Author Topic: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017  (Read 2101 times)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Re: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017...
« Reply #24 on: 05/06/17, 22:50 »
Sprawdzimy ceny na pierwszy weekend września.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
« Reply #25 on: 05/07/17, 09:05 »
Także i ja jestem za pierwszym weekendem września.Irek ten zajazd od Florka   http://www.zajazdpodjeleniem.pl/
czy jest jeszcze inna opcja?
Forza Viola per sempre!

Offline camillo88kg

• Full Utante
  • *
  • Sono Polacco, sono viola !
« Reply #26 on: 05/14/17, 23:00 »
Jeśli termin to pierwszy tydzień września to ja z Kasią jesteśmy na tak :) 1 rocznica ślubu świętowane z VCP to dobre rozwiązanie :)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #27 on: 05/18/17, 01:36 »
Termin to pierwszy weekend wrześniowy. Wkrótce info o noclegach.

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #28 on: 05/18/17, 01:37 »
Spojrzałem na kalendarz meczów kadr narodowych i w pt. 1 września Dania-Polska o 20.45 a w sobotę 2 września o tej samej porze Hiszpania-Włochy. Można by zerknąć jak będzie możliwość :).

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
« Reply #29 on: 05/18/17, 07:51 »
Spojrzałem na kalendarz meczów kadr narodowych i w pt. 1 września Dania-Polska o 20.45 a w sobotę 2 września o tej samej porze Hiszpania-Włochy. Można by zerknąć jak będzie możliwość :).
Idealnie
Forza Viola per sempre!

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
« Reply #30 on: 05/22/17, 18:05 »
Późnym wieczorem info od Florka dot. ceny za 3 dni pobytu i napisze o atrakcjach.

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #31 on: 05/22/17, 20:43 »
A więc sytuacja wygląda tak, że koszt noclegu to 50zł od osoby. W każdym pokoju jest osobna łazienka z prysznicem, do tego jest telewizor. Może uda się zbić trochę z ceny, ale zależy to od ilości osób jakie się zadeklarują. Irek wspomniał, że w czasie zlotu Polska będzie grała z Danią, dlatego też w karczmie można się rozgościć i zobaczyć mecz, na większym ekranie przy piwku.

Wcześniej wspominałem o atrakcjach na miejscu, a więc na pewno będziemy mieli do dyspozycji grilla wraz z altaną, więc będzie fajne miejsce, żeby wspólnie posiedzieć. Poza tym od Okrajnika są blisko różne szczyty jak Łysina, Góra Żar, Kocierz czy Babia Góra. Będziemy mieli również bardzo blisko do Żywca, gdzie można zwiedzić browar (wcześniej trzeba jednak zarezerwować bilety) oraz zamek Habsburgów. Około 30km jest też Sucha Beskidzka, tam też jest zamek. Zapomniałbym o jeziorze żywieckim, do którego z naszej bazy wypadowej jest dosłownie kilka kilometrów, więc myślę, że nie powinniśmy się nudzić. Postaram się dopiąć z właścicielami sprawę przewozu, bo oprócz prowadzenia karczmy i motelu, właściciel ma firmę przewozową, dlatego fajnie by było jakby po kosztach zawiózł nas do tych wymienionych miejsc. Jest to o tyle dobra opcja, że wtedy każdy będzie mógł się napić i kierowcy nie będą poszkodowani ;)

Właściciele mają także poniżej karczmy swój sklepik, więc w razie czego zawsze można się tam zaopatrzyć. Ogólnie mówiąc, jest to dobre miejsce z logistycznego punktu widzenia, wszędzie jest blisko.