• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

FIORENTINA-CESENA 1:0

Started by Chiesa, 13/11/10, 16:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krzysiek74

Quote from: Adam on 13/11/10, 20:05
Oby teraz same wygrane

teraz Juve  i Milan oba wyjazdy....bedzie piekielnie ciężko o jakieś zdobycze punktowe ale wiara czyni cuda :)
Forza Viola per sempre!

fiorentino78

Nie zle. Powoli powoli będzie wszystko lepiej. Brawo Gila, Cerci i tez Pasqual. Nie rozumiałem zółtej karty D'agostina. Co cie stało. Giannoccaro pił na obiadzie??
- Si lavora e si fatica per la viola e per la f..a!
- Firenze e' la mia capitale e la Fiorentina la mia nazionale!
- Chi non tifa per la viola c'ha la mamma bu.....a!

Wagu

ciesza przede wszystkim 3 pkt ktore sprawiaja, ze strach znalezienia sie w strefie spadkowej zostal przepedzony

gra byla poprawna, bez niczego specjalnego ale i bez wiekszych bledow, zagralismy na poziomie druzyny srodka tabeli, z taka postawa mozemy byc pewni o utrzymanie ale i pewni, ze nie zagramy w europejskich pucharach, jesli ma tak wygladac reszta sezonu, czego nikomu nie zycze, czeka nas bardzo nudne pol roku

w dzisiejszym meczu bardzo podobal mi sie Comotto, a dlaczego? bo zagral na maksimum swoich umiejetnosci, czego nie mozna powiedziec o wszystkich zawodnikach, Como nalezycie wywiazywal sie ze swoich obowiazkow za co naleza mu sie brawa i nie dziwi mnie, ze Silver usiadl na lawce

moglismy dzis rowniez zaobserwowac podstawowa roznice jaka jest miedzy Borucem i Freyem, pewne zlapanie dosrodkowania

rzecza ktora mnie rozjebala bylo to, ze Miha ponoc chcial oszczedzac Ljajic i dlatego ponownie posadzil go na lawce, ale czy to nie zdrowie Mutu bylo w tym momencie bardziej zagrozone? koles wraca po tak dlugiej pauzie i kaze mu sie grac tyle meczy z rzedu, a w pelni zdrowia Adem ktory jest w rytmie meczowym siada na lawce, rozumiem gdyby mial on >18 lat i bylby wprowadzany do druzyny, ale teraz kiedy pokazal juz na co go stac powinien dzis znalesc sie w pierwszym skladzie, a tak Miha chcac go oszczedzic (oszczedzic przed czym? przed przemeczeniem? juz i tak w ostatnich meczach malo gral wiec to bylo nierealne, a do tego on nie ma 15 lat) przemeczyl Mutu ktory bedzie musial odpoczac ponownie od pilki :/


Chiesa

VIOLANEWS.COM
BORUC 6
COMOTTO 6
GAMBERINI 6
KROLDRUP 6
PASQUAL 6-
CERCI 6
SANTANA 6+
D'AGOSTINO 6
DONADEL 6,5
VARGAS 6-
MARCHIONNI bez oceny
MUTU 6
LJAJIC 6,5
GILARDINO 7
MIHAJLOVIC 6

FIORENTINANEWS.IT
Boruc 6
Comotto 6
Pasqual 6
Kroldrup 6
Gamberini 6
Donadel 6
Santana 6,5
D'Agostino 6
Cerci 6
Vargas 5,5
Marchionni bez oceny
Mutu 5,5
Ljajic 6
Gilardino 7

FIORENTINA.IT
BORUC 6
COMOTTO 5.5
GAMBERINI 6
KROLDRUP 6
PASQUAL 6-
DONADEL 5.5
SANTANA 6.5
D'AGOSTINO 6
CERCI 6.5
MUTU 6
LJAJIC 6.5
VARGAS 5.5
MARCHIONNI bez oceny
GILARDINO 7
MIHAJLOVIC 5.5

FIRENZEVIOLA.IT
BORUC 6
COMOTTO 6
GAMBERINI 6
KROLDRUP 6
PASQUAL 6
DONADEL 6
SANTANA 5,5
D'AGOSTINO 6,5
CERCI 6
VARGAS
MARCHIONNI bez oceny
MUTU 6
LJAJIC 6,5
GILARDINO 7
MIHAJLOVIC 6

Moje:
BORUC 6
COMOTTO 6
GAMBERINI 6
KROLDRUP 6,5
PASQUAL 6
DONADEL 5,5
SANTANA 6
D'AGOSTINO 6
CERCI 6
VARGAS 5,5
MARCHIONNI bez oceny
MUTU 6
LJAJIC 6,5
GILARDINO 7
MIHAJLOVIC 6
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Chiesa

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Ama

Świetna bramka Gilardino. Nie wiem czemu wy ciągle narzekacie, przegrywamy narzekacie, remisujemy narzekacie, zwyciężamy narzekacie :D Co wam Barcelony się zachciało? :D Tabela ligowa to nie ilość zajebistych podań a zdobyte punkty, chyba coś mało Interu w zeszłych sezonach oglądaliście, mogli grać kompletną lipę, jedna genialna akcja 1:0 i punkty szły... aż zgromadziło się ich wystarczająco na majstra.

Z Romą brakło koncentracji i lidera, który wziąłby grę na siebie. Teraz ogrywamy Cesenę, która parę dni temu ograła lidera z Rzymu! Empoli to samo, zobaczcie co oni wyprawiają w Serie B. A jednak oba mecze wygraliśmy, jest dobrze.

Chiesa

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Ama

Quote from: Riggarton on 13/11/10, 19:31
Krzysiek, czemu u Ciebie w tytule posta jest wynik 0:0? ;)
Quote from: Krzysiek74 on 13/11/10, 19:33
Nie mam pojęcia :) ... już ok pewnie jakis błąd na forum

Tak się właśnie składa, że to jedna z zalet forum. W temacie macie tytuły np 0:0 i wypowiedzi, dopiero jak ktoś zeedytuje wynik w głównym temacie przy następnych postach pojawi się już inny wynik, w tym przypadku 1:0, kolejna bramka - znowu zmiana tematu ale stare posty zostają z tymi 'starymi' tematami. Potem można ładnie prześledzić wasze komentarze w stosunku do wyniku meczowego, np. rozgoryczenie na 0:0 i euforia na 3:0, to przykład taki.

Spokojnie, wszystko idealnie obmyślane, żadnych błędów ^-^

Forza Viola!