Author Topic: Facebookowa strona Stowarzyszenia VCP  (Read 1371 times)

Offline Ama

• Administrator
  • *
Facebookowa strona Stowarzyszenia VCP
« on: 05/10/12, 19:57 »
Hej,

na Facebooku istnieje profil dawnej strony ACFFiorentina.pl. Jak wiecie domena została przejęta przez Stowarzyszenie Viola Club Polonia.

Krótka piłeczka - profil należy trochę pouzupełniać, dodać jakieś fotki, informacje i w ogóle trochę o niego zadbać. Z chęcią bym się tym zajął ale nie mam czasu (mamy nowe projekty). Jest ktoś z Was zainteresowany administrowaniem profilem Naszego Stowarzyszenia? W zasadzie polegać to będzie głównie na jednorazowym dobrym uzupełnieniu profilu i wrzucaniem co jakiś czas informacji na profil o wyjazdach, spotkaniach, planach etc.
« Last Edit: 01/06/17, 22:13 by Krzysiek74 »
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline Ama

• Administrator
  • *
Re: Facebookowa strona Stowarzyszenia
« Reply #1 on: 05/16/12, 22:53 »
Ok, miło...
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Offline camillo88kg

• Full Utante
  • *
  • Sono Polacco, sono viola !
« Reply #2 on: 07/16/12, 00:01 »
Miałem poruszyć ta sprawę na zlocie, ale jak zwykle zapomniałem. Co do Facebooka mam taka mysl aby stworzyć profil Viola Club Polonia (fanpage) a ten acffiorentina.pl zlikwidować (oczywiścię ja bym się zajął tym nowym fanpagem). W tym momencie , gdy mamy własne logo, koszulki, szaliki, kubki, myslę że dobrze by było rozszerzenie działalnosci także na fb, pod nazwą VCP, żeby bardziej kojarzyła się ze stowarzyszeniem. Byłby to oczywiście oficjalny fanpage. Co wy na to?

Offline Florek

• Hero Utante
  • *
« Reply #3 on: 07/16/12, 00:18 »
Uważam, że jest to dobry pomysł.

Offline BalonACF

• Av. Utente
  • *
« Reply #4 on: 07/16/12, 00:26 »
Kamil ja tez o tym pomyslałem wiec mozemy we dwóch sie za to zabrac i mozemy odpowiadac za VCP na FB :) jakos krótki był zlot i nie było czasu..pozatym maj dla mnie był napiety a teraz spokojnie mozemy sie tym zajac o ile jeszcze potrzebna jest pomoc :) pozdro :)

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #5 on: 07/16/12, 00:39 »
No to idąc za ciosem ACF.pl przechodzi 14-dniowy okres usuwania strony. Proponuję abyś Camillo wraz z Balonem zajęli się stworzeniem fan pagu oraz wklepaniem podstawowych danych o stowarzyszeniu. Presidente i ja służymy pomocą, jeżeli chodzi o banerek to warto wziąć jakieś foto z flagą z ostatniego wyjazdu.

Co do treści to przydałoby się ją aktualizować chociaż raz w miesiącu, niekoniecznie sztywno o VCP. Myślę, że Fiorek też by chętnie pomógł co jakiś czas wrzucić coś ciekawego, w końcu obraca się w PR.

Na razie najważniejsze to dogadajcie się między sobą jak to oboje widzicie a potem zakładajcie 'non-profita' :)
Usługi hostingowe

Offline camillo88kg

• Full Utante
  • *
« Reply #6 on: 07/16/12, 11:38 »
Jasne Balon , wspólnymi siłami się uda :) Kontaktuje się z Tobą na priv :)

Offline camillo88kg

• Full Utante
  • *
« Reply #7 on: 07/23/12, 12:31 »
Wyszło coś takiego:
http://www.facebook.com/violaclubpolonia   

nazwa musiała byc VCP bo Viola Club Polonia fb odrzucał, nie wiem dlaczego.