Author Topic: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017  (Read 2005 times)

Offline ACFdziubek

• Full Utante
  • *
Jezioro Żywieckie niedaleko, więc dla mnie bomba :) Fajna miejscówka

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
Czekam zatem na opinię reszty, co uważają na ten temat :)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Miejsca na kolejne zloty.Gdzieś na Śląsku w 2017?
« Reply #10 on: 02/04/17, 01:21 »
Ja jestem za (byłbym oczywiście z Magdą i  jakimś naszym potomkiem może dwoma :) )ale Irek coś z nightswordem kombinują innego w temacie.Więc Was teraz się zapytam.Możecie Panowie napisać jakieś szczegóły?Ja rezerwuję w pracy wolny pierwszy weekend września i proszę się podporządkować :D a tak serio to jedynie 1-3.09 lub 8-10.09 bierzmy pod uwagę.
Forza Viola per sempre!

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #11 on: 02/04/17, 20:38 »
Propozycja Florka jest wyśmienita. Będzie poddana głosowaniu. Ja dokładam jeszcze Pszczynę. Szerzej później o ośrodku i atrakcjach z tego miejsca.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #12 on: 02/04/17, 21:20 »
Flores fajna miejscówa :) ja bym ewentualnie brał pod uwagę Ustroń ale wydaje mi się że skoro masz wtyki w tym ośrodku to finansowo będzie najatrakcyjniej :)
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
Założyłem ankietę aby się zorientować mniej więcej ile osób jest chętnych uczestniczyć w tegorocznym zlocie.Ustaliliśmy iż corocznie będziemy spotykać się we wrześniu co roku w innej części kraju.Zapraszam do głosowania a później weźmiemy pod uwagę wszystkie zgłoszone miejsca i robiąc kolejną ankietę wybierzemy oficjalnie  miejsce zjazdu polskich fanów Violi 2017
Piszcie w komentarzach z kim ewentualnie przyjedziecie.
Lista będzie aktualizowana na pierwszej stronie wątku.
Forza Viola per sempre!

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
U mnie jako że blisko i fajna okolica cała familia będzie. Zameldujemy się w ośrodku na dłużej niż tylko weekend.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
U mnie jako że blisko i fajna okolica cała familia będzie. Zameldujemy się w ośrodku na dłużej niż tylko weekend.
Cała tzn 5 osób?
Forza Viola per sempre!