• Welcome to ACFFiorentina.eu - forum of Fiorentina supporters, Fiorentina forum.
 

Podsumowanie roku 2018 ANKIETA

Started by Krzysiek74, 29/12/18, 18:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Czy jesteś zadowolony z wyników Fiorentiny w 2018 roku?15 wygranych 11 remisów 12 porażek

TAK
2 (15.4%)
NIE
11 (84.6%)

Total Members Voted: 13

Voting closed: 12/01/19, 18:40

boozz

Quote from: Luca.Toni on 29/12/18, 22:48
...obecnej taktyce naszego trenerskiego geniusza, która jest po prostu dziwolągiem. Może by tak spróbować nieco prościej? Bez jakiś dziwnych wynalazków w stylu 433 przechodzące w jakieś dziwne 343? Może mamy za tępych piłkarzy na jakieś udziwnione rozwiązania i trzeba do nich mówić prościej?

Dziwna taktyka i ślepy trener. Mimo wszystko podziwiam go za konsekwencję w wyborach :) Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania :)

O to to, właśnie. To samo pomyślałem jakiś czas temu: do wymyślnych zadań taktycznych trzeba mieć inteligentnych umiejących się ustawiać i poruszać po boisku piłkarzy. Idę o zakład że w 4-4-2 albo klasycznym 4-5-1 wyglądało by to lepiej. Ja właściwie nie wiem co my dalej gramy, mnie to wygląda tak jakby ofpomy czyli Gerson (Edmi), Benassi grali cofniętych/fałszywych napastników?
,,Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem."