Author Topic: ACFFiorentina.pl - Oficjalna strona Stowarzyszenia Viola Club Polonia  (Read 936 times)

Offline Cholew

• Moderator
  • *
W związku z tym, iż mam dzisiaj wolne to przysiadłem i napisałem relacje z naszego wyjazdu do Londynu - niech ktoś z obecnych na wyjeździe sprawdzi czy czegoś nie przekręciłem lub nie walnąłem jakiegoś babola (wyjazd był 2 lata temu  :P) czy błędu ortograficznego. I podajcie kto tam z nami był, bo nie pamiętam wszystkich. Z brakujących relacji przy wolnej chwili postaram się jeszcze zrobić Poznań i Liberec. Forza VCP!

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
Michał wszystko ok a co do uczestników to jeden z kolegów Dziubka miał bodajże Jacek na imię nie Tomek ale to Dziubas musi wyjaśnić.Świetna robota miło wspomnieć te londyńskie klimaty :)
Forza Viola per sempre!

Offline Cholew

• Moderator
  • *
Michał wszystko ok a co do uczestników to jeden z kolegów Dziubka miał bodajże Jacek na imię nie Tomek ale to Dziubas musi wyjaśnić.Świetna robota miło wspomnieć te londyńskie klimaty :)

Imiona z tematu wyjazdowego "wyciągnąłem" ale pewnie coś pokręciłem. Nie pamiętam nawet ile osób w sumie było, nie mamy zdjęcia ekipy z tego wyjazdu (chyba, że ktoś się nie pochwalił). Dziubek zapewne będzie pamiętał z kim leciał :)

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
Podziwiam Cię że tyle jeszcze szczegółów pamiętasz z Londynu :)
Musimy robić opisy zaraz po powrotach jak teraz z Niemiec bo później pamięć ulatuje...
Forza Viola per sempre!

Offline Krzysiek74

• Moderator
  • *
Forza Viola per sempre!

Offline Cholew

• Moderator
  • *
No wyjazd do Londynu był dość specyficzny więc trochę faktów zostało w pamięci  ;) Oczywiście wspomagałem się informacjami z tematu wyjazdowego i skrótami tego meczu. Ważne, że kolejna luka jest zapełniona.

Co do filmów to nie za bardzo jest gdzie je wrzucić, bo nie dotyczą stricte VCP. Też mam kilka nagrań więc możemy je połączyć w jedno i wrzucić do relacji.