Recent Posts

Pages: 12 3 4 ... 10
1
Proponuję jeśli już, to polecieć na spontanie low cost, skrzykując się na szybko, nawet jesienią dopiero.
Wchodzę w to :)
2
Drużyna / Mercato / Re: Mercato Fiorentiny [zima 2018]
« Last post by boozz on Today at 10:18 »
Chcemy Musondę z Chelsea ale żeby był w ogóle temat to musimy sprzedać Eysserica albo odesłać do Monaco Gil Diasa.
3
To może być za późno. Za lot można oczywiście przepłacić, ale czy miejsce w hotelu będzie?
Proponuję jeśli już, to polecieć na spontanie low cost, skrzykując się na szybko, nawet jesienią dopiero. Bo tak samo nie wiem, jak będzie za kasą w kwietniu. Niby ojczyzna co raz bogatsza, a jednak trzeba każdą złotówkę oglądać...
4
Drużyna / Mercato / Re: Mercato Fiorentiny [zima 2018]
« Last post by boozz on Today at 09:34 »
Moje oceny ale z zastrzeżeniem że Poli jednak jest winien obecnej sytuacji, facet jest nieelastyczny i formacja jaką gramy się nie sprawdza oraz realiami - też wolałbym Dybałę i Lewandowskiego ale się nie da, więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Sportiello - nasz najgorszy bramkarz na przestrzeni kilku ostatnich lat, tyle farfoclów po krótkim słupku że zęby bolą.
Laurini - rewelacyjny, waleczny, taka pchełka która wciśnie się wszędzie a jak się nie wciśnie to ugryzie.
Biraghi - następny gość który ma pojęcie o grze na swojej pozycji, gracz więcej niż solidny, podoba mi się bardziej niż Pasqual.
Astori - podstawa naszej defensywy, zazwyczaj pewnie interweniuje.
Pezella - reprezentant kraju, silny, skoczny, obowiązkowy wykup. Nie bez przyczyny już go chcą mocniejsze kluby.
Gaspar - jestem zawiedziony w świetle tego co pisał o min Florek, przestraszony nie potrafi sobie znaleźć miejsca na boisku. Ciężko uwierzyć że "odpali".
Badelj - Przeminęło z wiatrem. Brać ile dają i dać na drogę pierogi.
Benassi - ... serio?
Chiesa - nasz najlepszy gracz? Nie ale na pewno największa nadzieja, ktoś kto pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość pomimo swojego egoizmu.
Eysseric - kolejne wielkie rozczarowanie.
Sanchez - pierwszy hamulcowy.
Saponara - nasz sztab medyczny to jacyś partacze, nie rozumiem jak można kupić piłkarza który potem 3/4 swojego kontraktu spędza w klinice... i pomyśleć jak łatwo zrezygnowaliśmy z Hagiego.
Veretout - perełka.
Babacar - oczekiwałem po nim więcej, jak już pisałem 4 kolejnych trenerów na niego nie stawia to nie może być przypadek. Grał kilka razy od 1' i zawiódł.
Gil Dias - tutaj czekam aż dostanie prawdziwą szansę bo uważam że ma umiejętności i może być naszą gwiazdą, wierzę w niego, nie dał mi powodów żeby było inaczej.
Simeone - j.w, jako że nie mamy szans kontraktować piłkarzy formatu Dybały nie zamierzam jojczyć. Szybko trafił do Serie A to już o czymś świadczy, to że gra regularnie też. Może być tylko lepiej.
Thereau - doświadczenie i spokój w ataku co na pewno pomaga młodzieży, motorycznie rewelka, transfer z kategorii "świetny".

Tyle.
5
Drużyna / Mercato / Re: Mercato Fiorentiny [zima 2018]
« Last post by HarmaACF on Today at 09:08 »
Mi bliżej do ocen Landema bo według Ciebie Irek to wszyscy są dobrzy, solidni albo świetni a stylu zespołu jak nie ma tak nie ma. Nie grają nic. Zdarzają im się pojedyncze mecze że człowiek ogląda z zaciekawieniem a tak to jeśli chodzi o mnie to zdarza mi się przysnać. Nie ma napastnika który nie ważne jak gra zespół zawsze potrafi coś strzelić a tak to  oglądamy Simeone który błyśnie raz na cztery mecze i tak samo reszta z ofensywnych graczy. Bramkarzy i obrońców mamy solidnych. Z przodu to tylko bym wyróżnił Chiese i Veretouta a reszta szkoda gadać.
6
Caffe Room / Re: Typer Serie A 2017/18
« Last post by Krzysiek74 on Today at 08:46 »
Sassuolo - Atalanta 1:2
ChievoVerona - Juventus 0:2
Spal - Inter 0:2
Crotone - Cagliari 1:1
Fiorentina - Hellas Verona 3:0
Genoa - Udinese 2:2
Napoli - Bologna 2:0
Torino - Benevento 3:0
Milan - Lazio 1:2
Roma - Sampdoria 2:1

7
ALLIEVI / Re: Fiorentina-Cremonese 1:1
« Last post by Chiesa on Today at 02:31 »
Fiorentina: Brancolini - E. Pierozzi, Ponsi, Zinfolino, Fiorini - Dutu, Simić, N. Perozzi - Spalluto (64' Buffa), Servillo (72' Minocci), Soldani. A disp.: Chiorra, Botturi, Bric, D’Agostino, Siniega, Di Caterino, Bigica. All.: Cioffi

Cremonese: Radaelli - Cerri, Perotta, Hoxha, Alpoli - Cella, Girelli - Crivella, Scarpelli (64' Sow), Bingo (64' Spini) - Menni. A disp.: Fiore, Biglietti. All.: Danelli.

Reti: 14' Servillo - 35' Scarpelli
8
GIOVANISSIMI NAZIONALI / Re: Sassuolo-Fiorentina 2:1
« Last post by Chiesa on Today at 02:21 »
Sassuolo: Zacchi - Cavallini, Lazzaretti, Casolari, Barbetta - Cehu, Giordano, Bruno (61' Capogna) - Ferrara, Arcopinto, De Toffol (36' Pecchia). A disp.: Lombardo, Iodice, Macchioni, Xhuvelaj, Okoduwa, Palma, Barbieri. All.: Francesco Turrini.

Fiorentina: Luci - Prati, Lo Foco, Ghilardi, Paoloni - Barducci (40' David), Dijbril - Innocenti (40' Nemolato), Ancora, Di Stefano (64' L. Gori) - Masini (54' Imparato). A disp.: Fogli, Giorgi, Quirini, Tribbioli, Giulianelli. All.: Giovanni Vitali.

Reti: 21' Lazzaretti, 73' Capogna - 70' David

Ammoniti: Cehu, Ferrara - Masini, Prati

Espulsi: 34' Cavallini - 61' Paoloni
9
Fiorentina - Atalanta 1-1


10
Sampdoria - Fiorentina 3-1


Pages: 12 3 4 ... 10