2
Juventus-ChievoVerona 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 01/19/19, 13:37
Roma-Torino 2:0
Udinese-Parma 1:1
Inter-Sassuolo 2:0
Frosinone-Atalanta 1:2
Fiorentina-Sampdoria 2:1
Spal-Bologna 1:0
Cagliari-Empoli 2:0
Napoli-Lazio 2:1
Genoa-Milan 1:2
Juventus-ChievoVerona 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/19/19, 14:54
Roma-Torino 1:1
Udinese-Parma 2:1
Inter-Sassuolo 2:1
Frosinone-Atalanta 1:1
Fiorentina-Sampdoria 2:0
Spal-Bologna 1:0
Cagliari-Empoli 1:1
Napoli-Lazio 2:0
Genoa-Milan 1:0
Juventus-ChievoVerona 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 01/19/19, 16:07
Udinese-Parma 1:1
Inter-Sassuolo 3:1
Frosinone-Atalanta 1:3
Fiorentina-Sampdoria 1:1
Spal-Bologna 1:2
Cagliari-Empoli 2:1
Napoli-Lazio 2:1
Genoa-Milan 1:1
Juventus-ChievoVerona 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/22/19, 00:39
20 kolejka za nami. Wygrała dwójka graczy Krzysiek74 (3 idealne typy!-gratulacje!) i Cholew (2 idealne typy-gratulacje!), którzy zebrali 11 pkt. Dwóch graczy z 8 pkt - GrzegorzK i AcfDziubek (po 1 idealnym typie) zajęło drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się z 7 pkt Fioletowy (1 idealny typ). Florek zgarnął 6 pkt w 9 typach (1 idealny typ). Marborski i Chiesa zebrali 3 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Udinese-Parma (1:2):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Spal-Bologna (1:1):
Krzysiek74.

Dokładny wynik meczu Napoli-Lazio (2:1):
Krzysiek74, Fioletowy, Florek.

Dokładny wynik meczu Genoa-Milan (0:2):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Juventus-Chievo (3:0):
GrzegorzK, Krzysiek74, AcfDziubek.

GrzegorzK    1, 1, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 3 = 8
Krzysiek74   1, 0, 0, 1, 0, 3, 0, 3, 0, 3 = 11
AcfDziubek   1, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, 3 = 8
Cholew        1, 3, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 3, 1 = 11
Marborski    1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 3
Fioletowy    1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 3, 1, 1 = 7
Chiesa        0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 1 = 3
Florek         X, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 3, 0, 1 = 6
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafił tylko Florek. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/22/19, 00:43
Przed nami już 21 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 26 stycznia do godziny, uwaga, 14.55.

Sassuolo-Cagliari -:-
Sampdoria-Udinese -:-
Milan-Napoli -:-
ChievoVerona-Fiorentina -:-
Atalanta-Roma -:-
Bologna-Frosinone -:-
Parma-Spal -:-
Torino-Inter -:-
Lazio-Juventus -:-
Empoli-Genoa -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/22/19, 00:46
Typujemy już mecze ćwierćfinałowe pucharu Włoch. Typ na pierwsze spotkanie oddajemy do wtorku 29 stycznia do godziny 20.40. Wynik naturalnie zaliczony po 90 minutach.

Milan-Napoli -:-
Fiorentina-Roma -:-
Atalanta-Juventus -:-
Inter-Lazio -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 01/22/19, 10:13
Sassuolo-Cagliari 2:1
Sampdoria-Udinese 3:0
Milan-Napoli 2:3
ChievoVerona-Fiorentina 0:4
Atalanta-Roma 1:1
Bologna-Frosinone 2:0
Parma-Spal 1:0
Torino-Inter 1:3
Lazio-Juventus 1:2
Empoli-Genoa 0:1

Milan-Napoli 1:0
Fiorentina-Roma 0:0
Atalanta-Juventus 0:2
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 01/22/19, 14:36
Sassuolo-Cagliari 2:0
Sampdoria-Udinese 2:1
Milan-Napoli 0:2
ChievoVerona-Fiorentina 0:2
Atalanta-Roma 2:2
Bologna-Frosinone 1:1
Parma-Spal 2:1
Torino-Inter 0:2
Lazio-Juventus 1:1
Empoli-Genoa 2:1


Milan-Napoli 1:2
Fiorentina-Roma 2:1
Atalanta-Juventus 0;2
Inter-Lazio 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 01/25/19, 08:34
Sassuolo-Cagliari 2:1
Sampdoria-Udinese 3:1
Milan-Napoli 1:2
ChievoVerona-Fiorentina 1:2
Atalanta-Roma 2:2
Bologna-Frosinone 2:1
Parma-Spal 2:0
Torino-Inter 1:2
Lazio-Juventus 1:3
Empoli-Genoa 1:1

Milan-Napoli 1:1
Fiorentina-Roma 1:2
Atalanta-Juventus 1:2
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 01/25/19, 09:06
Sassuolo-Cagliari 2:0
Sampdoria-Udinese 1:1
Milan-Napoli 1:0
ChievoVerona-Fiorentina 0:3
Atalanta-Roma 2:2
Bologna-Frosinone 1:1
Parma-Spal 2:1
Torino-Inter 1:1
Lazio-Juventus 0:2
Empoli-Genoa 1:1

Milan-Napoli 1:1
Fiorentina-Roma 2:0
Atalanta-Juventus 1:1
Inter-Lazio 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 01/25/19, 10:05
Sassuolo-Cagliari 3:1
Sampdoria-Udinese 2:0
Milan-Napoli 2:2
ChievoVerona-Fiorentina 0:2
Atalanta-Roma 2:1
Bologna-Frosinone 2:0
Parma-Spal 2:0
Torino-Inter 0:1
Lazio-Juventus 0:1
Empoli-Genoa 2:1

Milan-Napoli 0:1
Fiorentina-Roma 1:0
Atalanta-Juventus 1:1
Inter-Lazio 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 01/26/19, 00:10
Sassuolo-Cagliari 2:1
Sampdoria-Udinese 2:0
Milan-Napoli 1:3
ChievoVerona-Fiorentina 0:3
Atalanta-Roma 2:1
Bologna-Frosinone 1:0
Parma-Spal 2:1
Torino-Inter 0:1
Lazio-Juventus 0:2
Empoli-Genoa 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 01/26/19, 11:34
Sassuolo-Cagliari 2:0
Sampdoria-Udinese 2:1
Milan-Napoli 1:1
ChievoVerona-Fiorentina 0:2
Atalanta-Roma 1:2
Bologna-Frosinone 1:0
Parma-Spal 2:1
Torino-Inter 0:2
Lazio-Juventus 1:2
Empoli-Genoa 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/26/19, 14:11
Sassuolo-Cagliari 1:1
Sampdoria-Udinese 1:2
Milan-Napoli 0:2
ChievoVerona-Fiorentina 0:2
Atalanta-Roma 1:1
Bologna-Frosinone 0:0
Parma-Spal 1:2
Torino-Inter 2:2
Lazio-Juventus 0:2
Empoli-Genoa 3:1

Milan-Napoli 1:1
Fiorentina-Roma 2:1
Atalanta-Juventus 1:2
Inter-Lazio 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 01/28/19, 19:57
Milan-Napoli 1:2
Fiorentina-Roma 2:1
Atalanta-Juventus 0:2
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/30/19, 12:36
Typy od Fioletowy wysłane e-mailem do mnie, gdyż nie działała wczoraj strona. E-mail dotarł 20.24.

AC Milan-Napoli 1-2
Fiorentina-AS Roma 1-1
Atalanta-Juventus 0-1
Inter-Lazio 1-1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/30/19, 13:28
21 kolejka za nami. Wygrał GrzegorzK (1 idealny typ), który zgromadził 8 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Fioletowy (1 idealny typ), który ugrał 7 pkt. Florek i AcfDziubek zebrali po 5 pkt i zajęli trzecie miejsce. Krzysiek74, Marborski, Cholew i Chiesa w tej serii ugrali po 4 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Lazio-Juventus (1:2):
GrzegorzK, Fioletowy.

GrzegorzK    1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 3, 1 = 8
Krzysiek74   1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 4
Florek          1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 1, 0 = 5
Marborski    1, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 1, 0 = 4
AcfDziubek  1, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 5
Cholew       1, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 4
Fioletowy    1, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 3, 0 = 7
Chiesa        0, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0 = 4
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili wszyscy. Co ciekawe GrzegorzK trafił idealnie liczbę goli naszej drużyny. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 01/30/19, 13:32
Przed nami już 22 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 2 lutego do godziny, uwaga, 14.55.

Empoli-ChievoVerona -:-
Napoli-Sampdoria -:-
Juventus-Parma -:-
Spal-Torino -:-
Genoa-Sassuolo -:-
Udinese-Fiorentina -:-
Inter-Bologna -:-
Roma-Milan -:-
Frosinone-Lazio -:-
Cagliari-Atalanta -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 01/30/19, 14:02
Empoli-ChievoVerona 2:0
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 4:1
Spal-Torino 0:2
Genoa-Sassuolo 3:2
Udinese-Fiorentina 1:3
Inter-Bologna 2:0
Roma-Milan 1:1
Frosinone-Lazio 0:3
Cagliari-Atalanta 1:4
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 02/01/19, 12:38
Empoli-ChievoVerona 1:2
Napoli-Sampdoria 2:1
Juventus-Parma 3:1
Spal-Torino 0:0
Genoa-Sassuolo 1:2
Udinese-Fiorentina 0:1
Inter-Bologna 1:0
Roma-Milan 1:2
Frosinone-Lazio 0:2
Cagliari-Atalanta 1:4
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 02/01/19, 14:45
Empoli-ChievoVerona 2:1
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 3:0
Spal-Torino 0:2
Genoa-Sassuolo 1:2
Udinese-Fiorentina 0:2
Inter-Bologna 2:0
Roma-Milan 1:3
Frosinone-Lazio 0:2
Cagliari-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 02/01/19, 21:39
Empoli-ChievoVerona 1:1
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 2:1
Spal-Torino 1:0
Genoa-Sassuolo 1:1
Udinese-Fiorentina 0:2
Inter-Bologna 1:1
Roma-Milan 1:0
Frosinone-Lazio 0:2
Cagliari-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 02/02/19, 07:05
Empoli-ChievoVerona  2:0
Napoli-Sampdoria 2:0
Juventus-Parma 2:0
Spal-Torino 1:1
Genoa-Sassuolo 1:1
Udinese-Fiorentina 0:2
Inter-Bologna 2:0
Roma-Milan 1:1
Frosinone-Lazio 0:3
Cagliari-Atalanta 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 02/02/19, 13:17
Empoli-ChievoVerona  2:1
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 2:1
Spal-Torino 1:1
Genoa-Sassuolo 3:1
Udinese-Fiorentina 1:2
Inter-Bologna 3:1
Roma-Milan 1:2
Frosinone-Lazio 1:2
Cagliari-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 02/02/19, 14:36
Empoli-ChievoVerona 2:1
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 3:0
Spal-Torino 1:2
Genoa-Sassuolo 1:2
Udinese-Fiorentina 0:2
Inter-Bologna 3:0
Roma-Milan 1:2
Frosinone-Lazio 0:2
Cagliari-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/02/19, 14:48
Empoli-ChievoVerona 1:2
Napoli-Sampdoria 3:1
Juventus-Parma 3:0
Spal-Torino 2:1
Genoa-Sassuolo 1:1
Udinese-Fiorentina 0:2
Inter-Bologna 2:0
Roma-Milan 3:1
Frosinone-Lazio 1:0
Cagliari-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/05/19, 00:46
Mecze ćwierćfinałowe p. Włoch za nami. Wygrali AcfDziubek i Chiesa, którzy zdobyli po 2 pkt. GrzegorzK, Krzysiek74, Marborski, Cholew i Fioletowy ugrali po 1 pkt. Florek tym razem na 0. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

GrzegorzK  1, 0, 0, 0 = 1
Krzysiek74 0, 1, 0, 0 = 1
Florek         0, 0, 0, 0 = 0
Marborski   0, 1, 0, 0 = 1
AcfDziubek 0, 1, 0, 1 = 2
Chiesa       0, 1, 0, 1 = 2
Cholew      0, 1, 0, 0 = 1
Fioletowy   0, 0, 0, 1 = 1
Harma        X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafiło '5' graczy - Krzysiek74, Marborski, AcfDziubek, Chiesa i Cholew. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/05/19, 00:46
22 kolejka za nami. Wygrał Krzysiek74 (2 idealne typy), który zebrał 10 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Marborski (1 idealny typ), który zgromadził 7 pkt. GrzegorzK i AcfDziubek (po 1 idealnym typie) zebrali po 6 pkt i zajęli trzecie miejsce. Na czwartym miejscu uplasowali się Florek i Chiesa (1 idealny typ), którzy zebrali po 4 pkt. Cholew i Fioletowy ugrali po 3 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Spal-Torino (0:0):
AcfDziubek.

Dokładny wynik meczu Genoa-Sassuolo (1:1):
Krzysiek74, Marborski, Chiesa.

Dokładny wynik meczu Roma-Milan (1:1):
GrzegorzK, Krzysiek74.

GrzegorzK   0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 3, 1, 1 = 6
AcfDziubek  0, 1, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 6
Cholew       0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 3
Marborski   1, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 1, 1 = 7
Krzysiek74 0, 1, 0, 1, 3, 0, 0, 3, 1, 1 = 10
Florek        0, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 4       
Fioletowy  0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 3
Chiesa      0, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 0 = 4 
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nie trafił nikt.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/05/19, 00:50
Już czas na mecze 23 kolejki. Typ na pierwszy pojedynek oddajemy do, uwaga, czwartku 7 lutego do g. 20.25.

Lazio-Empoli -:-
ChievoVerona-Roma -:-
Fiorentina-Napoli -:-
Parma-Inter -:-
Bologna-Genoa -:-
Atalanta-Spal -:-
Sampdoria-Frosinone -:-
Torino-Udinese -:-
Sassuolo-Juventus -:-
Milan-Cagliari -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 02/05/19, 10:00
Lazio-Empoli 3:0
ChievoVerona-Roma 1:1
Fiorentina-Napoli 1:2
Parma-Inter 0:2
Bologna-Genoa 1:1
Atalanta-Spal 2:0
Sampdoria-Frosinone 4:1
Torino-Udinese 2:1
Sassuolo-Juventus 0:3
Milan-Cagliari 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 02/05/19, 10:55
Lazio-Empoli 4:1
ChievoVerona-Roma 1:2
Fiorentina-Napoli 2:1
Parma-Inter 3:1
Bologna-Genoa 1:1
Atalanta-Spal 3:0
Sampdoria-Frosinone 3:0
Torino-Udinese 2:0
Sassuolo-Juventus 0:2
Milan-Cagliari 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 02/06/19, 13:51
Lazio-Empoli 2:0
ChievoVerona-Roma 0:2
Fiorentina-Napoli 1:1
Parma-Inter 1:1
Bologna-Genoa 1:0
Atalanta-Spal 2:0
Sampdoria-Frosinone 2:0
Torino-Udinese 2:1
Sassuolo-Juventus 0:2
Milan-Cagliari 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 02/07/19, 08:53
Lazio-Empoli 3:1
ChievoVerona-Roma 1:2
Fiorentina-Napoli 1:2
Parma-Inter 2:1
Bologna-Genoa 2:1
Atalanta-Spal 3:1
Sampdoria-Frosinone 2:0
Torino-Udinese 2:1
Sassuolo-Juventus 1:2
Milan-Cagliari 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 02/07/19, 16:57
Lazio-Empoli 2:0
ChievoVerona-Roma 1:1
Fiorentina-Napoli 1:0
Parma-Inter 1:1
Bologna-Genoa 2:0
Atalanta-Spal 2:1
Sampdoria-Frosinone 3:1
Torino-Udinese 1:1
Sassuolo-Juventus 0:2
Milan-Cagliari 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 02/07/19, 17:48
Lazio-Empoli 2:0
ChievoVerona-Roma 0:3
Fiorentina-Napoli 2:1
Parma-Inter 1:2
Bologna-Genoa 1:2
Atalanta-Spal 2:0
Sampdoria-Frosinone 3:0
Torino-Udinese 2:1
Sassuolo-Juventus 0:2
Milan-Cagliari 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 02/07/19, 18:13
Lazio-Empoli 2:0
ChievoVerona-Roma 0:2
Fiorentina-Napoli 1:2
Parma-Inter 1:2
Bologna-Genoa 1:1
Atalanta-Spal 2:1
Sampdoria-Frosinone 2:0
Torino-Udinese 2:1
Sassuolo-Juventus 0:2
Milan-Cagliari 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/07/19, 19:52
Lazio-Empoli 1:1
ChievoVerona-Roma 1:0
Fiorentina-Napoli 2:0
Parma-Inter 1:1
Bologna-Genoa 0:0
Atalanta-Spal 1:1
Sampdoria-Frosinone 1:1
Torino-Udinese 2:2
Sassuolo-Juventus 1:2
Milan-Cagliari 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/11/19, 18:45
23 kolejka za nami. Wygrał Fioletowy (2 idealne typy), który zebrał 12 pkt. Na drugim miejscu uplasował się GrzegorzK (2 idealne typy), który ugrał 11 pkt. AcfDziubek i Cholew (po 1 idealnym typie) zebrali po 9 pkt i zajęli trzecie miejsce. Na czwartym miejscu znalazł się Krzysiek74, który ma 7 pkt. Florek i Marborski (1 idealny typ) dopisują po 6 pkt, Marborski 4 pkt a Chiesa 2. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Chievo-Roma (0:3):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Bologna-Genoa (1:1):
GrzegorzK, AcfDziubek, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Atalanta-Spal (2:1):
Marborski, Fioletowy

Dokładny wynik meczu Sassuolo-Juventus (0:3):
GrzegorzK

GrzegorzK     1, 0, 0, 1, 3, 1, 0, 1, 3, 1 = 11
AcfDziubek    1, 1, 0, 0, 3, 1, 0, 1, 1, 1 = 9
Krzysiek74    1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1 = 7
Florek           1, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1 = 6
Marborski     1, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 0, 1, 1 = 6
Cholew        1, 3, 0, 1, 0, 1, 0, 1, 1, 1 = 9
Fioletowy    1, 1, 0, 1, 3, 3, 0, 1, 1, 1 = 12
Chiesa        0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0 = 2
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafił tylko Krzysiek74. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/11/19, 18:49
Przed nami już 24 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do, uwaga, piątku 15 lutego do godziny 20.25.

Juventus-Frosinone -:-
Cagliari-Parma -:-
Atalanta-Milan -:-
Spal-Fiorentina -:-
Empoli-Sassuolo -:-
Genoa-Lazio -:-
Udinese-ChievoVerona -:-
Inter-Sampdoria -:-
Napoli-Torino -:-
Roma-Bologna -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 02/13/19, 09:42
Juventus-Frosinone 2:0
Cagliari-Parma 1:2
Atalanta-Milan 3:2
Spal-Fiorentina 0:1
Empoli-Sassuolo 0:1
Genoa-Lazio 1:3
Udinese-ChievoVerona 0:0
Inter-Sampdoria 3:1
Napoli-Torino 2:1
Roma-Bologna 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 02/13/19, 13:06
Juventus-Frosinone 3:0
Cagliari-Parma 1:1
Atalanta-Milan 1:1
Spal-Fiorentina 0:2
Empoli-Sassuolo 0:1
Genoa-Lazio 0:2
Udinese-ChievoVerona 2;0
Inter-Sampdoria 1:0
Napoli-Torino 2:0
Roma-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 02/15/19, 16:46
Juventus-Frosinone 3:0
Cagliari-Parma 1:2
Atalanta-Milan 2:0
Spal-Fiorentina 1:3
Empoli-Sassuolo 0:0
Genoa-Lazio 1:1
Udinese-ChievoVerona 1:1
Inter-Sampdoria 0:1
Napoli-Torino 2:0
Roma-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 02/15/19, 16:53
Juventus-Frosinone 4:0
Cagliari-Parma 1:1
Atalanta-Milan 3:1
Spal-Fiorentina 1:3
Empoli-Sassuolo 0:2
Genoa-Lazio 1:3
Udinese-ChievoVerona 0:1
Inter-Sampdoria 1:1
Napoli-Torino 2:2
Roma-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/15/19, 17:39
Juventus-Frosinone 2:0
Cagliari-Parma 2:1
Atalanta-Milan 1:1
Spal-Fiorentina 1:2
Empoli-Sassuolo 2:1
Genoa-Lazio 1:0
Udinese-ChievoVerona 1:2
Inter-Sampdoria 3:1
Napoli-Torino 4:0
Roma-Bologna 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 02/15/19, 19:05
Juventus-Frosinone 3:0
Cagliari-Parma 1:2
Atalanta-Milan 0:2
Spal-Fiorentina 1:3
Empoli-Sassuolo 1:1
Genoa-Lazio 1:2
Udinese-ChievoVerona 1:0
Inter-Sampdoria 2:0
Napoli-Torino 3:1
Roma-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 02/15/19, 19:47
Juventus-Frosinone 2:0
Cagliari-Parma 1:2
Atalanta-Milan 1:2
Spal-Fiorentina 0:1
Empoli-Sassuolo 1:1
Genoa-Lazio 1:2
Udinese-ChievoVerona 2:0
Inter-Sampdoria 2:0
Napoli-Torino 2:0
Roma-Bologna 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 02/16/19, 11:48
Cagliari-Parma 1:2
Atalanta-Milan 2:1
Spal-Fiorentina 1:1
Empoli-Sassuolo 1:1
Genoa-Lazio 1:2
Udinese-ChievoVerona 1:1
Inter-Sampdoria 2:1
Napoli-Torino 3:1
Roma-Bologna 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/18/19, 23:55
24 kolejka za nami. Wygrał Cholew (2 idealne typy), który zebrał 10 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Chiesa (1 idealny typy), który ugrał 9 pkt. Na trzecim miejscu znalazł się Krzysiek74 (1 idealny typ), który zgromadził 7 pkt. Florek (2 idealne typy w 9 meczach) i Fioletowy dopisują po 6 pkt. AcfDziubek ugrał 5 pkt (1 idealny typ), Marborski 4 pkt a GrzegorzK 3. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Juventus-Frosinone (3:0):
Krzysiek74, AcfDziubek, Cholew.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Parma (2:1):
Chiesa.

Dokładny wynik meczu Udinese-Chievo (1:0):
Cholew.

Dokładny wynik meczu Inter-Sampdoria (2:1):
Florek.

Dokładny wynik meczu Roma-Bologna (2:1):
Florek.

GrzegorzK    1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
Krzysiek74   3, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1 = 7
AcfDziubek  3, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 5
Marborski    1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 4
Chiesa        1, 3, 0, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1 = 9
Cholew      3, 0, 1, 1, 0, 0, 3, 1, 0, 1 = 10
Fioletowy   1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 0, 1 = 6
Florek         X, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 3 = 6
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wyniku Fiorentiny nie trafił tylko Florek.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/18/19, 23:59
Przed nami już 25 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy, uwaga, do piątku 22 lutego do godziny 20.25.

Milan-Empoli -:-
Torino-Atalanta -:-
Frosinone-Roma -:-
Sampdoria-Cagliari -:-
Chievo-Genoa -:-
Bologna-Juventus -:-
Sassuolo-Spal -:-
Parma-Napoli -:-
Fiorentina-Inter -:-
Lazio-Udinese -:-*

ten mecz będzie przełożony ze względu na udział rzymskiego zespołu w półfinale p. Włoch
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 02/19/19, 09:36
Milan-Empoli 3:0
Torino-Atalanta 2:1
Frosinone-Roma 0:2
Sampdoria-Cagliari 1:0
Chievo-Genoa 1:1
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 3:1
Parma-Napoli 1:2
Fiorentina-Inter 1:1
Lazio-Udinese 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 02/19/19, 20:50
Milan-Empoli 2:0
Torino-Atalanta 1:1
Frosinone-Roma 0:2
Sampdoria-Cagliari 1:1
Chievo-Genoa 1:0
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 1:1
Parma-Napoli 1:1
Fiorentina-Inter 2:1
Lazio-Udinese 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 02/22/19, 07:45
Milan-Empoli 3:1
Torino-Atalanta 1:2
Frosinone-Roma 1:2
Sampdoria-Cagliari 2:1
Chievo-Genoa 1:1
Bologna-Juventus 1:2
Sassuolo-Spal 1:1
Parma-Napoli 1:2
Fiorentina-Inter 1:1
Lazio-Udinese 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 02/22/19, 10:44
Milan-Empoli 3:0
Torino-Atalanta 2:1
Frosinone-Roma 0:2
Sampdoria-Cagliari 3:1
Chievo-Genoa 2:1
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 2:0
Parma-Napoli 0:1
Fiorentina-Inter 2:1
Lazio-Udinese 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 02/22/19, 17:05
Milan-Empoli 2:0
Torino-Atalanta 1:2
Frosinone-Roma 0:2
Sampdoria-Cagliari 1:1
Chievo-Genoa 2:0
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 3:1
Parma-Napoli 1:1
Fiorentina-Inter 2:0
Lazio-Udinese 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 02/22/19, 17:34
Milan-Empoli 3:0
Torino-Atalanta 1:2
Frosinone-Roma 0:3
Sampdoria-Cagliari 2:0
Chievo-Genoa 1:2
Bologna-Juventus 0:3
Sassuolo-Spal 2:0
Parma-Napoli 1:3
Fiorentina-Inter 1:0
Lazio-Udinese 2:0*
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/22/19, 17:50
Milan-Empoli 1:1
Torino-Atalanta 1:0
Frosinone-Roma 1:1
Sampdoria-Cagliari 1:2
Chievo-Genoa 2:0
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 1:1
Parma-Napoli 0:2
Fiorentina-Inter 2:0
Lazio-Udinese 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 02/22/19, 18:56
Milan-Empoli 2:0
Torino-Atalanta 1:1
Frosinone-Roma 0:2
Sampdoria-Cagliari 2:0
Chievo-Genoa 1:2
Bologna-Juventus 0:2
Sassuolo-Spal 2:0
Parma-Napoli 1:2
Fiorentina-Inter 2:1
Lazio-Udinese 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/25/19, 01:00
25 kolejka za nami. Wygrał GrzegorzK (2 idealne typy), który zebrał 12 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Florek (1 idealny typ), który ugrał 10 pkt. Na trzecim miejscu znalazł się AcfDziubek (1 idealny typ), który zgromadził 8 pkt. Cholew (1 idealny typ) dopisuje 7 pkt. Krzysiek74 i Chiesa (po 1 idealnym typie) ugrali po 6 pkt, Fioletowy 5 a Marborski 3 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Milan-Empoli (3:0):
GrzegorzK, AcfDziubek, Cholew

Dokładny wynik meczu Sampdoria-Cagliari (1:0):
GrzegorzK.

Dokładny wynik meczu Sassuolo-Spal (1:1):
Krzysiek74, Florek, Chiesa.

GrzegorzK   3, 1, 1, 3, 1, 1, 0, 1, 1, ?= 12
Krzysiek74  1, 0, 1, 0, 0, 1, 3, 0, 0, ?= 6
Florek          1, 0, 1, 1, 1, 1, 3, 1, 1, ?= 10
AcfDziubek  3, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0, ?= 8
Marborski    1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, ?= 3
Cholew       3, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0, ?= 7
Chiesa        0, 1, 0, 0, 0, 1, 3, 1, 0, ?= 6
Fioletowy   1, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0, ?= 5
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili tylko GrzegorzK i Florek.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/25/19, 01:03
Puchar Włoch 1/2 finału (I mecze)

Lazio-Milan
Fiorentina-Atalanta

Na pierwszy typ (mecz w Rzymie) czekamy do wtorku 26 lutego do godziny 20.55.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/25/19, 01:12
Po pucharze Włoch czas na mecze 26 kolejki. Na pierwszy typ czekamy do, uwaga, piątku 1-ego marca do godziny 20.25.

Cagliari-Inter -:-
Empoli-Parma -:-
Milan - Sassuolo -:-
Lazio-Roma -:-
Torino-ChievoVerona -:-
Genoa-Frosinone -:-
Spal - Sampdoria -:-
Udinese-Bologna -:-
Atalanta-Fiorentina -:-
Napoli-Juventus -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 02/26/19, 00:16
Lazio-Milan 2:0
Fiorentina-Atalanta 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 02/26/19, 08:10
Lazio-Milan 1:2
Fiorentina-Atalanta 2:1

Cagliari-Inter 1:2
Empoli-Parma 1:1
Milan - Sassuolo 3:1
Lazio-Roma 1:2
Torino-ChievoVerona 2:0
Genoa-Frosinone 2:1
Spal - Sampdoria 1:2
Udinese-Bologna 1:1
Atalanta-Fiorentina 2:1
Napoli-Juventus 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 02/26/19, 10:22
Lazio-Milan 1:1
Fiorentina-Atalanta 2:0

Cagliari-Inter 0:2
Empoli-Parma 1:1
Milan - Sassuolo 2:1
Lazio-Roma 1:1
Torino-ChievoVerona 2:1
Genoa-Frosinone 2:1
Spal - Sampdoria 1;1
Udinese-Bologna 1:0
Atalanta-Fiorentina 1:1
Napoli-Juventus 2:1

Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 02/26/19, 10:53
Lazio-Milan 1:0
Fiorentina-Atalanta 2:0

Cagliari-Inter 0:2
Empoli-Parma 1:1
Milan - Sassuolo 2:1
Lazio-Roma 2:0
Torino-ChievoVerona 2:1
Genoa-Frosinone 2:0
Spal - Sampdoria 0:1
Udinese-Bologna 1:3
Atalanta-Fiorentina 1:3
Napoli-Juventus 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 02/26/19, 14:12
Lazio-Milan 1:2
Fiorentina-Atalanta 3:1

Cagliari-Inter 0:1
Empoli-Parma 1:2
Milan - Sassuolo 3:0
Lazio-Roma 1:1
Torino-ChievoVerona 2:0
Genoa-Frosinone 2:0
Spal - Sampdoria 0:0
Udinese-Bologna 0:0
Atalanta-Fiorentina 1:1
Napoli-Juventus 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 02/26/19, 19:11
Lazio-Milan 1:2
Fiorentina-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 02/26/19, 19:33
Lazio-Milan 0:2
Fiorentina-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 02/26/19, 19:54
Lazio-Milan 1:1
Fiorentina-Atalanta 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 03/01/19, 17:22
Cagliari-Inter 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 03/01/19, 17:57
Cagliari-Inter 0:2
Empoli-Parma 1:2
Milan - Sassuolo 2:0
Lazio-Roma 2:1
Torino-ChievoVerona 2:0
Genoa-Frosinone 2:1
Spal - Sampdoria 1:2
Udinese-Bologna 2:1
Atalanta-Fiorentina 2:1
Napoli-Juventus 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 03/01/19, 21:09
Empoli-Parma 0:2
Milan - Sassuolo 1:1
Lazio-Roma 2:0
Torino-ChievoVerona 1:1
Genoa-Frosinone 2:0
Spal - Sampdoria 2:2
Udinese-Bologna 2:0
Atalanta-Fiorentina 2:2
Napoli-Juventus 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/01/19, 21:24
Cagliari-Inter 1:0 (po czasie)
Empoli-Parma 2:1
Milan - Sassuolo 1:2
Lazio-Roma 1:2
Torino-ChievoVerona 0:1
Genoa-Frosinone 1:2
Spal - Sampdoria 2:0
Udinese-Bologna 3:1
Atalanta-Fiorentina 0:2
Napoli-Juventus 0:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 03/02/19, 11:59
Empoli-Parma 1:1
Milan - Sassuolo 2:0
Lazio-Roma 1:2
Torino-ChievoVerona 2:0
Genoa-Frosinone 2:1
Spal - Sampdoria 0:2
Udinese-Bologna 1:2
Atalanta-Fiorentina 1:2
Napoli-Juventus 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/04/19, 03:14
Punkty za puchar Włoch:

Chiesa 0, 0 = 0
Florek 0, 0 = 0
Krzysiek74 1, 0 = 1
GrzegorzK 0, 0 = 0
AcfDziubek 0, 0 = 0
Fioletowy 0, 0 = 0
Cholew 0, 0 = 0
Marborski 1, 0 = 1

Krzysiek74 i Marborski gratulacje.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/04/19, 03:14
26 kolejka za nami. Wygrali Florek i Fioletowy (po 2 idealne typy), którzy zebrali po 10 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Cholew (1 idealny typ), który ugrał 7 pkt. Na trzecim miejscu znalazł się GrzegorzK, który zgromadził 6 pkt. Krzysiek74 ugrał 4 pkt, Marborski 3 pkt, AcfDziubek 2 a Chiesa 1. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Spal-Sampdoria (1:2):
Florek, Fioletowy

Dokładny wynik meczu Udinese-Bologna (2:1):
Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Napoli-Juventus (1:2):
Florek, Cholew.

Florek           0, 1, 1, 0, 1, 0, 3, 0, 1, 3 = 10
Krzysiek74   0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 4
GrzegorzK   0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1 = 6
AcfDziubek  0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Fioletowy    0, 0, 1, 1, 1, 0, 3, 3, 1, 0 = 10
Marborski    X, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 1 = 3
Chiesa        X, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0  = 1
Cholew       0, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 3 = 7
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili tylko Florek i Fioletowy.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/04/19, 03:18
Przed nami już 27 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do, uwaga, piątku do godziny 20.25.

Juventus-Udinese -:-
Parma-Genoa -:-
ChievoVerona-Milan -:-
Bologna-Cagliari -:-
Frosinone-Torino -:-
Inter-Spal -:-
Sampdoria-Atalanta -:-
Sassuolo-Napoli -:-
Fiorentina-Lazio -:-
Roma-Empoli -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 03/06/19, 09:33
Juventus-Udinese 2:0
Parma-Genoa 1:0
ChievoVerona-Milan 1:3
Bologna-Cagliari 2:2
Frosinone-Torino 0:1
Inter-Spal 4:0
Sampdoria-Atalanta 2:1
Sassuolo-Napoli 1:3
Fiorentina-Lazio 1:1
Roma-Empoli 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 03/06/19, 19:39
Juventus-Udinese 2:0
Parma-Genoa 2:0
ChievoVerona-Milan 1:2
Bologna-Cagliari 2:1
Frosinone-Torino 1:1
Inter-Spal 2:0
Sampdoria-Atalanta 1:1
Sassuolo-Napoli 0:2
Fiorentina-Lazio 2:1
Roma-Empoli 2:0

Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 03/07/19, 22:26
Juventus-Udinese 3:0
Parma-Genoa 2:1
ChievoVerona-Milan 1:1
Bologna-Cagliari 2:0
Frosinone-Torino 0:1
Inter-Spal 0:0
Sampdoria-Atalanta 1:2
Sassuolo-Napoli 2:2
Fiorentina-Lazio 2:0
Roma-Empoli 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 03/07/19, 22:42
Juventus-Udinese 3:0
Parma-Genoa 2:1
ChievoVerona-Milan 0:3
Bologna-Cagliari 1:0
Frosinone-Torino 0:2
Inter-Spal 2:0
Sampdoria-Atalanta 1:2
Sassuolo-Napoli 0:2
Fiorentina-Lazio 2:1
Roma-Empoli 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 03/08/19, 10:06
Juventus-Udinese 3:0
Parma-Genoa 3:1
ChievoVerona-Milan 1:4
Bologna-Cagliari 2:0
Frosinone-Torino 1:2
Inter-Spal 2:0
Sampdoria-Atalanta 1:1
Sassuolo-Napoli 1:2
Fiorentina-Lazio 3:2
Roma-Empoli 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 03/08/19, 10:38
Juventus-Udinese 2:0
Parma-Genoa 2:1
ChievoVerona-Milan 0:2
Bologna-Cagliari 1:1
Frosinone-Torino 1:2
Inter-Spal 3:1
Sampdoria-Atalanta 1:2
Sassuolo-Napoli 1:3
Fiorentina-Lazio 1:1
Roma-Empoli 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/08/19, 16:03
Juventus-Udinese 2:1
Parma-Genoa 1:1
ChievoVerona-Milan 2:1
Bologna-Cagliari 1:1
Frosinone-Torino 2:1
Inter-Spal 2:0
Sampdoria-Atalanta 1:0
Sassuolo-Napoli 2:1
Fiorentina-Lazio 2:0
Roma-Empoli 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 03/08/19, 18:19
Juventus-Udinese 2:0
Parma-Genoa 1:0
ChievoVerona-Milan 0:2
Bologna-Cagliari 2:1
Frosinone-Torino 0:2
Inter-Spal 2:0
Sampdoria-Atalanta 2:2
Sassuolo-Napoli 1:2
Fiorentina-Lazio 1:2
Roma-Empoli 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/11/19, 23:08
27 kolejka za nami. Wygrał Florek (4 idealne typy w tym wynik Fiorki-gratulacje!), który zgromadził 17 pkt. Na drugim miejscu znalazł się GrzegorzK (3 idealne typy w tym wynik Fiorki-gratulacje!), który zgromadził 14 pkt. Na trzecim miejscu uplasował się AcfDziubek (3 idealne typy), który ugrał 13 pkt. Cholew (2 idealne typy) zebrał 12 pkt i zajął czwartą pozycję. Marborski i Fioletowy (po 2 idealne typy) zebrali po 11 pkt i zajęli piąte miejsce. Krzysiek74 (2 idealne typy) ugrał 10 pkt a Chiesa (1 idealny typ) zdobył 5 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Parma-Genoa (1:0):
GrzegorzK, Fioletowy

Dokładny wynik meczu Chievo-Milan (1:2):
Krzysiek74

Dokładny wynik meczu Bologna-Cagliari (2:0):
Marborski, AcfDziubek

Dokładny wynik meczu Frosinone-Torino (1:2):
AcfDziubek, Florek

Dokładny wynik meczu Inter-Spal (2:0):
Krzysiek74, Cholew, AcfDziubek, Chiesa, Fioletowy.

Dokładny wynik meczu Sampdoria-Atalanta (1:2):
Marborski, Cholew, Florek

Dokładny wynik meczu Fiorentina-Lazio (1:1):
GrzegorzK, Florek

Dokładny wynik meczu Roma-Empoli (2:1):
GrzegorzK, Florek

GrzegorzK    1, 3, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 4, 3 = 14
Krzysiek74   1, 1, 3, 1, 0, 3, 0, 0, 0, 1 = 10
Marborski     1, 1, 0, 3, 1, 0, 3, 1, 0, 1 = 11
Cholew        1, 1, 1, 1, 1, 3, 3, 0, 0, 1 = 12
AcfDziubek  1, 1, 1, 3, 3, 3, 0, 0, 0, 1 = 13
Florek         1, 1, 1, 0, 3, 1, 3, 0, 4, 3 = 17
Chiesa       1, 0, 0, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 1 = 5
Fioletowy   1, 3, 1, 1, 1, 3, 0, 0, 0, 1 = 11
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafili tylko GrzegorzK i Florek. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/11/19, 23:12
Przed nami 28 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do, uwaga, piątku 15 marca do godziny 20.25.

Cagliari-Fiorentina -:-
Sassuolo-Sampdoria -:-
Spal-Roma -:-
Torino-Bologna -:-
Genoa-Juventus -:-
Atalanta-ChievoVerona -:-
Empoli-Frosinone -:-
Lazio-Parma -:-
Napoli-Udinese -:-
Milan-Inter -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 03/12/19, 09:45
Cagliari-Fiorentina 0:3
Sassuolo-Sampdoria 1:1
Spal-Roma 0:2
Torino-Bologna 2:1
Genoa-Juventus 0:2
Atalanta-ChievoVerona 3:0
Empoli-Frosinone 1:0
Lazio-Parma 1:0
Napoli-Udinese 4:1
Milan-Inter 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 03/14/19, 18:47
Cagliari-Fiorentina 2:1
Sassuolo-Sampdoria 1:2
Spal-Roma 1:2
Torino-Bologna 2:1
Genoa-Juventus 1:3
Atalanta-ChievoVerona 3:0
Empoli-Frosinone 1:1
Lazio-Parma 2:1
Napoli-Udinese 3:1
Milan-Inter 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 03/14/19, 21:24
Cagliari-Fiorentina 0:2
Sassuolo-Sampdoria 1:1
Spal-Roma 1:2
Torino-Bologna 2:0
Genoa-Juventus 0:2
Atalanta-ChievoVerona 3:0
Empoli-Frosinone 2:1
Lazio-Parma 2:0
Napoli-Udinese 3:0
Milan-Inter 2:2

Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/15/19, 00:43
Cagliari-Fiorentina 0:1
Sassuolo-Sampdoria 2:1
Spal-Roma 2:1
Torino-Bologna 1:1
Genoa-Juventus 0:3
Atalanta-ChievoVerona 1:2
Empoli-Frosinone 2:0
Lazio-Parma 1:1
Napoli-Udinese 2:0
Milan-Inter 0:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 03/15/19, 13:10
Cagliari-Fiorentina 1:3
Sassuolo-Sampdoria 1:1
Spal-Roma 0:1
Torino-Bologna 2:0
Genoa-Juventus 0:2
Atalanta-ChievoVerona 4:0
Empoli-Frosinone 1:0
Lazio-Parma 2:1
Napoli-Udinese 3:0
Milan-Inter 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 03/15/19, 17:39
Cagliari-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Sampdoria 2:1
Spal-Roma 1:1
Torino-Bologna 2:0
Genoa-Juventus 1:2
Atalanta-ChievoVerona 3:0
Empoli-Frosinone 1:1
Lazio-Parma 2:2
Napoli-Udinese 3:2
Milan-Inter 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 03/15/19, 18:48
Cagliari-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Sampdoria 1:2
Spal-Roma 1:3
Torino-Bologna 2:0
Genoa-Juventus 0:3
Atalanta-ChievoVerona 2:0
Empoli-Frosinone 1:0
Lazio-Parma 3:1
Napoli-Udinese 3:0
Milan-Inter 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 03/15/19, 19:09
Cagliari-Fiorentina 1:2
Sassuolo-Sampdoria 0:2
Spal-Roma 0:2
Torino-Bologna 2:1
Genoa-Juventus 0:3
Atalanta-ChievoVerona 2:0
Empoli-Frosinone 2:1
Lazio-Parma 2:0
Napoli-Udinese 3:0
Milan-Inter 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 03/16/19, 08:16
Gratulacje Michał za trafiony dokładny wynik Fiorentiny !!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/23/19, 16:11
28 kolejka za nami i po genialnej postawie w poprzedniej, tym razem zespoły zaskoczyły graczy. Wygrali Florek (1 idealne typ - wynik Fiorki-gratulacje!) i Cholew (1 idealny typ), którzy zgromadzili po 7 pkt. Na drugim miejscu znaleźli się Krzysiek74 i Chiesa (obaj po 1 idealnym typie), którzy zgarnęli po 5 pkt. Fioletowy zgromadził 4 pkt i zajął trzecie miejsce. GrzegorzK i AcfDziubek ugrali po 3 pkt a Marborski 1 pkt. Harma, Riggarton, KW90 i Landem nie typowali.

Dokładny wynik meczu Cagliari-Fiorentina (2:1):
Florek.

Dokładny wynik meczu Spal-Roma (2:1):
Chiesa.

Dokładny wynik meczu Empoli-Frosinone (2:1):
Krzysiek74, Cholew.

GrzegorzK      0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 1, 0 = 3
Florek            4, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 0 = 7
Krzysiek74    0, 0, 0, 0, 0, 0, 3, 1, 1, 0 = 5
Chiesa          0, 0, 3, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 0 = 5
AcfDziubek   0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 1, 0 = 3
Marborski     0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 1
Fioletowy     0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1, 1, 0 = 4
Cholew        0, 1, 0, 0, 0, 0, 3, 1, 1, 1 = 7
Harma        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Riggarton   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0   
KW90        X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0     
Landem     X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

X - nie typowany

Wynik Fiorentiny trafił tylko Florek. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/23/19, 16:15
Trwa przerwa na kadry narodowe, ale już oddajemy typy na mecze 29 kolejki. Na pierwszy z nich czekamy do, uwaga, piątku 29 marca do godzony 20.25.

ChievoVerona-Cagliari -:-
Udinese-Genoa -:-
Juventus-Empoli -:-
Sampdoria-Milan -:-
Parma-Atalanta -:-
Fiorentina-Torino -:-
Frosinone-Spal -:-
Roma-Napoli -:-
Bologna-Sassuolo -:-
Inter-Lazio -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 03/25/19, 23:03
ChievoVerona-Cagliari 0:1
Udinese-Genoa 1:1
Juventus-Empoli 2:0
Sampdoria-Milan 1:3
Parma-Atalanta 2:1
Fiorentina-Torino 2:1
Frosinone-Spal 1:0
Roma-Napoli 1:2
Bologna-Sassuolo 0:2
Inter-Lazio 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 03/28/19, 19:04
ChievoVerona-Cagliari 1:2
Udinese-Genoa 0:2
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 1:3
Parma-Atalanta 1:2
Fiorentina-Torino 2:1
Frosinone-Spal 0:1
Roma-Napoli 1:2
Bologna-Sassuolo 1:2
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 03/28/19, 20:04
ChievoVerona-Cagliari 0:2
Udinese-Genoa 2:2
Juventus-Empoli 3:1
Sampdoria-Milan 2:2
Parma-Atalanta 2:1
Fiorentina-Torino 2:1
Frosinone-Spal 1:1
Roma-Napoli 1:3
Bologna-Sassuolo 1:1
Inter-Lazio 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 03/28/19, 20:37
ChievoVerona-Cagliari 1:1
Udinese-Genoa 1:2
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 1:2
Parma-Atalanta 1:1
Fiorentina-Torino 1:2
Frosinone-Spal 1:1
Roma-Napoli 1:2
Bologna-Sassuolo 2:1
Inter-Lazio 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 03/29/19, 11:51
ChievoVerona-Cagliari 2:1
Udinese-Genoa 1:0
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 2:1
Parma-Atalanta 1:3
Fiorentina-Torino 3:1
Frosinone-Spal 3:2
Roma-Napoli 1:1
Bologna-Sassuolo 2:1
Inter-Lazio 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 03/29/19, 12:05
ChievoVerona-Cagliari 1:0
Udinese-Genoa 2:1
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 1:1
Parma-Atalanta 1:1
Fiorentina-Torino 2:1
Frosinone-Spal 0:0
Roma-Napoli 2:2
Bologna-Sassuolo 1:1
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 03/29/19, 19:21
ChievoVerona-Cagliari 1:1
Udinese-Genoa 1:2
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 1:2
Parma-Atalanta 1:2
Fiorentina-Torino 2:1
Frosinone-Spal 0:1
Roma-Napoli 1:2
Bologna-Sassuolo 1:0
Inter-Lazio 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 03/29/19, 20:00
ChievoVerona-Cagliari 2:0
Udinese-Genoa 2:1
Juventus-Empoli 3:0
Sampdoria-Milan 2:1
Parma-Atalanta 1:0
Fiorentina-Torino 3:0
Frosinone-Spal 1:1
Roma-Napoli 1:2
Bologna-Sassuolo 2:2
Inter-Lazio 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/01/19, 00:39
Podsumowanie 29 kolejki:

GrzegorzK      1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
Cholew          1, 0, 1, 0, 1, 0, 3, 1, 0, 0 = 7
Marborski      1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
Florek            0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 3, 0 = 5
AcfDziubek    0, 1, 1, 1, 3, 0, 0, 0, 3, 0 = 9
Krzysiek74    0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Fioletowy      0, 0, 1, 0, 1, 0, 3, 1, 1, 0 = 7
Chiesa          0, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 4
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/01/19, 00:42
Liga przyspiesza. Przed nami już 30 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do, uwaga, wtorku 2 kwietnia do godziny 18.55.

Milan-Udinese -:-
Cagliari-Juventus -:-
Empoli-Napoli -:-
Frosinone-Parma -:-
Genoa-Inter -:-
Roma-Fiorentina -:-
Spal-Lazio -:-
Torino-Sampdoria -:-
Sassuolo-ChievoVerona -:-
Atalanta-Bologna -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/01/19, 10:47
Milan-Udinese 2:1
Cagliari-Juventus 1:2
Empoli-Napoli 0:2
Frosinone-Parma 1:2
Genoa-Inter 1:2
Roma-Fiorentina 3:1
Spal-Lazio 0:1
Torino-Sampdoria 1:1
Sassuolo-ChievoVerona 2:1
Atalanta-Bologna 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/01/19, 10:56
Milan-Udinese 3:0
Cagliari-Juventus 1:1
Empoli-Napoli 0:2
Frosinone-Parma 2:1
Genoa-Inter 1:1
Roma-Fiorentina 1:2
Spal-Lazio 0:1
Torino-Sampdoria 0:2
Sassuolo-ChievoVerona 4:1
Atalanta-Bologna 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/01/19, 19:29
Milan-Udinese 2:0
Cagliari-Juventus 0:2
Empoli-Napoli 1:4
Frosinone-Parma 1:2
Genoa-Inter 0:1
Roma-Fiorentina 2:2
Spal-Lazio 0:3
Torino-Sampdoria 1:0
Sassuolo-ChievoVerona 3:0
Atalanta-Bologna 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 04/02/19, 17:20
Milan-Udinese 2:0
Cagliari-Juventus 0:2
Empoli-Napoli 0:3
Frosinone-Parma 1:3
Genoa-Inter 1:1
Roma-Fiorentina 0:2
Spal-Lazio 1:1
Torino-Sampdoria 2:2
Sassuolo-ChievoVerona 2:0
Atalanta-Bologna 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/02/19, 17:38
Milan-Udinese 3:1
Cagliari-Juventus 0:3
Empoli-Napoli 0:2
Frosinone-Parma 1:2
Genoa-Inter 0:2
Roma-Fiorentina 1:2
Spal-Lazio 0:2
Torino-Sampdoria 1:2
Sassuolo-ChievoVerona 2:0
Atalanta-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/02/19, 18:13
Milan-Udinese 2:0
Cagliari-Juventus 0:2
Empoli-Napoli 1:3
Frosinone-Parma 1:1
Genoa-Inter 1:2
Roma-Fiorentina 2:1
Spal-Lazio 0:2
Torino-Sampdoria 1:2
Sassuolo-ChievoVerona 3:1
Atalanta-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/02/19, 20:54
Milan-Udinese 1:2 (wiadomo po czasie)
Cagliari-Juventus 1:3
Empoli-Napoli 0:2
Frosinone-Parma 2:1
Genoa-Inter 1:1
Roma-Fiorentina 0:2
Spal-Lazio 2:1
Torino-Sampdoria 1:1
Sassuolo-ChievoVerona 1:2
Atalanta-Bologna 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/05/19, 00:46
Podsumowanie 30 kolejki:

Florek           0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1 = 4
AcfDziubek   0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 3
GrzegorzK    0, 3, 0, 0, 1, 4, 0, 1, 1, 1 = 11
Marborski     0, 3, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 5
Cholew        0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1 = 4
Fioletowy     0, 3, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1 = 6
Chiesa         X, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 0 = 3

Wynik Fiorentiny, i to idealnie, trafił GrzegorzK. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/05/19, 00:50
Liga nie zwalnia tempa. Przed nami już 31 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 6 kwietnia do godziny, uwaga, 14.55.

Parma-Torino -:-
Juventus-Milan -:-
Sampdoria-Roma -:-
Fiorentina - Frosinone -:-
Cagliari-Spal -:-
Udinese-Empoli -:-
Inter-Atalanta -:-
Lazio-Sassuolo -:-
Napoli-Genoa -:-
Bologna-ChievoVerona -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/05/19, 11:08
Parma-Torino 1:1
Juventus-Milan 3:1
Sampdoria-Roma 2:1
Fiorentina - Frosinone 2:1
Cagliari-Spal 2:1
Udinese-Empoli 1:1
Inter-Atalanta 3:2
Lazio-Sassuolo 2:1
Napoli-Genoa 3:1
Bologna-ChievoVerona 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/05/19, 11:28
Parma-Torino 1:1
Juventus-Milan 1:1
Sampdoria-Roma 3:1
Fiorentina - Frosinone 3:0
Cagliari-Spal 2:0
Udinese-Empoli 2:0
Inter-Atalanta 1:2
Lazio-Sassuolo 2:0
Napoli-Genoa 2:0
Bologna-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/06/19, 00:10
Parma-Torino 2:0
Juventus-Milan 2:1
Sampdoria-Roma 1:0
Fiorentina - Frosinone 2:0
Cagliari-Spal 1:0
Udinese-Empoli 0:2
Inter-Atalanta 3:1
Lazio-Sassuolo 2:0
Napoli-Genoa 2:0
Bologna-ChievoVerona 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/06/19, 11:16
Parma-Torino 1:2
Juventus-Milan 3:1
Sampdoria-Roma 1:1
Fiorentina - Frosinone 2:0
Cagliari-Spal 1:2
Udinese-Empoli 2:1
Inter-Atalanta 2:1
Lazio-Sassuolo 2:0
Napoli-Genoa 2:0
Bologna-ChievoVerona 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/06/19, 14:30
Parma-Torino 1:2
Juventus-Milan 2:1
Sampdoria-Roma 2:1
Fiorentina - Frosinone 2:0
Cagliari-Spal 1:0
Udinese-Empoli 2:0
Inter-Atalanta 2:1
Lazio-Sassuolo 3:0
Napoli-Genoa 2:0
Bologna-ChievoVerona 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 04/06/19, 14:59
Juventus-Milan 2:0
Sampdoria-Roma 1:1
Fiorentina - Frosinone 3:0
Cagliari-Spal 1:1
Udinese-Empoli 2:2
Inter-Atalanta 1:2
Lazio-Sassuolo 3:1
Napoli-Genoa 2:0
Bologna-ChievoVerona 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/06/19, 17:22
Parma-Torino 2:1 (po czasie).
Juventus-Milan 3:0                                                                                                                                   
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/07/19, 01:39
Sampdoria-Roma 1:1 (po czasie)
Fiorentina-Frosinone 4:0
Cagliari-Spal 1:1
Udinese-Empoli 2:1
Inter-Atalanta 3:1
Lazio-Sassuolo 2:1
Napoli-Genoa 4:0
Bologna-ChievoVerona 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/09/19, 02:44
Podsumowanie 31 kolejki:

Florek         1, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 1 = 6
AcfDziubek 1, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 3 = 6
GrzegorzK  0, 3, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 4
Cholew      0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 1 = 3
Fioletowy   0, 3, 0, 0, 1, 1, 0, 0, 0, 1 = 6
Marborski  X, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 2
Chiesa       X, 1, X, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0 = 2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/09/19, 03:06
Przed nami już 32 kolejka. Typ na pierwszy pojedynek oddajemy do soboty 13 kwietnia do, uwaga, godziny 14.55.

Spal-Juventus -:-
Roma-Udinese -:-
Milan-Lazio -:-
Torino-Cagliari -:-
Fiorentina-Bologna -:-
Sampdoria-Genoa -:-
Sassuolo-Parma -:-
ChievoVerona-Napoli -:-
Frosinone-Inter -:-
Atalanta-Empoli -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/09/19, 09:59
Spal-Juventus 0:2
Roma-Udinese 3:1
Milan-Lazio 1:1
Torino-Cagliari 2:0
Fiorentina-Bologna 4:1
Sampdoria-Genoa 1:1
Sassuolo-Parma 3:0
ChievoVerona-Napoli 0:3
Frosinone-Inter 1:1
Atalanta-Empoli 4:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/09/19, 10:12
Spal-Juventus -0:2
Roma-Udinese 2:0
Milan-Lazio 1:1
Torino-Cagliari 1:0
Fiorentina-Bologna 1:0
Sampdoria-Genoa 3:2
Sassuolo-Parma 1:2
ChievoVerona-Napoli 0:2
Frosinone-Inter 0:1
Atalanta-Empoli 2:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/09/19, 10:28
Spal-Juventus 1:2
Roma-Udinese 2:1
Milan-Lazio 2:1
Torino-Cagliari 2:0
Fiorentina-Bologna 1:2
Sampdoria-Genoa 2:2
Sassuolo-Parma 1:2
ChievoVerona-Napoli 1:3
Frosinone-Inter 1:2
Atalanta-Empoli 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/09/19, 17:08
Spal-Juventus 0:3
Roma-Udinese 2:1
Milan-Lazio 2:1
Torino-Cagliari 2:0
Fiorentina-Bologna 3:1
Sampdoria-Genoa 2:1
Sassuolo-Parma 1:2
ChievoVerona-Napoli 0:2
Frosinone-Inter 0:2
Atalanta-Empoli 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 04/09/19, 18:37
Spal-Juventus 0:2
Roma-Udinese 2:1
Milan-Lazio 1:1
Torino-Cagliari 1:1
Fiorentina-Bologna 3:1
Sampdoria-Genoa 2:2
Sassuolo-Parma 1:2
ChievoVerona-Napoli 0:2
Frosinone-Inter 0:2
Atalanta-Empoli 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/10/19, 00:11
Spal-Juventus 1:1
Roma-Udinese 1:1
Milan-Lazio 1:2
Torino-Cagliari 1:2
Fiorentina-Bologna 1:0
Sampdoria-Genoa 2:2
Sassuolo-Parma 2:1
ChievoVerona-Napoli 1:2
Frosinone-Inter 1:0
Atalanta-Empoli 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/13/19, 13:03
Spal-Juventus -0:2
Roma-Udinese 3:0
Milan-Lazio 2:1
Torino-Cagliari 2:0
Fiorentina-Bologna 2:1
Sampdoria-Genoa 3:1
Sassuolo-Parma 1:1
ChievoVerona-Napoli 0:2
Frosinone-Inter 0:2
Atalanta-Empoli 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/17/19, 22:05
Podsumowanie 32 kolejki:

AcfDziubek 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 2
GrzegorzK  0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1 = 5
Florek         0, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 3, 1, 0 = 6
Cholew      0, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 0 = 5
Marborski   0, 1, 0, 3, 0, 0, 0, 1, 1, 1 = 7
Chiesa       0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1 = 2
Fioletowy   0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 1, 0 = 6
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/17/19, 22:13
Przed nami już świąteczna 33 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 20 kwietnia do, uwaga, g. 12.25.

Parma-Milan -:-
Bologna-Sampdoria -:-
Cagliari-Frosinone -:-
Empoli-Spal -:-
Genoa-Torino -:-
Lazio-ChievoVerona -:-
Udinese-Sassuolo -:-
Juventus-Fiorentina -:-
Inter-Roma -:-
Napoli-Atalanta -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/19/19, 11:31
Parma-Milan 1:2
Bologna-Sampdoria 1:1
Cagliari-Frosinone 2:1
Empoli-Spal 1:0
Genoa-Torino 1:2
Lazio-ChievoVerona 3:0
Udinese-Sassuolo 2:1
Juventus-Fiorentina 2:0
Inter-Roma 2:1
Napoli-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/19/19, 11:56
Parma-Milan 1:2
Bologna-Sampdoria 2:1
Cagliari-Frosinone 2:0
Empoli-Spal 1:3
Genoa-Torino 1:0
Lazio-ChievoVerona 4:0
Udinese-Sassuolo 2:1
Juventus-Fiorentina 0:1
Inter-Roma 2:1
Napoli-Atalanta 1:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/19/19, 12:40
Parma-Milan 1:0
Bologna-Sampdoria 2:0
Cagliari-Frosinone 2:3
Empoli-Spal 1:1
Genoa-Torino 2:1
Lazio-ChievoVerona 3:0
Udinese-Sassuolo 2:0
Juventus-Fiorentina 1:2
Inter-Roma 2:1
Napoli-Atalanta 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 04/19/19, 16:52
Parma-Milan 0:0
Bologna-Sampdoria 1:1
Cagliari-Frosinone 2:0
Empoli-Spal 2:2
Genoa-Torino 1:1
Lazio-ChievoVerona 3:1
Udinese-Sassuolo 1:1
Juventus-Fiorentina 0:2
Inter-Roma 1:1
Napoli-Atalanta 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/20/19, 00:48
Parma-Milan 1:3
Bologna-Sampdoria 1:2
Cagliari-Frosinone 2:0
Empoli-Spal 2:1
Genoa-Torino 0:2
Lazio-ChievoVerona 3:1
Udinese-Sassuolo 2:1
Juventus-Fiorentina 1:2
Inter-Roma 2:1
Napoli-Atalanta 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/20/19, 11:17
Parma-Milan 1:2
Bologna-Sampdoria 1:2
Cagliari-Frosinone 2:0
Empoli-Spal 1:1
Genoa-Torino 0:1
Lazio-ChievoVerona 3:0
Udinese-Sassuolo 2:1
Juventus-Fiorentina 2:0
Inter-Roma 2:1
Napoli-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/20/19, 16:46
Ehh świąteczna gorączka i się spóźniłem z typami
Juventus-Fiorentina 1:1
Inter-Roma 2:0
Napoli-Atalanta 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/21/19, 22:50
Podsumowanie 33 kolejki:

Florek          0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0 = 3   
AcfDziubek   0, 1, 1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1 = 4
Chiesa         0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 = 1
Marborski    1, 0, 1, 0, 0, 0, 3, 0, 3, 0 = 8
Cholew       0, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0 = 2
Fioletowy    0, 0, 1, 0, 3, 0, 0, 1, 0, 0 = 5
GrzegorzK   X, X, X, X, X, X, X, 0, 0, 0 = 0

Wynik Fiorentiny trafili tylko Florek i Fioletowy. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/21/19, 22:52
Rewanżowe mecze półfinałowe p. Włoch. Typ na pierwszy mecz przyjmujemy do środy 24 kwietnia do godziny 20.40.

Milan-Lazio -:-
Atalanta-Fiorentina -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/23/19, 09:08
Milan-Lazio 1:1
Atalanta-Fiorentina 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/23/19, 09:50
Milan-Lazio 2:1
Atalanta-Fiorentina 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/23/19, 11:45
Milan-Lazio 0:0
Atalanta-Fiorentina 2:3
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/23/19, 17:28
Milan-Lazio 2:1
Atalanta-Fiorentina 0:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/23/19, 18:53
Milan-Lazio 0:0
Atalanta-Fiorentina 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: marborski on 04/24/19, 07:26
Milan-Lazio 3:1
Atalanta-Fiorentina 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/25/19, 17:10
Zapomniałem wczoraj o typowaniu po raz pierwszy w sezonie :P Na szczęście i tak obstawiałbym inny wynik :)
Atalanta-Fiorentina 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/25/19, 17:33
Podsumowanie rewanżowych meczów pucharu Włoch:

GrzegorzK  0, 0 = 0
Florek         0, 1 = 1
AcfDziubek 0, 0 = 0
Cholew      0, 0 = 0
Chiesa      0, 0 = 0
Marborski 0, 0 = 0
Fioletowy X, 1 = 1

Gratulacje dla Florka i Fioletowego za wytypowanie dobrze meczu z udziałem Fiorentiny.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/25/19, 17:37
Po meczach w pucharze Włoch czas na 34 kolejkę. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 27 kwietnia do, uwaga, godziny 14.55. 

Bologna-Empoli -:-
Roma-Cagliari -:-
Inter-Juventus -:-
Frosinone-Napoli -:-
ChievoVerona-Parma -:-
Spal-Genoa -:-
Sampdoria-Lazio -:-
Torino-Milan -:-
Atalanta-Udinese -:-
Fiorentina-Sassuolo -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 04/26/19, 08:20
Bologna-Empoli 1:2
Roma-Cagliari 3:1
Inter-Juventus 0:1
Frosinone-Napoli 0:2
ChievoVerona-Parma 1:1
Spal-Genoa 1:0
Sampdoria-Lazio 2:3
Torino-Milan 2:1
Atalanta-Udinese 3:1
Fiorentina-Sassuolo 1:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 04/26/19, 15:05
Bologna-Empoli 3:1
Roma-Cagliari 2:1
Inter-Juventus 1:2
Frosinone-Napoli 1:2
ChievoVerona-Parma 1:2
Spal-Genoa 2:1
Sampdoria-Lazio 2:2
Torino-Milan 2:1
Atalanta-Udinese 3:1
Fiorentina-Sassuolo 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: ACFdziubek on 04/26/19, 16:00
Bologna-Empoli 2:3
Roma-Cagliari 3:2
Inter-Juventus 2:0
Frosinone-Napoli 1:3
ChievoVerona-Parma 2:2
Spal-Genoa 3:1
Sampdoria-Lazio 3:2
Torino-Milan 2:1
Atalanta-Udinese 3:0
Fiorentina-Sassuolo 5:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 04/27/19, 02:13
Bologna-Empoli 2:1
Roma-Cagliari 3:1
Inter-Juventus 1:2
Frosinone-Napoli 1:0
ChievoVerona-Parma 3:2
Spal-Genoa 3:1
Sampdoria-Lazio 1:1
Torino-Milan 2:1
Atalanta-Udinese 1:1
Fiorentina-Sassuolo 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 04/27/19, 13:48
Bologna-Empoli 1:2
Roma-Cagliari 2:0
Inter-Juventus 1:2
Frosinone-Napoli 0:3
ChievoVerona-Parma 1:3
Spal-Genoa 1:2
Sampdoria-Lazio 0:1
Torino-Milan 1:2
Atalanta-Udinese 2:0
Fiorentina-Sassuolo 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 04/27/19, 14:22
Bologna-Empoli 2:1
Roma-Cagliari 2:0
Inter-Juventus 1:1
Frosinone-Napoli 0:2
ChievoVerona-Parma 1:3
Spal-Genoa 1:0
Sampdoria-Lazio 1:2
Torino-Milan 2:2
Atalanta-Udinese 2:0
Fiorentina-Sassuolo 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/03/19, 00:41
Podsumowanie 34 kolejki

GrzegorzK   0, 1, 0, 3, 3, 0, 1, 1, 1, 0 = 10
Florek     3, 1, 0, 1, 0, 0, 0, 1, 1, 0 = 7
AcfDziubek  0, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 0 = 5
Chiesa        1, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0 = 3
Cholew       0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 3, 0 = 6
Fioletowy   1, 1, 3, 3, 0, 0, 3, 0, 3, 0 = 14

Nikt nie trafił wyniku Fiorentiny.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/03/19, 00:45
Przed nami już mecze 35 kolejki. Na typ pierwszego meczu (derby Turynu) z zestawu czekamy do dzisiaj do godziny 20.25.

Juventus-Torino -:-
ChievoVerona-Spal -:-
Udinese-Inter -:-
Empoli-Fiorentina -:-
Lazio-Atalanta -:-
Parma-Sampdoria -:-
Sassuolo-Frosinone -:-
Genoa-Roma -:-
Napoli-Cagliari -:-
Milan-Bologna -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 05/03/19, 19:34
Juventus-Torino 3:1
ChievoVerona-Spal 1:1
Udinese-Inter 1:2
Empoli-Fiorentina 2:1
Lazio-Atalanta 2:2
Parma-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Frosinone 2:1
Genoa-Roma 1:2
Napoli-Cagliari 3:1
Milan-Bologna 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/03/19, 19:51
Juventus-Torino 4:0
ChievoVerona-Spal 2:1
Udinese-Inter 2:1
Empoli-Fiorentina 0:2
Lazio-Atalanta 3:1
Parma-Sampdoria 1:1
Sassuolo-Frosinone 1:2
Genoa-Roma 1:3
Napoli-Cagliari 3:0
Milan-Bologna 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 05/03/19, 19:54
Juventus-Torino 2:0
ChievoVerona-Spal 1:2
Udinese-Inter 0:2
Empoli-Fiorentina 1:2
Lazio-Atalanta 2:1
Parma-Sampdoria 1:1
Sassuolo-Frosinone 2:1
Genoa-Roma 1:3
Napoli-Cagliari 3:0
Milan-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 05/04/19, 01:23
ChievoVerona-Spal 1:2
Udinese-Inter 1:2
Empoli-Fiorentina 0:2
Lazio-Atalanta 1:1
Parma-Sampdoria 2:1
Sassuolo-Frosinone 1:0
Genoa-Roma 0:2
Napoli-Cagliari 2:0
Milan-Bologna 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 05/04/19, 23:33
Empoli-Fiorentina 0:1
Lazio-Atalanta 2:2
Parma-Sampdoria 3:1
Sassuolo-Frosinone 1:0
Genoa-Roma 0:1
Napoli-Cagliari 3:1
Milan-Bologna 0:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/06/19, 02:30
Podsumowanie 35 kolejki

Florek         0, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 3 = 5
Chiesa        0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 0 = 2
Fioletowy   0, 1, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1 = 4
Cholew      X, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 3
GrzegorzK  X, X, X, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0 = 1
AcfDziubek X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/06/19, 23:33
Przed nami już 36 kolejka. Typ na pierwszy mecz czekamy do soboty 11 maja do, uwaga, godziny 14.55.

Atalanta-Genoa -:-
Cagliari-Lazio -:-
Fiorentina-Milan -:-
Torino-Sassuolo -:-
Frosinone-Udinese -:-
Sampdoria-Empoli -:-
Spal-Napoli -:-
Roma-Juventus -:-
Bologna-Parma -:-
Inter-ChievoVerona -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 05/08/19, 09:25
Atalanta-Genoa 3:1
Cagliari-Lazio 2:1
Fiorentina-Milan 1:2
Torino-Sassuolo 2:1
Frosinone-Udinese 1:2
Sampdoria-Empoli 2:1
Spal-Napoli 1:3
Roma-Juventus 1:2
Bologna-Parma 3:1
Inter-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 05/09/19, 11:51
Atalanta-Genoa 2:0
Cagliari-Lazio 1:3
Fiorentina-Milan 1:1
Torino-Sassuolo 2:0
Frosinone-Udinese 0:1
Sampdoria-Empoli 2:1
Spal-Napoli 0:4
Roma-Juventus 0:1
Bologna-Parma 1:1
Inter-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 05/11/19, 10:37
Atalanta-Genoa 2:0
Cagliari-Lazio 1:2
Fiorentina-Milan 2:1
Torino-Sassuolo 2:1
Frosinone-Udinese 0:1
Sampdoria-Empoli 1:1
Spal-Napoli 0:3
Roma-Juventus 1:3
Bologna-Parma 1:2
Inter-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 05/11/19, 13:06
Atalanta-Genoa 3:1
Cagliari-Lazio 0:2
Fiorentina-Milan 1:1
Torino-Sassuolo 2:0
Frosinone-Udinese 1:1
Sampdoria-Empoli 3:1
Spal-Napoli 0:2
Roma-Juventus 1:2
Bologna-Parma 1:2
Inter-ChievoVerona 3:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/11/19, 13:21
Atalanta-Genoa 3:0
Cagliari-Lazio 2:1
Fiorentina-Milan 2:0
Torino-Sassuolo 1:0
Frosinone-Udinese 2:1
Sampdoria-Empoli 3:1
Spal-Napoli 2:1
Roma-Juventus 1:2
Bologna-Parma 3:0
Inter-ChievoVerona 2:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/16/19, 10:23
Florek          1, 0, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 1 = 7
GrzegorzK   1, 1, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1 = 6
Cholew       1, 3, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 0, 1 = 8
Fioletowy    1, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 0, 0, 1 = 5
Chiesa        1, 0, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 1 = 4
AcfDziubek X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Marborski   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Krzysiek74 X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

Wynik Fiorentiny trafił tylko Florek natomiast jeden idealny wynik wytypował zwycięzca tej serii Cholew. Gratulacje!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/16/19, 10:27
Przed nami już 37 kolejka. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 18 maja do godziny, uwaga, 14.55.

Udinese-Spal -:-
Genoa-Cagliari -:-
Sassuolo-Roma -:-
Chievo-Sampdoria -:-
Empoli-Torino -:-
Parma-Fiorentina -:-
Milan-Frosinone -:-
Juventus-Atalanta -:-
Napoli-Inter -:-
Lazio-Bologna -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 05/16/19, 10:44
Udinese-Spal 1:0
Genoa-Cagliari 2:2
Sassuolo-Roma 0:1
Chievo-Sampdoria 0:2
Empoli-Torino 1:1
Parma-Fiorentina 1:1
Milan-Frosinone 3:1
Juventus-Atalanta 2:1
Napoli-Inter 2:0
Lazio-Bologna 0:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 05/17/19, 08:04
Udinese-Spal 2:1
Genoa-Cagliari 2:1
Sassuolo-Roma 1:3
Chievo-Sampdoria 0:2
Empoli-Torino 2:1
Parma-Fiorentina 2:1
Milan-Frosinone 1:0
Juventus-Atalanta 3:1
Napoli-Inter 1:1
Lazio-Bologna 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/18/19, 00:49
Udinese-Spal 2:1
Genoa-Cagliari 1:1
Sassuolo-Roma 1:2
Chievo-Sampdoria 2:2
Empoli-Torino 2:1
Parma-Fiorentina 0:2
Milan-Frosinone 2:1
Juventus-Atalanta 2:0
Napoli-Inter 3:1
Lazio-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 05/18/19, 13:11
Udinese-Spal 2:1
Genoa-Cagliari 1:0
Sassuolo-Roma 1:2
Chievo-Sampdoria 1:2
Empoli-Torino 1:1
Parma-Fiorentina 2:1
Milan-Frosinone 2:0
Juventus-Atalanta 2:1
Napoli-Inter 1:1
Lazio-Bologna 3:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 05/18/19, 13:20
Udinese-Spal 2:1
Genoa-Cagliari 2:1
Sassuolo-Roma 0:2
Chievo-Sampdoria 1:2
Empoli-Torino 1:2
Parma-Fiorentina 1:3
Milan-Frosinone 3:0
Juventus-Atalanta 3:1
Napoli-Inter 2:1
Lazio-Bologna 2:0
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/22/19, 21:06
GrzegorzK  1, 1, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 1 = 5
Florek        1, 0, 0, 0, 1, 1, 1, 0, 0, 0 = 4 
Chiesa       1, 3, 0, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0 = 8
Fioletowy   1, 0, 0, 0, 0, 1, 3, 0, 0, 0 = 5
Cholew      1, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 1, 0 = 3   
AcfDziubek X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Marborski   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Krzysiek74 X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

Wynik Fiorentiny trafili tylko Florek i Fioletowy (trafił też idealnie wynik innego meczu). Gratulacje! zwycięzca tej serii Chiesa, również trafił idealnie jedno spotkanie.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/22/19, 21:10
Przed nami już ostatnia, 38 kolejka czyli to również finał naszej zabawy w tym sezonie. Typ na pierwszy mecz oddajemy do soboty 25 maja do godziny, uwaga, 17.55.

Frosinone-ChievoVerona -:-
Bologna-Napoli -:-
Torino-Lazio -:-
Sampdoria-Juventus -:-
Atalanta-Sassuolo -:-
Cagliari-Udinese -:-
Fiorentina-Genoa -:-
Inter-Empoli -:-
Roma-Parma -:-
Spal-Milan -:-
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 05/23/19, 09:34
Frosinone-ChievoVerona 2:1
Bologna-Napoli 2:1
Torino-Lazio 1:1
Sampdoria-Juventus 1:2
Atalanta-Sassuolo 3:1
Cagliari-Udinese 1:1
Fiorentina-Genoa 0:1
Inter-Empoli 1:3
Roma-Parma 2:1
Spal-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 05/23/19, 10:07
Frosinone-ChievoVerona 1:0
Bologna-Napoli 0:2
Torino-Lazio 1:1
Sampdoria-Juventus 0:2
Atalanta-Sassuolo 1:0
Cagliari-Udinese 0:2
Fiorentina-Genoa 0:0
Inter-Empoli 3:1
Roma-Parma 2:0
Spal-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/24/19, 23:59
Frosinone-ChievoVerona 1:2
Bologna-Napoli 0:2
Torino-Lazio 1:1
Sampdoria-Juventus 1:3
Atalanta-Sassuolo 2:0
Cagliari-Udinese 1:1
Fiorentina-Genoa 3:0
Inter-Empoli 2:1
Roma-Parma 3:0
Spal-Milan 1:1
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 05/25/19, 11:19
Frosinone-ChievoVerona 1:1
Bologna-Napoli 1:2
Torino-Lazio 2:1
Sampdoria-Juventus 0:2
Atalanta-Sassuolo 2:0
Cagliari-Udinese 1:1
Fiorentina-Genoa 1:0
Inter-Empoli 2:0
Roma-Parma 2:0
Spal-Milan 0:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 05/25/19, 12:55
Frosinone-ChievoVerona 2:0
Bologna-Napoli 0:2
Torino-Lazio 1:2
Sampdoria-Juventus 1:3
Atalanta-Sassuolo 2:1
Cagliari-Udinese 0:1
Fiorentina-Genoa 1:0
Inter-Empoli 2:0
Roma-Parma 3:0
Spal-Milan 1:2
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 05/27/19, 02:00
Florek          0, 1, 0, 0, 3, 0, 0, 0, 3, 1 = 8
GrzegorzK   0, 0, 0, 0, 1, 1, 4, 1, 1, 1 = 9
Chiesa        0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 3, 1, 0 = 5
Cholew       1, 0, 1, 0, 1, 0, 0, 1, 1, 1 = 6
Fioletowy    0, 0, 0, 0, 1, 1, 0, 1, 1, 1 = 5
AcfDziubek  X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Marborski   X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0
Krzysiek74 X, X, X, X, X, X, X, X, X, X = 0

Wynik Fiorentiny trafił, i to dokładnie, tylko GrzegorzK. Gratulacje! Drugi w tej serii Florek trafił dwa idealnie mecze - gratulacje! a Chiesa trafił idealnie jedno spotkanie.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 07/01/19, 22:14
Podsumowanie typera nastąpi po moim przyjeździe z krótkiego urlopu czyli 8 lipca.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 07/21/19, 23:29
Końcowa tabela sezonu 2018/19:

1. Fioletowy 300
2. Florek         283
3. Cholew       261

4. Krzysiek74  244
5. GrzegorzK  241
6. AcfDziubek 207
7. Marborski   199
8. Chiesa       187
9. Harma        109
10. KW90       42
11. Landem    19
12. Riggarton   7
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Chiesa on 07/21/19, 23:34
Oficjalnie ogłaszamy, iż zwycięzcą (i to w pełni zasłużenie) został Fioletowy, który zgromadził bagatela 300 pkt w naszej zabawie typera. Wielkie gratulacje!

Nie mniej duże oklaski należą się Florkowi, który próbował pięknie nawiązać walkę z mistrzem. Zabrakło 17 pkt.

No i wreszcie na trzecim miejscu podium, 'stary wyjadacz', Cholew, który jak zawsze pokazuje swoje mega walory w typowaniu. Gratulacje!

Naturalnie duże brawa dla pozostałych uczestników, szczególnie dla mocnego środka czyli Krzyśka (do pewnego momentu był głównym rywalem dla tegorocznego zwycięzcy) i Grzegorza.

Dzięki i Forza Viola per sempre!
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Florek on 07/22/19, 11:28
Dzięki za miłą zabawę, liczę, że w nowym sezonie więcej osób się pobawi w typera :)

PS - naturalnie gratuluję zwycięzcy :)
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: GrzegorzK on 07/29/19, 08:11
Może od nowego sezonu do standardowej rywalizacji w typowaniu na początku sezonu będziemy ustalać końcową kolejność drużyn w tabeli + króla strzelców?
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Fioletowy on 07/29/19, 19:21
Na początek miłe rzeczy :) Bardzo cieszę się, że za trzecim razem udało mi się wygrać typera. Dzięki za gratulacje Florek, Tobie również gratuluję 2 miejsca. Cholewowi także gratuluję miejsca na podium. Tradycyjnie dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, a zwłaszcza tym, którzy typowali do ostatniej kolejki. Tutaj dochodzimy do spraw już mniej przyjemnych. Zacznę od początku. Mój pierwszy typer to sezon 16/17. Od dawna nie typuję u buków, więc moim celem jaki przed sobą postawiłem było zajęcie miejsca w górnej połówce tabeli (udział wzięło 14 osób, więc chciałem być min.7) Zająłem 2 miejsce więc wynik zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. W kolejnym sezonie cel mógł być tylko jeden. Zapytajcie sportowca który w klasyfikacji całego sezonu był drugi jaki ma cel na następny, a będziecie wiedzieli jaki był mój ;) Niestety ten sezon skończył się uczuciem sporego niedosytu, byłem 4 spośród 17 typerów. W dużej mierze przez własne gapiostwo- nie typowałem jednej kolejki a także meczu Fiorentiny w innej kolejce, gdzie trafiłbym dokładny wynik. Przed minionym sezonem cel pozostał więc bez zmian, i wreszcie udało mi się go zrealizować. Uczucie niedosytu, by nie powiedzieć niesmaku, mam jednak podobne jak po sezonie 17/18. Dlaczego ?? Ponieważ poza wspomnianym Cholewem (jeszcze raz dzięki za rywalizację do końca) nie miałem okazji pokonać w sportowej rywalizacji typerów, których uważałem za najgroźniejszych rywali:
KW90- Zwycięzca pierwszej edycji i zdobywca trzeciej pozycji w drugiej, w minionej edycji po słabszym początku zaczął oddawać dziwne typy, aż mu się znudziło i zniknął z naszego forum.
Dean- ex-aequo ze mną zdobywca 2 pozycji w sezonie 16/17, i 5 typer kolejnej edycji. W obydwu edycjach długi czas rywalizowaliśmy łeb w łeb, więc darzę Go szczególnym sentymentem. W poprzednim sezonie nie typował.
Riggarton- 8 typer sezonu 16/17 (głównie przez sporą liczbę nie typowanych kolejek), oraz 2 typer w kolejnym sezonie. W ostatniej edycji wytypował... 1 kolejkę, w której okazał się najlepszy :D
Dodam jeszcze do listy Harmę, który co prawda nie był w czołówce w pierwszych edycjach, ale w minionym sezonie w momencie zaprzestania typowania miał chyba tyle punktów co Florek.
Zanim przejdę do ostatniego i nie ukrywam najważniejszego punktu na mojej liście przypomnę własne doświadczenia. Otóż zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji typera bywało krucho, w obydwu były okresy gdzie byłem poza pierwszą dziesiątką. Mimo tego nie poddawałem się, i udawało mi się wywindować się do czołówki w obu sezonach. Wiem że są w życiu ważniejsze rzeczy niż typer. Mnie też zajęć nie brakuje, ale zawsze starałem się znaleźć trochę czasu na oddanie typów. Zresztą poświęciłem na typera w tym i poprzednim sezonie więcej czasu niż inni, i nie chodzi mi o rozmyślanie nad wynikami spotkań (Chiesa i Krzysiek 74 wiedzą o czym mówię ;)) Tutaj dochodzimy do Krzyśka74, który był chyba pomysłodawcą typera, przed kolejnymi edycjami namawiał innych do wzięcia udziału w zabawie, po czym będąc liderem ... przestał typować. Chiesa napisał, że wygrałem w pełni zasłużenie. Ja nie mam tego przekonania. Nie wiem i nigdy nie dowiem się jak by to wyglądało, gdyby wszyscy, zwłaszcza Krzysiek typowali do końca. Zwycięstwo walkowerem po prostu nie daje mi takiej satysfakcji, jaką bym miał wygrywając po walce do ostatniej kolejki. Nawet porażka chyba nie pozostawiłaby we mnie takiego poczucia niedosytu. Dlatego też już teraz zapowiadam, że nie wezmę udziału w kolejnej edycji typera. Nie mam motywacji do zabawy, w której uczestniczy oprócz mnie 4 typerów (stan z końcówki poprzedniego sezonu). Zresztą nie widzę chęci do ciągnięcia tego również przez szefostwo strony. Jeżeli w przyszłym sezonie będzie typer (w co wątpię) i będzie do końca walczyło chociaż 10 osób, poważnie zastanowię się nad powrotem na sezon 20/21.
Ps. Nagrody za minioną edycję rozumiem jednak nie są przewidziane ??
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Cholew on 07/29/19, 21:52
Dzięki za gratulacje, ze swojej strony gratuluję zwycięzcy i zdobywcy II miejsca; w tym sezonie byliście zdecydowanie poza zasięgiem (dla przypomnienia: zeszłą edycję po bardzo zaciętej walce udało mi się zwyciężyć). Rozumiem Twoje rozgoryczenie Fioletowy gdyż niedotrzymanie słowa przez niektórych (w tym wypadku udziału w typerze) zawsze deprymuje i potrafi odebrać pełną radość z rywalizacji i zwycięstwa, ale cóż możemy na to poradzić?  ::) W każdym bądź razie jeszcze raz szczere gratulacje. FV!

PS. Co do nagród to pytanie chyba do Krzyśka74.
Title: Re: Typer Serie A 2018/19
Post by: Krzysiek74 on 07/29/19, 23:07
Co do nagród to niestety ale ten pomysł na ten sezon nie wypalił.Chyba że któryś ze zwycięzców chce kolejny raz szalik VCP to podeślę.Sorry gentlemen.