Author Topic: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017  (Read 1537 times)

Online Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Re: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017...
« Reply #40 on: 06/30/17, 10:40 »
Ja z tegorocznego zlotu muszę zrezygnować z przyczyn finansowych.
Forza Viola per sempre!

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
« Reply #41 on: 06/30/17, 12:57 »
My tez odpadamy, urlop przesunięty z czerwca na wrzesień więc pewnie wyfruniemy gdzieś dalej.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #42 on: 07/01/17, 14:28 »
Czyli lista osób na pierwszej stronie jest ostateczna? Jeśli tak to po weekendzie definitywnie zarezerwuje nam miejsca ok?

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #43 on: 07/02/17, 16:52 »
Prawie. Jeszcze poniedziałek zostawmy wolny na zapisy niezdecydowanych. Póki co 9 osób na liście.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #44 on: 07/18/17, 15:57 »
Dzwoniłem dzisiaj do właścicielki zajazdu, w którym odbędzie się nasz zlot. Miejsca mamy zarezerwowane i wszystko zostało ustalone.

Jako, że podczas naszego zlotu odbędzie się mecz Polski z Danią, mamy możliwość oglądania meczu całą grupą w karczmie na dużym ekranie. Poza tym możemy również w sobotę wieczorem zorganizować sobie grilla zamiast kolacji, wszystko będzie do naszej dyspozycji.

Pierwotnie planowaliśmy, żeby śniadania i kolacje były w formie szwedzkiego stołu, aby uniknąć sytuacji, gdzie ktoś czeka na swój posiłek zbyt długo, jednak mając na uwadze ilość osób biorących udział w naszym zlocie, właścicielka powiedziała, że każdy śmiało może zamówić sobie co chce, więc nie ma pod tym względem żadnych problemów.

W takim razie widzimy się w Okrajniku 1 września :)

PS - Dokladny adres zajazdu to ulica Żywiecka 8.

Online Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
« Reply #45 on: 07/29/17, 08:48 »
Niestety tym razem muszę odpuścić zlot.Mam nadzieję że będziecie się bawili dobrze tak jak to zawsze na naszych zlotach bywało.
Mam nadzieję na spotkanie w dużym gronie w kwietniu we Florencji :) 
Forza Viola per sempre!

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #46 on: 08/01/17, 18:55 »
No też żałuję, że Cię Krzysiu nie będzie na zlocie, ale prawdopodobnie będziemy się widzieć na kwietniowym wyjeździe :)

Co do ceny za nocleg, dam konkretnie jutro znać ile wszystko kosztuje, bo dzisiaj nie mogłem dodzwonić się do właścicieli, żeby definitywnie dowiedzieć się ile zapłacimy. Tak czy siak, jutro napiszę co się dowiedziałem.

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #47 on: 08/02/17, 17:45 »
Wciąż czekam na wiadomość co do kosztów za osobę, ale z tego co pamiętam wychodzi 50zł za osobę, dzieci za darmo lub jakieś groszowe sprawy.

Dzisiaj zarezerwowałem zwiedzane muzeum w browarze żywieckim, na sobotę 2 września na godzinę 12:15 :)