Author Topic: Propozycje wyjazdów na mecze Fiorentiny w sezonie 2016/17  (Read 184 times)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Postanowiłem założyć ten wątek aby poznać Wasze preferencje co do chęci wyjazdów kolejnych na spotkania Fiorentiny już oczywiście w przyszłym sezonie.
Ja najchętniej udałbym się teraz na ligowy mecz wyjazdowy(temat w wąskim gronie już był kiedyś omawiamy) i najchętniej odwiedziłbym Turyn czyli mecz braterski z Torino lub hit z Juventusem.
Co do meczów we Florencji to poleciałbym na Romę,Inter lub Napoli którym jeszcze na żywo nie oglądałem.
Oczywiście to tylko rozważania a jak zawsze myśleć konkretniej zaczniemy gdy Lega poda terminarz bodajże pod koniec lipca.
Zapraszam grono kibiców Violi do dyskusji.
Forza Viola per sempre!

Offline boozz

• Av. Utente
  • *
Ja w tym roku odpadam na bank finanse nie pozwolą bo jeszcze wakacje z rodziną przede mną. Myślę że kwiecień przyszłego roku to fajny termin na wyjazd. Można spróbować z jakąś drużyną top tyle że może być drogo i ciężko o bilety. Mecz wyjazdowy dla mnie z wiadomych względów odpada.
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.”

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
Kwiecień 2017 - Lazio, Udinese, Atalanta, Crotone.

Jeśli chodzi o wyjazd to Werona i mecz z Chievo.

- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Cholew

• Moderator
  • *
Mecz wyjazdowy ciekawa opcja, ale wtedy to raczej szybka akcja z 2 dni, bez siedzenia w "obcym" mieście i trzeba by to porządnie ogarnąć, by nie było jakiś krzywych akcji. Nie wiem jak to jeszcze u mnie będzie finansowo-czasowo w przyszłym roku ale jak wszystko będzie ok to chętnie dołączę do wyjazdu - przeciwnik raczej mi obojętny. Jestem ciekawy jak to w przyszłym sezonie będzie z LE, bo może wylosujemy jakiegoś "niedalekiego" rywala i uda się ogarnąć jakiś wyjazd tylko na mecz...

Offline Fiorek

• Full Utante
  • *
Ja bym chętnie zobaczył mecz Violi w Lidze Europy. Tylko już jak wyjdziemy z grupy bo wcześniej Fiorentina gra na pół gwizdka. Tylko nie trafmy na Piast bo może być obciach... Jeśli chodzi o Serie A to najlepiej Roma lub Milan. Dobry mecz i ciekawe miasta. Turyn jakoś mnie nie pociąga.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

---
www.mariuszsadurski.pl - blog PR i marketing w turystyce
www.acffiorentina.eu