• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

BOLOGNA - FIORENTINA 1:1

Started by Chiesa, 05/02/16, 19:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zum

La familia es todo

Chiesa

Noty od VNews NAZ STAD GAZZ REP CORFI BRUNO
Tatarusanu  7     7     7     6.5     7     7     7
Roncaglia 5.5     5.5     5.5     6     6     6     6
Gonzalo     7     6.5     6.5     6.5     6.5     6.5     7
Astori     6.5     6.5     6     6     5,5     6     6,5
Pasqual     5.5     6     6     6     5     5     5
Vecino     6     6     6     6     6     6     6
Borja V.     6.5     6     6     6     5.5     5.5     6,5
Bernardeschi  7.5     7     7     7     7     7     7
Mati F.     4     4.5     4.5     4     4     3     4
Tello     6.5     6.5     6.5     6.5     6.5     6.5     6,5
Babacar     5.5     5     5     5     5     5.5     5,5
Kalinic     6     6     6     6     6     5.5     5,5
Zarate    -    -       -    -     -     -    6,5
Tomovic     -     -    -     -     -    -     -
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Zum

kij wie czy jeszcze nie wyciągną 3 pkt ... pasiaste merdasy
La familia es todo

Chiesa

Gole oczami Davida Guetty


- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Krzysiek74

Quote from: Baggio210 on 07/02/16, 10:41
Quote from: Landem on 06/02/16, 21:54
Skończyły się fartowne karne na początku i czerwone kartki dla przeciwników no i mamy wyniki :)
To nie tak. Ponownie odwołam sie do przykładu Nikoli K. Był duzo szybszy, włozył nogę tam gdzie trzeba, uciekł obrońcy, przyjął piłkę przy asyscie obrońcy, zgrał. Stąd kartki, bramki, karne....
A teraz 0!!!!. To gołym okiem widać, że jest ociężały, inni ponobnie.

I jeszcze jedno, przypomnę to co też  Irek sygnalizował. Arbitrzy delikatnie mówiąć, przestali być przychylni. Przyzwolenie na gre faul przeciwników, kartkowanie,. Uwaga, Sousa nagle dwukrotnie dostał rosso! 
Oczywiście musimy to przezwyciężyć, bo narzekanie jest najgorszą odpowiedzią!
Baggio ja również czekam bo wierzę w przebudzenie naszej Violi z zimowego marazmu.Rok temu o tej porze było podobnie z formą na początku roku ale później to minęło i już mecze z Tottenhamem oraz ligowe w Serie A pokazały siłę naszej ekipy.
Oczywiście malkontenci napiszą inna ekipa,inny trener ale dajmy popracować im spokojnie a radość z gry naszych Fiołków jeszcze w tym sezonie będzie duża.
Jak powtarza Irek mały budżet a w tabeli nadal nad big mimo wyraźnego spadku formy.
Viola per sempre!
Forza Viola per sempre!

boozz

Quote from: Baggio210 on 07/02/16, 10:41
Quote from: Landem on 06/02/16, 21:54
Skończyły się fartowne karne na początku i czerwone kartki dla przeciwników no i mamy wyniki :)
To nie tak. Ponownie odwołam sie do przykładu Nikoli K. Był duzo szybszy, włozył nogę tam gdzie trzeba, uciekł obrońcy, przyjął piłkę przy asyscie obrońcy, zgrał. Stąd kartki, bramki, karne....
A teraz 0!!!!. To gołym okiem widać, że jest ociężały, inni ponobnie.

Drużyna przemęczona w połowie sezonu? Z czego? Nie żartuj. A nawet idąc tym tokiem to z czego to przemęczenie wynika? Tylko i wyłącznie z braku zmienników na poziomie skoro Sousa gra cały czas jedną jedenastką.
,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."

krzysiu

Czy ja wiem czy przemęczona , drużyny szybko ogarnęły nasz styl gry znowu i tyle. Znów nie ma planu B , jest tylko klepa i nic więcej . Jak tu nie dojdzie do zmian to będzie ciężko