Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 49 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 440114
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 05/09/21, 01:31 »
Gaetano Castrovilli dla DaznTv: "Z pewnością od teraz do końca mistrzostw zawsze damy z siebie wszystko, oczywiście zaczynając od Cagliari. Jest kwestia utrzymania do zamknięcia i na Sardynii będziemy musieli walczyć tak jak dziś, uważni, skoncentrowani, chętni do zgarnięcia trzech punktów. Spodziewam się wspaniałej Fiorentiny. W ostatnich trzech meczach ligowych musimy grać beztrosko: tylko w ten sposób zawsze możemy dać z siebie wszystko".

Beppe Iachini dla DaznTV: "My prezydenta darzymy ogromną sympatią, zawsze był nam bliski. Gdybyśmy mieli więcej czasu na początku tegorocznego sezonu, mistrzostwa Fiorentiny na pewno wyglądałoby inaczej. Covid, mercato w ostatnich dniach, kontuzje, tak my od wielu trudności rozpoczęliśmy sezon. Nie jestem ojcem Pio, tu nie ma cudów, wróciłem pięć tygodni temu i mieliśmy bardzo trudny harmonogram, z dwiema kolejkami w środku tygodnia i mecze z big zespołami. Teraz nasza forma rośnie, kreujemy wiele akcji golowych z Vlahoviciem, który będzie miał wspaniałą karierę. Zawsze mówię mu, żeby pracował i twardo stąpał po ziemi. Wybór Castrovilli'ego od 1'? Nie mogliśmy zbytnio dać miejsca Lazio, ale musieliśmy też ich zaatakować. Byłem podekscytowany na zakończenie meczu? Ribery uspokajał mnie, powiedział, że chce mnie na ławce również w Cagliari ... Dziś to był klasyczny, idealny mecz".

Dusan Vlahović dla DaznTV: "Pokazaliśmy, jak ważny był dla nas ten mecz, wydobyliśmy naszą prawdziwą duszę, kiedy tak gramy, wydobywając wszystkie nasze cechy, jesteśmy wspaniałą drużyną. Gratuluję wszystkim, wiemy, jak ciężko pracujemy i ile pracowaliśmy w tych miesiącach. Immobile? Świetny zawodnik, strzelił wiele bramek, byłem bardzo zmotywowany, aby udowodnić, że mogę być wart porównania z nim. Nadal muszę dużo pracować. Moje marzenie? Zdobycie jak największej liczby punktów jak to tylko możliwe, chcemy mieć spokój w tabeli. Mam nadzieję, że uda mi się strzelić więcej goli, aby pomóc drużynie. Miałem kłopoty na początku roku, ale ciężka praca i właściwe zachowanie pozwoliły mi z tego wyjść".

Rocco Commisso dla DaznTV: "Po raz pierwszy w życiu nie spędziłem rocznicy ślubu z żoną, tylko z Fiorentiną. Po tym, jak Vlahović podbijał ze mną piłkę, myślę, że poprawił się, prawda? (śmiech) Dziękuję Iachini'emu za wspaniałą grę, ale nie pytajcie mnie o rynek transferowy i nowych trenerów. Spodziewałem się od zespołu dużo więcej po wszystkich inwestycjach. Viola Park ma się dobrze, jeśli nie będzie zawieszeń to dotrzymamy terminów. Pomyślmy teraz o Cagliari, potem udzielę  innych odpowiedzi i poruszymy inne tematy".

Giuseppe Iachini na konferencji prasowej: "Świetny mecz zespołu. Mogliśmy zdobyć kilka punktów więcej, biorąc pod uwagę kilka ostatnich meczów, nie byliśmy w stanie wielokrotnie zgarnąć punktów. Nie było sposobu, aby zapewnić ciągłość pracy wykonywanej między kontuzjami, powikłaniami i zwolnieniem, wtedy znalazłem zespół bardzo zmartwiony i potrzebujący pracy na poziomie taktycznym. Przyjęty przez nas duch doprowadził nas do zdobycia ośmiu punktów na cztery mecze, w których wielokrotnie zdobyliśmy gole, przy okazji tracąc ich trochę za dużo. Powtarzam, że to z powodu przerwanych mechanizmów. Dzisiaj było ważne zwycięstwo z drużyną, która do tej pory dużo strzelała a osiągnęliśmy to z poświęceniem i sercem. Ładnie zmieniliśmy tabelę. Spokój? Nie, ja nigdy nie jestem spokojny, myślę o tym, aby zespół zawsze był w grze i uhonorował ją od pierwszej do 95 minuty, z chęcią pokazania, że ​​ta grupa może być warta ważnej ścieżki. Jest żal, bo Fiorentina mogłaby zrobić w tym sezonie znacznie lepiej. Drużyna zagrała świetne spotkanie, Milinković nie był w ogóle groźny i jestem zadowolony z postawy defensywy, która pokazała swoje wielkie walory. Vlahović? W ciągu ostatnich kilku tygodni bardzo się poprawialiśmy w fazie ofensywnej, atakujemy większą liczbą graczy i to normalne, że Dusan strzela gola, ponieważ jest naszym strzelcem. Pracuje dobrze, ale jego towarzysze też. To są osoby, wartościowi ludzie, którym zależy na swojej pracy".

Rocco Commisso dla acffiorentina.com: "Chciałbym podziękować chłopakom za ten występ, to był wspaniały mecz. Przed meczem rozmawiałem z Milenkoviciem i powiedziałem mu, że to będzie jego mecz i tak się stało. Zrobił to a pozostali obrońcy zagrali świetnie i nie straciliśmy żadnych bramek. Fiorentina to nie tylko Dusan, który strzelił dwa piękne gole. Jesteśmy bliżej utrzymania. Idziemy do przodu i za trzy dni mamy spotkanie z Cagliari. Lazio wkurzone? Kiedy wygrało trzy mecze przeciwko mnie, to na pewno nie było".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Krzysiek74

  • Moderator
  • *
  • Posts: 6799
  • Gender: Male
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Pomeczowe wypowiedzi...
« Reply #1 on: 05/09/21, 06:26 »
Myślę że na Sardynii w środę zamkniemy kwestię utrzymania w Serie A.FV!
Forza Viola per sempre!

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task