Author Topic: Mercato [Zima 2019]  (Read 4186 times)

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
Re: Mercato [Zima 2019]
« Reply #16 on: 11/11/18, 20:09 »
Ktoś chciałby coś napisać o Hagim którego puściliśmy lekką? Amatorzy jesteśmy. Lepiej nie będę pisał tego co myślę bo mi zaś Ama przylepi...
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #17 on: 11/11/18, 21:33 »
Corvino nie chciał go puścił, ale stary Hagi chciał by grał, ale trenejro Pioli go nie widział.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline krzysiu

• Av. Utente
  • *
« Reply #18 on: 11/12/18, 09:48 »
Czyli 2 prawych obrońców odchodzi skoro Di Lorenzo wpada ;)? no Hagiego nie mogę odżałować,ale tak to jest jak się gra taktyką do kitu i nie umie wykorzystać zawodników ;)

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #19 on: 11/12/18, 20:01 »
Corvino nie chciał go puścił, ale stary Hagi chciał by grał, ale trenejro Pioli go nie widział.

Zawsze ale to zawsze jest jakieś usprawiedliwienie naszej nieporadności. Mam dość. Skoro Pioli nie chciał to trzeba było zatrudnić trenera który by chciał albo z ultimatum że 50% kadry to mają być smarkacze. U nas to by w życiu nie zagrali taki Bailey czy Sancho. Byli by za słabi fizycznie. Mam dość. Niech ktoś z kasą i pojęciem kupi ten klub.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #20 on: 11/13/18, 22:13 »
Fiorentina naciska mocno Besiktas w sprawie Ryana Babela.

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #21 on: 11/13/18, 22:50 »

Zawsze ale to zawsze jest jakieś usprawiedliwienie naszej nieporadności. Mam dość. Skoro Pioli nie chciał to trzeba było zatrudnić trenera który by chciał albo z ultimatum że 50% kadry to mają być smarkacze. U nas to by w życiu nie zagrali taki Bailey czy Sancho. Byli by za słabi fizycznie. Mam dość. Niech ktoś z kasą i pojęciem kupi ten klub.
Polać Ci Karol. Zgadzam się z Tobą w 110%.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #22 on: 11/13/18, 23:06 »
Oni i tak by nas przebili stwierdzeniem, że Fiorentina ma najmłodszą drużynę w lidze.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #23 on: 11/14/18, 20:55 »
24-letni Leandro Trossard z Genk na "fioletowej" liście.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task