Author Topic: Edimilson Fernandes - wizytówka  (Read 111 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Edimilson Fernandes - wizytówka
« on: 08/14/18, 03:02 »
Ósmy nabytkiem w letnim mercato Fiorentiny został Szwajcar portugalskiego pochodzenia Edimilson Fernandes. 22-letni pomocnik przybył na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu z angielskiego West Ham. Obdarzony niesamowitą wizją grą, ponieważ świetnie i dokładnie podaje oraz kapitalnie czyta ustawienia kolegów na boisku. Może grać jako rozgrywający lub na pół skrzydłowym; generalnie gwarantuje różnorodność zmiany ustawień w ofensywie podczas spotkań.

Opcja pierwokupu została ustawiona na poziomie 9 mln €.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
Re: Edimilson Fernandes - wizytówka
« Reply #1 on: 08/14/18, 03:02 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #2 on: 08/14/18, 03:03 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #3 on: 08/21/18, 23:41 »
Edimilson Fernandes na konferencji prasowej:

“Oczywiście gra w Anglii działa na mój plus. Chcę dać doświadczenie zespołowi mimo, że ja nadal jestem jeszcze młodym graczem. Mecz z Chievo? Pracuję mocno na treningach by zagrać, często rozmawiam z trenerem Pioli. Mam nadzieję, że będę gotowy na niedzielny pojedynek. Jeśli nie da rady to z Udinese.

Mogę grać na trzech pozycjach w pomocy, ale ja siebie bardziej widzę na pozycji klasycznej '8'. Moi idole? Iniesta. Obserwuję go od lat młodzieńczych i chciałbym mu dorównać w grze. Ja za Badelj'a? Jestem gotowy by go zastąpić, chcę dać z siebie wszystko co najlepsze. Włochy? Nie rozmawiałem z wieloma osobami o Włochach. Obserwuję kolegów na treningach staram się opanować język włoski.

Mój kuzyn Gelson (w Chievo trenował go Pioli)? Zna bardzo dobrze Serie A, dyrektorów sportowych i trenerów. Powiedział mi, że dobrze mi zrobi ten transfer do Włoch. Wypożyczenie? Ja mam grać i trenować a potem wszystko będzie zależeć też ode mnie. Nie śledziłem ostatnio Serie A, ale uważam, iż mogę się tu rozwinąć.

Moje dobre cechy? Defensywa. Jestem tu od tygodnia, ale już widzę jak mocna to jest drużyna. Uważam, że będziemy grać o Europę, ale musimy codziennie ciężko pracować”.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #4 on: 08/21/18, 23:42 »

Offline BalonACF

• Av. Utente
  • *
« Reply #5 on: 08/22/18, 19:55 »
Wiążę z nim większe nadzieje niż np z Norwegiem :) widziałem go kilka razy w akcji :) i może się okazac ciekawym wzmocnieniem :)

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task