Author Topic: Christian Nørgaard - wizytówka  (Read 74 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Christian Nørgaard - wizytówka
« on: 08/14/18, 02:06 »
Czwartym zawodnikiem w letnim mercato został Duńczyk Christian Nørgaard z Brøndby Kopenhaga. 24-letni wiking przybył na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnik jest silny fizycznie (187 cm - 77 kg). Znakomicie czuje się w grze na środku pomocy i przed obrońcami. Obdarzony świetną techniką. Jedyny minus to brak szybkości, ale jest wytrzymały i nieustępliwy. Ma też kapitalne uderzenia z dystansu. Mocny charakter, może być liderem w szatni. Kibice w Danii są źli na trenera kadry narodowej, że na Mundial zabrał graczy grubo po '30' a zostawił Christiana, który miał kapitalny sezon.

Koszt karty wyniósł  €3,5 mln. Zawodnik podpisał 4-letni kontrakt.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
Re: Christian Nørgaard - wizytówka
« Reply #1 on: 08/14/18, 02:08 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #2 on: 08/14/18, 02:09 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #3 on: 08/15/18, 18:02 »
Konferencja prasowa (ciekawsze fragmenty):

“Moja charakterystyka? Głównie defensywna. Jestem świetny w rozgrywaniu akcji i w komunikacji z innymi zawodnikami. Dla mnie Fiorentina to wielki klub, nie potrzebowałem czasu by przemyśleć decyzję o przeprowadzce do Florencji.

W czym różnie się z Badelj'em? Znam go dobrze, graliśmy razem w Hamburgu, to taki elegancki zawodnik i świetny jak prowadzi piłkę, ale ja jestem bardziej defensywny niż Milan. Rozmawiałem z trenerem, chce bym szybko dał swój wkład w grę zespołu.

Jorgensen? Rozmawiałem z nim telefonicznie. Dał mi rady gdzie są fajne miejsca we Florencji. Jest zadowolony, że wybrałem Fiorentinę.

Jacy gracze mnie inspirują? Martin Jorgensen i Zidane.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task