Author Topic: Pioli: "Jedziemy do Turynu po zwycięstwo"  (Read 38 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 347843
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co na dzisiejszej konferencji przedmeczowej we Florencji powiedział trener Fiorentiny Stefano Pioli:

Bilans zgrupowania na Malcie? Mieliśmy dobry rytm, jestem zadowolony z postawy chłopaków.

Nørgaard i Hancko będą mieć więcej miejsca w pierwszym składzie? Ich forma rośnie i mają się dobrze, są gotowi by grać. Praktycznie wszyscy mogą zagrać teraz w pucharze i za tydzień z Sampdorią, to dobrze, że mam w kadrze kłopoty bogactwa.

Puchar Włoch? To ważne trofeum, nie mieliśmy jednak szczęścia w losowaniu. Torino to trudny przeciwnik, my jednak mamy swoje karty do gry. Zagramy by wygrać.

Sparingi na Malcie? Na pewno zmienimy pozycje kliku graczom w porównaniu z tymi sparingami. Nigdy nie rozmawiam o ustawieniach z graczami, wszystko jest względne. Nie bierzmy mocno pod uwagę moich wyborów na Malcie.

Muriel z Chiesą w tych sparingach? To był ważny test by znowu poczuć rytm gry. Nie chcę nic mówić by podpowiadać taktykę Mazzarri'emu, na pewno pozycje graczy będą inne w niedzielę.

Mercato? Moim zamysłem jest poprawa technicznej wartości zespołu. Luis ma wielki talent i może również stworzyć sytuację z niczego, której czasami brakowało. Jeśli znajdziemy pomocnika, który może poprawić środek pola to będzie super, ale nie chcemy brać graczy tylko dla samego robienia mercato.

Muriel z Simeone? Mamy 3 napastników i oni będą grać na bazie poszczególnych spotkań. Mogą grać też razem, czasem zagra jeden w zależności jaka będzie sytuacja.

Torino? Twardy rywal, grający fizycznie, o dużej jakości. Drużyny są równoważne pod względem wartości.

Benassi? To inteligentny zawodnik, który wie jak się poruszać w środku pola”.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task