Author Topic: FIORENTINA - ROMA 2:2  (Read 5657 times)

Online Dean

• Av. Utente
  • *
Re: FIORENTINA - ROMA 2:2
« Reply #48 on: 03/22/11, 01:15 »
Saviola77 zapomniałeś umieścić Mutu w kadrze 8)
Jak ja nie lubie tak opisywanych pozycji :mad: Przecież, jeśli napisałbyś DP, czy OL, OŚ to też każdy wiedziałby o co chodzi  ;)

Offline Lechu

• Hero Utante
  • *
« Reply #49 on: 03/22/11, 08:31 »
Heh za duzo FM'a :P. A jezeli chodzi o obsade srodka to mysle ze tylko Enoha i Gago sie da wyciagnac do 10 mln bo i Matuidi i Sissoko z racji ogromnego zaintersowania beda kosztowac 12-15 mln minimum. Tak samo watpliwy jest pomysl z Honda, ktorego chca duzo lepsze kluby to raz, dwa jak taki gracz ma byc rezerwowym? Jezeli on odjedzie to tam gdzie bedzie mial pewne miesjce w skaldzie. Mi tam 4 3 3 ustawienie sie podoba, chociaz wole gre trojkatem w srodku niz w linii. Najciekawiej gralismy wlasnie w takiej formacji. Nie mialbym skrupułów przed pozbyciem sie skrzydlowych w tym nawet Vargasa, chociaz byc moze uda mu sie przystosowac do gry w srodku.

Offline Lechu

• Hero Utante
  • *
« Reply #50 on: 03/22/11, 18:31 »
Wlasnie czytam ze Gago chce Everton, Liverpool i Tottenham and a takze dwa blizej nie okreslone kluby hiszpanskie. Cena 11 mln. Mamy jakies szanse?

Offline Ama

• Administrator
  • *
« Reply #51 on: 03/22/11, 20:14 »
Wczoraj to umknęło chyba mi, ale ADV potwierdził Mihę na nowy sezon. Dzisiaj wielu fachowców wypowiadało się, że Miha to fachowiec a jeden powiedział nawet, że najlepszy w Serie A.
Duże uznanie, że w końcu udało mu się ruszyć ten beton! Przede wszystkim zmianę widzę w grze Naszego kapitana, zupełnie inny człowiek niż pod koniec ostatniego sezonu. Drużyna nabiera pewności siebie, bramki tracimy głównie przez błędy indywidualne, nie taktyczne; gra zaczyna wyglądać.

Nasze gorące vargi zawaliły drugiego gola.
Gramy oszukanym 4-3-3 więc Vargas nie powinien absolutnie bronić. Tam powinien być Pasqual a w środku ktoś z pomocy dodatkowo.
Mi tam 4 3 3 ustawienie sie podoba, chociaz wole gre trojkatem w srodku niz w linii. Najciekawiej gralismy wlasnie w takiej formacji. Nie mialbym skrupułów przed pozbyciem sie skrzydlowych w tym nawet Vargasa, chociaz byc moze uda mu sie przystosowac do gry w srodku.
Za dużo żeś się Farsy naoglądał :D 4-3-3 jak na Nasze warunki jest idealne. Zobacz jak wyśmienicie gra środek pomocy, Behrami to po prostu poezja :) Tylko Donadela moglibyśmy zastąpić kimś bardziej zorientowanym piłkarsko. Co będzie jak wróci Jove nie wiem... Na razie nie wiadomo co będzie prezentował po takiej długiej pauzie.
Usługi hostingowe
Tanie%20pobieranie%20z%20Catshare%2C%20Rapidgator%2C%20Rapidu%2C%20Turbobit%20i%20wielu%20innych!

Pit.G

• Guest
« Reply #52 on: 03/23/11, 09:59 »
Mysle ze Jove bedzie dostepny od nowego sezonu,po takiej kontuzji lepiej zeby nie gral w tym sezonie bo jeszcze mu sie znow cos stanie a wole go od nastepnego sezonu jak juz Mutu odejdzie narazie ADIK daje czadu :)