Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 41 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 12/30/18, 00:55 »
CM Giancarlo Antognoni  w mixed zone: "Pomijając arbitra Fiorentina zagrała świetny mecz. Ten pseudo karny był karnym, w meczu z Juve taki karny był podyktowany przeciwko nam. W środę też mieliśmy karny. Jest żal, chcemy równego traktowania przez sędziów. Był karny ponieważ zawodnik Genuy rozłożył ramię, powiększył tym samym powierzchnię ciała. Bilans? Wiedzieliśmy, że to będzie trudniejszy rok niż ten ubiegły. Brakuje nam minimum 4 punktów. Jeśli będzie możliwość to się wzmocnimy, ale jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu po tym z Parmą gdzie, tam także nie podyktowano nam rzutu karnego. Nie strzelamy, ale też nie tracimy, słupek jest częścią bramki, te dwa epizody wpływają mocno na końcowy wynik. Widziałem dwa absurdalne karne w spotkaniu Juve-Sampdoria".

German Pezzella w mixed zone: "Jestem wściekły, ponieważ nie wygraliśmy, przez te spudłowane sytuacje i brak rzutu karnego. Rozegraliśmy dobry mecz, ale spudłowaliśmy przynajmniej w 4 sytuacjach pod bramką przeciwnika. Nie podyktowany rzut karny? To jest dziwne: przeciwko Juve podyktowano karny mniej ewidentny niż ten dzisiejszy. Tam ręka była przy ciele a tu poszerzona. Arbiter poszedł sprawdzić video, ale my nadal nie wiemy jakie są parametry kiedy karny będzie podyktowany a kiedy nie. Zabrakło nam znowu tej sportowej złośliwości pod bramką, cynizmu. Simeone? Gdyby trafił to mecz już by się inaczej ułożył, Genoa musiała bardziej ryzykować, ale i po tej sytuacji mieliśmy kilka innych. Nie wygraliśmy nie tylko dlatego, że Giovanni nie strzelił na 1-0, ale po prostu z braku złośliwości boiskowej. Potrzeba być bardziej złym. Tabela prawidłowa? Zaczęliśmy dobrze, potem nie wygraliśmy przez kilka kolejek. Jesteśmy na 10 miejscu o dwa punkty do Europa League. Ten sezon jest trudny dla wszystkich. Oczywiście, że chcemy być wyżej w tabeli, powinniśmy mieć więcej punktów. Przerwa? Potrzeba by odpoczęły nogi i głowa i przeanalizować na spokojnie I część sezonu. Potem musimy zacząć mocno od pucharu Włoch i rundy rewanżowej. Pilnowanie Piątka? Jest mocny, wiedzieliśmy, że wystarczy mu centymetr wolnego miejsca by mógł oddać strzał na bramkę. Nie daliśmy mu wolnego miejsca i oddał tylko dwa strzały z daleka”.

Stefano Pioli na konferencji prasowej: "Mieliśmy pecha, niestety to nie pierwszy raz, musimy być lepsi bo to nie może być sezon rozczarowań. Dzisiaj niewiele powiem zawodnikom, niestety nie byliśmy precyzyjni, musimy zrobić coś więcej. Nie mieliśmy szczęścia nie tylko z naszej winy. Epizod z karnym? Oglądałem mecz Juventus-Sampdoria. Chcemy być traktowani jak inne zespoły. Powiedziano, że kiedy zawodnik poszerza ramieniem objętość ciała to jest rzut karny. Zatem to był karny. Nie rozmawiałem z arbitrem, podniosłem tylko ręce, przykro mi, ale to była błędna decyzja. Kiedy jest karny to musisz go podyktować. Bilans połowy sezonu? Powinniśmy mieć dwa zwycięstwa więcej, wtedy inna byłaby też ocena. Ta drużyna może zagrać dobrą rundę rewanżową, może mieć więcej jak 26 punktów a razem więcej jak 57. Musimy popracować nad sytuacjami, które nie pozwalają nam zgarniać 3 punktów. Musimy zrobić więcej niż 57 punktów. Pudło Simeone? To powinien być gol. Norgaard i Veretout zagrają jeszcze ze sobą? To jeden z wariantów, ten mecz wydawał mi się dobry by zagrali razem od pierwszej minuty”.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task