• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Mercato Fiorentiny [lato 2016]

Started by Chiesa, 02/02/16, 18:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pontius

Gdyby udało się zakwalifikować do LM to wcale nie jest wykluczone przyjście tak drogiego zawodnika. LM zakładając brak wyjścia z grupy to już jest około 30-40 mln.

boozz

Przy tej kolejce po nich i cenie nie ma szans, najmniejszych... nie wspominając o tym że w końcu musimy kupić klasowego obrońcę a mamy też wykup Astoriego w perspektywie letniego mercato tia? Więc Praet i Tielemans to jest bujda na resorach.
,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."

Chiesa

Compagnoni (Sky): "Fiorentina kupiła już ofensywnego gracza. To obcokrajowiec, któremu skończył się kontrakt 30 czerwca. Agent na dniach potwierdzi podpisanie umowy."

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Chiesa

Wolski oficjalnie w Wiśle, która ma opcję pierwokupu.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

GrzegorzK

Quote from: Chiesa on 24/02/16, 18:53
Wolski oficjalnie w Wiśle, która ma opcję pierwokupu.

Bardzo fajnie :D chodzę zawsze na mecze Wisły i mega się przyda OP(Ś) w Krakowie :)

Chiesa

Czasy Toldo i Freya niestety minęły dlatego Fiorentina stale poszukuje świetnego bramkarza. Teraz na lato padł wybór na Sportiello i Sirigu.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Tommy

Quote from: Chiesa on 27/02/16, 14:29
Czasy Toldo i Freya niestety minęły dlatego Fiorentina stale poszukuje świetnego bramkarza. Teraz na lato padł wybór na Sportiello i Sirigu.

Tylko czy oni podniosą poziom w bramce? Obaj są dobrymi bramkarzami, czołówka jeśli chodzi o Włochów, ale wydaje mi się, że Tatarowi w tym sezonie nie możemy nic zarzucić. Ja bym postawił na Tatarusanu w kolejnym sezonie.

Fioletowy

Quote from: Tommy on 27/02/16, 19:35
Quote from: Chiesa on 27/02/16, 14:29
Czasy Toldo i Freya niestety minęły dlatego Fiorentina stale poszukuje świetnego bramkarza. Teraz na lato padł wybór na Sportiello i Sirigu.

Tylko czy oni podniosą poziom w bramce? Obaj są dobrymi bramkarzami, czołówka jeśli chodzi o Włochów, ale wydaje mi się, że Tatarowi w tym sezonie nie możemy nic zarzucić. Ja bym postawił na Tatarusanu w kolejnym sezonie.
Szczerze napiszę że przed sezonem nie wierzyłem w Taturasanu, ale obecnie jest jednym z najmocniejszych punktów w naszej drużynie. Uważam że powinniśmy mieć inne priorytety transferowe niż pierwszy bramkarz (chociaż chyba poszukać drugiego, bo Sepe już możemy pożegnać, a Lezzerini chyba się jeszcze do tej roli nie nadaje)