Author Topic: Pioli: “Chcemy wrócić do zwycięstw"  (Read 20 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Oto co na wczorajszej konferencji prasowej we Florencji powiedział trener Fiorentiny Stefano Pioli:

“Frosinone miało problem z aklimatyzacją w elicie, ale ostatnio uzyskało równowagę i przekonanie, zagramy z mocno zmotywowanym zespołem, który zmusi nas do wysiłku.

Brak goli graczy wchodzących z ławki? Zawsze wierzyłem i wierzę nadal iż, najważniejsze jest by nie zestawić źle pierwszej '11'.

Mercato? Jutro mamy ważny mecz, potem mamy przerwę więc będzie okazja o tym i innych sprawach porozmawiać.

Kiedy zobaczymy prawdziwego Pjacę? Mam nadzieję, że szybko. To zawodnik o dużej jakości i wszyscy na niego czekają. Chce i może dać z siebie więcej.

Chiesa napastnikiem? Federico jest zarówno skrzydłowym jak i schodzi do środka ataku kiedy jest taka potrzeba.

W ostatnich dwóch spotkaniach zagraliśmy doskonałe mecze z punktu widzenia charakteru przeciwko silnym zespołom. Możemy poprawić poziom gry, to na pewno. Ale nie słyszałem, żeby ktokolwiek krytykował Napoli, ponieważ zremisowało z Romą na własnym boisku. Staramy się zrozumieć, gdzie jest nasz poziom i gdzie stoją inni, pod warunkiem, że mamy możliwość lepszego działania na poziomie jakości. Ale na płaszczyźnie charakterialnym zagraliśmy świetnie przeciwko Torino i Romie. Brakuje nam zwycięstw, jesteśmy ambitni i chcemy jutro znów powrócić na zwycięską ścieżkę.

Rozmowy z Simeone? Wszyscy gracze potrzebują wsparcia. Z Romą jednak zagrał dobrze, lepiej niż w poprzednich meczach. Miał dwie okazje bramkowe. Musi kontynuować pracę bez obaw i na pewno wróci do zdobywania goli.

Kadra jest kompletna oprócz Thereau, który nie wyleczył zapalenia mięśnia.

Moja '50' z Fiorentiną? Jedno jest pewne okrągłe cyfry nie przynoszą mi szczęścia… (śmiech). Jednak chciałbym być na początku przygody z Fiorentiną.

Opóźniony list do Tas? Dla mnie sprawa Europy była zakończona w lipcu a teraz myślę jak ją zdobyć na boisku w tym sezonie.

Gest Mourinho? Być może go przygotowywał, nie wiem. Musimy znaleźć się w pewnych sytuacjach, aby móc je osądzać".
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task