Author Topic: Europa League 1/8 finału (I mecz): Juventus - Fiorentina 1:1  (Read 2177 times)

Offline Krzysiek74

• Hero Utante
  • *
  • Sono orgoglioso di essere viola!
To jest skandal to co gramy od stycznia.

U nas nie ma miejsca na gracza typu Gomez/Matri... nie wykorzystamy tego. Już lepiej grać bez napastnika np. z Wolskim.
Odszczekasz Landem ? :D
Forza Viola per sempre!

Pit.G

• Guest
We Florencji mamy duże szanse ale to tylko dlatego że Conte olał sobie LE,widziałem jego mine i nie była taka jak ta z Florencji przy 4:2 :)

Landem

• Guest
To jest skandal to co gramy od stycznia.

U nas nie ma miejsca na gracza typu Gomez/Matri... nie wykorzystamy tego. Już lepiej grać bez napastnika np. z Wolskim.
Odszczekasz Landem ? :D

No nie, bo jedna akcja nie zmienia dla mnie przebiegu meczu. Gramy kupę. Poza tym napisałem potem, że może komuś zdarzy się podanie życia więc...

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
A ja i tak jestem ***. Gdyby Juve nie strzelilo tak szybko bramki to byśmy nie zdążyli wyrównać. Poza tym trzymamy piłke gramy 5 ofensywnymi pomocnikami i oddajemy 2/3 strzały na bramke rywala? no beznajdzieja. w obronie to samo 6/7 piłkarzy stoi na 16 a 3 biega z przody jak dzieci we mgle. Juve broniło się ultra mądrze. 5 graczy szeroko ustawionych na 16 a 5 graczy (3 pom 2 nap) biega i robi ruch na 20/35 metrze uniemożliwiając nam płynną gre i klepke. Do tego wychodzą bardzo wysoko presingiem. My dziś też pare razy wyszliśmy presingiem bardzo ładnie. Z tego co liczyłem to na 12 prób takiego ostrego wyjścia 7 razy przechwyciliśmy piłke a tylko 1 raz Juve wyszło z kontrą z tego i nam zagroziło. Mam nadzieje, ze na rewanż Montella ustawi chłopaków nie tylko na boisku ale przedeszystkim w głowach, bo dzisiejszy mecz to było 25% umiejętności 75% psychiki. Wejście Ambrosiniego mega dużo dało. Stary doswiadczony wyjadacz (niedoceniany przezemnie) uspokoił gre. Przyćmił Pirlo i Vidala i nie dał im pograć. na nastepny mecz musimy zagrać 3-5-2, bo jak widze na obronie Roncaglie+Tomovicia to żyć sie odechciewa.

A co do słów co niektórych forumowiczów o tym, że Montella nie potrafi się wspiąc wyżej i trzeba go wymienić to prosze bardzo o zaczęscie kibicowania Chelsea albo Palermo. Tam wasze żale beda wysłuchane. Montella to jeden z najgorętszych towarów na ławke w Europie i oddanie go za choćby Murinho czy Guardiole porównałbym za równie wielką strate jak Cuadrado czy Valero

Co do Gomeza to bardzo się ciesze, ze przełamał się akurat dziś ;) widać było na jego twarzy uśmiech :) To czego brakuje mu we Florencji to bramki i uśmiechy :) Jeśli bedzie dużo jednego to i drugiego nie braknie ;) Trzeba wspierać Mario. To wielki piłkarz o wielkim sercu

A dziś na +
Ilicic
Fernandez
Ambrosini
Neto
Gomez

A na -
Roncalgia
Matri
Tomovic
Rodriguez

Reszta neutralnie

Offline Tommy

• Av. Utente
  • *
U siebie musimy zagrać z pełną wiarą w zwycięstwo i zdominować Juventus.

Offline GrzegorzK

• Av. Utente
  • *
A co do rewanżu to jak myślicie? damy rade? Bo ja po dzisiejszym przedstawieniu myśle, że awans nie zalezy od nas a od Juve, bo grają lepiej od nas, ale widać, że mają wyjeb*** na LE

Offline Chucky

• Full Utante
  • *
a co z Cuadro ? ciekawe czemu nie zagrał?

Landem

• Guest
a co z Cuadro ? ciekawe czemu nie zagrał?

Dalej obniża cenę za kartę :P
(taki mały żart)