• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Mercato [lato 2019]

Started by Chiesa, 01/05/19, 13:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

krzysiu


Chiesa

Andrés Schetino rozwiązał kontrakt z klubem (nabytek Pradè. nie zagrał ani razu w I zespole). Będzie grał w Fenix Montevideo

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

boozz

Quote from: Chiesa on 18/09/19, 23:03
Andrés Schetino rozwiązał kontrakt z klubem (nabytek Pradè. nie zagrał ani razu w I zespole). Będzie grał w Fenix Montevideo

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="es" dir="ltr">Volvió a su casa! El volante se suma al plantel de cara al Clausura 💪
Bienvenido de nuevo a Fénix, @AndresSchetino! 👋#NacidosDelFuego 🔥#LosColoresQueNosUnen ⚪💜 pic.twitter.com/gsrx29mP5E</p>&mdash; C. A. Fénix Oficial (@CAFenix_) 17 września 2019


Cudowna wiadomość! :) :D
,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."

krzysiu

nie ma to jak zrobić transferów a potem rozwiązywać umowy bo nikt nie chce tych zawodników ;)

boozz

Quote from: krzysiu on 19/09/19, 12:04
nie ma to jak zrobić transferów a potem rozwiązywać umowy bo nikt nie chce tych zawodników ;)

Ja tam nie mam nic przeciw. Szrot out.
,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."

krzysiu


boozz

,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."

Lechu

#2127
A ja patrząc na jego wartość rynkowa uważam ze nie ma co płakać ze rozwiązany kontrakt. Przynajmniej na gazy się zaoszczędzi.

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:

Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview