Author Topic: Lampka Fiorentiny  (Read 116 times)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Lampka Fiorentiny
« on: 01/21/18, 08:43 »
Kolega robi lampki szklane różnego typu i piłkarskie też.Poprosiłem by zrobił prototyp Fiorentiny.
Wszystko wyszło super poza tym że nie dopisał w nazwie ACF litery F i zrobił to nie dając mi to akceptacji bo myślał że jest ok.Ja zakupiłem dla siebie tę lampkę bo ogólnie wykonanie jest świetne i polecam.
Gdyby ktoś chciał taką lampkę lub innego typu(okazjonalne np urodziny,rocznice itd itp) to polecam.
Dodam iż kolega zaopatruje w podobne lampki oficjalny sklep Widzewa Łódź któremu zresztą obaj kibicujemy :)

Opis przedmiotu:
Lampka szklana gr10mm z ręcznie łamanymi końcami.Podświetlana dowolnym kolorem ledow zasilana zasilaczem 12v z przełączników światła lub sterowana pilotem z 12 kolorami światła. Dowolna grafika metoda piaskowania wymiar lampki około 31x31. Lampka stoi na podstawie z płyty meblowej. Koszt 120zl plus wysyłka na Polskę koszt około 20zl za granicę zależy gdzie ale w granicy 120zl.

Kontakt 
Łukasz Klimaszewski 694204148
Facebook: klimstyl aladyn

(kliknij aby powiększyć)

Dodam iż kolor czerwony nie jest tu możliwy do wykonania na lilce gdyż to jest białe szkło podświetlane fioletem.
« Last Edit: 01/21/18, 09:10 by Krzysiek74 »
Forza Viola per sempre!

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Lampka Fiorentiny
« Reply #1 on: 01/21/18, 08:53 »
Oczywiście lampka będzie wykonana z pełną nazwą czyli ACF Fiorentina
Forza Viola per sempre!

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Warning: this topic has not been posted in for at least 30 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Name: Email:
Anti-spam: complete the task