Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 53 times)

Offline Chiesa

  • Administrator
  • *
  • Posts: 351464
  • Gender: Male
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 10/30/17, 01:50 »
Marco Benassi w mixed zone: "Jest ogólnie rozczarowanie tym występem. Popełniliśmy jeden błąd: a mianowicie przyjechaliśmy tutaj by nie zagrać jak Fiorentina. Nasz zespół ma swój styl gry i tego powinniśmy się trzymać. Naszym celem była nasza gra, prowadzenie jej. A stało się inaczej, to oni prowadzili swoją i grali to co przygotowali. Mentalnie byliśmy świetnie przygotowani, ponieważ mieliśmy 3 wygrane z rzędu na koncie, powinniśmy przyjechać tutaj i zagrać tylko swoją grę. Przegraliśmy bo nie graliśmy jak Fiorentina, i to jest najpoważniejszy aspekt. Musimy szybko zapomnieć o tym pojedynku. Roma pokazuje wiele, tabele mówi sama za siebie, ale my się na ten mecz przygotujemy. Crotone? Spodziewaliśmy się ich mocnego wejścia, my nie byliśmy w stanie wdrożyć naszego systemu gry. Jest wielkie rozczarowanie i rozgoryczenie, ponieważ straciliśmy okazję by dać kontynuację naszej gry i wynikom".

Stefano Pioli dla Sky: “To były dwie minuty w których popełniliśmy błędy i od tego momentu ten mecz stał się bardziej trudniejszy. Było sporo czasu jednak na wyrównanie, ale nie byliśmy precyzyjni pod względem taktycznym i technicznym. Egzamin dojrzałości? Jestem zawsze rozczarowany kiedy drużyna nie gra i nie wykorzystuje okazji, mieliśmy negatywny dzień. Postawa była prawidłowa, tym bardziej, że zaraz po golu na 0-2 szansę miał Chiesa, potem były dalsze dwa pudła. Zabrakło świeżości i jakości w tej naszej reakcji na ich gole; tabela powinna być inna, ale powinniśmy zagrać bardziej uważnie. Błąd Astori'ego? Oczywiście popełnił błąd, ale dzisiaj cała drużyna zagrała niemrawo i bez jakości.”.

Stefano Pioli dla Premium Sport: “Było mnóstwo czasu na doprowadzenie do wyrównania, ale dzisiaj drużyna nie funkcjonowała i popełniliśmy mnóstwo błędów. Turnover? Drużyna miała się dobrze i chciałem dać kontynuację naszych występów. Mieliśmy okazję powiększyć dorobek punktowy i znów pokazać naszą grę, ale to nie wyszło. W fazie ofensywnej było dużo chaosu, z niewielką amplitudą do manewru, zabrakło świeżości i zagraliśmy poniżej naszych możliwości. Po takim występie tłumaczenie brakiem Thereau jest błędem i dlatego nie możemy tak mówić. Simeone? Ma wszystko by grać lepiej i się rozwijać. To nie czas by o nim teraz rozmawiać bo teraz musimy pomyśleć jak odzyskać siłę i energię na kolejny mecz”.

Stefano Pioli na konferencji prasowej: “Popełniliśmy zbyt dużo błędów by przywieźć do domu pozytywny wynik. Trzeba nauczyć się sytuacji boiskowych, zrozumieć gdzie mamy przewagę, w której strefie, by móc to wykorzystać. Dzisiaj zabrakło świeżości. Fiorentina rozładowana? Nie, nie sądzę by po 3 wygranych z rzędu można być rozładowanym. Źle zaczęliśmy to spotkanie, był jednak czas by odrobić straty i próbowaliśmy. Było widać, że chłopcy chcą bo walczyli do samego końca, ale nie byliśmy dostatecznie precyzyjni. Wiedzieliśmy, że Crotone gra futbol fizyczny i bezpośredni, wiedzieliśmy, że będzie mnóstwo pojedynków 1 na 1 i walk o odzyskanie piłek. Uważam jednak, że pracujemy dobrze i będziemy mieć następne okazje. Jestem rozczarowany, ale i rozczarowana jest też cała drużyna. Skład? Dokonałem najlepszego wyboru z ostatnich dni, potem w trakcie meczu przeprowadziłem zmiany mając nadzieję, iż to poprawi jakość zespołu. To nie była nasza niedziela, mieliśmy sporo problemów. Jednak poprzednie mecze pokazały, iż możemy grać dobrą piłkę. Wiemy również, że kiedy nie jesteśmy zwarci i ostrożni, możemy przegrywać spotkania”.

Stefano Pioli dla Radio Rai: “Przegraliśmy z powodu wielu popełnionych błędów, zarówno w obronie jak i ataku. Dzisiaj nie byliśmy precyzyjni, zarówno taktycznie jak i technicznie. Musieliśmy być bardziej zwarci, bardziej uważni. I powinniśmy dać większą amplitudę w ofensywie, komplikując fazę obronną naszych przeciwników”.
« Last Edit: 10/30/17, 02:42 by Chiesa »
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO