Author Topic: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017  (Read 1302 times)

Online Florek

• Hero Utante
  • *
Re: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017...
« Reply #48 on: 08/03/17, 23:21 »
Koszt noclegu wynosi 80zł za osobę, za dzieci są zniżki, tak mnie zapewniają właściciele. Przy płaceniu ze względu na znajomość pewnie nas mniej skasują, więc to są kwoty orientacyjne i tak na prawdę wszystko wyjdzie w praniu, bo oni nie lubią rozmawiać o kasie, więc nie macie się czego obawiać. Tak czy siak, wszystko jest zalatwione i za niecały miesiąc się widzimy :)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #49 on: 08/31/17, 01:25 »
Niestety nie dopisze ładna pogoda, ale na to nie mamy wpływu...

Od g. 16 w piątek do godziny 12 w sobotę

od g. 12 do g. 18 w sobotę

od godz. 18 do 24.00 w sobotę

Temp. ok. 18 st.

Niedziela podobny typ jak w sobotę.
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Online Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #50 on: 08/31/17, 12:26 »
Pocieszam się tym, że prognozy bardzo często się nie sprawdzają, dlatego bądźmy dobrej myśli. Może nie będzie tak złej pogody i dopisze nam ona podczas zlotu :)

Online Florek

• Hero Utante
  • *
Re: Zlot polskich kibiców Fiorentiny-wrzesień 2017
« Reply #51 on: 09/03/17, 18:08 »
Czekaliśmy na fioletowy zlot kilka ładnych miesięcy, ale w końcu udało się nam spotkać. Tegoroczny zlot odbył się w Okrajniku, koło Żywca. Mimo słabszej frekwencji i gorszej pogody, należy stwierdzić, że zlot się udał. Przechodząc do szczegółów wypadu, na miejscu zameldowaliśmy się w piątek około godziny 18:30. Szybkie zakupy, w tym prowiant na mecz, rozpakowanie się i wieczorem, wspólnie w kilka osób oglądaliśmy w karczmie, jak się okazało, nieudany mecz Polaków z Duńczykami (Irek się akurat nie ubolewał, ze względu na sympatię do Duńczyków :) ) Mimo wszystko humor nas nie opuszczał, głównie ze względu na pozytywną atmosferę jaka panowała podczas zlotu. Po meczu była chwila dla siebie, jednak każdy ładował akumulatowy na kolejny dzień, który zapowiadał się dla nas dość intensywnie.

W sobotę, wybraliśmy się calą ekipą, liczącą 9 osób (Irek, Tomek z rodziną plus ja i moja rodzinka) do Żywca, aby zwiedzić słynny browar. Zwiedzanie tego obiektu trwało około godziny, które spuentowane zostało konsumpcją piwa, podanego prosto z żywieckich zaworów. Jak to bywa po piwku, zachciało się nam jeść, więc postanowiliśmy się wybrać na pizzę do Gilowic, czyli rodzinnej miejscowości Tomasza Adamka. Mieliśmy szczęście, że zamówiona pizza w eksperymentalnym miejscu okazała się dobra, dlatego nikt z nas nie mógł narzekać :D Punktem kulminacyjnym sobotniego dnia, był zaplanowany na wieczorną porę, grill. Jak nakazuje polska tradycja, nie mogła zabraknąć alkoholu, głównie ze względu na lepsze trawienie i chłodną porę  :P

Niedziela jak to zwykle bywa, w ostatni dzień, minęla nam bardzo szybko. Mając na uwadze fatalną pogodę (wiatr, deszcz i chłód), zdecydowaliśmy się, że szybciej wrócimy do swoich domów, jednak wszyscy wyjazdowicze powinni być raczej zadowoleni ze spotkania, które upłynęło nam w miłej i pozytywnej atmosferze. Pozostaje mieć również nadzieję, że kolejny zlot, będzie cieszył się większym zainteresowaniem, bo miło jest zobaczyć fioletową załogę :)

Offline Chiesa

• Administrator
  • *
  • Sangue viola. Questo l'amore non si finisce mai!
« Reply #52 on: 09/03/17, 21:30 »
Kolejny świetny wyjazd. Szkoda, że w tak wąskim gronie, ale jak zawsze było mega świetnie. Mam nadzieję, że na kolejnym zlocie spotkamy się w duużo większym gronie :). Miejsca jeszcze nie ma ustalonego, ale nie wykluczam Okrajnika bo jest tutaj świetna baza. W tym miejscu podziękowanie dla Florka, który pięknie zorganizował tegoroczny zlot. Forza Viola per sempre! Do zobaczenia na zlocie w 2018 roku !
- AMORE MIO - LA LUCE DEL MATTINO

Offline Cholew

• Moderator
  • *
« Reply #53 on: 09/03/17, 22:00 »
Fajnie, że obecni są zadowoleni. Florek mogę tę relację wrzucić na naszą stronę VCP? Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze zlotu to śmiało wysyłajcie też na stronę wrzucę.

Co do kolejnego miejsca na zlotu to raczej w myśl zasady, że co roku gdzie indziej  ;) Ja niestety z ciężkim bólem serca musiałem odpuścić tegoroczny zlot ze względu na brak wolnego czasu... mam nadzieję, że za rok się uda. Forza Viola! Forza VCP!

Online Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #54 on: 09/04/17, 00:15 »
Cholew - Jasne, że możesz wrzucić relacje na fb  ;) zdjęcia, które są też można tam dodać. Tomek niech je podeśle, bo ma ich chyba najwięcej  ;)