Author Topic: Federico Ceccherini - wizytówka  (Read 62 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Federico Ceccherini - wizytówka
« on: 08/14/18, 01:50 »
Trzecim nabytkiem Fiorentiny w letnim okienku mercato został Włoch Federico Ceccherini. 26-letni obrońca (środkowy i boczny) przybył na zasadzie transferu definitywnego z Crotone. Wysoki (187 cm; 75 kg wagi) co powoduje, że ma dobre wyskoki do piłek. Jest szybki i zwinny w odbiorze piłek oraz uważny w blokowaniu akcji przeciwników. W młodzikach Livorno grywał w linii pomocy.

Koszt karty zawodnika wyniósł ok. 3 mln euro. Federico podpisał 4-letni kontrakt.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
Re: Federico Ceccherini - wizytówka
« Reply #1 on: 08/14/18, 01:55 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #2 on: 08/14/18, 01:55 »

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #3 on: 08/15/18, 17:48 »
Konferencja prasowa (ciekawsze fragmenty):

“Czasem grałem jako prawy boczny obrońca. Fiorentinę zawsze wysoko ceniłem ze względu na historię. Dla mnie gra w tych barwach to spełnienie marzeń. Chciałbym tutaj jeszcze bardziej podnieść umiejętności i zdobyć miejsce w I składzie. Jednak najważniejsza jest drużyna a celem Europa. Interesowało się mną wiele drużyn, ale powiedziałem agentowi, iż biorę pod uwagę tylko Fiorentinę. Jestem szczęśliwy, że dopiąłem swego. Wzoruję się na takich graczach jak Nesta i Chiellini. Od pierwszego dnia pobytu pracuje mi się świetnie. Szybko znalazłem wspólny język z resztą zespołu i ze sztabem trenerskim. Z młodych graczy największe wrażenie zrobił na mnie Chiesa, którego już wcześniej znałem, Montiel mnie mocno zadziwił. Na pierwszy rzut niepozorny, ale z piłką wyczynia cuda. Robi różnicę”.

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task