Poll

Czy jesteś zadowolony z wyników Fiorentiny w 2018 roku?15 wygranych 11 remisów 12 porażek

TAK
2 (15.4%)
NIE
11 (84.6%)

Total Members Voted: 13

Voting closed: 01/12/19, 18:40

Author Topic: Podsumowanie roku 2018 ANKIETA  (Read 227 times)

Offline boozz

  • Av. Utente
  • *
  • Posts: 1248
  • Gender: Male
Re: Podsumowanie roku 2018 ANKIETA
« Reply #8 on: 12/31/18, 11:31 »
...obecnej taktyce naszego trenerskiego geniusza, która jest po prostu dziwolągiem. Może by tak spróbować nieco prościej? Bez jakiś dziwnych wynalazków w stylu 433 przechodzące w jakieś dziwne 343? Może mamy za tępych piłkarzy na jakieś udziwnione rozwiązania i trzeba do nich mówić prościej?

Dziwna taktyka i ślepy trener. Mimo wszystko podziwiam go za konsekwencję w wyborach :) Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania :)

O to to, właśnie. To samo pomyślałem jakiś czas temu: do wymyślnych zadań taktycznych trzeba mieć inteligentnych umiejących się ustawiać i poruszać po boisku piłkarzy. Idę o zakład że w 4-4-2 albo klasycznym 4-5-1 wyglądało by to lepiej. Ja właściwie nie wiem co my dalej gramy, mnie to wygląda tak jakby ofpomy czyli Gerson (Edmi), Benassi grali cofniętych/fałszywych napastników?
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task