Author Topic: Pomeczowe wypowiedzi...  (Read 21 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Pomeczowe wypowiedzi...
« on: 11/11/18, 01:20 »
Stefano Pioli dla Sky Sport: “Nie zamykamy spotkań, nie potrafimy lepiej zarządzać piłką. Popełniliśmy mnóstwo błędów bez jakiejkolwiek presji rywala. Strzelaliśmy sporo, ale nie byliśmy na tyle dobrzy by zamknąć mecz. Ten mecz powinien być absolutnie wygrany. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, Simeone musi nadal być pozytywny i proaktywny a gol wkrótce wpadnie. Cała drużyna powinna więcej strzelać. Straciliśmy gola po naszym szkolnym błędzie. Pewne błędy są zbyt ewidentne dla technicznej drużyny jaką jesteśmy. Frosinone nie zmusiło nas do wysiłku, nie odczuliśmy presji, ale nie potrafiliśmy dobrze zarządzać meczem w kluczowych momentach. Powinniśmy mieć więcej punktów w tabeli. Trzeba zatem pracować jeszcze więcej i lepiej”.

Stefano Pioli na konferencji prasowej: "Problemy mentalne przy zamykaniu spotkań? Strach na pewno nie siedzi w głowach moich graczy. Nasze wady przewyższyły zalety rywala. Jeśli kreujesz tak dużą masę sytuacji a strzelasz tylko jednego gola to znaczy że coś jest nie tak. Nasza tabela nie wygląda tak jakbyśmy chcieli. Taktyczne zmiany w trakcie spotkania? Celem było dobre pokrycie boiska. Szatnia i humor graczy? Nie dopisuje i to normalne, mówiłem w szatni tylko ja, podkreśliłem pewne sytuacje. Pewne błędy stale się powtarzają. Teraz nastąpi przerwa na kadry czy będą po niej zmiany w ustawieniu? My stale modyfikujemy ustawienia na boisku. Pjaca? Dobrze zagrał w grze 1 na 1. Sam poprosił mnie o zmianę, widzę u niego zwyżkę formy. Milenković męczy się na boku obrony? Jesteśmy na drugim miejscu wśród ekip, które pozwoliły przeciwnikom oddać strzały na bramkę, nie wynajdujcie problemów których nie ma. Cel? Poprawić ubiegłoroczny sezon, wiedzieliśmy, że i w tym sezonie nie będzie nam łatwo. Spudłowane gole? W meczach z Romą i Torino nie stworzyliśmy tylu sytuacji co dzisiaj. 21 strzałów, 8 szans bramkowych: większe przekonanie i determinacja. By zdobyć gola potrzeba jakości i sportowej złości”.

German Pezzella w mixed zone: "Jesteśmy zawiedzeni i rozczarowani, to drugi remis z rzędu wyrwany przez rywali w samej końcówce. Nie możemy tracić tak goli, musimy jednak myśleć pozytywnie. Rozmawialiśmy na gorąco w szatni, ale jak wiadomo zaraz po meczu to jest ciężko. Nie możemy tak marnować wysiłku wkładany w spotkania. Często ostatnie podanie było złe mimo, że graliśmy bez presji. Mówię tylko, że nie możemy absolutnie zostawiać takich dziur w końcowych minutach. Przerwa na kadry narodowe? Aby odwrócić tę sytuację, potrzebowaliśmy natychmiastowej gry, bez przerwy, aby położyć na boisku nasze pragnienie zemsty".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task