Poll

Czy jesteś zadowolony z wyników Fiorentiny w 2018 roku?15 wygranych 11 remisów 12 porażek

TAK
2 (15.4%)
NIE
11 (84.6%)

Total Members Voted: 13

Voting closed: 01/12/19, 18:40

Author Topic: Podsumowanie roku 2018 ANKIETA  (Read 157 times)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Podsumowanie roku 2018 ANKIETA
« on: 12/29/18, 18:40 »
Zakończyliśmy rok piłkarsko remisem w Genoi 0:0
Czas na podsumowania i taką prostą ankietę.
MIle widziane wszelkie komentarze.
Forza Viola per sempre!

Offline Fioletowy

• Av. Utente
  • *
Re: Podsumowanie roku 2018 ANKIETA
« Reply #1 on: 12/29/18, 20:02 »
Nie wiem, czy gdybym kibicował Sassuolo czy Genoi byłbym zadowolony z takiego bilansu :D Ale jednemu z Userów widać niewiele potrzeba do szczęścia :)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
« Reply #2 on: 12/29/18, 20:15 »
Już dwóm ale spokojnie po to jest forum by wyrażac swe opinie.
Forza Viola per sempre!

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #3 on: 12/29/18, 20:25 »
Artur to ja jestem :). Wcale nie jest tak bo wiesz, że bym chciał by było lepiej, ale ja patrzę kompleksowo. Astori, młoda drużyna i ten brak skuteczności. Trochę za mało opcji jest w odpowiedziach bo np w skalii 1-10 dam ocenę 6 za ten rok więc też nie jestem do końca zadowolony.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #4 on: 12/29/18, 20:26 »
Sassuolo i Genoa to mają pkt ponad stan, kibice i tak pewnie nie są zadowoleni ;).
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chissa

• Full Utante
  • *
« Reply #5 on: 12/29/18, 20:51 »
....hm ! Realnie patrząc na letnie mercato ( kogo ? za ile ? na jakich warunkach ? w jaki sposób ? robiliśmy " wzmocnienia " ) plus mister Pioli co widać wybitnym trenejro nie jest ( delikatnie mówiąc ! ) no i przede wszystkim co najmniej dziwne zaangażowanie rodziny DV w sprawy klubu   to obecny stan trzeba ocenić pozytywnie ( to już wiadomo kto oddał drugi głos na tak  ;D ). Przy odrobinie szczęścia bylibyśmy w elicie ( tzn. wyżej w tabeli, ale my gramy bez napastnika, bo takiego nie mamy ! ).
Więc niech mi ktoś wytłumaczy skąd niby maiłoby być inaczej? To też zbytni optymizm przed sezonem  m.in. najmłodsza drużyna, czy też obiecujący grajki ( a to się nie sprawdziło, nie podaje nazwisk, bo każdy wie o kogo chodzi ) może wynikać z braku znajomości realiów czy też przedawkowania.......Widać też że pompowania balonika na niewiele się zdaje! Co najgorsze to patrząc na tą całą sytuacje to nie widać światełka w tunelu i chyba te chude lata Fiorentiny jeszcze długo potrwają no chyba stanie się cud albo coś pierdoln..!!! Więc nie ma co się napinać tylko mieć cierpliwość, zdrowie i nadzieję ( a ta jak wiemy ta nigdy nie umiera ), że będzie lepiej!  FORZA VIOLA  ;)

Luca.Toni

• Guest
« Reply #6 on: 12/29/18, 22:48 »
Przed sezonem było widać w którą stronę idzie zespół Pioliego (tylko pierwszy mecz sezonu nieco rozbudził nadzieję). Kto się nie spodziewał wysypu wyników jak 1:0 i 0:0? Małej liczby strzelonych goli? Nudnej gry i obrony skromnego prowadzenia?

Mamy regres vs poprzedni sezon. Nie jesteśmy tacy biedni, trochę tych pieniędzy do wydania było a i mieliśmy już kilku graczy wyróżniających się na ligowym tle (Biraghi, Pezzela, Veretout, Chiesa). Tylko no właśnie. Kluczowe transfery to wtopy jak Pjaca i Edimilson. Do tego Pioli zepsuł Veretouta, który jest po prostu przeciętny w tym sezonie. Benassi bez progresu, to wciąż bardzo dziwny gracz i więcej w jego grze minusów niż plusów. Do tego Chiesa nie zrobił postępu, nikt mi nie powie, że gra lepiej niż w 17/18. A może on po prostu nie ma z kim grać? Simeone to kasztan i pisałem o tym już rok temu. Myślę, że w tym roku też byłoby go stać na 14 bramek w 38 meczach, ale nie w obecnej taktyce naszego trenerskiego geniusza, która jest po prostu dziwolągiem. Może by tak spróbować nieco prościej? Bez jakiś dziwnych wynalazków w stylu 433 przechodzące w jakieś dziwne 343? Może mamy za tępych piłkarzy na jakieś udziwnione rozwiązania i trzeba do nich mówić prościej?

Dziwna taktyka i ślepy trener. Mimo wszystko podziwiam go za konsekwencję w wyborach :) Jak to mówią, tylko krowa nie zmienia zdania :)

Offline Magda77

• Ir. Utante
  • *
« Reply #7 on: 12/31/18, 10:42 »
Ja może aż tak w sprawy technicznie organizacyjno-transferowe nie jestem wtajemniczona ale tak swoim laicko kobiecym okiem powiem że spodziewałam sie troche więcej choćby waleczności i serca drużyny na boisku bo DRUŻYNY nie widziałam 

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task